dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 517 z 517
Pokaż wyniki od 10.321 do 10.334 z 10334
  1. #10321

    Domyślnie

    Witam
    Widzę, że właścicielki wątku nie było już trochę...ale jednak spróbuję Przybyłam do Ciebie droga MarJel z polecenia jednej z Foremek i jestem zachwycona Twoimi wnętrzami. Nie wiem czy uda mi się tak pięknie i z gustem wszystko urządzić ale zawsze warto podpatrzeć dobre pomysły I tu się zgłaszam w sprawie kuchni... Moja kuchnia jest chyba mniejsza niż Twoja... Układ mam bardzo podobny.... i w głowie mam także podobny układ mebli. Moja kuchnia na szerokość to 406cm a jej głębokość 270cm. I ta głębokość mnie martwi właśnie... to znaczy wyspa się zmieści ale będzię kończyć się praktycznie w jadalni - która jest poro mniejsza niż Twoja. Podsyłam Ci link do projektu mojego domku http://www.dobredomy.pl/projekt/ambrozjaI/lustro
    Tak patrzę na zdjęcia Twojej kuchni i zastanawiam się jaka jest długość ścianki na której masz wysoką zabudowę? I jakie są wymiary wyspy?
    Myślę i myślę i już nie wiem co mam wymyśleć z tą kuchnią... czy robić wyspę czy tylko półwysep jak w projekcie...
    Liczę też na opinie pozostałych Foremek, które tu zaglądają Jakoś trudno mi sobie wyobrazić jak to wszystko będzie potem wyglądać... nie wiem czy nie będzie za ciasno...
    Czekam na jakieś wieści i pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez bronowianka ; 24-10-2013 o 10:55

  2. #10322
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Remika2

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    gdzieś w Polsce
    Posty
    345

    Domyślnie

    Witaj Mam pytanko gdzie nabyłaś te poduchy z rogaczami? Są świetne!!! Będę wzięczna za info. Pozdrawiam

  3. #10323

  4. #10324

    Domyślnie

    Witam, gdzie mogę kupić taką lampę którą macie przy schodach ? Piękna. Z góry bardzo dziękuję za informację.
    Wnętrza cudowne

  5. #10325
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar makow11
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    Poznań - Szczepankowo
    Posty
    316

    Domyślnie

    Witam
    MarJel ,pamiętasz może producenta lub sklep ,w którym kupowałaś mozaikę z łazienki dzieci?

  6. #10326
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar bogumil
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    mój kawałek nieba
    Posty
    7.063

    Domyślnie

    Niech ten świąteczny czas wypełni Wasze serca spokojem, miłością i nadzieją. Abyśmy w tych dniach odkryli to, co jest w życiu najważniejsze. Wesołych Świąt!!!


    LAZUR

    Beata

  7. #10327
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie


  8. #10328

  9. #10329

  10. #10330
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... DOBRE MZIMU FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nelli Sza
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    5.304

    Domyślnie

    Na te Święta i nadchodzący Nowy Rok życzę Wam błogosławieństwa Bożego, zdrowia, pokoju w sercu, radości, cudowności....
    Bądźcie szczęśliwi!


    Nelka

  11. #10331

    Domyślnie

    Dziewczyny, czy któraś z Was ma czajnik de'Longhi? Nie mogę znaleźć nigdzie info czy on jest metalowy i ile ma dB. Będę wdzięczna za odp. (Sorki MarJel, że w pytam w Twoim wątku ale też masz ten czajnik )
    pozdr.

  12. #10332

  13. #10333

    Domyślnie

    Czesc, mam do Ciebie dwa pytanka odnosnie tarasu. Rozumiem, ze macie polozone plyty tarasowe Libet Venetia tak? Czy moglabys powiedziec jak wyglada ich uzytkowanie, czy mocno sie brudza i czy jest problem z ich czyszczeniem? A drugie pytanie dotyczy fug, czy to sa fugi zywiczne Libet czy inne i jaki to kolor? Z gory dziekuje za odpowiedz. Pozdrawiam.

  14. #10334

    Domyślnie

    A już myślałam,że Martuś się odezwała

    Pozdrawiam
    Było bardzo daleko, teraz już tylko daleko do celu...

    Rzeczywistość dziś to utopia wczoraj.
    Le Corbusier

Strona 517 z 517

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony