dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 53 z 226
Pokaż wyniki od 1.041 do 1.060 z 4514
  1. #1041

    Domyślnie

    Komodę udało się złożyć bez problemu i wygląda całkiem stabilnie. Tylko tamta była jakaś pechowa. Zresztą z tego co widziałam, to coś tam mężowi nie poszło z jednym wkrętem - zablokował się i przez to musiał użyć niszczycielskiej siły (oczywiście za nic się do tego nie przyzna, więc oficjalna wersja jest taka, że to badziewie)

  2. #1042
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Ooo vesi, ale fajne stoliki pokazałaś i szafki rtv Mnie się podoba najbardziej nr 3- ta z półką. Może dlatego, ze sama mam podobną
    A będziesz szukać takiej gotowej czy robić u stolarza? Co do koloru, to uważam, że dla kontrastu z Waszą sofą to może być taki naturalny przecierany lekko dąb. Nie musi być ciemna

    Szkoda, że nic nie wyszło z tych łazienkowych planów Ja nie jestem zwolenniczką Ikea, bo wiem, że to niska jakość i na chwilę.
    Ale z drugiej strony, jeżeli brak funduszy, to szkoda płacić 3-3,5 tys za jedną szafkę do łazienki... tylko z doświadczenia wiem, że długo potem jest szkoda wymienić na lepszą...

  3. #1043
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar vesila
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    między Krk a Trn
    Posty
    3.608

    Domyślnie

    Aga,
    ławę i szafkę rtv u stolarza zamówię, ława będzie na giętych nóżkach z dwiema szufladami,
    niech no tylko uda sie mi w końcu Ryśka dorwać osobiście

    Nad łazienkowymi szafkami nawet nie ubolewam, w końcu i tak pralka pójdzie kiedyś na poddasze, chyba że wcześniej dom sprzedamy

  4. #1044

    Domyślnie

    łącze sie w bólu choc widze, ze humorek dopisuje...pamietasz?ja od poczatku mowilam o bialych szafkach nie bedzie zle, oj nie. dobrze, ze masz alternatywe w postaci ikea ja nie, więc umywalki nie bedzie wcale

  5. #1045
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar admete
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Posty
    6.402

    Domyślnie

    Vesi szkoda że z kredensiuku łazienkowego nici - ale nie ma tego złego - i tak to nie na wieczność jak u nas , skoro macie sprzedawać, może lepsza ta Ikea nawet łatwo łamliwa

    I też jak Edi widzę że Pani w lepszym humorze

    Ze stolików podoba mi się ten na uciekających nóżkach - coraz częściej o takim myślę

    Udanego weekendu życzę

  6. #1046

    Domyślnie

    Vesi, ja przez ciągłe ograniczenia w funduszach jestem już przyzwyczajona, że często muszę wybierać Ikeę. Ale muszę Ci powiedzieć, że nie spędza mi to jakoś szczególnie snu z powiek. Pewnie dlatego, że nie specjalnie lubię kupowanie "na lata" - wiadomo, meble prędzej czy później się opatrzą, a wiem, że gdybym każdą szafkę miała za kilka tysięcy, nie wymienilibyśmy ich pewnie aż do emerytury No i jeśli mam wybór - tańsza szafka i fajne wakacje, albo droga szafka i zero wakacji zawsze wybiorę to pierwsze
    Idealnie byłoby oczywiście nie musieć wybierać, no ale u nas tak se ne da

    Nasza pęknięta deseczka już naprawiona - odcień jest niestety minimalnie jaśniejszy, ale mam nadzieję, że nie będzie tego widać Moim zdaniem ten Hemnes będzie bardzo dobrze u Ciebie pasował, no tylko pralki trochę szkoda.
    A może jeśli zaoszczędzisz trochę na meblach uda Ci się wymienić te granatowe kafle, tak jak chciałaś?

  7. #1047
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar vesila
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    między Krk a Trn
    Posty
    3.608

    Domyślnie

    Cytat Napisał editg Zobacz post
    łącze sie w bólu choc widze, ze humorek dopisuje...pamietasz?ja od poczatku mowilam o bialych szafkach nie bedzie zle, oj nie. dobrze, ze masz alternatywe w postaci ikea ja nie, więc umywalki nie bedzie wcale
    upały som , czekałam na nie cały rok szkolny, więc jestem happy, kocham lato
    a co ty opowiadasz że umywalki nie będzie wcale, jest taaki wybór, przecież nawet smą umywalkę możecie zawiesić, elegancki syfonik chromowany i będzie pięknie

    Cytat Napisał admete Zobacz post
    Vesi szkoda że z kredensiuku łazienkowego nici - ale nie ma tego złego - i tak to nie na wieczność jak u nas , skoro macie sprzedawać, może lepsza ta Ikea nawet łatwo łamliwa
    otóż to własnie, nawet jak nie sprzedamy, to pralka wtedy na poddasze pójdzie

    I też jak Edi widzę że Pani w lepszym humorze
    Ze stolików podoba mi się ten na uciekających nóżkach - coraz częściej o takim myślę
    Udanego weekendu życzę
    nie wiem ktory to ma uciekajace nózki, ale mi sie w kazdym cos podoba, dzis probowałam stolarzowi wytłumaczyc i pokazac co che, trzy fotki stolików kawowych z kazdego coś + jeszczesz szafka pod tv... mam nadzieję że zrozumiał o co mi chodziło

    Cytat Napisał Drop_Inn Zobacz post
    Vesi, ja przez ciągłe ograniczenia w funduszach jestem już przyzwyczajona, że często muszę wybierać Ikeę. Ale muszę Ci powiedzieć, że nie spędza mi to jakoś szczególnie snu z powiek.
    Oh mi też nie, bo nastawiona byłam na tego hemnesa, a potem luby wyskoczył z pomysłem zrobienia szafek przez stolarza
    Jeśli nie sprzedamy domu, to wykończymy poddasze, wtedy pralka pójdzie do górnej łazienki, a w tej będzie luzik
    komentarze, plotki i takie tam...zapraszam...
    dziennik z galerią
    mój Pinterest
    "Właściwie wiemy coś tylko wtedy, kiedy wiemy niewiele; wraz z wiedzą rośnie zwątpienie."

  8. #1048
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar vesila
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    między Krk a Trn
    Posty
    3.608

    Domyślnie

    Zamówienie u stolarza na ławę i szafkę rtv złożone wczoraj przy okazji montażu brakującego skrzydła do szafy w wiatrołapie
    Trochę teraz zmodyfikowałam sobie fotki inspiracyjne i powstało takie cuś:
    ława
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	ława-SG.jpg
Wyświetleń:	18
Rozmiar:	48,5 KB
ID:	124237Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	ława-SG1a.jpg
Wyświetleń:	18
Rozmiar:	43,9 KB
ID:	124238
    szafka rtv
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	stolik SG.jpg
Wyświetleń:	20
Rozmiar:	37,3 KB
ID:	124239Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	stolik SG1.jpg
Wyświetleń:	23
Rozmiar:	22,7 KB
ID:	124240

    Ława z szafką maja generalnie tworzyć komplet w jednym stylu i kolorze, jeszcze na kolor sie nie zdecydowałam, ciekawa jestem co ten Rysiek mi zmajstruje

    A przy okazji wypytałam go o przemalowanie kuchennych krzeseł i stołu, zaśpiewał sobie za to dwie stówki - to dużo czy mało??? ale najpierw zadzwonię do producenta, bo nogi stołu różnią sie odcieniem od krzeseł, a nie powinny, musze to zareklamować i niech malują wszystko na biało żeby nie było różnic, w końcu po to zamawiałam stół i krzesła nowe, żeby pasowały do siebie
    Ostatnio edytowane przez vesila ; 08-07-2012 o 01:17
    komentarze, plotki i takie tam...zapraszam...
    dziennik z galerią
    mój Pinterest
    "Właściwie wiemy coś tylko wtedy, kiedy wiemy niewiele; wraz z wiedzą rośnie zwątpienie."

  9. #1049
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar admete
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Posty
    6.402

    Domyślnie

    Mebelki które wyżej zmajstrowałaś mają te uciekające nóżki

    Co do stołu, 200 zł za przemalowanie to b. mało
    Ale może uda się z producentem

    Buźka

  10. #1050
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar vesila
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    między Krk a Trn
    Posty
    3.608

    Domyślnie

    Admete,
    fajnie że Tobie też sie takie nóżki podobają,
    stolarz powiedział, że tak wygięte nóżki nazywają sie łabędzie
    Za trzy tygodnie salonowy zestaw na być gotowy, oby bo moja cierpliwość jest na wykończeniu
    -------------------------------------------------------------------------------

    Luby przyjechał znienacka, mój plan przemalowania kuchennych krzeseł i stołu przed jego przyjazdem, legł w gruzach, teraz będę musiała mu tłumaczyć czemu chce przemalować ale za to zamki do drzwi z wkładką wc, które z Czech pojechały do Belgii, teraz mąż przywiózł do domku i zamontował.
    Jest szansa że uda nam sie wreszcie przeprowadzić do końca tygodnia, tylko jakoś tak szkoda mi troche sie wyprowadzać z bloku ... fajnie jest z sąsiadami sie spotkać i pogadać na klatce, lub przed blokiem.... gdyby sie dało tak mieszkać tu i tam po trochę
    chyba nieprędko sprzedamy lub wynajmiemy nasze mieszkanko
    komentarze, plotki i takie tam...zapraszam...
    dziennik z galerią
    mój Pinterest
    "Właściwie wiemy coś tylko wtedy, kiedy wiemy niewiele; wraz z wiedzą rośnie zwątpienie."

  11. #1051
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Hej vesilko, piękny zestawik salonowy się szykuje 3 tyg mówisz- tyle mogę wytrzymać \Kwota przemalowania stołu i krzeseł jest bardzo dobra, jak Ci się uda załatwić z mężem to bierz!
    Trzymam kciuki za przeprowadzkę- zobaczysz będziesz zachwycona

  12. #1052
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar vesila
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    między Krk a Trn
    Posty
    3.608

    Domyślnie

    Wczoraj byliśmy w Ikei, uwaga.... aż 9 GODZIN!!! po powrocie padłam skonana.
    Niestety zakupy z lubym to jakaś masakra totalna, horror, porażka i wszystko co najgorsze, do tego kłótnie, brak chęci do zakupów a ostatecznie jedno wielkie zmęczenie i niezadowolenie obydwu stron
    Kupiliśmy:
    - materace sprężynowe choć milion razy mówiłam że chce piankowe/lateksowe, ale cena dla M. za duża, komfort spania sie nie liczy dla niego...
    - hemnesa do łazienki: szafkę pod umywalkę i dwa słupki wysokie - tu ok...
    - szafe serii PAX pięciodzwiową, z drzwiami hemnes szarobrązowy + jedne drzwi lustrzane, tak planowałam więc ok
    - łóżko jakiś koszmarek kanciasty, ale chłop sie uparł i powiedział że łóżko ma być już-teraz i tanie pocieszam sie tym że łóżka z ikei lubią sie psuć szybko
    - rolety na wszystkie okna: szare, zaciemniające zupełnie, w sumie są ok tylko nie wiem czy coś jeszcze do tych okien i rolet będzie pasowało

    Teraz moi drodzy już chyba wiadomo kto mnie radości i humoru pozbawia... no mój zaj...sty mąż Chciał jeszcze kupić jakieś tanie biurko i postawić je w salonie i do tego szafe na dokumenty i moje książki, bo witryna z szybkami sie mu nie podoba, na szczęście mój ogromny bunt poskutkował. Za każdym razem powtarzał że ma w nosie wygląd i nie będzie urządzał sie na pokaz dla gości, tylko praktycznie dla siebie i TANIO!
    Wczoraj ja padłam, ale M. pojechał na budowę z sąsiadem wypakować te wszystkie paczki i aż sie boje tam jechać, czy przypadkiem nie zaczęli skręcać czegoś, bo w sypialni miałam nie pozmywane i listwy przypodłogowe nadal nie pomalowane (bo doczekać sie nie mogę na poprawki montażowe). Familia cała śpi teraz więc chyba sie wybiorę tam i posprzątam co nieco...

    Hej vesilko, piękny zestawik salonowy się szykuje 3 tyg mówisz- tyle mogę wytrzymać \Kwota przemalowania stołu i krzeseł jest bardzo dobra, jak Ci się uda załatwić z mężem to bierz!
    Trzymam kciuki za przeprowadzkę- zobaczysz będziesz zachwycona
    Aguś, ja juz jestem załamana ta przeprowadzką, rozumiesz? mój doprowadza mnie do szału swoim skąpstwem, brakiem gustu i całym zachowaniem. Stół i krzesła przemaluję jak tylko sobie pojedzie z powrotem do Belgii (byle szybko). Dobrze że chociaż tą ławę i szafkę rtv udało sie mi zamówić u stolarza takie jak mi sie podoba.
    komentarze, plotki i takie tam...zapraszam...
    dziennik z galerią
    mój Pinterest
    "Właściwie wiemy coś tylko wtedy, kiedy wiemy niewiele; wraz z wiedzą rośnie zwątpienie."

  13. #1053

    Domyślnie

    Vesi, życzę Ci z całego serca żeby ten trud walki z mężem Ci się "opłacił" i oby po całym zamieszaniu z wykańczaniem i meblowaniem usiadła , zrelaksowała się pomyślała z dumą "udało się , mimo wszystko". Trzymam za to kciuki, mam nadzieję, że tak właśnie będzie. A mąż doceni w końcu Twoje starania.

  14. #1054

    Domyślnie

    Vesi, kurcze, szkoda, że tak to się wszystko układa, że nie możesz w pełni cieszyć się urządzaniem

    Plany i pomysły masz piękne, mam nadzieję, że mimo oporów uda Ci się choć po części je zrealizować.
    Posyłam uściski

  15. #1055
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar vesila
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    między Krk a Trn
    Posty
    3.608

    Domyślnie

    Dziękuję dziewczynki za dobre słowo, uściski i kciuki, mam okropnego stresa i nerwa, jutro mają mi dopiero powymieniać listwy przypodłogowe, które wybuliło miejscami, ja musze jeszcze te listwy pomalować ze dwa razy, a w piątek juz przewożenie pralki, lodówki, kanapy.... składanie mebli, mężowi okropnie sie spieszy, a ja nie lubie tak na szybko i pochopnie działać
    jessuuuu, siedze jak na szpilkach teraz i zaraz pędzę na budowe malować hol od nowa, nim listwy przykleją, o ja durna że wcześniej tego nie pomalowałam co ja robiłam??? aaa w ogrodzie z chwaściorami walczyłam od miesiąca...
    komentarze, plotki i takie tam...zapraszam...
    dziennik z galerią
    mój Pinterest
    "Właściwie wiemy coś tylko wtedy, kiedy wiemy niewiele; wraz z wiedzą rośnie zwątpienie."

  16. #1056

    Domyślnie

    Vesi zajrzałam zobaczyć co słychać a tu takie wiadomości ...
    Trzymam kciuki za pomyślne zrealizowanie planów i za to,żeby mąż w końcu otworzył oczy i zobaczył,że chcesz dobrze

    A zestaw salonowy będzie boski

  17. #1057
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar vesila
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    między Krk a Trn
    Posty
    3.608

    Domyślnie

    Dziękuję bardzo Maju
    komentarze, plotki i takie tam...zapraszam...
    dziennik z galerią
    mój Pinterest
    "Właściwie wiemy coś tylko wtedy, kiedy wiemy niewiele; wraz z wiedzą rośnie zwątpienie."

  18. #1058
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar vesila
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    między Krk a Trn
    Posty
    3.608

    Domyślnie

    Uwaga

    Pisze teraz z domku, mamy tu net od paru dni,
    ponadto szafki w łazience poskładane, obyło sie bez większych problemów, mi sie nawet podoba ten hemnes u nas
    w nocy M. z sąsiadem poskładali szafe i ramę łóżka w sypialni- jejku jak tam ciasno sie zrobiło gdzie ja wcisnę biurko teraz zrobiłam sobie chwilkę przerwy w sprzątaniu, chwilka minęła więc uciekam do mopa

    Miłego i pogodnego dnia wszystkim życzę
    komentarze, plotki i takie tam...zapraszam...
    dziennik z galerią
    mój Pinterest
    "Właściwie wiemy coś tylko wtedy, kiedy wiemy niewiele; wraz z wiedzą rośnie zwątpienie."

  19. #1059
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar narendil
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Białystok
    Posty
    7.167

    Domyślnie

    Cześć vesi

    Super, że net jest. Można się przeprowadzać

    Niestety tak to już jest, że meble zabierają całą przestrzeń. I ja się pytam dlaczego?
    Ania urządza swoje cztery kąty

    Mój pół-apartament

    Zdjęcia

  20. #1060
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar vesila
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    między Krk a Trn
    Posty
    3.608

    Domyślnie

    PRZEPROWADZENI


    Wiele jeszcze brakuje, ale ogólnie da sie mieszkać
    W kuchni nie mogę sie zorganizować, przyzwyczajona do minimalnej ilości szafek - nie wiem gdzie co porozkładać by było wygodnie mi i dzieciom, z czasem pewnie sie jakoś dopasuję.
    Czasu ostatnio mi brakuje, więc wybaczcie że nie zaglądam do was.
    Pozdrawiam wszystkich serdecznie z nowego domku
    Ostatnio edytowane przez vesila ; 15-07-2012 o 12:43

Strona 53 z 226

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony