dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 62 z 3107
Pokaż wyniki od 1.221 do 1.240 z 62138

Temat: Nasz domek

  1. #1221

    Domyślnie

    a takie lampy będą w podłodze na około tarasu

  2. #1222

    Domyślnie

    Oj Reni, będzie cudnie wiesz . Fajne te donnice. Ile jedna sztuka kosztuje?
    Inspirację drzwka ukradłam do siebie
    Było bardzo daleko, teraz już tylko daleko do celu...

    Rzeczywistość dziś to utopia wczoraj.
    Le Corbusier

  3. #1223

    Domyślnie

    witaj rere, doniczki kupione w ikei, u mnie w katowicach były po 99,00 a mojemu męzowi udało się kupić w Jankach po 49 za szt, mam jeszcze kolor antracyt dwie szt bo będą stały przed domem na ganku, nie ma już ich w ikei ja kupowałam w zeszłym roku w lato

    tak wyglądają




    oj rere cieszę się niesamowicie ale troszke obawiam się wielkością tarasu, taraz ja patrzę to myślę że jest za duży, mój mąż się śmieje że jest wielkości metrażowo naszego byłego mieszkania w bloku, hi,hi

  4. #1224

    Domyślnie

    Metraż tarasu imponujący. Lepiej zrobić większy, niż potem pluć sobie w brodę, że się za mały zrobiło i wszystko nie chce się na nim zmieścić
    Było bardzo daleko, teraz już tylko daleko do celu...

    Rzeczywistość dziś to utopia wczoraj.
    Le Corbusier

  5. #1225

    Domyślnie

    no ale wiesz, duży = wiecej dbania i olejowania

  6. #1226

    Domyślnie

    Witaj reni. Jakie drewno planujesz położyć na tarasie?

  7. #1227

    Domyślnie

    witaj majamaki, niestety ale tylko modrzew syberyski, na bankirai poprostu mnie teraz nie stać, a lato bez tarasu to udręka, także albo tańszy albo żaden

  8. #1228

    Domyślnie

    No wiesz, cały czas przecież nie robisz tego. Może jednorazowo robota mało ciekawa, ale potem jak przyjemność z chodzenia na boso po takim tarasiku
    Było bardzo daleko, teraz już tylko daleko do celu...

    Rzeczywistość dziś to utopia wczoraj.
    Le Corbusier

  9. #1229

    Domyślnie

    Reni jakie drzewko posadzisz na tarasie?
    Ja posadzę chyba catalpę.

  10. #1230

    Domyślnie

    magos jeszcze nie wiem, a wklej zdjęcie twojego pomysłu, może mi się spodoba, bo nie wiem jak wygląda

  11. #1231

    Domyślnie

    byłam zobaczyć, bardzo piękne ale ja nie chcę niczego komu spadają płatki bo potem trzeba zmiatać

  12. #1232
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Ilona Agata

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Poznań
    Posty
    7.960

    Domyślnie

    Reni, zapowiada się świetnie. Duży taras to jest to - zwłaszcza, jeśli planujesz liczne spotkania, nikt nie będzie deptał trawy, spokojnie zmieścisz swój duży stół i mnóstwo krzeseł. Zazdroszczę Ci tego zadaszenia - u nas nie ma, a byłam dzisiaj u rodziców i świetnie było schować się pod nim w taki upał

    Pomysł na drzewo bardzo mi się podoba, może jakaś wierzba? Jest taka ładna, mała, japońska odmiana. Jej gałęzie układają się w górę, a nie zwisają w dół, korona też rośnie w kształcie kuli i nie ma kwiatów (choć jest dwukolorowa, bo nowe liście są jaśniejsze od starych):


    A bukszpan w wysokich doniczkach przycięty na kulkę też mi się zawsze podobał

  13. #1233
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar queene
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    4.193
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    10

    Domyślnie

    oj dawno nie zaglądałam...piękne inspiracje ogrodowe....też bym juz chciała być na tym etapie
    pozdrawiam, Pati

    Dziennik Budowy Rodzinnego -mix i komentarze

    start kwiecień 2010, u siebie październik 2011

    dom wykończony, czas na ogród

  14. #1234

    Domyślnie

    Ilonka no piękne to drzewko, masz coś jeszcze ukryte w laptopie?

  15. #1235
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Ilona Agata

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Poznań
    Posty
    7.960

    Domyślnie

    A to nie z laptopa, tylko z mojego ogródka Kupiłam takiego kija z kilkoma zielonymi gałązkami za kilka groszy, ale pięknie się rozwinął i to w ciągu dwóch miesięcy, więc z czystym sercem mogę polecić

  16. #1236
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar atika
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Poznań i okolice
    Posty
    2.535

    Domyślnie

    Reni - gratuluję postępów tarasowych. I fajny pomysł z drzewkiem. Drzewko Ilony jest świetne. Moja mama też ma je w ogródku i jest naprawdę ładne. Też mogę polecić
    "szarak pod lasem"... - Mieszkamy od 6 stycznia 2012 !!!!



    dziennik i komentarze do Szaraka czyli 2 w 1...

  17. #1237

    Domyślnie

    reni
    widzę, że piękny taras się u Ciebie szykuje mam związku z tym pytanie - jaki rodzaj foli zastosowaliście pod deski?
    Ps. mebelki na taras bardzo ładne

  18. #1238

    Domyślnie

    Ilonka to obiązkowo proszę o fotkę ale twojego drzewka

    oldzia pod tarasem mam agrowłókninę a na to podsypka z kamieni

    atika dzięki i witam

  19. #1239

    Domyślnie

    relacja tarasu z dziś, ale dziewczyny mój maż stoczył walkę na pryskanie z kciocionogami i chyba ja wygrał, rano znajduję może jedną, hura






  20. #1240

    Domyślnie

    Renia maz sam układa Wasz taras? Świetnie to wyglada i jesli wkleisz wiecej fotek to moze swojemu pokaze i kiedys tez sie za to weżmie Myslalam ze trzeba wylac najpierw takie podpory betonowe a u was widze "tylko" podlozene bloczki betonowe?(widze ze cos szarego ale nie wiem co to )
    Czy izolowaliscie jakos styk tarasu ze sciana elewacji?
    No dobra w sumie przyszlam zaproponowac Ci drzewka na taras a o szczegoly wykonania bede meczyc po skonczeniu inwestycji
    Zobacz sobie na te stronke http://blog.giardino.waw.pl/index.ph...tych-koronach/
    Morze cos z modrzewia europejskiego lub japonskiego Ci sie spodoba lub Robinia?
    kaka

Strona 62 z 3107

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony