dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie Dziękuję Wszystkim za dotychczasową wymianę poglądów. Dalszej już nie będzie.

    Zmieniono moje ulubione forum w coś dziwnego i nie chcę tu już dalej pisać.

    Wszystkiego dobrego życzę wszystkim, z którymi było mi dane polemizować na starym forum.
    Nowe już nie dla mnie...

  2. #2

    Domyślnie Do tego jeszcze CENZURA tu się wkradła...

    Cytat Napisał zk140t Zobacz post
    Zmieniono moje ulubione forum w coś dziwnego i nie chcę tu już dalej pisać.

    Wszystkiego dobrego życzę wszystkim, z którymi było mi dane polemizować na starym forum.
    Nowe już nie dla mnie...
    Szkoda, że tego nie puścili...

    Amen!

  3. #3

    Domyślnie

    witam.popieram,tez bardziej podobalo mi sie forum przed zmiana na nowe,niewiem co ma na celu ta zmiana,taki niechciany prezet na swieta,wiekszosc forumowiczow byla juz przezwyczaiona do starej formuly

  4. #4

    Domyślnie

    Jestem tu od niedawna, ale przekombinowano. Udziwnienia, mnogość funkcji, skomplikowanie niektórych rzeczy ułatwiających korzystanie z forum mnie również zniechęca do nowej wersji.

  5. #5

    Angry

    nie wiem gdzie jestem, nic nie mogę znależć, czuję się jak w lesie, wszystko jest mało czytelne.

  6. #6
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar PliP
    Zarejestrowany
    Sep 2006
    Posty
    1.781
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    14

    Domyślnie

    tego typu przekombinowania pojawiają się gdy inwestor ma za dużo KASY.
    Tym sposobem forum stało się mało czytelne.... maaaaasa pustego miejsca między postami trzeba się sporo na klikać aby dany temat móc obserwować i aby śledzić wypowiedzi.
    Jednym słowem MASAKRA
    Ucz się ucz,
    nauka to i tak do bezrobocia klucz!

    Aktualnie: Wykończyłem dom, a teraz on wykańcza mnie

  7. #7
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar aadamuss24
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Poznań
    Posty
    3.373
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    189

    Domyślnie

    Mała czcionka w tytułach wątków gdzie dalej jest to puste miejsce - dużo lepiej się czytało jak czcionka była trochę grubsza. Może jeszcze dopracują No chyba, że puste miejsca to na reklamy fugi
    Dziennik Karii http://forum.muratordom.pl/showthread.php?157129
    Komentarze http://forum.muratordom.pl/showthread.php?157130
    dom piętrowy 155m2+nieogrzewany garaż w gruncie, pompa ciepła 6,4 kW; WM-Brink Renowent, GWC żwirowy, solary płaskie, okna 0,6; ocieplenie: ściany 33cm szary styropian, płyta fundamentowa styropian biały 20cm +8 cm, strop 63cm wełny cieplejszej, ściany 24cm siporex jakiś podły

  8. #8

    Domyślnie

    Każda zmiana powinna być udoskonaleniem, a nie powodować utrudnienia, nie chce krakać, ale to forum powoli zaczyna umierać. Już od jakiegoś czasu widzę że na forum jest coraz mniej nowych postów. A teraz po zmianie to forum straci wielu forumowiczów ,ja również już nie mam ochoty tu zaglądać. Przestało mnie to forum już kręcić. Może jestem leniwy ale nie lubię zmian, jak już się zmiany wprowadza to na lepsze a nie na gorsze. Już po ostatniej zmianie tła redakcja miała nas w głębokim poważaniu i nie zdały się nasze prośby, że stare było lepsze. Teraz też tak będzie, tym którym się to forum nie podoba przestana tu zaglądać, ale nowi forumowicze się zjawią i oby zapełnili tą lukę po starych. Ale droga redakcja powinna wiedzieć że dzięki stałym, bywalcom to forum istnieje nowi przychodzą i często szybko znikają, a starzy forumowicze są tu cały czas i raczej nikt z nich nie chciał takiej zmiany.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony