dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 11 z 90
Pokaż wyniki od 201 do 220 z 1798
  1. #201
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Moose
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    10.559

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jagna Zobacz post
    Osica! Ale Ci zazdroszczę....!
    Ale że co...? Że bez gratów...???
    A tak poważnie to będzie szybciej niż myślisz jak sama sobie pokoczujesz...

  2. #202
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Jagna
    Zarejestrowany
    May 2002
    Posty
    4.123
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    354

    Domyślnie

    Mogę być persona non grata byle już u siebie w naszym Prostaczku....

  3. #203
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Moose
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    10.559

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jagna Zobacz post
    Mogę być persona non grata
    Też tak miałam... a mój chop twierdził, że na budowę się nie wprowadzi... od 10 dni sobie koczujemy i wcale nie chce wracać do cywilizancji...

  4. #204
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    Osica przy okazji gratulacje koczowania


    Jagna sąsiadów mam, ale nie za ścianą a bezpośrednich tylko z jednej strony



    A szprosy światło zabierają, jeśli to nie wadzi to nie mam nic przeciwko.... zresztą myć szyby będziecie sami - tyle rogów do wytarcia Ale tęsknotę do tego typu okien doskonale rozumiem

  5. #205
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Jagna
    Zarejestrowany
    May 2002
    Posty
    4.123
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    354

    Domyślnie

    Cytat Napisał Moose
    od 10 dni sobie koczujemy i wcale nie chce wracać do cywilizancji...
    Wcale się nie dziwię. Drewniany dom w lesie... Mmmmm....
    Cytat Napisał Gosiek33
    A szprosy światło zabierają, jeśli to nie wadzi to nie mam nic przeciwko.... zresztą myć szyby będziecie sami - tyle rogów do wytarcia Ale tęsknotę do tego typu okien doskonale rozumiem
    Jeszcze nie wiem czy przeszkadza z tym światłem, ale mam nadzieję, że kląć nie będę. Co do rogów - wewnątrzszybowe będą hłe, hłe....

  6. #206
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    Wewnętrzne to nie szprosy jak już to prawdziwe

  7. #207
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Jagna
    Zarejestrowany
    May 2002
    Posty
    4.123
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    354

    Domyślnie

    Cytat Napisał Gosiek33
    Wewnętrzne to nie szprosy jak już to prawdziwe
    Oj tam, oj tam. Tak naprawdę najładniejsze to są prawdziwe szprosy drewniane na prawdziwych drewnianych oknach. Skoro mam mieć okna, które tylko wyglądają jak drewniane, to mogę mieć i szprosy, które tylko wyglądają jak szprosy. A okno będzie się łatwiej myło.
    No nie ma tragedii... No patrzaj... Takie ohydztwo?
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	z_szprosy.jpg
Wyświetleń:	30
Rozmiar:	84,9 KB
ID:	86578

    Sąsiedzi mają takie coś. Widziałam i od zewnątrz i od środka. Ładnie to wygląda w już urządzonym domu. Słowo

  8. #208
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Moose
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    10.559

    Domyślnie

    Cytat Napisał Gosiek33 Zobacz post
    Osica przy okazji gratulacje koczowania
    Gosia nie dziękuję... coby nie zapeszyć, ale tu mnie dobrze...mogłabym nie wyłazić z domu chyba, że na spacer do lasu...

  9. #209
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Amelia 2
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    3.692
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    245

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jagna Zobacz post
    Oj tam, oj tam. Tak naprawdę najładniejsze to są prawdziwe szprosy drewniane na prawdziwych drewnianych oknach. Skoro mam mieć okna, które tylko wyglądają jak drewniane, to mogę mieć i szprosy, które tylko wyglądają jak szprosy. A okno będzie się łatwiej myło.
    No nie ma tragedii... No patrzaj... Takie ohydztwo?
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	z_szprosy.jpg
Wyświetleń:	30
Rozmiar:	84,9 KB
ID:	86578

    Sąsiedzi mają takie coś. Widziałam i od zewnątrz i od środka. Ładnie to wygląda w już urządzonym domu. Słowo
    nikt nie mówi że ohydztwo, wręcz przeciwnie, są śliczne, zwłaszcza oglądane od zewnątrz, tylko od środka, gdy siedzi się na kanapie- a dużo się siedzi w niepogodę i zimą i patrzy na ogród przez duże szklane drzwi takie zakratowane to tak trochę dziwnie ....... jednym to odpowiada, innym nie; niektórzy co mają to żałują inni żałują że nie mają

  10. #210
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma

    Wiem jak wyglądają, bo długo sami ten temat przerabialiśmy - wizualizacja naszego domku miała szprosy... i na rysunku tak jest ładniej

  11. #211
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Tom Bor
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Posty
    2.194
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    16

    Domyślnie

    jak chce to niech ma w trzecim domu zrezygnuje hi hi

  12. #212
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Jagna
    Zarejestrowany
    May 2002
    Posty
    4.123
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    354

    Domyślnie

    I się po prostu okaże. Obiecuję solennie, że jak już wybudujemy i wstawimy te okna ze szprosami a potem trochę pomieszkamy i dojdę do wniosku, że najchętniej to bym pazurami te paseczki z między szyb powydzierała, to Wam uczciwie powiem, że głupia byłam, że mnie chyba Bóg opuścił, jak decyzję podejmowałam, że dlaczego, ach dlaczego, mnie skuteczniej nie odwiodłyście od tego pomysłu... ok?
    Jak na razie jestem dosyć dobrej myśli, bo teraz mam bezszprosowe okna i bardzo nie lubię jak są zupełnie odsłonięte. Nie lubię pootwieranych drzwi (i w domu i w pracy) i nie lubię gołych okien. Obym mogła Wam zdać relację ze swojego samopoczucia związanego z życiem za szprosami, bo na razie nie mam domu, nie mam okien i nie mam szprosów

  13. #213
    ELITA FORUM (min. 1000)
    zuber

    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    989
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    226

    Domyślnie

    Jagna , wiedziałam, że coś wykombinujesz!Wiele miesięcy nie zaglądałam na forum, dzisiaj coś mnie podkusiło....no i proszę, taka niespodzianka!Jako bardzo zadowolona mieszkanka Ciepłego cieszę się,że wybraliście Prostego!
    Widzę, że szykuje mi się pasjonująca lektura na długie, zimowe wieczory.
    Pozdrawiam Ciepło!

  14. #214
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar rasia
    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    podStoliczna
    Posty
    14.122
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    289

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jagna Zobacz post
    Oj tam, oj tam. Tak naprawdę najładniejsze to są prawdziwe szprosy drewniane na prawdziwych drewnianych oknach. Skoro mam mieć okna, które tylko wyglądają jak drewniane, to mogę mieć i szprosy, które tylko wyglądają jak szprosy. A okno będzie się łatwiej myło.
    No nie ma tragedii... No patrzaj... Takie ohydztwo?
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	z_szprosy.jpg
Wyświetleń:	30
Rozmiar:	84,9 KB
ID:	86578

    Sąsiedzi mają takie coś. Widziałam i od zewnątrz i od środka. Ładnie to wygląda w już urządzonym domu. Słowo
    Się zgadzam w 100%

    Kibicuję po cichutku.

  15. #215
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Jagna
    Zarejestrowany
    May 2002
    Posty
    4.123
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    354

    Domyślnie

    Kasia Fajnie, że wpadłaś! No tak, poniekąd to my "projektowa" rodzina jesteśmy Tym bardziej, że przecież Ciepły był długo naszym faworytem, więc pędzę zaraz poczytać co u Was i mam nadzieję znaleźć mnóstwo zdjęć....
    Rasia Miło, że zaglądasz czasem i najważniejsze, że kibicujesz. Możesz i głośno

  16. #216
    ELITA FORUM (min. 1000)
    zuber

    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    989
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    226

    Thumbs up

    Hmm..urządzanie małego salonu,skąd ja to znam.Mnie uratowało okno przesuwne.Dzięki temu mam dodatkową "ścianę" do wykorzystania.
    Czy w wersji drugiej-tej narożnej -stół nie będzie kolidował z drzwiami tarasowymi- otwieranymi często latem.
    Bardziej podoba mi się wersja z drzwiami usytuowanymi centralnie, wydaje mi się jakaś taka ..harmonijna / chociaż nie jestem fanką kominka i telewizora obok siebie/
    U mnie telewizor jest na wprost okna / południowego/.Dajemy radę ze słońcem.W ostateczności opuszczamy roletę.

    Dzisiaj dopiero poczytałam na jakie szaleństwo się porywacie.Pocieszę Cię, że moi sąsiedzi też tak budowali.Jesienią postawili garaż, przezimowali, wiosną ruszyli z dalszą budową.Nie zawsze było różowo, ale dali radę.My z kolei na czas budowy wynajęliśmy dom w okolicy, w którym zimą temperatura spadała do 12 0 Celsjusza .Szybko stamtąd spie.... do domu, w którym nie było prawie nic. Głowa do góry, ja tam Jagna w was wierzę.

  17. #217
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar lady in red
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    1.466

    Domyślnie

    Cześć jaguś!

    W nowym mini-dzienniku witam się pierwszy raz,ale namiętnie czytywałam "podrzutka".......tfu...."pokraka"

    Cieszę się,ze mury pnął się go góry-a w zasadzie już dach się kryje .Masz 2 w 1 - SWÓJ dom i tą samą okolicę .
    3-mam kcuki za c.d ( czyli ciąg dalszy a nie płytę )

    Przeczytałam "pisklę w kominie"........ależ Ty piszesz .Ty się przerzuć na pisanie,rzuć tę szkołę.....Jestem ciekawa i głodna ciągu dalszego.....Czy nieśmiało i ja mogę prosić na e-maila?

    Buziaki!
    Nie wiem czy ja wykańczam dom -czy on mnie ?

  18. #218
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Tom Bor
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Posty
    2.194
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    16

    Domyślnie

    Jagna długie wieczory som 'piskle" byś podrzuciła, bo piszesz na pewno a może już kończysz?

  19. #219
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar lady in red
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    1.466

    Domyślnie

    Hej Jaguś!
    "widziałam" Cię na komentarzach forumowej aukcji dla Franusia
    Do siebie juz nie zagladasz?

    Pozdrawiam cieplutko!
    Nie wiem czy ja wykańczam dom -czy on mnie ?

  20. #220
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Jagna
    Zarejestrowany
    May 2002
    Posty
    4.123
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    354

    Domyślnie

    Dziewczyny kochane - pisklaka coś nie bardzo ostatnio pisałam... Emocje z przedłużającą się sprzedażą Pokraka na tyle mnie eksploatują, że nie bardzo mogę się skupić i "przenieść" do przeszłości. Ale motywujecie mnie, nie powiem... Z przyjemnością się podzielę jak coś dalej stworzę, obiecuję! Lady, wspaniale, że zajrzałaś, kochana!
    P.S. Studnię mam

Strona 11 z 90

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony