dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 37
Pokaż wyniki od 61 do 80 z 739
  1. #61
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar adk1975
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Posty
    50
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    35

    Domyślnie

    kurcze!! pięknie góra jestem zachwycona - prostota i szaleństwo. Dół -tzn inspiracje na dół - nie sa raczej w moich klimatach, ale też ładnie. Pewnie kilka rzeczy z góry bedzie inspiracja dla mnie, bo tez jestem w trakcie remontu starego domku pozdrawiam i niecierpliwie czekam na ciąg dalszy
    ...gdzieś z niczego stwórzmy własny kąt, może być w pokrzywach, może w bzach...Tam się sobą cieszmy, czasem troszkę zgrzeszmy...
    ______________________________________

  2. #62

    Domyślnie

    no powiem szczerze, że jestem pod wrazeniem tego, jak ze "starego" domu mozna zrobic "nowy"...
    ja jestem za budowaniem nowego raczej, ale jak widze efekty pracy to naprawde super... i mozna zmienic zdanie...
    lazieneczka piaskowa bardzo mi sie podoba, szafa na zamowienie super wyglada, reszta tez chociaz kolorki odwazne bardzo...
    czekam na wiecej...

  3. #63

    Domyślnie

    Cytat Napisał kubel30 Zobacz post
    ..........i mam pytanie ,bo może nie doczytałam, co to są za brązowe wstawki -to drewno czy płytki?
    To płytki firmy EMIGRES MDE 340

    Dziękuję wszystkim za miłe słowa Mam nadzieję, że dotrwacie ze mną do końca

    Obecnie niestety zmogło mnie chorubsko więc od tygodnia nie ruszam się z łóżka
    Nawet nie mam jak pojechać do domu zeby zobaczyć postepy w pracy nad łazienką.
    W zeszłym tygodniu miałam dylemat fugowy. NIe wiedziałam jaką wybrać firmę, ani jaki kolor już nie mówiąc o rodzaju fugi.
    Glazurnik namawiał mnie na epoksydową (której jeszcze nigdy nie kład) a ja się wahałam. Ktoś porównał użycie tej fugi w łazience do zaklejania koperty poxipolem i bardzo mi się to spodobało.
    Łazieneczka jest mała więc nie widziałam potrzeby (fugi na podlodze ciemne). W końcu padło na Mapei, choć chciałam sopro, ale w naszym Leroymerlin nie mieli koloru antracyt, więc pojechałam do Castoramy i kupiłam mapei.
    Nie wiem czy dobrze zrobiłam.
    Fugi mam małe (1mm) a mapei jest od 2mm.
    Wiem ze sopro jest od 1mm, ale jakoś gorsze opinie o nim słyszałam......wciąż się zastanawiam czy dobrze zrobiłam.
    Glazurnik fug jeszcze nie położył, gdyż chce coś ze mną omówić, i czeka az stanę na nogi. Moze powinnam kupic sopro i oddac mapei???

    Dosc o fugach.

    Z dobrych wiadomości. Szyby pod prysznic i lustro już zamówione
    Jeszcze tylko kibelek i łazienka będzie kompletna
    Zapraszam do dziennika remontowego
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...%C5%84skim-%29
    Kostka moich marzeń czyli dom w stylu hiszpańskim

  4. #64

    Domyślnie

    caculki
    ja tez jestem milosniczką kostek będę tu zagladać

  5. #65
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar 30Agulka
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Posty
    1.367
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    64

    Domyślnie

    Witam.

    Domek kupiony ekspresem................ mój wujek ma taki ale Wasz to cudo w porównaniu z jego.
    W jednym pokoju macie taka sama pasiasta tapetę jak moja córcia U nas też na górze to szaleństwo a na dole spokój

    Zaglądac będę bo jestem ciekawa efektu końcowego dołu

  6. #66

    Domyślnie

    U mnie w gornej lazience jest antracytowy Mapei i jest okejos, ogolnie Mapei sie u mnie dobrze sprawdza - do tego mial takie kolory jak chcialam (mam jeszcze jasno szary na podlodze i bez w drugiej lazience) no i identyczne kolory silikonow jak fugi, na czym mi zalezalo.

  7. #67
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    A jakie szyby kupiłaś pod prysznic?
    Bo warto trochę dopłacić do szyb powlekanych specjalną powłoką anty-kamień. Sama ma taką i nie muszę stresować się ciągłym polerowaniem szyb.
    Ulala super wynalazek

  8. #68

    Domyślnie

    piękności się robią!!
    z reguły nie komentuję postępów w dziennikach, ale tu nie mogłam się oprzeć
    a jak mieszkacie - jeszcze gdzei indziej, tak?
    pytam, bo u mnie też permanentny remont.
    dobrze, że choc jedną łazienkę (prawie) sprawną mam i kuchnię.
    ale kiedy nadejdzie ich czas (tejże łazienki i kuchni).... kiepsko wszystko widze

  9. #69

    Domyślnie

    Witam
    Szyby zamówiliśmy klejone u miejscowego szklarza i jakoś nie pomyśleliśmy o powłoce Szkoda, bo nawet brzmi dobrze Może znajdę jakiś środek do samodzielnego powlekania?

    I dziękuję wszystkim za miłe słowa i zapraszam
    Dzisiaj niby mają położyć sie fugi. ZObaczymy.

    W tym miesiącu mieliśmy kupić podłogę na górę. I co? Pan które je sprzedaje poinformował mnie, że w tym miesiącu ich nie ma i mięć nie będzie Zła jestem, bo jak nie miałam kasy to były a teraz jak mogę je kupić to podłóg nie ma. Kasa na pewno się rozejdzie i bez podłogi zostanę
    (Wybrałam panele Alpina Flooring ac5 vfuga i tylko pan we Wrocławiu je sprzedaje,podobają mi się, ale jak się wkurzę to co innego wybiorę)
    Zapraszam do dziennika remontowego
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...%C5%84skim-%29
    Kostka moich marzeń czyli dom w stylu hiszpańskim

  10. #70

    Domyślnie

    Naprawde nie ma gdzie indziej tych paneli ? kurcze takie miesieczne bezczynne czekanie, to tez nie jest takie halo ... no ale jak Ci sie podobaja, to nie masz innego wyjscia

  11. #71

    Domyślnie

    Niestety to jedyny importer no i podobają mi się
    Zapraszam do dziennika remontowego
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...%C5%84skim-%29
    Kostka moich marzeń czyli dom w stylu hiszpańskim

  12. #72

  13. #73

    Domyślnie



    Jakie wymiary ma powyzsze okno i z jakiego profilu jest zrobione?

  14. #74

    Domyślnie

    Trudne pytanie. Profil? Nie wiem
    Musiałabym przeszukać papiery, ale wiem ze z firmy Avante. A co do rozmiarów. Cholera, też trudne pytanie. Duze
    Muszę zmierzyć ale to dopiero jutro.

    A i od razu mówię, że okno się nie otwiera. Rama jest podwójna, żeby wygladała jak reszta okien w domu, ale to fix (czy jak to się tam nazywa). Takich dużych otwieranych skrzydeł nie robią a ja nie chciałam potrójnie dzielonego okna. Zaraz obok są drzwi balkonowe więc mi to nie przeszkadza
    Zapraszam do dziennika remontowego
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...%C5%84skim-%29
    Kostka moich marzeń czyli dom w stylu hiszpańskim

  15. #75

    Domyślnie

    Cytat Napisał robercikzs Zobacz post
    To właśnie ta sama firma z Wrocławia Ale dokładnie o te panele mi chodzi
    Zapraszam do dziennika remontowego
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...%C5%84skim-%29
    Kostka moich marzeń czyli dom w stylu hiszpańskim

  16. #76

    Domyślnie

    No to nie pomoglem niestety

    Czy moge Cie prosic o wstawienie zdjec, ktore prezentuja domek z nowymi oknami. Sam stoje przed remontem mojej kosteczki i szukam inspiracji co do okien. Obecnie mam duze okna 2700x1570 i nie wiem jak je ugryzc, tzn. czy zmniejszac i robic dwudzielne czy pozostawic takie duze i zrobic trojdzielne. Opcji bylo juz kilka, ale ciagle sie to nam zmienia.

  17. #77

    Domyślnie

    U mnie okna sa 240 x 160 i poprzednicy z okien trzy skrzydlowych zrobili dwu skrzydlowe - dla mnie wygladaja duzo lepiej (mam porownanie z szeregowkami obok) ale mam jeden myk tz poprzednicy zabudowujac balkon wstawili mniejsze okno, tak zeby zmiescil sie jeszcze jakis mebel na scianie okiennej i wyglada to nie za ciekawie ... tak ze jak bedziesz zmniejszal okna z szerokosci, to zrob to wszedzie, bo akurat w kostkach nawet male zachwianie spojnosci w proporcjach wylazi optycznie ze zdwojona sila.

  18. #78

    Domyślnie

    Mohag.
    Czy mozesz pokazac swoj domek z zewnatrz tak abym mogl zobaczyc te okienka z podzialem na dwa?

    U mnie niestety jest tak, ze wysokosc okien jest bardzo duza, a w szczegolnosci drzwi balkonowych bo okolo 2500mm, czyli na granicy profilu posredniego, ktory niestety jest drozszy od okiennego (chcemy drzwi balkonowe bez poprzeczki). Mam zrobiona wstepna wizualizacje, ale nie bede zasmiecal tego watka, gdyz w koncu jestem tu tylko gosciem
    Ostatnio edytowane przez robercikzs ; 22-09-2010 o 13:13

  19. #79

    Domyślnie

    Nie mam aktualnych zdjęć okien, ale wkleję co znalazłam



    Nasze okna też są wysokie. Pomieszczenia mają 270 a okna prawie do sufitu
    Zapraszam do dziennika remontowego
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...%C5%84skim-%29
    Kostka moich marzeń czyli dom w stylu hiszpańskim

  20. #80

    Domyślnie

    Jutro postaram sie cos zrobic, bo wszystkie ktore mam dziwnym przypadkiem zawsze maja pospuszczane do polowy rolety ... widac w lecie byly robione

Strona 4 z 37

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony