dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 452 z 654
Pokaż wyniki od 9.021 do 9.040 z 13067
  1. #9021

    Domyślnie

    To chyba znowu będzie długi post

    Aguś - wizualki jednak strasznie przekłamują łazienka na żywo robi zupełnie inne wrażenie

    Ta mozaika w prysznicu robi absolutnie OBŁĘDNE wrażenie! Już dawno mi się nic tak nie podobało (w "prawdziwych" domach, a nie na inspiracjach)

    a skoro już jestem przy zachwytach - pokoje dzieciaków też są cudne! jak pisałaś, że zdecydowałaś się na te kolorowe grzejniki, to łapałam się za głowę, a teraz uważam że są fantastyczne! schowane pod skosem, nieduże, razem z tą dobraną kolorystycznie resztą - dają czadowy efekt!

    czy na obudowie geberitu ta mozaika też będzie tak ułożona, czy jak na wizkach - na prosto?

    W każdym razie, po ponownym obejrzeniu zdjęć zmieniam zdanie i myślę że:

    - takie klasyczne retro, jak na tym zdjęciu, co się wszystkim najbardziej podoba nie będzie tutaj pasowało
    - ciemne ściany będą świetne
    - do szarej mozaiki - szare sciany? nuuuda! ciemnoniebieski będzie dobry (Madziu - ja też ostatnio zmieniłam swoje nastawienie do granatu o 180 stopni - aktualnie przemalowuję wc, a w planach mam też gabinet), Nessko - jeszcze 5-6 lat temu, jak proponowało się szare ściany mniej wnętrzarsko zorientowanym ludziom, to reakcja była: "przecież będzie jak w więzieniu!", także nie wierz w to, że jakikolwiek, aktualnie modny kolor wytrzyma próbę czasu; zresztą, granat nie jest jeszcze modny, więc zanim wyjdzie z mody, to Aga dwa razy zdąży przemalować łazienkę )
    - ten odcień, który proponujesz jest bardzo piękny (i z różem świetnie by się komponował) ale do szarej mozaiki dałabym bardziej złamany odcień - coś jak pierwsza inspiracja Madzi, lub jak tutaj:


    http://www.stylebyemilyhenderson.com...pattinson.html

    albo jak tutaj - trudno właściwie stwierdzić, czy to już szary, czy jeszcze błękit


    http://www.domplusdom.pl/rozwiazanie...11352#the_look

    - jeśli boisz się, że tak ciemny kolor "pożre" całe światło, to często widzę ciemne ściany w wydaniu "highgloss"


    http://www.apartmenttherapy.com/colo...bathroom-46430

    niespecjalnie mi się aż TAKI błysk podoba, ale jakiś półmat, satyna zamiast pełnego matu byłaby ok

    - do tego nadal polecam jakąś galerię plakatów, grafik, ale już nie tak rustykalnych, tylko bardziej graficznych (i z dużą ilością białego pp)


    http://www.skonahem.com/inspiration/...i-70-talshuset


    http://1.bp.blogspot.com/-TbL3Ttplpg...8le9o1_500.jpg


    http://www.desiretoinspire.net/blog/...-da-costa.html
    Ostatnio edytowane przez nihiru ; 16-02-2013 o 20:01
    Sometimes “good enough” is good enough.

    American dream...

  2. #9022
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar *Kasia*
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Irlandia
    Posty
    1.191

    Domyślnie

    Agus przynosze kolejne lampy






    Wszystkie 3 lampy sa z polskiego sklepu.
    Bardzo podoba mi sie ten kolor BM hale navy
    “If you live to be a hundred, I want to live to be a hundred minus one day so I never have to live without you...”

  3. #9023
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MagdaZZZ
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Posty
    5.415

    Domyślnie

    Cytat Napisał admete Zobacz post


    Myślałam o tym drugim kolorze od góry - ale nie wiem czy nie za ciemny
    Muszę dorwać próbnik NCS i zobaczyć co tam jest ciekawego
    Ja w ogóle nie o takim granacie mówię Tylko o takim, który pokazała nikiru - NAVY.On jest zimny a zarazem ciepły, mocno złamany, na próbce pewnie wyglądający jak czarny, a co najmniej baaardzo ciemny grafit... dopiero na ścianie wychodzi jego "granatowość" - cacuszko

    Kolor z próbnika na 100% da efekt "nadmorskiej łazienki" - dlatego chyba dziewczyny boją się tu sezonowości.

    A łazienka na razie super wychodzi Jak mądrze to rozegrasz, to będzie super

    PS Już wiele razy o tym wspominałam, ale powtórzę raz jeszcze - ciemne kolory nie lubią dużej ilości światła słonecznego... im ciemniej tym lepiej dla nich - dlatego Pani się nie boi
    MagdaZZZ się urządza - będzie eklektycznie (chyba)
    mail: [email protected]
    Home Creations by Magda Z. - blog o tym, co kocham i czym się zachwycam we wnętrzach

  4. #9024
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar marimag
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Polska
    Posty
    13.957

    Domyślnie

    admete..nie wiedziałam jakiego stylu szukasz. Domyśliłam się, że szukasz zestawień kolorystycznych do ciemnych ścian, stąd brązy, czernie, antracyty i inne opcje. Ten eklektyzm to tak niechcący
    Według mnie kolor farby z próbnika NIE. Za dużo bieli przełamanej fugami. Z tym niebieskim czy granatem będzie bardzo zimno.......tak niesmiało...
    a może tapeta ?

  5. #9025
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Ja jednak się wyłamię dla mnie ta łazienka już jest piękna i absolutnie nie nudna! Ja bym poszalała z dodatkami, ściany jasne.

  6. #9026

    Domyślnie

    Ja co do kolorów w ogóle nie jestem obiektywna bo nasze dotychczasowe mieszkanie jest na prawdę bardzo kolorowe i już mam po prostu dosyć, muszę od tego odpocząć Ale Ty Aga kolorów się nie boisz więc jeśli tylko masz ochotę to zaszalej A kolor który pokazała nihiru jest świetny

  7. #9027
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Silverspoon
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    USA
    Posty
    101

    Domyślnie

    Właśnie ja też wklejałam hale navy. Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	image.jpg
Wyświetleń:	139
Rozmiar:	67,3 KB
ID:	171043
    Mam taką łazienkę tylko, ze góra jest navy, a dół drewno na biało połysk. Tyle, ze światło mam zimne.
    A tutaj masz porównanie kolorów...
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	image.jpg
Wyświetleń:	172
Rozmiar:	44,4 KB
ID:	171044

    Chociaż tez uważam, ze twoja łazienka obroni się sama. Dla mnie brakuje drewna.

  8. #9028
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar admete
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Posty
    6.402

    Domyślnie

    Dzień dobry niedzielnie

    Widzę że mam dokładny numer farby którą mam kupić - bardzo się cieszę

    Nessko ten czarny sufit i mnie się podoba - ciekawy pomysł

    Silver przekonałaś mnie już całkowicie do drewna wklejonymi wczoraj zdjęciami

    Natalko a tą lampę o której mówisz da się w necie zobaczyć?
    Mam Klera i jak tylko znajdę chwilę przed odebraniem Oskara z przedszkola to podskoczę

    Alu
    Kolorów sezonowych się nie boję, bo jeśli mi się podoba to może być i na dłużej - a ze ścianą o tyle fajnie że można szybko przemalować

    Asiu bardzo dziekuję za słowa o łazience i pokojach chłopaków
    Na obudowie geberitu i ławeczki będa duże płytki 60 na 30 cm

    Tu mam moją układankę



    Bardzo dziękuję za dokładny kolor
    Ja kupowałam farby z fluugera ale jak nie będą mieć dokładnie takiego koloru kupię Benjamina
    jak widac decyzja chyba już zapadła

    Ten lekki połysk też jest ciekawym pomysłem

    Kusisz tą galerią mogłabym się wyżyć

    Kasiu 2 pierwsze lampy pokazywała MadziaZ
    Tą pierwszą odrzuciłyśmy z powodu trudno myjących się kloszy(wiem bo takie miałam )
    Druga piękna - ale krótkie ramiona

    3 latarenki jeszcze nie widziałam

    Cytat Napisał MagdaZZZ Zobacz post

    A łazienka na razie super wychodzi Jak mądrze to rozegrasz, to będzie super
    Tym razem się słucham psze Pani
    bo boję się coś sknocić

    PS Już wiele razy o tym wspominałam, ale powtórzę raz jeszcze - ciemne kolory nie lubią dużej ilości światła słonecznego... im ciemniej tym lepiej dla nich - dlatego Pani się nie boi
    Trzymam Cię za słowo

    Marimag myślałam o tapecie, ale boję się że nie znajdę idealnej w rozsądnej cenie
    Kolor jest bezpieczny, bo można go szybko zmienić - a drogiej tapety

    Anetko jak wyjdzie mroczno to przemalujemy
    Zresztą nie położę farby dopóki wszystko nie będzie skończone - wtedy ostateczna decyzja o kolorze.


    Nessko wiemy już że ja kolorów się nie boję
    Ale tu wiem że stąpam po cienkim lodzie

    Silver jestem już przekonana do tego koloru - jest obłędny

    ------------------------
    -----------------------

    Zapomniałam Wam napisać newsa nadchodzącego tygodnia
    - wtorek czwartek powinny przyjechać drzwi na dół

    Czekam jak na szpilkach

  9. #9029

    Domyślnie

    Witam się niedzielnie
    Ja podobnie jak Anetka,ściany zostawiłabym jasne i poszła w mocne dodatki .No ,ale Ty tu urządzisz
    Buziole

  10. #9030
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar pasie
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    10.475
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    265

    Domyślnie

    Mi tez się pomysł z granatem podoba - ja mam z flugera taki szaroniebieski na ścianie w holu ale myślę, że do Twojej łazienki on jest za jasny....

    Miłej niedzieli zostawiam
    Piszę / Gadam
    1%
    Mieszkamy od grudnia 2010


  11. #9031

    Domyślnie

    Cytat Napisał admete Zobacz post
    Na obudowie geberitu i ławeczki będa duże płytki 60 na 30 cm
    Faktycznie - zapomniałam .

    Ja kupowałam farby z fluggera ale jak nie będą mieć dokładnie takiego koloru kupię Benjamina
    No widzisz? Nie zgrałyśmy się - nie dalej jak tydzień temu wypożyczałam do domu próbnik fluggera żeby dobrać niebieski kolor do wc-tu
    Pamiętam, że chyba jeden taki mocno złamany wpadł mi w oko, ale do mnie nie pasował, a numeru nie zapisałam

    Kusisz tą galerią mogłabym się wyżyć
    Ano kuszę Cię z całych sił i nie bez powodu
    Na tym forum są bardzo piękne domy, ale wszelkiego rodzaju sztuka jest jakoś tak... zaniedbana.
    Ostatnio Pestce na którymś wątku wymknęło się, że czasami ma wrażenie, jakby wchodziła do jednego i tego samego domu - wszędzie białe kuchnie i szare ściany. Właśnie sztuką można temu szybko zaradzić


    Kolor jest bezpieczny, bo można go szybko zmienić - a drogiej tapety
    No wreszcie ktoś z właściwym podejściem!
    Dziewczyny - dwie puszki farby to nawet u BM nie więcej niż 150 zł będą kosztowały - "szalone dodatki" które proponujecie (nie żebym miała coś przeciwko), jeśli mają robić wrażenie, to na pewno nie wyjdą taniej

    Żeby była jasność - ja się nie wymądrzam sama z siebie, tylko cytuję mądrzejszą od siebie:
    http://abigailahern.wordpress.com/20...7/a-challenge/

    Szukałam jeszcze postu o podejmowaniu ryzyka, ale nie udało mi się znaleźć, a akurat Aga tą radę stosuje sama z siebie najlepiej
    Sometimes “good enough” is good enough.

    American dream...

  12. #9032

  13. #9033
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Beauty
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    9.003
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    318

    Domyślnie

    Aga ,ja optuję za ciemnymi ścianami...bezapelacyjnie...dodatki w chromie lub niklu i będzie pięknie...
    Miłej niedzieli!!

  14. #9034
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Venus_m
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    15.874

    Domyślnie

    Adme miedziane lampy na westłing! http://www.westwing.pl/Lampa-wisz-ca...ana-12178.html
    Nowy wymiar - serdecznie zapraszam! SOMEPLACENICE by Ven

    Mirabelka Justyny i Roberta - mieszkamy od 09.04.2011r. fotki strona 2

    Nie możesz wysłać PW? Spróbuj tutaj [email protected]

    "Sukces nigdy nie jest efektem słomianego zapału - tu trzeba przejść przez prawdziwy ogień"

  15. #9035
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar monika996
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Posty
    6.037

    Domyślnie

    i ja niedzielnie, leniwie się witam.....

    jednak robisz granat?????

  16. #9036
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Beauty
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    9.003
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    318

    Domyślnie

    Aga,sorry za prywatę ,ale do Ciebie sporo dziewczyn zagląda ...może któraś natknęła się na taka lampę tylko w brązie?


  17. #9037
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Silverspoon
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    USA
    Posty
    101

    Domyślnie

    Jeszcze jeden przykład...
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	image.jpg
Wyświetleń:	145
Rozmiar:	58,7 KB
ID:	171134

    Jak się wam podoba ta kuchnia, bo ja się zakochałam i bym zmieniała...zmieniała...zmieniała.... Oczywiście chodzi mi o wzór, a nie ogólnie kuchnia.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	image.jpg
Wyświetleń:	204
Rozmiar:	46,8 KB
ID:	171135

    A takie oświetlenie nad wyspą?
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	image.jpg
Wyświetleń:	183
Rozmiar:	77,8 KB
ID:	171136

    -----------------------------
    A poza tym to teraz wchodzi moda na jaśniutko-niebieskie meble np. do sypialni...

  18. #9038
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar narendil
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Białystok
    Posty
    7.167

    Domyślnie

    Aga, szalejesz
    I super.
    Taki złamany granat, prawie antracyt będzie u Ciebie super wyglądał. Apetycznie wręcz z tymi biało-szarymi płytkami.
    A przemalować zawsze można.

    Cytat Napisał nihiru Zobacz post
    Dziewczyny - dwie puszki farby to nawet u BM nie więcej niż 150 zł będą kosztowały
    A gdzie taka promocja
    Chętnie skorzystam.
    Ania urządza swoje cztery kąty

    Mój pół-apartament

    Zdjęcia

  19. #9039
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar *Kasia*
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Irlandia
    Posty
    1.191

    Domyślnie

    Agus tak duzo bylo w Twoim watku lamp ze zapomnialam ze dwie pierwsze juz byly ta trzecia jest z tego samego sklepu
    “If you live to be a hundred, I want to live to be a hundred minus one day so I never have to live without you...”

  20. #9040
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar emiranda
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Gdynia
    Posty
    4.302

    Domyślnie

    A poza tym to teraz wchodzi moda na jaśniutko-niebieskie meble np. do sypialni...
    No to chyba wpływ książki o Greyu, on podobno miał takie w sypialni

    I powiem, mnie sie nie podoba ta kuchnia biała z drewnem, widziałam taka na żywo, i nie przypadła mi do gustu, ale to tylko moje zdanie, ja zdecydowanie wolę białe kuchnie, a jeżeli juz z dodatkiem drewna to drewna bielonego.

    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez emiranda ; 17-02-2013 o 20:30

    Przeprowadzeni 21.12.2010 r.
    Cudowność domu polega nie na tym, że zapewnia schronienie, ogrzewa, czy daje poczucie wolności, ale na tym, że powoli gromadzi w nas zasoby słodyczy.

    mail: [email protected]

    Villa Gdynia Alicji




Strona 452 z 654

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony