dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 11 z 48
Pokaż wyniki od 201 do 220 z 952
  1. #201
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Lukarna
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    9.469

    Domyślnie

    Aksamitko czy juz ze zdrowiem OK?
    pozdrawiam

  2. #202

    Domyślnie

    Lukarna już lepiej, dziękuje
    Lilka juz dobrze sie czuje, szaleje na całego, ja nadal odczuwam skutki niestety
    aksamitkowy dom
    komentarze

    Laim*PL Domowa Hodowla Kotów Rasowych Ragdoll

  3. #203
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Lukarna
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    9.469

    Domyślnie

    Dzieci maja cudowne mozliwości regeneracji...
    To zdrowiej <cmok>

  4. #204

    Domyślnie

    dziękuje
    aksamitkowy dom
    komentarze

    Laim*PL Domowa Hodowla Kotów Rasowych Ragdoll

  5. #205

    Domyślnie

    Cytat Napisał aksamitka Zobacz post
    musze Wam powiedzieć ze powoli trace cierpliwość do architekta wnetrz, generalnie wizualizacje mialy byc po 14 dniach , wstępne były po 18, dziś mija 5 tygodni a ja nadal nie mam nic!, miały byc przed weekendem ,ale pisal ze sie nie wyrobi, fakt ze jakos mi sie nie spieszy ale wkurza mnie jak ktos obiecuje a nie dotrzymuje slowa
    no to mam powazny konflikt z architektem..... nie wiem co robic, wpłaciłam zaliczke i chyba pojdzie na straty
    aksamitkowy dom
    komentarze

    Laim*PL Domowa Hodowla Kotów Rasowych Ragdoll

  6. #206
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Lukarna
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    9.469

    Domyślnie

    Aksamitko ale na czym ten konflikt polega?
    wasze wizje nie są spójne??
    czy brak odzewu z jego strony??

  7. #207

    Domyślnie

    chodzi o to ze z calej listy poprawek zrobil moze dwie ,np od samego początku prosiłam o wneke na wysoką zabudowe tak aby byla cofnieta, oczywscie zrobil to dopiero teraz po tym jak powiedzialam ze rezygnuje z jego usugi, łazienki nadal nie mam poprawionej
    aksamitkowy dom
    komentarze

    Laim*PL Domowa Hodowla Kotów Rasowych Ragdoll

  8. #208

    Domyślnie

    aksamitko, cieszę się, że z Twoją córcią ok, Ty też szybko wracaj do pełni sił.

    zamawiałaś wizualizacje tylko do kuchni i dużej łazienki, czy do innych wnętrz także?

    podpisałaś umowę z tym projektantem?

  9. #209

    Domyślnie

    umowy nie podpisałam , choć mam udokumentowaną wpłatę i zakres prac, projekt obejmuje przedsionek, hol, łazienka, pralnia, salon, kuchnia, sypialnia, garderoba
    miało byc tak:

    • 2 proponowane warianty aranżacji domu – zwymiarowane rzuty ścian wraz z aranżacją pomieszczeń w skali 1:50 – zwymiarowane widoki ścian z uwzględnieniem poszczególnych materiałów oraz elementów wyposażenia wraz z opisem w skali 1:25 – 3 wizualizacje wybranych fragmentów projektu – opis techniczny
    • Możliwość otrzymania rysunków 3D w 3 wariantach kolorystycznych projektowanego wnętrza
    • Projekt realizowany w ciągu 14 dni


    - garderoba wogóle nie zaprojektowana
    -łazienka- 1 nieistotna zmiana, reszta nadal nie poprawione, sama musze wyliczyc ilosc plytek
    -hol- cale zaprojektowanie polegało na wrysowaniu 3 punktów świetlnych
    - kuchnia- źle była wrysowana wnęka,drzwi do spizarki- nie porawione, prosiłam o zmianę kolorów frontów- nie doczekałam sie,
    dużo bledow np na wizu jest okap a na rzucie go nie ma
    -sypialnia- wrysowane tylko łózko i lampa sufitowa

    projektant miał o tyle lepiej ze w zasadzie wiem co i jak ma byc wiec nie musi sie wysilać tylko przelać to na papier - tylko ze nie poprawia to co jest źle
    -
    aksamitkowy dom
    komentarze

    Laim*PL Domowa Hodowla Kotów Rasowych Ragdoll

  10. #210
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Lukarna
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    9.469

    Domyślnie

    Niedobrze, bo to taki ferment na poczatku - aż strach się bać co będzie dalej...

    Ale walcz - albo o odebranie zaliczki (może cześciowo chociaz) albo o projekt który Cię zadowoli w 100%

    Ja byłam tak zmeczona współpracą z naszym architektem przy projekcie domu, ze pod koniec machnełam reka i wzięłam wszytsko z dobrodziejstwem inwentarza - teraz będe się z tym meczyc do konca życia:/

  11. #211

    Domyślnie

    chyba dam , jeszcze jedna, ostatnia szansa, albo to zrobi jak ma byc - na te 2 poprawki czekalam 3 tygodnie (!), albo sie pozegnamy
    tez jestem juz tym zmęczona...
    aksamitkowy dom
    komentarze

    Laim*PL Domowa Hodowla Kotów Rasowych Ragdoll

  12. #212
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Lukarna
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    9.469

    Domyślnie

    Napisz jakiegos dobitnego maila
    I zobaczymy jakie bedą efekty...

    Teraz masz najlepszy moment na projektowanie wnętrza, jak stoją ściany zawsze jest mniejsze pole manewru...

  13. #213
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar kocimieta
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Posty
    700
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Tak na szybko: próbowałaś dać wannę na ścianę z sedesem, sedes na przeciwnej a umywalkę pod okno?

  14. #214

    Domyślnie

    nieee, zaraz cos pokombinuje
    aksamitkowy dom
    komentarze

    Laim*PL Domowa Hodowla Kotów Rasowych Ragdoll

  15. #215

    Domyślnie

    Cytat Napisał kocimieta Zobacz post
    Tak na szybko: próbowałaś dać wannę na ścianę z sedesem, sedes na przeciwnej a umywalkę pod okno?
    dobry pomysł z ustawieniem wanny na ścianie z sedesem, ale umywalka pod oknem już mniej mi się podoba - wolałabym lustro nad umywalką - chyba że umywalka byłaby ustawiona bokiem do okna

  16. #216

    Domyślnie

    wanna tam gdzie wc nie wejsdzie bo tam jest 54cm, chyba ze przesunę drzwi do lazienki
    aksamitkowy dom
    komentarze

    Laim*PL Domowa Hodowla Kotów Rasowych Ragdoll

  17. #217

    Domyślnie

    no wlasnie umywala na scianie z omnem to chyba zly pomysl
    aksamitkowy dom
    komentarze

    Laim*PL Domowa Hodowla Kotów Rasowych Ragdoll

  18. #218

    Domyślnie

    chyba ze na scianie z wc dac i umywalke i wc na po przeciwnej stronie wanne?
    aksamitkowy dom
    komentarze

    Laim*PL Domowa Hodowla Kotów Rasowych Ragdoll

  19. #219

    Domyślnie

    Cytat Napisał aksamitka Zobacz post
    chyba ze na scianie z wc dac i umywalke i wc na po przeciwnej stronie wanne?
    świetny pomysł

    a nie chciałabyś kabiny prysznicowej dodatkowo w tej łazience?

  20. #220

    Domyślnie

    nie sadze zeby w tak małej łazience sie zmieściła, chyba raczej zrobie taka sciane ze szkal, cos takiego:

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kibelek.jpg
Wyświetleń:	47
Rozmiar:	26,8 KB
ID:	88838
    aksamitkowy dom
    komentarze

    Laim*PL Domowa Hodowla Kotów Rasowych Ragdoll

Strona 11 z 48

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony