dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 53 z 214
Pokaż wyniki od 1.041 do 1.060 z 4262
  1. #1041
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    Przyjdzie pora i na Wasz ogród. Jak tylko uporacie się z domem i zamieszkacie na dobre

  2. #1042
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    Gratulacje, nie każdy mąż wplata kwiatka spontanicznie po 13 latach i takim remoncie
    A wysyp dyń też mam. Córka zasadziła chyłkiem a teraz mam pole dyniowe. Ciekawe, co z nimi zrobimy???

  3. #1043
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    julinka1

    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Posty
    0

    Domyślnie

    Dynie,mniam.Ja robie surowki na słodko a na slono to jest super w piekarniku z przyprawami.JESZCZE WIECEJ MILOSCI I SZCZESCIA NA NOWEJ DRODZE ZYCIA

  4. #1044

    Domyślnie

    A ja bym zrobiła z nich pożytek na Halloween wykroić dziurki gdzie trzeba, w środek świeczkę i strach jak ta lala
    a pestki bym wyżarła

    wooow pamiętający facet... faaaajnie

  5. #1045
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Agusssia2008
    Zarejestrowany
    May 2010
    Posty
    40
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Przepraszam że zagracam twój dziennik ale kompletnie nie wiem jak mam dodać pierwszy wpis do swojego dziennika nie wyskakuje mi żadne okienko do wpisu naprawdę nie wiem gdzie mam dodać ten wpis będę wdzięczna za pomoc

  6. #1046
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar gopax
    Zarejestrowany
    May 2008
    Skąd
    Wielkopolska
    Posty
    2.460
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    12

    Domyślnie

    Cytat Napisał Agusssia2008 Zobacz post
    Przepraszam że zagracam twój dziennik ale kompletnie nie wiem jak mam dodać pierwszy wpis do swojego dziennika nie wyskakuje mi żadne okienko do wpisu naprawdę nie wiem gdzie mam dodać ten wpis będę wdzięczna za pomoc
    Jak wejdziesz w DZIENNIKI BUDOWY potem MÓJ DZIENNIK po prawej stronie masz NOWY WPIS
    Wysyłałam dokładniejszą (OBRAZKOWĄ) instrukcje na priv
    ♥ (*`•.¸ Gosia¸.•´*) ♥

    metamorfoza naszego szaraczka i nie tylko

  7. #1047
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Dziękujemy za życzenia

    Gopax dzięki, że mnie wyręczyłaś

    Kobietki dynie mam zasadzone, bo mój synek sobie zażyczył na halloween . Posiał całą paczkę a wzeszły tylko dwa ziarenka, trochę było nam smutno ,że tylko dwie będą... ale później z tych dwóch zrobiło się kilkanaście odnóżek z kwiatami i już mi wychodzą z ogródka. Muszę nauczyć się robić ciasto dyniowe , podobno jest pyszne.

    Gres na przedpokój to mój koszmar i niezdecydowanie ... i tu zaszła mała zmiana , bo miał być paradyż a jest opoczno. Tyle złego naczytałam się o nich , że doszłam do wniosku iż ich nie chcę. A jak pisałam już kiedyś - nie lubię kafelek - musiałam na coś się zdecydować.
    Znalazłam inne i nawet bardziej mi się podobają ze względu na to ,że bardziej przypominają kamień i do tego są bardziej matowe. Oto one, rozłożone tylko do zdjęcia.




    Fugi oczywiście też będą ciemne A tak wyglądają moje ramki




    I obiecane dzieciaczkom napisy




    A tu napis do kuchni, jeszcze tylko muszę upolować takie fajne zawijasy jak ma Juszczakówka
    Ostatnio edytowane przez kubel30 ; 12-07-2011 o 19:57

  8. #1048
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Właśnie zobaczyłam ,że na naszym liczniku stuknęło 100 000 odwiedzin ... fiu fiu ale to zleciało ... dziękujemy za odwiedziny i mam nadzieję ,że jeszcze Was nie zanudzamy

  9. #1049

    Domyślnie

    Życzę następnych 113 z kwiatami we włosach.

  10. #1050
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Dzięki Wimech mam nadzieję, że jeszcze je tam będę mieć za te 113 lat ,oczywiście włosy

  11. #1051
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    Co do gresu to mam bardzo podobny. Najpraktyczniejszy gres pod słońcem, póki się nie przylepię to myć nie muszę

  12. #1052

  13. #1053
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    julinka1

    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Posty
    0

    Domyślnie

    fajny ten gres ale tez zauwazylam fajna stara deske podlogowa.Potwierdzam ciasto z dyni pyyycha

  14. #1054
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Taki zwykły a cieszy, a jak jeszcze nie będzie widać błotka po tym jak wpadnie mój syn to będzie bosko . Mam nadzieję, że wnętrze nie wyjdzie za ciemne, bo i ta ściana ceglana nie jest za jasna. W tej chwili na pierwszym przedpokoju , tym z cegłą, jest dość ciemno przez ten okropny ganek. Mamy w planach go rozwalić i chyba wcześniej niż chcieliśmy.

  15. #1055
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Julinka jaka deska ta na podłodze czy ten panel?
    Ostatnio edytowane przez kubel30 ; 12-07-2011 o 22:12

  16. #1056
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    julinka1

    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Posty
    0

    Domyślnie

    No ta stara zamalowana sraczkowatym kolorem(wszystko nim malowano Fajna bo taka szeroka.Wiem pisalas kiedys,ze ciezko bylo ja zerwac ale nie moge jej przezyc.Ostatnio moj znajomy sprzedal taka deske gosciowi,ktory zrobil piekna podloge(nie musial postarzac ) Moja deska czeka w kolejce tylko musze dokupic szlifierke bo fleks mnie wkurza.Pokazalam wczoraj kolezance twoj blat z odzysku w lazience,alee sie cieszylaaa

  17. #1057

    Domyślnie

    Moi znajomi kupili starą chatę wiejską z taką podłogą z desek pomalowaną olejną farbą . Pierwszy ich pomysł to zerwać i wyrzucić . Posłuchali jednak (nie chwaląc się )mnie i tą podłogę wycyklinowali . Wiecie jakie cudo wyszło z pod tej farby ? Już zdążyłem opić efekty tego pomysłu . Sam mam dom , który ma jedenaście lat . Zazdroszczę (w sensie pozytywnym bez zawiści) autorom tego wątku tej starej cegły z Kadyn , drewna i tego klimatu . W połączeniu z ich zaangażowaniem i uczuciem to czuje się , że dom ma nową duszę . Taki dom musi przynosić szczęście domownikom . Aż się prosi aby umieścić na nim łacińską sentencję - HAEC DOMUS ODIT TRISTITAS AMAT PACEM COMENDAT RURA ET OPTAT PROBOS " co w wolnym tłumaczeniu znaczy : ,, Ten dom nienawidzi smutków , miłuje pokój , zaleca życie na wsi i życzy sobie gościć ludzi zacnych ".
    Ostatnio edytowane przez Kuna ; 13-07-2011 o 12:06

  18. #1058

    Domyślnie

    Fajne kafle, dobrze wygladaja z ceglą I te rameczki...pozazdrościć takich staroci Też chcę Lecicie jak burza, ale przywykłam już codziennie tylko zaglądam i czytam o postępach Brakuje mi już słów na komplementy Pozdrawiam
    Zapraszam do dziennika remontowego
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...%C5%84skim-%29
    Kostka moich marzeń czyli dom w stylu hiszpańskim

  19. #1059
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Julinka a czemu tak się cieszyła? Czyżby miała zamiar skopiować
    No tak tych dech do tej pory nie możemy przeboleć. Na szczęście mam panele , z których jestem zadowolona.
    Ostatnio edytowane przez kubel30 ; 14-07-2011 o 21:37

  20. #1060
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Witam cię Kuna i bardzo miło , że widziałbyś taki napis u nas . My z tych co lubią gości i choć może czasem skromnie , ale zawsze coś się znajdzie na stół.
    A może nauczymy się robić naleweczki Jak tak to do ciasta (oj lubię je robić ) dam jeszcze coś mocniejszego.
    Zawsze do swojego domku możesz dodać takie stare elementy i tak myślę ,że nowy dom wcale nie oznacza gorszy lub mniej rodzinny. Dom tworzą ludzie a nie wnętrza, oczywiście zawsze możemy temu pomóc . Powiem tak bywaliśmy już w domach gdzie można było znaleźć nowoczesność , czasem wręcz przepych i bywaliśmy w domach bardzo skromnych gdzie ludzie cieszą się z byle drobiazgów, na które ciężko pracują i wiecie , że tam gdzie było mniej było więcej miłości i ciepła. Bo jak to się mówi nie wszystko można kupić.

Strona 53 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony