dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 169 z 219
Pokaż wyniki od 3.361 do 3.380 z 4367
  1. #3361
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar mirela99
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    7.243

    Domyślnie

    ładna ta Twoja łazienka
    Na kuchnię też czekam z utęsknieniem
    „Kobiety są błędem natury... z tym ich nadmiarem wilgoci i ich temperaturą ciała
    świadczącą o cielesnym i duchowym upośledzeniu... są rodzajem kalekiego,
    chybionego, nieudanego mężczyzny... Pełnym urzeczywistnieniem rodzaju ludzkiego
    jest mężczyzna.” (św. Tomasz z Akwinu)
    Granat

  2. #3362

    Domyślnie

    Kuchnia pięknie się zapowiada
    A lustro .........ja zostawiłabym białe ,a kolor wprowadziła w dodatkach .No ,ale to oczywiście tylko moja opinia
    Pozdrawiam

  3. #3363
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar ZojaART
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Slovakia
    Posty
    288

    Domyślnie

    Widzę że sprawa lustra czasowo zakończona ja moją łazienke planuje w bardzo podobnym klimacie, tylko może z miejszą ilością białego, bo M. by to chyba nie zniósł takie lustro jak twoje tylko o szerokości twojej umywalki widzialam ostatnio w TK w zniżce za .......65 zł. No a ja koza go nie kupiłam, a kilka dni później juz go tam nie było. No do teraz tego nie moge przebolec.

    A kuchnia już prawie gotowa - pięknie!

  4. #3364

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ola.U Zobacz post
    Kuchnia pięknie się zapowiada
    A lustro .........ja zostawiłabym białe ,a kolor wprowadziła w dodatkach .No ,ale to oczywiście tylko moja opinia
    Pozdrawiam
    Ja myślę podobnie.
    Dla mnie lustro jest częścią wyposażenia, więc u mnie lustra nawiązują do innych "stałych" elementów, a dodatki to już całkiem inna bajka...
    No, ale ja mam na wszystko "foldery"

  5. #3365
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar sowawa30
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-911
    Posty
    89

    Domyślnie

    Widzisz Dropko, nie masz się co martwić o tą biel. Teraz tylko dodatki

  6. #3366
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Kamilcia
    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Posty
    1.090

    Domyślnie

    Dropko byłam pewna, że pisałam - widac nieźle jestem zakręcona... mnie białe gra jak najbardziej a w dodatkach możesz wtedy sobie zmieniać Zresztą przemalowanie to chwilka - więc nie ma co płakać

    kuchnia coraz bardziej swojska czekam na udomowienie po przeprowadzce... nawet nie pytam, kiedy

  7. #3367
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Mnie sie lustro podoba nie moge sie doczekac skonczonej kuchni

  8. #3368
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar narendil
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Białystok
    Posty
    7.167

    Domyślnie

    Cześć Dropku
    Widzę, że działacie kuchennie! Super
    U nas też coś w tej kwestii się rusza
    Ania urządza swoje cztery kąty

    Mój pół-apartament

    Zdjęcia

  9. #3369
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar *Kasia*
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Irlandia
    Posty
    1.191

    Domyślnie

    Dropciu masz najladniejsza lazienke jaka widzialam brakuje mi w niej tylko pastelowych dodatkow i bym mogla w niej siedziec caly czas
    “If you live to be a hundred, I want to live to be a hundred minus one day so I never have to live without you...”

  10. #3370

  11. #3371

    Domyślnie

    Cytat Napisał atena0 Zobacz post
    Dropko Lustro jest śliczne a nie problematyczne..
    W bieli całkiem mu do twarzy.
    Być może trochę mdło teraz wygląda , ale jak dodasz jakiś kolor w dodatkach , choćby w ręczniku to myślę że będzie całkiem ok.
    Cytat Napisał mirela99 Zobacz post
    ładna ta Twoja łazienka
    Cytat Napisał Ola.U Zobacz post
    Kuchnia pięknie się zapowiada
    A lustro .........ja zostawiłabym białe ,a kolor wprowadziła w dodatkach .No ,ale to oczywiście tylko moja opinia
    Cytat Napisał illusjon Zobacz post
    Ja myślę podobnie.
    Dla mnie lustro jest częścią wyposażenia, więc u mnie lustra nawiązują do innych "stałych" elementów, a dodatki to już całkiem inna bajka...
    No, ale ja mam na wszystko "foldery"
    Cytat Napisał sowawa30 Zobacz post
    Widzisz Dropko, nie masz się co martwić o tą biel. Teraz tylko dodatki
    Cytat Napisał Kamilcia Zobacz post
    Dropko byłam pewna, że pisałam - widac nieźle jestem zakręcona... mnie białe gra jak najbardziej a w dodatkach możesz wtedy sobie zmieniać Zresztą przemalowanie to chwilka - więc nie ma co płakać
    Cytat Napisał aneta s Zobacz post
    Mnie sie lustro podoba nie moge sie doczekac skonczonej kuchni
    Okej, trochę mnie do tej bieli przekonałyście. Wstrzymuję się z malowaniem do czasu wprowadzenia dodatków. Przynajmniej mąż się ucieszy, że nie trzeba będzie kupować nowej farby

    Cytat Napisał ZojaART Zobacz post
    Widzę że sprawa lustra czasowo zakończona ja moją łazienke planuje w bardzo podobnym klimacie, tylko może z miejszą ilością białego, bo M. by to chyba nie zniósł takie lustro jak twoje tylko o szerokości twojej umywalki widzialam ostatnio w TK w zniżce za .......65 zł. No a ja koza go nie kupiłam, a kilka dni później juz go tam nie było. No do teraz tego nie moge przebolec.
    Mnie też się zdarzyło takie spotkać, ale i cena była wyższa i gabaryt znacznie dla mnie za duży. To taki okaz na hol raczej lub do wielkiego kąpielowego pokoju

    Cytat Napisał narendil Zobacz post
    Cześć Dropku
    Widzę, że działacie kuchennie! Super
    U nas też coś w tej kwestii się rusza
    Nie zdziwię się jeśli Wasza szybciej się doczeka finiszu

    Cytat Napisał *Kasia* Zobacz post
    Dropciu masz najladniejsza lazienke jaka widzialam brakuje mi w niej tylko pastelowych dodatkow i bym mogla w niej siedziec caly czas
    Kasiula, nie masz pojęcia jaką radość sprawiłaś mi tak pozytywnymi odczuciami. Dziękuję Ci Kochana!

    Cytat Napisał illusjon Zobacz post
    Czekam cierpliwie na kuchnię
    Anulka, Twoja cierpliwość zostanie dziś wynagrodzona. Nie wszystko jeszcze co prawda ogarnęliśmy, ale jest postęp, więc i fotki będą

  12. #3372

    Domyślnie

    Wczoraj zamontowaliśmy kinkiety na ścianie z boazerią. Niestety za ciemno już było na fotografowanie, ale dzisiaj z radością to nadrobię.
    Jestem w nich absolutnie zakochana

    Wydaje mi się, że znalazłam też górne oświetlenie do salonu.
    Lampa jest wielka, w kolorze ivory, z tkaniny o fakturze lnu (nawiązywałaby do zasłon). Mocowana na 3 łańcuszkach.

    Mogłoby to wyglądać tak:


  13. #3373

    Domyślnie

    Atenko, dzięki za opinię, cieszę się, że piszesz szczerze co myślisz

    O ile z kinkietami poszło w miarę łatwo, z lampą górną męczę się niemiłosiernie od dawna. Żyrandole są zbyt eleganckie, a zwisy (np. lekko industrialne), świecą w dół i raczej za słabo by objąć cały pokój. Ta wydała mi się ciekawa i neutralna, ale póki jeszcze nie kupiona, mogę się w spokoju zastanawiać.

    Dla lepszego poglądu załączam foto katalogowe, bo na wklejce chyba przesadziłam z wielkością.


  14. #3374
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar mugatka
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    2.314

    Domyślnie

    Dropciu ja też jakoś nie widzę tej lampy u Ciebie ... sama lampa jakoś mi się nie bardzo podoba ...
    .... ale "wolnoć tomku w swoim domku"
    To nie sztuka wybudować nowy dom, sztuka sprawić, by miał w sobie duszę... "

    "Mały dworek" Archetonu - Mugatka (Aga)

    Galeria zdjęć

    "DIY czyli zrób to sam(a) we wnętrzach ...

  15. #3375

    Domyślnie

    Dropku ech i znowu ten swój piękny kominek wstawiłaś

    Idę oczy pocieszyć ...


    Dla lampy jestem na Nie

  16. #3376

    Domyślnie

    Wszyscy przeciwko mnie?
    A byłam na stówę zdecydowana, że ją chcę...
    No nic, będę musiała się zastanowić jeszcze raz


    Niedawno wróciliśmy z mieszkania. Sama nie wiem na czym spędziliśmy pół dnia, bo efekty jakieś takie mało widoczne. Z całkiem pustymi rękami jednak nie przychodzę - coś tam udało się uchwycić.

    Na początek wspomniane nieco wcześniej kinkiety:


    I kuchnia, która zmienia się systematycznie, acz powoli:


    A jeżeli już o kuchni mowa, mam pytanie do posiadaczek narożnych 120-tek. Został nam taki biały fragment do zamaskowania i nie za bardzo wiemy jak to ugryźć. Pan z Ikei wspominał o wycięciu maskownicy z panelu, ale nijak nam ta decha nie pasuje. Zamiast ładnie zgrywać się z frontami, wystaje prawie o całą swoją grubość. Pewnie robimy / zrobiliśmy coś źle. Będę wdzięczna za jakąkolwiek radę.


  17. #3377

    Domyślnie

    Dropku,

    Kuchnia absolutnie cudna.
    Już to pisałam, ale powtórzę: idealnie zgrał Ci się blat z mebelkami i podłogą.
    Super, ze zdecydowałaś się na zmianę uchwytów na czarne, dodały kuchni charakteru i pazurków.
    W sprawie panelu nie pomogę, bo się nie znam

    Kinkiety - absolutnie rozumiem Twoje nimi zauroczenie.
    Kocham piękne lampy i te kinkiety też mogłabym pokochać miłością wielką.

    No i lampa w salonie.

    Wygląda na to, że będę w opozycji do wszystkich Przedmówców.

    Mnie się ona podoba.
    Jeżeli jest taka jak piszesz, że wygląda jakby była wykonana z lnu to super.
    U Ciebie jest mnóstwo naturalnych materiałów - kanapa, cegiełkowy kominek, skrzynka na drewno no i panele na ścianach, więc "lniana", naturalna lampa jak najbardziej mi w Twoim salonie pasuje.

    Jeżeli jej wielkość jest faktycznie nieco mniejsza i wygląda tak jak w katalogu, to jest to dodatkowy dla niej plus.

    Ja jestem na TAK.

  18. #3378
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar narendil
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Białystok
    Posty
    7.167

    Domyślnie

    Cytat Napisał Drop_Inn Zobacz post
    Wszyscy przeciwko mnie?
    Ja nie
    Mnie się ta lampa podoba. I uważam, że się wpasowuje.
    Cytat Napisał Drop_Inn Zobacz post
    Niedawno wróciliśmy z mieszkania. Sama nie wiem na czym spędziliśmy pół dnia, bo efekty jakieś takie mało widoczne.
    Dropku, no nadchodzi taki moment, że się człowiek po kokardy urobi i mało widać. Na pocieszenie powiem, że wkrótce potem sinusoida znowu do góry idzie

    Cytat Napisał Drop_Inn Zobacz post
    Na początek wspomniane nieco wcześniej kinkiety:
    O mamuniu! Jakie one piękne!
    Czemuż, ach czemuż ja nie poczekałam

    Cytat Napisał Drop_Inn Zobacz post
    I kuchnia, która zmienia się systematycznie, acz powoli:
    Wiesz co?
    Lubię Twoją kuchnię.

    Cytat Napisał Drop_Inn Zobacz post
    A jeżeli już o kuchni mowa, mam pytanie do posiadaczek narożnych 120-tek. Został nam taki biały fragment do zamaskowania i nie za bardzo wiemy jak to ugryźć. Pan z Ikei wspominał o wycięciu maskownicy z panelu, ale nijak nam ta decha nie pasuje. Zamiast ładnie zgrywać się z frontami, wystaje prawie o całą swoją grubość. Pewnie robimy / zrobiliśmy coś źle. Będę wdzięczna za jakąkolwiek radę.
    A może pan miał na myśli, że maskownicę z panelu powinniście zamontować zamiast tego białego fragmentu ?
    Ania urządza swoje cztery kąty

    Mój pół-apartament

    Zdjęcia

  19. #3379
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... DOBRE MZIMU FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nelli Sza
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    5.304

    Domyślnie

    Dropku, piękna kuchnia!

    Jeśli chodzi o lampę, to osobiście jestem nią oczarowana
    I kradnę do Inspiracji,

    Dla mnie: piękna, delikatna, wpasująca się swoją naturalnością w klimat tego miejsca

    Tośmy Ci namieszały

  20. #3380
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Kamilcia
    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Posty
    1.090

    Domyślnie

    ha, już wczesniej miałam pisać, że lampa nie jest zła - dziewczyny mnie ubiegły Jak jeszcze cenowo ok to bierz, skoro na stówę pewna byłaś

    kinkiety obłędne ! one sś w mosiądzu czy tak monitor przekłamuje mi?

    z maskownicą nie pomogę- ja mam szafkę narożna z dwoma drzwiczkami i karuzelą.

Strona 169 z 219

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony