dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 223 z 784
Pokaż wyniki od 4.441 do 4.460 z 15667

Temat: DOM TOLI

  1. #4441
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!MISS FORUM MURATORA 2005NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tola
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    16.259

    Domyślnie

    To chyba nie mam wyjścia
    mobilizujcie mnie, wstyd mi będzie się wymigać, a moja rodzina będzie Wam na pewno wdzięczna

    mam jeszcze jedno zdjęcie, dziś było bardzo słonecznie, to pstryknęłam.
    Wieszając jemiołę w salonie, zamaskowałam brak żyrandola, widać to na fotce.
    W kąciku herbacianym na razie stoi stary fotel i stolik rattanowy, ale zawsze to nie jest pusto.

    DOM TOLI

    "Świat jest OK. To ludzie psują mu opinię."

  2. #4442
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar wasiek
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    2.964
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    360

    Domyślnie

    Tolu i wszysycy odwiedzający ten wątek - Wszystkiego najlepszego po Świetach...
    A My sobie właśnie sprawiliśmy drugiego pieska a raczej suczke.... Na razie jest malutka ale w przyszłości mam nadzieję, że będzie taka duża jak jej mama ( owczarek niemiecki ) nasz kundelek Hary powoli juz tez się do niej przyzwyczaja i ostro ją strofuje jak zrobi coś co nie podoba mu sie........ale ogólnie jest bardzo delikatny w stosunku do niej, pomimo, że do tej pory to były tylko jego włości.....

  3. #4443

    Domyślnie

    Tolu uwielbiam zaglądać do Twojej galerii i podczytywać wpisy. Czasem zastanawiam się czy Ty nie jesteś aniołem. Czuje się jakąś magię w tych wnętrzach.
    Pozdrawiam Cię serdecznie i życzę Ci udanej zabawy sylwestrowej, uśmiechu w każdy dzień Nowego Roku i miłości wypełniającej całe serce..... no i może mroziku malującego rumieńce na policzkach i duuuużo śniegu!!!!

    Pozdrawiam!

  4. #4444
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    Aga J.G

    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    22.012
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    248

    Domyślnie

    Toluśka piekna choinka ale jak mogła być
    Cudny ten Twój dom

  5. #4445
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar dankaf
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    5.115
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    288

    Domyślnie

    Wspaniały dom.Czuję się to coś..................
    Lubię do Ciebie zaglądac i to od dawna.

    WSZYSTKIEGO DOBREGO W NOWYM ROKU

  6. #4446
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Ew-ka
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    stamtąd ..
    Posty
    19.384
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    308

    Domyślnie

    Tolu- aleś zaszalała z choinką -śliczna jest BRAWO na przyszły rok poszukaj jodły kaukaskiej -ma śliczne igły -kolor pieknie zielony i przede wszystkim nie kłuje mnie w tym roku nie udało sie kupic jodły i tez mam swierk ale to Kaska z Dawidem mieli pokłute ręce bo w tym roku pozwoliłam dzieciom od poczatku do konca ubrac panienke i nic nie przewiesiłam i nie poprawiłam-aż sie sama dziwię

  7. #4447
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DarioAS
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.131

    Domyślnie

    ten stary fotel w kąciku herbacianym wcale nie wyglada jak stary..
    i jak dla mnie to wyglada jakby tam własnie od zawsze było jego miejsce

  8. #4448
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Ten herbaciany kącik mnie rozbraja ... jeśli ktokolwiek nazwie go jeszcze raz starym i tymczasowym to oczy wydrapię!!!!!!!

    P.S. Moja psuka wychodzi kole 11.oo - kwestia przyzwyczajenia, ale suczki właściwie tak mają, panowie chyba muszą częściej...
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  9. #4449

    Domyślnie

    Dużo radości dnia codziennego, spełnienia marzeń co do jednego. Miłości takiej, że świat nie widział, zdrowia takiego, co nikt nie słyszał. Pieniędzy tyle, że nie wiesz ile, a wszystko to w radosną chwilę.

  10. #4450

    Domyślnie

    Witam poświątecznie
    Tutaj jak zwykle wszystko piękne aż przyjemnie patrzeć
    Choinka super

    Niech w Nowym Roku,
    świat będzie dla was pełen ciepła, radości i przyjaciół,
    a w Waszym domu
    niech nigdy nie zabraknie spokoju, miłości i zrozumienia.


    Magda z Rodziną
    Magda
    gg-4399015
    Mój Neptunek

  11. #4451
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Stary Rok odchodzi wielkimi krokami,
    niech więc złe chwile zostaną za nami.
    Niech Nowy Rok przyniesie dużo zdrowia i radości,
    a przede wszystkim morze miłości!


    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  12. #4452
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... SPOSTRZEGAWCZY DUCH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar magpie101
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    6.126
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    322

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ew-ka
    Tolu- aleś zaszalała z choinką -śliczna jest BRAWO na przyszły rok poszukaj jodły kaukaskiej -ma śliczne igły -kolor pieknie zielony i przede wszystkim nie kłuje mnie w tym roku nie udało sie kupic jodły i tez mam swierk ale to Kaska z Dawidem mieli pokłute ręce bo w tym roku pozwoliłam dzieciom od poczatku do konca ubrac panienke i nic nie przewiesiłam i nie poprawiłam-aż sie sama dziwię
    Ja w zeszlym roku mialam swierk i cale lapki poklute. W tym roku byla jodla kaukaska i potwierdzam - ubieranie jej to przyjemnosc, a kolor galazek jest przepiekny.

  13. #4453

    Domyślnie

    I ja tu dopiero pierwszy raz zajrzałam. A tu takie piekne klimaty . To dlatego, ze buszowałam głównie w wymianie doświadczeń...fundamenty, zaprawy, wysokości, ściany, przepusty, kominy itp az do więżby, dachu.. No, ale na wigilię mamy Stan Surowy Otwarty Teraz mogę zająć sie marzeniami o wnętrzu mojego domku. Będę tu zaglądać, żeby czerpac natchnienie. Ślicznie u Ciebie. Pozdrawiam. A w temacie zwierząt to niby najpierw dostaliśmy kotka - miał być dla dziecka, potem doszedł piesek, potem..drugi piesek, potem ..znowu kotek (to znaczy same suczki i kotki ) ale nie wyobrażam sobie domu bez nich. Ich stopień rozumienia naszych nastrojów i ludzkiej mowy jest niesamowity. No i zawsze w wigilię ze soba miło rozmawiamy. Ach, chyba nie za bardzo umiem wstawiac zdjęcia, ale moze link sie będzie otwierał http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...309c2f10c.html

  14. #4454
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... DOBRE MZIMU FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nelli Sza
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    5.304

    Domyślnie

    TOLU - prawdziwa damo pięknych słów, pięknych wnętrz, pięknego serca
    - dla Ciebie i dla całej Twojej Rodziny....




  15. #4455

    Domyślnie

    Tolu pragnę złożyć szczere życzenia:
    Zdrowia, szczęścia, powodzenia.
    Aby troski życia zaginęły w mroku
    podczas nadchodzącego Nowego 2009 Roku !




  16. #4456
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) UŚMIECH FORUM Avatar frosch
    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Posty
    17.024
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    DOSIEGO ROKU !!!


    zyczy frosia z Froschem
    Nie pozwól, aby twoje marzenia zarosły chwastami...ziemia i kobieta nie powinny leżeć odłogiem...
    http://suwaczki.slub-wesele.pl/20100522580113.html

  17. #4457
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    Aga J.G

    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    22.012
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    248

    Domyślnie

    Szczęśliwego Nowego Roku.

  18. #4458

    Domyślnie

    Życzę Ci Tolu SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!!!


  19. #4459

  20. #4460
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    dardurdka

    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    5.235
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    309

    Domyślnie

    Stary Rok odchodzi wielkimi krokami,
    niech więc wszystkie złe chwile zostaną za nami.
    Nowy niech Ci przyniesie dużo zdrowia, wiele radości,
    a przede wszystkim morze miłości...

Strona 223 z 784

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony