dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 55 z 90
Pokaż wyniki od 1.081 do 1.100 z 1798
  1. #1081

    Domyślnie

    Jagna jak ja Cię rozumiem, nie chciałabyś widzieć jak ja wyglądam po skończeniu koszenia, a mam co kosić 3000 m i jeszcze sobie sama zrobiłam slalom gigant krzaczkami i drzewkami.
    czasami się zastanawiam czy wchodzić do domu czy może lepiej wężem na podwórku prysznic zrobić

  2. #1082
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Moose
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    10.559

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jagna Zobacz post
    Tak więc zaczęłam się interesować manicure hybrydowym. Coś dzwoni? Wygląda naturalnie jak zwykły lakier, ale trzyma się nawet dwa tygodnie i błyszczy, lśni, bez zmian mimo prania, zmywania itd. Mam kontynuować czy temat znacie od dawna tylko ja taka nieobyta jestem?
    Znam sprawę ale ja nakładam na swoje żel ( 1-2 warstwy, bo mi się łamały) a na to maluję zwykłym lakierem i utwardzaczem, trzyma mi się 2-3 czasem 4 tygodnie bez problemu
    Hybrydy nie robiłam ale siostra robi i jest zadowolona

    Cytat Napisał Jagna Zobacz post
    Moja koleżanka robi od roku i jest zachwycona stanem swoich paznokci, więc może i mi się poszczęści.
    Jak dobrze robiony to nie powinno być problemów

    Cytat Napisał Jagna Zobacz post
    Ha! Wiedziałam, że nie wiedziałam! Fantastyczne! Dzięki!
    Tak, ja z kolei rękawiczkowa jestem strasznie. Nie umiem nic robić przy sprzątaniu czy ryciu w ziemi bez nich, zachowuję się jakby wszystko parzyło. Za to bez oporu klękam, siadam czy wręcz leżę przy pieleniu i wracam do domu wytytłana cała, łącznie z włosami, które odgarniam czarnym od ziemi przedramieniem....
    Rękawiczki chirurgiczne do prania, sprzątania, mycia garów i inszych prac ogrodowych...

  3. #1083
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Jagna
    Zarejestrowany
    May 2002
    Posty
    4.123
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    354

    Domyślnie

    Cytat Napisał Hanka126 Zobacz post
    Jagna jak ja Cię rozumiem, nie chciałabyś widzieć jak ja wyglądam po skończeniu koszenia, a mam co kosić 3000 m i jeszcze sobie sama zrobiłam slalom gigant krzaczkami i drzewkami.
    czasami się zastanawiam czy wchodzić do domu czy może lepiej wężem na podwórku prysznic zrobić
    Myślę, że chciałabym widzieć
    Moim "konikiem" jest przesadzanie. Przesadzam oczywiście z bryłą ziemi, którą to następnie przytulam czule do piersi, potem się okazuje, że wykopany dołek jest za mały, więc odkłam tę biedną roślinę i na kolanach powiększam, często gołymi rękami..... i tak dalej i tak dalej. Nie lubię też podlewania, bo wąż owija się dookoła mnie, oczywiście często ubłocony, bo targałam nim po niezarośniętej części działki, więc mokry i brudny ciągle odwijam z nóg, pasa, albo i głowy.... Wiem żei Ty i większość z Was dobrze to zna, bo to ogólnie agresywne stworzenia są. A jeszcze taki kawał działki?! Ja mam połowę z tego, więc mogę sobie tylko wyobrazić.... Tym bardziej, że dziennika nie prowadziłaś....

  4. #1084

    Domyślnie

    A to ći zdradzę mój patent na przesadzanie wykopuję delikwenta i do wiadra wkładam i we wiaderku podróż w nowe miejsce odbywa a czasami nawet taczką się przejedzie

  5. #1085
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Jagna
    Zarejestrowany
    May 2002
    Posty
    4.123
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    354

    Domyślnie

    Cytat Napisał Moose Zobacz post
    Znam sprawę ale ja nakładam na swoje żel ( 1-2 warstwy, bo mi się łamały) a na to maluję zwykłym lakierem i utwardzaczem, trzyma mi się 2-3 czasem 4 tygodnie bez problemu
    O proszę. A odrosty są widoczne, czy uzupełniasz?
    Cytat Napisał Moose
    Hybrydy nie robiłam ale siostra robi i jest zadowolona
    Słowo daję, przeczytałam "Hybrydy nie robiłam BO siostra robi i jest zadowolona". Pomyślałam, że musisz bardzo nie lubić swojej siostry....


    Cytat Napisał Moose
    Jak dobrze robiony to nie powinno być problemów
    Amen. Będę się starać.


    Cytat Napisał Moose
    Rękawiczki chirurgiczne do prania, sprzątania, mycia garów i inszych prac ogrodowych...
    Jak mi jakoś bardzo zależało na czystych łapach na wieczór, to zakładałam cienkie takie, chyba silikonowe a na to ogrodnicze. Ręce były czyste, tylko gorąco zdziebko...

  6. #1086
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... OCYNKOWANYFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gwoździk
    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    6.977
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    303

    Domyślnie

    odpadłem z dyskusji .... nic nie kumam

  7. #1087
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Jagna
    Zarejestrowany
    May 2002
    Posty
    4.123
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    354

    Domyślnie

    Cytat Napisał Hanka126 Zobacz post
    A to ći zdradzę mój patent na przesadzanie wykopuję delikwenta i do wiadra wkładam i we wiaderku podróż w nowe miejsce odbywa a czasami nawet taczką się przejedzie
    No właśnie. Na tym polega problem, że u mnie przeważnie to jest pełen spontan. Działam szybko, w amoku, zanim zapał ze mnie uleci. Jakbym miała iść po taczkę czy wiadro.... To by uleciał...

  8. #1088
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Jagna
    Zarejestrowany
    May 2002
    Posty
    4.123
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    354

    Domyślnie

    Cytat Napisał Gwoździk Zobacz post
    odpadłem z dyskusji .... nic nie kumam
    Nie wolno się tak szybko poddawać.
    A co by tu dla Ciebie.... Peter jutro nagrywa z Anką. Wszystko na setki. I ja tu nie wiem na przykład o co chodzi, ale jak on mi o tym mówi, to kiwam głową jakbym wiedziała. Wiem, że nie chodzi o wódkę....

  9. #1089
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Moose
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    10.559

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jagna Zobacz post
    O proszę. A odrosty są widoczne, czy uzupełniasz?

    Słowo daję, przeczytałam "Hybrydy nie robiłam BO siostra robi i jest zadowolona". Pomyślałam, że musisz bardzo nie lubić swojej siostry....


    Jak mi jakoś bardzo zależało na czystych łapach na wieczór, to zakładałam cienkie takie, chyba silikonowe a na to ogrodnicze. Ręce były czyste, tylko gorąco zdziebko...
    Ad 1 co 4-5 tygodni uzupełniam, robię sama, cieniutko coby właśnie nie generować pracy której w sumie nie lubię... ALE ZADBANE PAZURY MIEĆ LUBIĘ... sprzeczność
    Ad 2 siostrę nawet lubię
    Ad 3 No gorąco ale cóż robić...
    Cytat Napisał Gwoździk Zobacz post
    odpadłem z dyskusji .... nic nie kumam
    Cytat Napisał Jagna Zobacz post
    No właśnie. Na tym polega problem, że u mnie przeważnie to jest pełen spontan. Działam szybko, w amoku, zanim zapał ze mnie uleci. Jakbym miała iść po taczkę czy wiadro.... To by uleciał...
    Skąd ja to znam...

  10. #1090
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Zochna
    Zarejestrowany
    Sep 2004
    Skąd
    3miasto
    Posty
    5.879

    Domyślnie

    ja uprawiam malowanie klasyczne - w ogóle nie miałam pojęcia o hybrydowym
    Ile to się człowiek dowie pożytecznych rzeczy z forum budowlanego
    Przy tym klasycznym to mam takie czerwone kreski na różnych domowych sprzętach.
    Czuję, że dołączę do klubu hybrydowego

    Ogród to moja porażka - tak że nie będę się za dużo wypowiadać. Ja głównie spontanicznie przesadzam
    Wegetarianie nie jedzą wprawdzie zwierząt, ale zjadają im pożywienie ...

  11. #1091
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jagna Zobacz post


    Jak mi jakoś bardzo zależało na czystych łapach na wieczór, to zakładałam cienkie takie, chyba silikonowe a na to ogrodnicze. Ręce były czyste, tylko gorąco zdziebko...

    Też tak robię.. jak nie zapomnę

  12. #1092
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    To ja z Gwoździkiem usiądę sobie gdzieś cichaczem i przeczekam te hybrydy i lakiery ....



    Gwoździk, posuń się trochę, kawę w termosie mam ....
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  13. #1093
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... OCYNKOWANYFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gwoździk
    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    6.977
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    303

    Domyślnie

    sama się posuń ...

  14. #1094
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Zdrowych, spokojnych Świąt, wszystkiego dobrego!

  15. #1095
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anSi
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    3City
    Posty
    7.745

    Domyślnie

    Cuda mogą się wydarzyć
    jeśli uwierzysz
    a nadzieję chociaż jest krucha
    trudno zabić
    któż wie jakie cuda
    możesz otrzymać
    kiedy uwierzysz


    SPOKOJNYCH, RADOSNYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA,
    BUDUJĄCYCH ROZMÓW PRZY WIGILIJNYM STOLE,
    UDANYCH SPOTKAŃ Z RODZINĄ I PRZYJACIÓŁMI,
    ŻYCZLIWEJ PAMIĘCI O TYCH, KTÓRZY SAMOTNI, STARZY, CHORZY LUB DALEKO....


  16. #1096

    Domyślnie

    Samych pogodnych i szczęśliwych dni, dużo prezentów.
    … i najszczęśliwszych świąt !
    … i kilku milionów w totka / wyłącznie dla budujących /
    Serdecznie Pozdrawiam

    Krzysztof5426

  17. #1097
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... OCYNKOWANYFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gwoździk
    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    6.977
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    303

    Domyślnie

    Gwoździk tradycyjnie ... jak co roku w swoim przebraniu ... życzy Wesołych Świąt

  18. #1098
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Zochna
    Zarejestrowany
    Sep 2004
    Skąd
    3miasto
    Posty
    5.879

    Domyślnie

    Gwoździku, jak dynamicznie To chyba Cicha Noc

    Jagno & Company - pięknych, radosnych, rodzinnych Świąt.
    I dalszych wymarzonych postępów budowlanych. I spełnienia marzeń kilku.
    I w ogóle miłości, wolności i niepodległości !

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kartka2.JPG
Wyświetleń:	5
Rozmiar:	77,5 KB
ID:	231685
    Wegetarianie nie jedzą wprawdzie zwierząt, ale zjadają im pożywienie ...

  19. #1099
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Romana101
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Sobącz
    Posty
    700

    Domyślnie

    Radosnych i pogodnych Świąt !!! Wymarzonych prezentów !!!


    I oczywiście jeszcze tego obrzydliwego bogactwa życzę.

  20. #1100
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Ramki obrazów - 2013.12.24 18.39.39 - (Pocztówki - 2013.12.24 18.38.19 - (holydays_Pag.jpg
Wyświetleń:	83
Rozmiar:	92,2 KB
ID:	231890
    Ostatnio edytowane przez braza ; 26-12-2013 o 16:15
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

Strona 55 z 90

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony