dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 22 z 66
Pokaż wyniki od 421 do 440 z 1306
  1. #421
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Noo123

    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam, miałem podobny problem szukałem czegoś w naturalnym drewnie i było bardzo ciężko w końcu kumpel dał mi namiar na goscia ze Slaska, ktory sciaga meble z zachodu. Pogrzebalem i znalazlem super mebelek w naturalnym drewnie w przyzwoitej kasie. Mebel byl uzywanay ale po odnowieniu w sumie za niweilkie pieniadze mam przyzwoita rzecz. [usunięto reklamę]

  2. #422
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar atika
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Poznań i okolice
    Posty
    2.535

    Domyślnie

    efka3

    Jeśli nadal szukasz drzwi to chyba znalazłam:

    Drzwi SOLENS.



    Sprzedaje je np. Nexbau: http://www.nexbau.com/index.php?opti...emid=4&lang=pl

    Pewnie jak się z nimi dogadasz zrobią bez tych dodatków nabijanych - czarnych, bo to i tak dodatek do drzwi
    Ostatnio edytowane przez atika ; 13-04-2011 o 14:42
    "szarak pod lasem"... - Mieszkamy od 6 stycznia 2012 !!!!



    dziennik i komentarze do Szaraka czyli 2 w 1...

  3. #423
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Klodziki
    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Skąd
    Wrocław/Wilkszyn
    Posty
    1.056

    Domyślnie

    Poszukuje płytek do kuchni na ścianę, jasny popiel, nie krótsze niż 60 cm, mogą być dłuższe, nawet lepiej. Widział ktoś takie??? Nie mogę znaleźć takich, są szare, a potrzebuje popiel, jasny. please
    ------------
    Z91 L GP2

  4. #424

    Domyślnie sklep z roletami

    Cytat Napisał monikaa13 Zobacz post
    Poradźcie proszę gdzie w necie kupić szare/ciemnoszare/grafitowe rolety w rozsądnej, a najlepiej niskiej cenie. Wiem, że jedna forumowiczka ma takie w swoim domu i podawała gdzie je kupiła lub podawała nick z allegro. Bardzo polecała.
    Jeżeli się znajdziesz to proszę odpisz

    Resztę proszę o polecenie od kogo zamówić, żeby były tanie i dobre

    Ja kupuję w firmie z Wilkowic Wandzel według mnie dużo taniej niż w marketach, mają lepsze, solidniejsze mechanizmy-robią wymiar na zamówienie, szyją nawet rzymskie ale z materiału powierzonego.Taka mała ,lokalna firma z dobrymi cenami.Sprzedają też przez allegro, ja akurat jeżdziłem do zakładu odbierałem osobiście- bo rozmiar był prawie na 220cm.
    Nie wiem czy nie usuną linka
    http://www.wandzel.com.pl/index.php?d=konta

  5. #425

    Domyślnie

    Jasny popiel ma firma Rako- płytka Essencia Lappato wymiar 60x30
    DEKORACJE OKIEN I WNĘTRZ TKANINAMI

  6. #426
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Cytat Napisał Craft Zobacz post
    Ja kupuję w firmie z Wilkowic Wandzel według mnie dużo taniej niż w marketach, mają lepsze, solidniejsze mechanizmy-robią wymiar na zamówienie, szyją nawet rzymskie ale z materiału powierzonego.Taka mała ,lokalna firma z dobrymi cenami.Sprzedają też przez allegro, ja akurat jeżdziłem do zakładu odbierałem osobiście- bo rozmiar był prawie na 220cm.
    Nie wiem czy nie usuną linka
    http://www.wandzel.com.pl/index.php?d=konta
    Dzięki, już zamówiłam. Jednak lokalnie.

  7. #427
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar lady in red
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    1.466

    Domyślnie

    Cytat Napisał sheenaz Zobacz post
    Widizal ktos gdzies prosty bialy stół rozkladany albo z dostawkami koniecznie na wysoki polysk.
    MAja taki w Bo Concept - bylby idealny, ale za 3800zl, a ja bym chetnie mniej zaplacila.

    stol
    Widziałam taki stół w oferie Fameg lub Paget meble.Nie pamiętam dokładnie,bo te 2 firmy mi się mylą
    Nie wiem czy ja wykańczam dom -czy on mnie ?

  8. #428

    Domyślnie

    Cytat Napisał Klodziki Zobacz post
    Poszukuje płytek do kuchni na ścianę, jasny popiel, nie krótsze niż 60 cm, mogą być dłuższe, nawet lepiej. Widział ktoś takie??? Nie mogę znaleźć takich, są szare, a potrzebuje popiel, jasny. please
    Firma Edilcuoghi ma piękną kolekcję gresów mieniącą się brokatem Stardust, idealnie nadającą się do kuchni. Występuje w rozmiarze 45x90cm, jest to płytka barwiona w masie, rektyfikowana. Kolor Bianco jest kolorem białym wpadającym w jasny popiel: http://www.wyposazenielazienki.com.p...90-p-1070.html

  9. #429
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar queene
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    4.193
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    10

    Domyślnie

    szukam tapety - widziałam ją w pewnej gazecie ale nie była opisana-czarny kolor i faktura końskiej sierści, choć napisali ze dzika chyba dzika nie widzieli
    sierść krótkowłosa to była
    nie zebra, nie beż - jednolita czerń
    pozdrawiam, Pati

    Dziennik Budowy Rodzinnego -mix i komentarze

    start kwiecień 2010, u siebie październik 2011

    dom wykończony, czas na ogród

  10. #430
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    szafir266

    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Posty
    7

    Domyślnie gdzie mozna kupic ta tapete pomocy !!

    gdzie mozna kupic ta tapetę ??
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	bez tytułu.JPG
Wyświetleń:	48
Rozmiar:	29,7 KB
ID:	54015  

  11. #431
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar zlobiva
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Posty
    31
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Domyślnie

    Cytat Napisał zetka Zobacz post
    Jakoś mi się wierzyć nie chce że w Poznaniu nie możesz znaleźć nikogo kto Ci zrobi takie meble A nawet jeśli faktycznie tak ciężko, to możesz zrobić tak, że poszukałbyś kogoś kto Ci wykona meble, a inna firma świadcząca usługi lakiernicze je polakieruje (choć zdaje mi się że tak może wyjść nieco drożej) Ja meble zamawiałam zupełnie drogą internetową (projekt, dogadanie szczegółów, wycena itp. - mailowo) Firma jakieś 300km ode mnie. Zamawiałam na 2 razy, ale niestety za drugim razem firma kurierska nawaliła i meble przyjechały lekko uszkodzone. Ale nic to, wywalczyłam pozytywne rozpatrzenie reklamacji i mi sporą część kasy zwrócili - w sumie dość dobrze wyszłam na tym uszkodzeniu (a jak ktoś nie wie gdzie patrzeć to nawet tych drobnych skaz nie zauważy ) Generalnie nie żałuję i drugi raz też zamówiłabym "wirtualnie" (w razie obaw o uszkodzenie przez kuriera można się umówić na odbiór osobisty )
    czy mogłabyś przesłać mi namiary na firmę, w której zamawiałaś meble? może być na priv.

  12. #432
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar efka3
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Lublin
    Posty
    108
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    77

    Domyślnie

    Cytat Napisał thnd Zobacz post
    efka3, może takie? my kupiliśmy je w dziadku
    Thnd wielkie dzięki, właśnie o to chodzi. Sprawdzałam w cenniki i cena nawet przystępna
    Miej ty sobie pałace, ja mój domek ciasny.
    Prawda, nie jest wspaniały, szczupły, ale własny.


    Dziennik budowy

  13. #433
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar efka3
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Lublin
    Posty
    108
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    77

    Domyślnie

    Cytat Napisał atika Zobacz post
    efka3

    Jeśli nadal szukasz drzwi to chyba znalazłam:

    Drzwi SOLENS.



    Sprzedaje je np. Nexbau: http://www.nexbau.com/index.php?opti...emid=4&lang=pl

    Pewnie jak się z nimi dogadasz zrobią bez tych dodatków nabijanych - czarnych, bo to i tak dodatek do drzwi

    Szukam, szukam. Dzięki za informację.
    Miej ty sobie pałace, ja mój domek ciasny.
    Prawda, nie jest wspaniały, szczupły, ale własny.


    Dziennik budowy

  14. #434

    Domyślnie Szare drzwi zewnętrzne do mieszkania w bloku

    Szukam usilnie szarych, niedrewnianych drzwi do bloku. Kto ma namiary na firmy, które takie mają w swojej ofercie????Wszystko oprócz Gerdy bo tam jest jeden świetny model, ale cena 3.500 dyskfalifikuje je.

  15. #435

    Domyślnie poszukuję dodatków łazienkowych w kolorze róż/fuksja

    Jestem na etapie poszukiwania dodatków łazienkowych (dozownik na mydło, kubek, mydelniczka, itp.) w kolorze różu lub fuksji (raczej intensywny róż, nie blady) do łazienki córek. Jeśli komuś wpadnie coś takiego w oko, to bardzo proszę o odzew, bo na razie mam problem ze znalezieniem takich dodatków.

    Np. coś w tym stylu:
    Ostatnio edytowane przez asizo ; 01-05-2011 o 21:25
    Tylko tu i teraz.

  16. #436
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Asizo,
    takie kolory i w normalnej cenie (tzn. mniej niż 100 zł sztuka) to raczej tylko w hipermarketach. Jeśli mnie pamięć nie myli, to widziałam chyba w Leclercu i/lubTesco - sama, niczym św. Graala, poszukuję gładkich czarnych nieplastikowych dodatków i idzie mi jak...

    Te niestety są zbyt fioletowe pewnie (wg producenta to kolor liliowy...)



    Gdybyś chciała też ciemnoróżowy papier toaletowy, to z tym problemów nie ma

  17. #437

    Domyślnie

    Joliska, no właśnie, problem z tymi dodatkami. Papier w kolorach najróżniejszych znalazłam bez problemu

    Te, które pokazałaś, rzeczywscie za ciemne. Szukam takich "barbiowych" Ale już znalazłam, ze są takie w sklepach w UK, a że niedługo wybieram sie do Londynu, to może uda mi się kupić. A czarne, gładkie gdzieś wczoraj widziałam. Zaraz poszperam w historii, to moze wkleję Ci linka.
    Tylko tu i teraz.

  18. #438

    Domyślnie

    Joliska, o tu jest sporo czarnych gładkich (przejrzyj wszystkie strony):
    http://www.valdoro.pl/akcesoria-lazienkowe-cat-250.aspx

    I jeszcze coś takiego, ale nie wiem, czy kształty takie Ci odpowiadają:
    http://www.e-akcesorialazienkowe.pl/...c-301_483.html

    I tu (Aquanova):
    http://kapu-kapu.pl/dozowniki-myd%C3...129_22_43.html
    Ostatnio edytowane przez asizo ; 02-05-2011 o 08:18
    Tylko tu i teraz.

  19. #439
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Asizo, wszystko, co w necie jest znam Ceny, zwłaszcza Valdoro, też Absurdem jest dla mnie wydawanie kilkuset złotych na komplet 3 akcesoriów z porcelany/porcelitu/innego szkła. Udało mi się upolować w Tesco te wymarzone, proste, ceramiczne 2 elementy: kubek na szczoteczki i mydelniczkę na kostkę po ok. 5 PLN Szukam jeszcze zwykłego kubka. Na szampon i płyny kąpielowe kupię chyba pojemniki Penguin z Umbry...

  20. #440

    Domyślnie

    Tak się domyślałam, ze znasz, ale tam... A swoja drogą, to jakiś absurd, ze nie można wyprodukować różowych dodatków dla małych dziewczynek. Przecież teraz tyle ludzi robi łazienki dla dzieci. Są w różnych kolorach, ale różowych akurat nie uświadczysz. A przecież to ulubiony kolor małych królewien.
    Łazienka moich dziewczyn będzie biało-czarna i chcę ją właśnie zmieniać dodatkami. Teraz moje dziewczynki uwielbiają róż i chcę im tym kolorem ożywić łazienkę. Za jakiś czas przyjdzie kolej na inne, pewnie bardziej stonowane dodatki. Ale teraz musi być róż!
    Tylko tu i teraz.

Strona 22 z 66

Tagi dla tego tematu

Edytuj Tagi
>>>>, 90x90, ????, aluminiowej, amerykańskich, anthill, antyrama., aranjues, ażurowe, bardzo, baterie, beton, bezdystansowy, biała, białe, biało-czarna, biały, biały półmat, biały stół, bidet, bielsko biła, biurko, blacha miedziana, blat, blaty, bloku, brodzik, brokatem, century, ceramiczne, cross, cudo, czajnik, czarne, czarno, czarno-białe, czerwone, czerwony, czerwonych, czyli, dekoracyjny, desert, deski, dobry, dodatki, dodatków, domów?, domu, dostać, dozownik, drewniane, drzwi, drzwi caro, drzwi szklane, drzwiczki, durasan, dużą, dywan, dziecka, dzwi, elastyczna???, elektryczny, fajny, flizelina, flizelinowa, flizelinowe, folii, fontanną., fotel, fototapete, fuga, fuksja, futon, gdzie, gdzie?, gdzieś, glazura, gniecionej, granitowy, gres, gres!, grzejnik, grzenik, hokery!, imitującyh, jakie, jasno, jasnoszare, jest, jodelka, kabina, kabinę, kabiny, kalahari, kanapa, kanapy, kloszy, kolorze, komora, kontakty, kraków, kremowe, krzesła, krzesło, ktokolwiek, którym, ktos, kuchennej, kuchennych, kuchni, kuchni-gdzie, kuchniach, kupić, kupic?, kupię, kupię...?, kupię?, kupię???, kupujecie, lakierowane, lampek, larsus, lateksowy?, lazienka, light, listwa, lustra, lustra-ozdoba, lustro, massive, materac, mebelki???, meble na wymiar, meble łazienkowe, meble?, mebli, meblowa, meblu, mieszkania, miski, mniejsza, mocowane, model?, modułowe, motyw, mozaika, możliiwie, można, muszelka, mydło, naczynia, naklejka, naklejki, nakładki, napis, narożna, narożnik, naroznika, narzuta, nazwać, niech, niska wanna, niskiej, niż, novabell, nowoczesna, nowoczesne, nowych, nóżki, numerem, ociekacz, odpowiednika, okapu, okien, okolice-, okrągły, oparciem, oświetlenie, otwierana, panele, pantograf, parawan, parkiet, pastelowych, pasy, piasek, pleksę, plisy, podobne, podpowiedź, podłoga, podłogowe, podłogowych, podłokietniki, podłoża., podłużne, pojemnik ociekacz kuchnia, pokój, pokój dzienny, poliwęglan-, polke??, polki, pomarańczowych, pomoc, pomocy, pomocy!, pomocy!gdzie, pomoże, porcelanowe, posiadanych, poszukiwana, poszukiwane, poszukiwania, poszukiwany, poszukiwany!!!!, poszukuję, poznaniu, półka, półką..., połysk, prośba, prostokątnej, prostokątny, prysznicowa, prysznicowe?, przedpokój krzesło, przedpokoju, pufki, pufy, płyte, płytek, płytka wanna, płytki, płytki., płytki?, rattanu., retro, retro panele ścienne lamperie, roca, rodzinka.pl, rolety, róż/fuksja, różyczki, rzymskie, salonie, salonu, ściane, ścianie, ścienna, sedesowej, skąd?, skandynawskich, skośnego, składane, śmietankowe, sofa, sofy, stare, stelaż?, stojącej, stolikdo kawy, stół, stół 4 nogi, styl angielski, stylowa, stylowe, stylowe fronty, stylowe wnętrza, sufit, suszarka, świetlne, swoich, sypialni, szablony-, szafa, szafa na wymiar, szafę, szafek, szafka, szafkami, szafke, szafki, szare, szare/srebrzyste, szarych, szczycie, szeroki???, szerokość, szklana, szklane stoliki, szklanki, sztucznego, szukać, szukam, szukam..., tabliczka, taka, taki, takich, takie, tańszego, tapeta, tapete, tapety, tekstylia, toledo, turkusowa, tylnym, uchwyt, uchwyty, umywalkowa, vives, wanny, warszawa, wąskie, wbudowanymi, wentylacyjna, wewnątrz, widział, wie, wieszak, wieszak uchylny, wiszącej, wkład, wnękowa, wnętrz-gdzie, wnętrze, wpust, wpuszczane, wyjściem., wykładzina, wykładziny, wymarzonego, wyposażenie, wysokim, wyspy, wzorem, właczniki, własnym, zagubione, zagłówkiem, zakup, żaluzja drewniana 35mm, zamki, zamowinie, zaokrągloną, zawiasów, zbiornik, zdjęcia, zegar?, zewnętrzne, zielonych, zlew, zlew jedna komowa kuchnia, zlewozmywak, zlewu, znajde, znaleźć, znaleźć?, znaleznienu, żółtych, łazience, łazienka, łazienka grzejnik, łazienki, łazienki wnętrza, łazienkowa, łazienkowy, łazienkowych, łóżeczko, łóżka, łóżko

Tagi

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony