dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 53 z 90
Pokaż wyniki od 1.041 do 1.060 z 1798
  1. #1041
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Moose
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    10.559

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tom Bor Zobacz post
    Łosico kochana ale drugi pies na "ty" kanapie się już nie zmieści
    No raczej chyba nie... bo gdzie Pańcia by się podziała...
    Jak będzie mnie stać na to żeby nie pracować i na drugiego piesa, to i na większą kanapę się szarpnę

  2. #1042
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Jagna
    Zarejestrowany
    May 2002
    Posty
    4.123
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    354

    Domyślnie

    Cytat Napisał Moose Zobacz post
    Jak będzie mnie stać na to żeby nie pracować i na drugiego piesa, to i na większą kanapę się szarpnę
    A jak Ci się to uda, to niepracowanie z obrzydliwego bogactwa, to daj znać jak to się robi. Ja wtedy to i cztery kanapy kupię.

  3. #1043
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Moose
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    10.559

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jagna Zobacz post
    A jak Ci się to uda, to niepracowanie z obrzydliwego bogactwa, to daj znać jak to się robi. Ja wtedy to i cztery kanapy kupię.
    Oki... bardzo bym chciała takową wiedzę posiąść
    A jak już nie będę wiedziała co z kasiorą robić to do tego nawet dach osikam

  4. #1044
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Zochna
    Zarejestrowany
    Sep 2004
    Skąd
    3miasto
    Posty
    5.879

    Domyślnie

    No i co tam ?
    Dziewczyny, no przecież gadam Wam, że ta osika tania jak barszcz była
    Jak będziemy już miały tę extra kasę to letni dom dla psów łupkiem kamiennym , zaraz koło basenu, wyłożymy.
    Gdzieś nad Morzem Śródziemnym oczywiście

    Idę dzisiaj na babsko-sąsiedzkie darcie pierza, połączone z pieczeniem pierników
    Ze składników mam wałek i wino.
    Wegetarianie nie jedzą wprawdzie zwierząt, ale zjadają im pożywienie ...

  5. #1045
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Tom Bor
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Posty
    2.194
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    16

    Domyślnie

    i jak tam Zochna pierniki gotowe?
    a jak wymyślicie pomysł na cudowne pomnożenie kasiory to tez pragnę być poinformowana

  6. #1046
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Jagna
    Zarejestrowany
    May 2002
    Posty
    4.123
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    354

    Domyślnie

    No właśnie. Ja poproszę o przepis na pierniki z wałka i wina. Tego nie znam.
    A co do naszej wcześniejszej emerytury nad Morzem Śródziemnym to jestem za. Bardzo, bardzo za. Rozumiem, że basen też będzie specjalnie dla psów, na tyłach naszej rezydencji z fitnessem, kilkoma basenami, ogrodem różanym, spa, salą kinową, bezpośrednim zejściem do naszej prywatnej plaży i oczywiście całym zastępem służ..... jak to się teraz politycznie poprawnie określa...?
    I jakbyśmy tak sobie razem tam wszystkie obrzydliwie bogate, urzędowały, jestem przekonana, że byśmy się nie nudziły

  7. #1047
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Dziś kumulacja 10 000 000
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  8. #1048
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Jagna
    Zarejestrowany
    May 2002
    Posty
    4.123
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    354

    Domyślnie

    Cytat Napisał pestka56 Zobacz post
    Dziś kumulacja 10 000 000
    Kurcze.... Trochę mało. Na łupek na psie domki może nie starczyć Poczekamy chyba na większą kumulację, co?

  9. #1049
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    :-d :-d :-d
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  10. #1050
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Moose
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    10.559

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jagna Zobacz post
    No właśnie. Ja poproszę o przepis na pierniki z wałka i wina. Tego nie znam.
    A co do naszej wcześniejszej emerytury nad Morzem Śródziemnym to jestem za. Bardzo, bardzo za. Rozumiem, że basen też będzie specjalnie dla psów, na tyłach naszej rezydencji z fitnessem, kilkoma basenami, ogrodem różanym, spa, salą kinową, bezpośrednim zejściem do naszej prywatnej plaży i oczywiście całym zastępem służ..... jak to się teraz politycznie poprawnie określa...?
    I jakbyśmy tak sobie razem tam wszystkie obrzydliwie bogate, urzędowały, jestem przekonana, że byśmy się nie nudziły
    Mam nawet taką pewność

    Cytat Napisał Jagna Zobacz post
    Kurcze.... Trochę mało. Na łupek na psie domki może nie starczyć Poczekamy chyba na większą kumulację, co?
    Jasne... nie będziem na drobne liczyć

  11. #1051
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Zochna
    Zarejestrowany
    Sep 2004
    Skąd
    3miasto
    Posty
    5.879

    Domyślnie

    to tam, na waciki najwyżej.
    Co to ja miałam..a, no kilka tam tych pierników nawet się upiekło. T
    Trochę mnie później głowa bolała.
    To przez tę pogodę pewnie
    Prezenty już mam wszystkie Pierwszy raz mi się tak wydarzyło.
    Pewnie się zestarzałam
    Wegetarianie nie jedzą wprawdzie zwierząt, ale zjadają im pożywienie ...

  12. #1052
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Jagna
    Zarejestrowany
    May 2002
    Posty
    4.123
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    354

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zochna Zobacz post
    to tam, na waciki najwyżej.
    Co to ja miałam..a, no kilka tam tych pierników nawet się upiekło. T
    Trochę mnie później głowa bolała.
    To przez tę pogodę pewnie
    Prezenty już mam wszystkie Pierwszy raz mi się tak wydarzyło.
    Pewnie się zestarzałam
    Myślisz, że to kwestia wieku? Kurcze, ja właściwie też mam w tym roku wszystko obkupione. Zostały dwie rzeczy, ale wiem jakie i wiem gdzie, więc to tak jakbym miała.... No, ale nie mam. Czyli widocznie Ty jesteś starsza trochę.
    Bolała głowa, powiadasz. Ja ostatnio byłam na Wigilii pracowej. Bolały mnie nogi od stania i policzki od uśmiechania. Głowa nie, bo wracałam samochodem. Pogoda była widać lepsza niż nad morzem.....

  13. #1053
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Moose
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    10.559

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jagna Zobacz post
    Myślisz, że to kwestia wieku? Kurcze, ja właściwie też mam w tym roku wszystko obkupione. Zostały dwie rzeczy, ale wiem jakie i wiem gdzie, więc to tak jakbym miała.... No, ale nie mam. Czyli widocznie Ty jesteś starsza trochę.
    Bolała głowa, powiadasz. Ja ostatnio byłam na Wigilii pracowej. Bolały mnie nogi od stania i policzki od uśmiechania. Głowa nie, bo wracałam samochodem. Pogoda była widać lepsza niż nad morzem.....
    Zwiałam... w odpowiednim momencie dostałam pilny tel i uczepiłam się go jak ostatniej deski ratunku
    Prezenty tyż mam wszystkie, tylko dla małża będzie po Wigilii, bo sobie zażyczył coś specjalnego

  14. #1054
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Jagna
    Zarejestrowany
    May 2002
    Posty
    4.123
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    354

    Domyślnie

    Cytat Napisał Moose Zobacz post
    Zwiałam... w odpowiednim momencie dostałam pilny tel i uczepiłam się go jak ostatniej deski ratunku
    Prezenty tyż mam wszystkie, tylko dla małża będzie po Wigilii, bo sobie zażyczył coś specjalnego
    Ja nie uciekałam. Głodna byłam. No proszę, to Ty też jesteś starsza ode mnie o dwa prezenty, bo ten mężowy się nie liczy. To tak jakby już go dostał. Hłe hłe..... Staruchy

  15. #1055
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Czy do tych basenów i łupków kamiennych na psie budy mogę jeszcze dorzucić stajnię dla kilku koni z solarium i masażem????
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  16. #1056
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Zochna
    Zarejestrowany
    Sep 2004
    Skąd
    3miasto
    Posty
    5.879

    Domyślnie

    Myślę, że jeszcze ze 100 ton owsa możesz zaordynować Konie lubią solarium ?

    Aaa. też jeszcze na jeden prezent czekam . Czyli nie jest ze mną tak źle
    Też lubię Wigilie pracowe
    Wegetarianie nie jedzą wprawdzie zwierząt, ale zjadają im pożywienie ...

  17. #1057
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    Skończyłam czytać tegoroczną noblistkę i tam mnie trzyma - może to od rzeczy ale mocno we mnie zapadło


    Nawet na przejazd w rodzinne strony z trudem mogłabym sobie pozwolić, a na dodatek mój mąż miał w pogardzie wszelkie konwencjonalne formy zachowania. Oczywiście nie mam prawa obciążać go winą za to, co się stało. Czułam bowiem tak samo. O niektórych postawach i decyzjach mówi się, że są niewybaczalne albo też, że my sami nie potrafimy ich sobie wybaczyć. Ale i tak postępujemy w ten sposób... bezustannie.


    Alice Munro Drogie życie

  18. #1058

    Domyślnie

    Witam bardzo serdecznie!

    Przecztalam caly dziennk i zasmiewalam sie do lez Masz swietny styl pisania i przez to nie mozna oderwac sie od Twoich wpisow
    Dodatkowo pochodze z Nowego Dworu Maz. (juz tam nie mieszkam), wiec pozdrawiam serdecznie

    Teraz bede na biezaco!

    Milych przygotowan do Swiat,
    Dominika

  19. #1059
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anSi
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    3City
    Posty
    7.745

    Domyślnie

    Witaj Dol - fajny awatar
    Pestko - mnie też ta noblistka przypadła bardzo do serca - fajnie się czyta, chociaż nie powiem, że lekko. W zasadzie każde zdanie do jakichśtam refeleksji skłania. Masz podobne odczucie?
    ja jeszcze nie mam wszystkich prezentów - po południu wyruszam na ostatnie - mam nadzieję - łowy. Wychodzi chyba na to żem stara małolata
    Pracowa Wigilia - kto to i po wymyślił???


  20. #1060
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Moose
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    10.559

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jagna Zobacz post
    Ja nie uciekałam. Głodna byłam. No proszę, to Ty też jesteś starsza ode mnie o dwa prezenty, bo ten mężowy się nie liczy. To tak jakby już go dostał. Hłe hłe..... Staruchy

    Może i staruchy ale za to oprócz jutrzejszego pieczenia pasztetu do Wigilii NIC NIE MOOSZĘ...
    Będę się lenić ile wlezie

    Cytat Napisał braza Zobacz post
    Czy do tych basenów i łupków kamiennych na psie budy mogę jeszcze dorzucić stajnię dla kilku koni z solarium i masażem????
    Oczywiście... nie widzę powodów do ograniczeń skoro będziemy takie OBRZYDLIWIE BOGATE

    Cytat Napisał Zochna Zobacz post
    Też lubię Wigilie pracowe
    Cytat Napisał anSi Zobacz post
    Pracowa Wigilia - kto to i po wymyślił???
    Zawsze mnie to zastanawiało w czyim chorym umyśle się taki pomysł urodził...

Strona 53 z 90

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony