dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Zobacz wyniki ankiety: Czy kupujesz i czytasz "Muratora"?

Głosujących
110. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • TAK

    49 44,55%
  • NIE

    61 55,45%
Strona 1 z 3
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 42
  1. #1
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie Od Redakcji: Czy kupujecie i czytacie Muratora?

    Forum jest już 9 lat, a chyba nie próbowaliśmy się dowiedzieć: Czy czytacie "Muratora"? Nie prowokujemy oceny naszego poradnika, lecz jesteśmy ciekawy, jaki nasi Forumowicze mają związek z gazetą.

    Dziękujemy za wybór odpowiedzi.

  2. #2
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar racer
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    ci to przyszło do głowy?
    Posty
    679

    Domyślnie

    Nie żeby regularnie, ale tak, zdecydowanie chętnie sięgam do pisma.
    Nie bij, wytłumacz!

  3. #3
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Jarek EM08
    Zarejestrowany
    May 2008
    Skąd
    Festung Posen
    Posty
    666
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    77

    Domyślnie

    Kiedyś kupowałem Muratora regularnie. Ale ponieważ tematy się powtarzają (wiadomo - w budownictwie nie ma tyle nowości co np. w komputerach), po jakimś czasie zrezygnowałem.
    Ostatnio siostra kupiła jeden numer ze względu na wkładkę o dopłatach do instalacji słonecznych, po czym po zatrzymaniu wkładki, sprezentowała mi właściwe wydanie. No i nawet przyjemnie zostałem zaskoczony, bo akurat w tym numerze znalazłem parę artykułów całkiem dla mnie interesujących.

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) ENCYKLOPEDIA LINKÓW Avatar cieszynianka
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    13.035

    Domyślnie

    Od lat czytamy, prenumerujemy.

  5. #5
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    Ja czytam i w dodatku niektóre numery przechowuję. Pomimo braku miejsca. Czy podlizałam się na równi z cieszynianką?

  6. #6
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) ENCYKLOPEDIA LINKÓW Avatar cieszynianka
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    13.035

    Domyślnie

    Cytat Napisał amalfi Zobacz post
    Ja czytam i w dodatku niektóre numery przechowuję. Pomimo braku miejsca. Czy podlizałam się na równi z cieszynianką?

    Nie takie moje zamiary były. Raczej ubolewanie, bo wszystkie numery mamy na stanie i zajmują w cholerę miejsca więc się zastanawiam nad cichą eksterminacją tych najstarszych (Moja Większa Połowa jest typem zbieracza )

  7. #7
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    Tak jak ja (też jestem typem zbieracza). Pozdrów męża.

  8. #8
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    Cieszynianka, chyba żeś sie nie obraziła o to podlizywanie?

  9. #9
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    Kupowałam namiętnie, póki w końcu nie spadły nam z nieba pieniądze i realną stała się budowa. Mąż kupował (niestety przepadły) numery od początku, jeszcze czarno-białe w wersji do wpięcia w segregator

    Mam w domu roczników... z kilkanaście, niestety nie wszystkie kompletne. Były siłą napędową do marzeń i budowy domu

    Choć wiele artykułów nie wytrzymywało zderzenia z rzeczywistością


    Teraz gdy dom wybudowany z rzadka tylko zaglądam do wydania papierowego zdając się na doświadczenie ,,doświadczonych" w budowaniu - tu na forum muratora.... i tylko szkoda ostatnich zawirowań bo sporo starych, dobrych wyjadaczy odeszło a wiele osób się zniechęca do forum i ich mi brak

  10. #10
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    U mnie sie zaczęło od tego poradnika


    Uploaded with ImageShack.us

    Nawet kupiłam działkę i projekt domu. Życie potrafi jednak płatać figle.

  11. #11
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) ENCYKLOPEDIA LINKÓW Avatar cieszynianka
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    13.035

    Domyślnie

    Cytat Napisał amalfi Zobacz post
    Cieszynianka, chyba żeś sie nie obraziła o to podlizywanie?
    No coś Ty, nie jestem obrażalskie stworzenie

    A Moją Większą Połowę pozdrowię, ale nie powiem dlaczego, żeby się nie utwierdzała w tym swoim nawyku

  12. #12
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD PODDASZY Avatar Rom-Kon
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    5.400

    Domyślnie

    a ja nie zakreślę niczego bo... mam niezlą kolekcję ale teraz kupuję sporadycznie... okolo 3-4 czasem może 5 numerów rocznie... najpierw sprawdzam czy są ciekawe (dla mnie) tematy...

    więc nie ma dla mnie opcji czyli "kupuję sporadycznie"
    "Szukajcie a znajdziecie"

    Okna połaciowe: Album z fotkami
    Inne fotki: Różne fotki budowlane
    Przestroga dla wszystkich którzy chcą mieć tanio: Nietypowa fasada - pomocy!


  13. #13
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar q-bis
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Skąd
    Dobra
    Kod pocztowy
    72-003
    Posty
    1.951

    Domyślnie

    Kupowałem i czytałem przez 3 lata przygotowując się do budowy. Potem przypilnowałem Redakcję aby zaktualizowała spis treści - z podziałem na tematy za te 3 lata. Wydrukowałem spiąłem i miałem/mam szybki dostęp do danej tematyki. Spis kieruje do danego numeru na daną stronę. Jak rozpocząłem budowę przestałem kupować. I tak już zostało... W końcu nie samą budową człowiek żyje, choć jeszcze parę rzeczy jest do dokończenia...
    WARTO? WARTO!

  14. #14
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Claudii
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Skąd
    Świerklaniec
    Posty
    1.031
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    10

    Domyślnie

    Kupowałam przed i podczas budowy.Ostatnio kupiłam ze względu na dodatek.Za dużo reklam !

  15. #15

    Domyślnie

    kupowalem w czasie budowy, teraz juz internet wystarcza, ale moi znajomi maja egzemplarze z przed kilku dobrych lat

  16. #16
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar PliP
    Zarejestrowany
    Sep 2006
    Posty
    1.781
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    14

    Domyślnie

    UPS - teraz chwila prawdy - niestety jeszcze nigdy nie kupiłem muratora ://
    Przeglądam go czasami gdzieś u znajomych ... 2-3 razy w roku
    Ucz się ucz,
    nauka to i tak do bezrobocia klucz!

    Aktualnie: Wykończyłem dom, a teraz on wykańcza mnie

  17. #17

    Domyślnie

    Kupowalam i czytalam przez okolo 2 lata, cena poszla na 10 dol. przestalam kupowac bo mysle ze to przesada wystarcza mi forum

  18. #18
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar aadamuss24
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Poznań
    Posty
    3.373
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    189

    Domyślnie

    mało do czytania przydałoby się więcej dyskusji z forum na różne tematy.
    Brak opcji : kupuję - oglądam obrazki pozdr adam
    Dziennik Karii http://forum.muratordom.pl/showthread.php?157129
    Komentarze http://forum.muratordom.pl/showthread.php?157130
    dom piętrowy 155m2+nieogrzewany garaż w gruncie, pompa ciepła 6,4 kW; WM-Brink Renowent, GWC żwirowy, solary płaskie, okna 0,6; ocieplenie: ściany 33cm szary styropian, płyta fundamentowa styropian biały 20cm +8 cm, strop 63cm wełny cieplejszej, ściany 24cm siporex jakiś podły

  19. #19
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar jarett
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    1.005
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    46

    Domyślnie

    Prenumeruje ale raczej tylko po to,żeby być na czasie - z przykrością stwierdzam, że niewiele wynoszę z lektury - artykuły są niestety bardzo ogólnikowe i koniunkturalne. Być może to ciekawa lektura dla osoby, która jest TOTALNIE zielona w kwestii budownictwa, ale i taka osoba po kilku miesiącach się znudzi. Za to chwała Wam za forum - swoją drogą macie tutaj kopalnie tematów, z której nie korzystacie.

  20. #20

    Domyślnie

    kupowalam-zaprzestalam
    podobnie jak jarett czuje niedosyt informacji (w sumie rozumiem,zeby wyjasnic wszystkie kwestie dotyczace jakiegos zagadnienia,musialby mu byc poswiecony caly numer) i czesto mam wrazenie,ze dany artykul jest pisany pod konkretnego producenta....

Strona 1 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony