dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 42 z 219
Pokaż wyniki od 821 do 840 z 4367
  1. #821
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Mat&Domi
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    Gdańsk
    Posty
    113

    Domyślnie

    Cytat Napisał BasH Zobacz post
    No i bardzo dobrze. Netbet przestał pisać, wy chcieliście skończyć na piwnicy to co ja bym miał za lekturę do piwa i czipsów Brawo żona - oby do przodu!!! Musi Się Udać !

    zgodzę się...odczuwał bym "wewnętrzną pustkę"...może mało się udzielam ale śledzę dziennik codziennie

  2. #822
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MusiSieUdac
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Melmax
    Posty
    3.296

    Domyślnie

    Powiem do wszystkich tak, a co ja bym robiła, gdyby nie Wy?? Cieszę się, ze ktoś ma ochote wogole to czytac, ciesze sie, ze ktos tam daleko kibcuje. Dodaje mi to wielu sił

  3. #823
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar BasH
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Skąd
    Bory Tucholskie
    Posty
    1.634
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    29

    Domyślnie

    Pewnie że czyta - widzisz? 8 Minut po napisaniu już masz odzew!!! Ściskamy!!!

    Warstwa ruszona, więc teraz już pójdzie, tylko zamawiaj już nadproża (chyba że lejecie z wieńcem). Te chmury na horyzoncie nie zwiastują nic dobrego...
    Ostatnio edytowane przez BasH ; 13-08-2011 o 22:07

  4. #824
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MusiSieUdac
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Melmax
    Posty
    3.296

    Domyślnie

    Cytat Napisał BasH Zobacz post
    Pewnie że czyta - widzisz? 8 Minut po napisaniu już masz odzew!!! Ściskamy!!!
    A mi się usmiech wymalował
    Dziekuje


  5. #825
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar BasH
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Skąd
    Bory Tucholskie
    Posty
    1.634
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    29

    Domyślnie

    Pa!

  6. #826
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar msdracula
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    1.607
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Ale piękne pięterko się zaczyna! ale pewnie cieszy ten odcień pomarańczy, po tych piwnicowych szarościach

    No i już równy teren...pięknie jest!

    A powiedz jak cenowo wam wyszedł ten pustak?
    Nasza Werbenka-dziennik

    Komentarze

    WYŚNIŁAM NASZ DOM
    NIE PAMIĘTAM ŚCIAN, NIE PAMIĘTAM DACHU,
    ALE WIEM, ŻE TO BYŁ ON,
    POZNAŁAM PO CIEPLE, POZNAŁAM PO ZAPACHU

  7. #827
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MusiSieUdac
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Melmax
    Posty
    3.296

    Domyślnie

    Warstwa ruszona, więc teraz już pójdzie, tylko zamawiaj już nadproża (chyba że lejecie z wieńcem). Te chmury na horyzoncie nie zwiastują nic dobrego...
    ... tak szybko to chyba nie strzelimy tego murowania, bo murujemy tylko we dwojke, ja i Misiek. A, ze sie z tym chrzanimy, zeby bylo rowno i wogole pion i poziom mialo to idzie jak na moj gust wolno. Chyba z wprawy wyszliśmy. Musimy sie rozkrecic. Nadproza beda lane, bo nie bylby to moj projekt, gdyby wymyslnych belek nie bylo Przynajmniej pozbroję sobie trochę, juz zacieram ręce na gietarke
    Pogoda mnie rozklada

    Ale piękne pięterko się zaczyna! ale pewnie cieszy ten odcień pomarańczy, po tych piwnicowych szarościach

    No i już równy teren...pięknie jest!

    A powiedz jak cenowo wam wyszedł ten pustak?
    Dracula, placiłam za pustak 4.30+VAT. Wiesz co, bardziej się jarałam jak zaczelismy murowac piwnice, teraz mam pietra czy zdazymy ze wszystkim przed zimą i czy wytrzasnę kasę. No i czy podołamy fizycznie i psychicznie, bo pracujemy tylko we dwojke. Dla mnie teraz to juz wyscig z czasem i pogoda

  8. #828
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar klaudiuszozo
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Ozorków
    Posty
    1.453
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    A co to za pustak w ogóle? Leier?

    EDIT: już doczytałem, że Roben Wszystkiego najlepszego Wam życzę w murowaniu.
    Ostatnio edytowane przez klaudiuszozo ; 15-08-2011 o 18:12

  9. #829
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar WERI
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    pomorzanka na śląsku
    Posty
    568
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    31

    Domyślnie

    Musi ja wiem że sie powtarzam ,wybacz, nie zagladam do ciebie zaczęsto ,ale normalnie uwielbiam te twoje lekcyje. Wielki podziw dla was ,wiesz ja sobie tak myslę że jakby wszystkie baby byłyby takie jak ty to świat ,napewno byłby idealny, ba nawet ponad kosmiczną cywilacją.
    swiadomie piszę "baby " bo faceci służą do czego innego

  10. #830
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar msdracula
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    1.607
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    No i pewnie zmęczenie materiału też robi swoje..ale opłaci się zobaczysz!!!! Już widzę jak będziesz śmigać na wiosnę jak naładujesz bateryjki przez zimę
    Nas też goni czas, zwłaszcza, że jeszcze kominy, strop i chciałabym drenaż zdążyć przed zimą...Trzeba się sprężać....
    Nasza Werbenka-dziennik

    Komentarze

    WYŚNIŁAM NASZ DOM
    NIE PAMIĘTAM ŚCIAN, NIE PAMIĘTAM DACHU,
    ALE WIEM, ŻE TO BYŁ ON,
    POZNAŁAM PO CIEPLE, POZNAŁAM PO ZAPACHU

  11. #831

    Domyślnie

    Spokojnie dacie radę!
    Jeszcze lato i cała jesień jest do wykorzystania. Pójdzie szybko bo pionowych spoin 'nie nada', chociaż ja nie poszedłem w ceramikę bo betoniarka jakoś mnie nie kręciła w pojedynkę... ale Tobie dodaje natchnienia, także będzie dobrze.

    Pozdrawiam!
    3 poziomy, pow.całkowita 372m2, pow. użytkowa 277m2, kubatura 995 m3, 24 BK, 15cm styro białego, 15+10cm strych, 4 okna dachowe, 22 dwuszybowe, 3 trzyszybowe, pow. OP 250 m2, grzejniki wszędzie...podpięte 10 szt, 3 źródła ciepła-kocioł Hef 24 kw dolnospalający z 1000L buforem z CWU przepływowo(kaloryfery,OP), Termet 24kw(CWU,OP), PC Panas J7(OP), PV 9.90 kWp, solary 7.56m2, WM z GWC Jangaz 800, OC Profi 42
    Zapotrzebowanie 24 000 kWh na rok CO+CWU
    zbudowałem sam...

  12. #832
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar BasH
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Skąd
    Bory Tucholskie
    Posty
    1.634
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    29

    Domyślnie

    Cytat Napisał Carpenter78 Zobacz post
    Spokojnie dacie radę!
    Wiesz... Mojej żonie to trzeba mówić: nie dasz rady, nie wierzę w Ciebie, no co ty - za mało czasu zostało. Wiesz co MSU - nie dasz rady przed zimą Ściskamy Najlepszego!

  13. #833
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEMODERATOR FORUM Avatar netbet
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    2.302

    Domyślnie

    Cytat Napisał MusiSieUdac Zobacz post
    Dla mnie teraz to juz wyscig z czasem i pogoda
    ... wyścig to się zacznie jak któregoś dnia pani pogodynka w tivilorze zapowie ŚNIEG!
    ciągnijcie ile dacie radę ... zawsze to co zostanie niedokończone można zabezpieczyć na zimę.

    z autopsji: można rypać do -5 stopni... i nie potrzebna jest chłodziarka do piwa!

  14. #834
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MusiSieUdac
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Melmax
    Posty
    3.296

    Domyślnie

    A co to za pustak w ogóle? Leier?
    EDIT: już doczytałem, że Roben Wszystkiego najlepszego Wam życzę w murowaniu.
    Okazało sie, ze pustaki maja peknieta zewnetrzne lico, ale w srodku plaster miodu cały. Przerżnać takiego na pół to trzeba sie trochę spocić, a ja myslałam, ze one takie kruchutkie. Nie jest najgorzej z tym Robenem. A za najlepszego dziekuje

    No i pewnie zmęczenie materiału też robi swoje..ale opłaci się zobaczysz!!!
    No zmeczenie jezd! Ale jak Twoje chlopaki w tydzien wymurowali tyle, to spokojna głowa ze zdazycie

    Spokojnie dacie radę!
    Jeszcze lato i cała jesień jest do wykorzystania. Pójdzie szybko bo pionowych spoin 'nie nada', chociaż ja nie poszedłem w ceramikę bo betoniarka jakoś mnie nie kręciła w pojedynkę... ale Tobie dodaje natchnienia, także będzie dobrze.
    Ale jakie lato??
    No nie, zeby Misiek to przeczytał,ze mnie betuniara kreci to by było...


    Wielki podziw dla was ,wiesz ja sobie tak myslę że jakby wszystkie baby byłyby takie jak ty to świat ,napewno byłby idealny, ba nawet ponad kosmiczną cywilacją.
    Wtedy to by była Seksmisja na całego - "Liga broni, liga radzi, liga nigdy cię nie zdradzi."

  15. #835
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MusiSieUdac
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Melmax
    Posty
    3.296

    Domyślnie

    Wiesz... Mojej żonie to trzeba mówić: nie dasz rady, nie wierzę w Ciebie, no co ty - za mało czasu zostało. Wiesz co MSU - nie dasz rady przed zimą Ściskamy Najlepszego
    Ale wiesz, ze jak nie zdazymy to bedzie na Ciebie

    ... wyścig to się zacznie jak któregoś dnia pani pogodynka w tivilorze zapowie ŚNIEG!
    ciągnijcie ile dacie radę ... zawsze to co zostanie niedokończone można zabezpieczyć na zimę.

    z autopsji: można rypać do -5 stopni... i nie potrzebna jest chłodziarka do piwa!
    No ksiegowa mnie straszy codziennie, ze snieg ma byc we wrzesniu, a ja wyobrazam sobie wtedy w głowie pytania typu " Jak zabezpieczyc sciany na zime??"
    Ja wiem NetBet, ze Ty jestes niezniszczalny, ale przy -5 to mi ustaje krążenie, a jak murowac bez krazenia?

  16. #836
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar cronin
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Posty
    3.949
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    12

    Domyślnie

    No jak bez krążenia skoro to betoniarka kręci? po prostu się do niej podłączysz W tym tempie to za rok na Gwiazdkę już w domu będziecie. Tylko co ty wtedy zrobisz, tak bez budowy? chyba zaczniesz drugą
    RÓB NIE KOMBINUJ

    Było mi bardzo miło Was gościć ... komentarze miło widziane w dzienniku

    Dziennik i komentarze kostki

  17. #837
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Martinezio
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Skąd
    Seroki Village ;)
    Posty
    3.124
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    107

    Domyślnie

    Ładnie, ładnie.. Nie ma co... Kręcą i kręcą z tą budową, że normalnie siąść i 3psy zajadać A dookoła nas pozalewane, tylko i nas sucho Tyle, że wodę z ostatniego zbiornika oczyszczalni musiałem wypompować :/ Kurcze, jak bym chciał mieć takie piaski, jak u Was...
    Dziennik tutaj
    Wnętrza tutaj
    A komentarze tutaj

    <a href=http://forum.muratordom.pl/redirector.php?url=http%3A%2F%2F1procent.waw.pl%2F target=_blank>http://www.1procent.waw.pl/baner.png</a>
    Pomóż żyć normalnie - zlikwidujmy wspólnie barierę słabości!


  18. #838
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agalind
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Posty
    10.098
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Spodziewałam się, że macie pałera, ale teraz to już kosmiczna siła w Was działa Myślałam, ze po piwnicy zrobicie sobie przerwę, ale widzę, ze Wy nie do zdarcia jesteście. Co Wy bierzecie, że tak zasuwacie?

  19. #839
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MusiSieUdac
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Melmax
    Posty
    3.296

    Domyślnie

    No jak bez krążenia skoro to betoniarka kręci? po prostu się do niej podłączysz W tym tempie to za rok na Gwiazdkę już w domu będziecie. Tylko co ty wtedy zrobisz, tak bez budowy? chyba zaczniesz drugą
    Ale ja nie żartuję, moje standardowe ciśnienie pod dwoch kawach to tak 90/50. Przy -5 zaczynam zamarzać
    Po budowie wyjeżdzam na wczasy - na własny taras ( na nic wiecej nie bedzie nas stac)

    A dookoła nas pozalewane, tylko i nas sucho Tyle, że wodę z ostatniego zbiornika oczyszczalni musiałem wypompować :/ Kurcze, jak bym chciał mieć takie piaski, jak u Was...
    Zeby nie bylo tak rozowo, to powiem Ci ze po niedzielnym nocnym deszczu ( nie zakrylismy dziury na schody na noc - chciałam zeby w koncu zaczeło sie wietrzyc po ostatnich ulewach) mielismy ponad 5cm wody na chudziaku. Wiadra, szpadel i jazda


    Spodziewałam się, że macie pałera, ale teraz to już kosmiczna siła w Was działa Myślałam, ze po piwnicy zrobicie sobie przerwę, ale widzę, ze Wy nie do zdarcia jesteście. Co Wy bierzecie, że tak zasuwacie?
    Ja zjadam duzo cukierkow krówek, takich w biało czarnych papierkach a Misiek to nie wiem, musze sie spytac

  20. #840
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agalind
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Posty
    10.098
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Może warto pomyśleć o sprzedaży patentu na zapał do pracy?

Strona 42 z 219

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony