dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 13 z 214
Pokaż wyniki od 241 do 260 z 4262
  1. #241
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Łazienka ma ponad 10m2, obudowa wanny prosta, wnęka na pralkę plus półki nad nią k-g, kafle tylko na dwóch ścianach do wysokości ok. 125cm, reszta zaprawa wapienna, blat drewniany. Kafle duże plus malutkie z trawertynu, wykończenie kafli półką drewnianą.
    Prosta i nieskomplikowana ta moja łazienka, bardziej obrazowo nie umiem opisać

  2. #242
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    Za moja łazienkę majser wziął więcej. Moja ma 9 m2. Ale nie żałuję, bo porównując jak mam spierniczoną dolną, którą chyba w tym roku będę musiała rozwalać, to warto było zapłacić więcej.

  3. #243
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mr6319
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    1.404
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    409

    Domyślnie

    Moje dwie 7 metrowe po 3500 zł.. I 2000 za pralnię w piwnicy.

  4. #244
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Dzięki za info. zawsze warto porównać jak pewne sprawy stoją u innych
    Decyzja zapadła i wiem , że będę szczęśliwa w nowej łazience i nie pobije się ani jedna kafla bo dobry fachowiec to pół sukcesu.
    Chociaż wiem ,że będę spać spokojnie i nie nabawię się nerwicy.

  5. #245
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Waldek78
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    Wlkp
    Posty
    210

    Domyślnie

    nie sztuką jest wydać taniej i przez kolejne kilka lat patrzeć na spierd...ne płytki - to nie ściany w pokoju które możnaby malować co pół roku - rok.
    Trzymam kciuki za Wasz remont

  6. #246
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Wstępnie umówiliśmy się z kafelkarzem na początek kwietnia, oczywiście w naszym przypadku uzależnione jest to od sprzedaży mieszkania.
    Nie chcemy cieszyć się głośno , ale co ma być to będzie i jak wszystko pójdzie dobrze to za jakieś dwa miesiące będę bezdomna

    Kurcze wiem ,że jest zima i jak to zimą bywa jest zimno, tylko że teraz to musimy kłaść elektrykę .Właśnie przyjechała mowa młoto-wiertarka (czy coś) i zaczęliśmy przygotowywać miejsce pod kontakty. I jeszcze to nasze nieszczęsne przejście w kuchni, którego nie możemy domurować do końca.
    A już tak dobrze nam szło wczoraj do momentu jak zabrakło paru , no może parunastu ,cegieł.
    Z dalszą robotą czekamy do soboty , podobno na być cieplej.
    Ostatnio edytowane przez kubel30 ; 27-01-2011 o 19:45

  7. #247
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Cytat Napisał Waldek78 Zobacz post
    nie sztuką jest wydać taniej i przez kolejne kilka lat patrzeć na spierd...ne płytki - to nie ściany w pokoju które możnaby malować co pół roku - rok.
    Trzymam kciuki za Wasz remont
    Oj prawda to prawda.
    Nasi dobrzy znajomi mieli u siebie kompletnego partacza i tak im spierdzielił kafelki ,że można płakać za każdym razem jak wejdziesz do łazienki. Na szczęście właśnie sprzedali mieszkanie więc nie będą na to nieszczęście musieli patrzeć.
    Ostatnio edytowane przez kubel30 ; 27-01-2011 o 19:45

  8. #248
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Pozwolę sobie wkleić tekst , który zawsze powala mnie na podłogę i pewnie wszyscy go znają . Zawsze śmiać mi się chce jak go czytam , a temat na czasie bynajmniej w naszym rejonie
    ""12 sierpnia.
    Przeprowadziliśmy się do naszego nowego domu, Boże jak tu pęknie. Drzewa wokół wyglądają tak majestatycznie. Wprost nie mogę się doczekać, kiedy pokryją się śniegiem.

    14 października
    Beskidy są najpiękniejszym miejscem na ziemi! Wszystkie liście zmieniły kolory - tonacje pomarańczowe i czerwone. Pojechałem na przejażdżkę po okolicy i zobaczyłem kilka jeleni. Jakie wspaniale! Jestem pewien, że to najpiękniejsze zwierzęta na ziemi. Tutaj jest jak w raju. Boże, jak mi się tu podoba.

    11 listopada.
    Wkrótce zaczyna się sezon polowań. Nie mogę sobie wyobrazić, jak ktoś może chcieć zabić cos tak wspaniałego, jak jeleń. Mam nadzieje, że wreszcie zacznie padać śnieg.

    2 grudnia
    Ostatniej nocy wreszcie spadł śnieg. Obudziłem się i wszystko było przykryte białą kołdrą. Widok jak pocztówki bożonarodzeniowej. Wyszliśmy na zewnątrz, odgarnęliśmy śnieg ze schodów i odśnieżyliśmy drogę dojazdowa. Zrobiliśmy sobie świetna bitwę śnieżną (wygrałem) a potem przyjechał pług śnieżny i znowu musieliśmy odśnieżyć drogę dojazdowa. Kocham Beskidy.

    12 grudnia.
    Zeszłej nocy znowu spadł śnieg. Pług śnieżny znowu powtórzył dowcip z droga dojazdowa. Po prostu kocham to miejsce.

    19 grudnia
    Kolejny śnieg spadł zeszłej nocy. Ze względu na nieprzejezdna drogę dojazdowa nie dojechałem do pracy. Jestem kompletnie wykończony odśnieżaniem. Pieprzony pług śnieżny.

    22 grudnia
    Zeszłej nocy napadało jeszcze więcej tych białych gówien. Cale dłonie mam w pęcherzach od łopaty. Jestem przekonany, ze pług śnieżny czeka tuż za rogiem, dopóki nie odśnieżę drogi dojazdowej. Skurwysyn!

    25 grudnia
    Wesołych Pierdolonych Świat! Jeszcze więcej gównianego śniegu. Jak kiedyś wpadnie mi w ręce ten skurwysyn od pługu śnieżnego...przysięgam - zabije. Nie rozumiem, dlaczego nie posypia drogi solą, żeby rozpuściła to cholerstwo.

    27 grudnia
    Znowu to białe gówno napadało w nocy. Przez trzy dni nie wytknąłem nosa, z wyjątkiem odśnieżania drogi dojazdowej za każdym razem, kiedy przejechał pług. Nigdzie nie mogę dojechać. Samochód jest pogrzebany pod górą białego gówna. Meteorolog znowu zapowiadał dwadzieścia piec centymetrów tej nocy. Możecie sobie wyobrazić, ile to oznacza łopat pełnych śniegu?

    28 grudnia
    Meteorolog się mylił! Tym razem napadało osiemdziesiąt piec centymetrów tego białego cholerstwa. Teraz to nie odtają nawet do lata. Pług śnieżny ugrzązł w zaspie a ten łajdak przyszedł pożyczyć ode mnie łopatę! Powiedziałem mu, ze sześć już połamałem kiedy odgarniałem to gówno z mojej drogi dojazdowej, a potem ostatnią rozwaliłem o jego zakuty łeb.

    4 stycznia
    Wreszcie wydostałem się z domu. Pojechałem do sklepu kupić cos do jedzenia i kiedy wracałem, pod samochód wpadł mi cholerny jeleń i całkiem go rozwalił. Narobił szkód na trzy tysiące. Powinni powystrzelać te pieprzone zwierzaki. Ze tez myśliwi nie rozwalili wszystkich w sezonie!

    3 maja
    Zawiozłem samochód do warsztatu w mieście. Nie uwierzycie, jak zardzewiał od tej pieprzonej soli, którą posypują drogi.

    18 maja
    Przeprowadziłem się z powrotem nad morze. Nie mogę sobie wyobrazić, jak ktoś kto ma odrobinę zdrowego rozsądku, może mieszkać na jakimś zadupiu w Beskidach."

  9. #249
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    Mam nadzieję, że Was to nie dotyczy

  10. #250

    Domyślnie

    Tak, tak dobry ten tekst.....

  11. #251
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    My prawie mieszkamy nad morzem więc chyba jakoś damy radę

  12. #252
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Właśnie wróciliśmy z chatki , za dużo nie zrobiliśmy bo jeszcze trzyma mróz i w nóżki trochę było zimno. W czajniku woda zamarzła
    Daliśmy radę uszczelnić trochę starą podłogę , rozwalić przejście do pokoju - jakieś małe było a wszędzie chcemy drzwi 100 i wywierciliśmy otwory pod puszki do gniazdek.
    Jakaś masakra- musiałam w myślach poustawiać meble co i gdzie ma stać, a skąd ja mam to wiedzieć . A jak wymyśliłam sobie taką wąską komodę na drugim korytarzu z pięknymi lampami i lustrem to mój mąż poinformował mnie , że tu będzie kaloryfer . I bądź mądry i coś zaplanuj . Wrrr mężczyźni zawsze muszą pokrzyżować wszystkie plany, a miało być tak ślicznie.

  13. #253
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Mam pytanko: ile płaciliście za zrobienie tynków wewnętrznych , bo zaczęliśmy się zastanawiać nad tynkiem maszynowym CW , ceny jakie mi podano to 25zł z vat z materiałem.
    Możemy to zrobić sami ,ale czas nagli a sami będziemy to robić długoooooo

  14. #254
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Dziś bardziej zoologicznie: w naszej piwnicy mieszka malutki nietoperek jutro cyknę mu fotkę.

  15. #255
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Jejku ale dziś było pięknie, nawet kawusię na tarasiku (czytaj górze gruzu) piliśmy i było bardzo cieplutko w słoneczku.
    Zaczęliśmy robić elektrykę nie mogę się już doczekać pierwszej żarówki dyndającej z sufitu. Elektryka to dla mnie czarna magia i kompletnie nic nie rozumiem co ten mój ślubny mi tłumaczy chińszczyzna jakaś.
    Zupełnie przy okazji doszedł nam jeden komin do przemurowania , bo tak popaprańcy łatali wcześniej ten komin ,że pożal się Boże.

  16. #256
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mr6319
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    1.404
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    409

    Domyślnie

    Cytat Napisał kubel30 Zobacz post
    Mam pytanko: ile płaciliście za zrobienie tynków wewnętrznych , bo zaczęliśmy się zastanawiać nad tynkiem maszynowym CW , ceny jakie mi podano to 25zł z vat z materiałem.
    Możemy to zrobić sami ,ale czas nagli a sami będziemy to robić długoooooo
    Jak z materiałem to brać. Oby nie partacze byli. Mnie ksztowało 29zł. Ale zrobione dobrze.

  17. #257

    Domyślnie

    My kładliśmy tynki mechanicznie własnoręcznie i faktycznie dłuuuugo to trwało
    Nie znoszę gładzi a jak dojdzie się do wprawy to można położyc tynk mechaniczny idealnie gładko, oczywiscie jak nie trzeba to lepiej zostawic prace fachowcom . Na fachowców nie mieliśmy kasy, ale wydaje mi sie ze 25zl za polozenie+material to bardzo dobra cena
    Zapraszam do dziennika remontowego
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...%C5%84skim-%29
    Kostka moich marzeń czyli dom w stylu hiszpańskim

  18. #258

    Domyślnie

    Mam pytanko: ile płaciliście za zrobienie tynków wewnętrznych , bo zaczęliśmy się zastanawiać nad tynkiem maszynowym CW , ceny jakie mi podano to 25zł z vat z materiałem.
    Jak fachowcy dobrzi i z materiałem, to ja też mówię brać.

  19. #259
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Dzięki za odzew w sprawie tynkarzy. Muszę umówić się z nimi na obejrzenie ich roboty, zaprosili nas do chaty którą wykańczają teraz. Oczywiście dla nich to te moje 100m2 to niewiele, ale za to dla nas bardzo dużo i możemy zaoszczędzić czas.

  20. #260
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Mój nietoperz - musimy się go pozbyć tylko jak?


    a tak śpią pająki

Strona 13 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony