dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 116 z 126
Pokaż wyniki od 2.301 do 2.320 z 2506
  1. #2301
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar nita83
    Zarejestrowany
    May 2012
    Posty
    3.073

    Domyślnie

    no łazienka chyba martwiły nas te rury w ścianach. Słupów przed domem jeszcze nie było, więc nie biadolimy nad widokiem z okna. Za to jaka przestrzeń

  2. #2302
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Lukarna
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    9.469

    Domyślnie

    Jakież pozytywne kaloszki

  3. #2303
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar dorkaS
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    3.507
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    28

    Domyślnie

    Patrząc na Was od razu widać, że rodzina - to podobieństwo rysów twarzy jest uderzające

  4. #2304
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar nita83
    Zarejestrowany
    May 2012
    Posty
    3.073

    Domyślnie




    jajogłowi

  5. #2305
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar wu
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Posty
    38.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    129

    Domyślnie

    ale nad cerą to popracować musicie jakaś taka szara

  6. #2306
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar nita83
    Zarejestrowany
    May 2012
    Posty
    3.073

    Domyślnie

    za mało słonka

  7. #2307
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar nita83
    Zarejestrowany
    May 2012
    Posty
    3.073

    Domyślnie

    Czas obudzić się ze snu zimowego. Mam nadzieję dopiąć w tym tygodniu sprawę rynien, przekopać ziemię w ogródku i wyznaczyć grządki (czy to jeszcze za wcześnie na kopanie??) i umówić się na spotkanie z kierownikiem budowy. Liczę na to, że powoli małymi kroczkami się rozkręcimy.
    Dzisiejsza wizyta na budowie trochę mnie zestresowała, bo ogrom prac powala. Z drugiej strony już tyle zrobiliśmy, tyle już za nami. Nie może być gorzej. Najważniejsze, że czujemy się tam wspaniale, jak u siebie. Ja szczególnie wygrzewając się w słoneczku na tarasie. Powoli wychodzą też roślinki.
    Nic a nic nie wspomnę o moim dołku ogrodowym. Pokażę zdjęcia.

    Tulipany albo narcyzy, nie pamiętam
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC08408.jpg
Wyświetleń:	958
Rozmiar:	103,9 KB
ID:	244448Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC08410.jpg
Wyświetleń:	957
Rozmiar:	102,0 KB
ID:	244449

    Szafirki
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC08414.jpg
Wyświetleń:	957
Rozmiar:	105,2 KB
ID:	244450


    Krokusiki w trawniku.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC08416.jpg
Wyświetleń:	956
Rozmiar:	103,3 KB
ID:	244451


    Pietruszka Rambo, przetrwała zimę.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC08419.jpg
Wyświetleń:	954
Rozmiar:	105,8 KB
ID:	244452

  8. #2308
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Lukarna
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    9.469

    Domyślnie

    Nita, uważaj z deklaracjami bo potem wiesz że Cię koleżanki rozliczać będą

    Ale masz wiosne w ogródku... Twoją własną, prywatną wiosnę!! I to jest powód do radości

  9. #2309
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar dorkaS
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    3.507
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    28

    Domyślnie

    Nita, popatrz, ile fajnej roboty Cię czeka! I ogród i dom. Sama radość, choć często przez zgrzytanie zębów i szukanie siwiejącego włosa

    Pietruszka Rambo to nazwa własna, czy ją za męstwo tak uhonorowaliście?

  10. #2310
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar nita83
    Zarejestrowany
    May 2012
    Posty
    3.073

    Domyślnie

    Tak wiem, że mam się cieszyć. Ale jak się człowiek naogląda pięknych ogrodów w necie, to potem trochę podupada. Żywię nadzieję, że może oni też tak jak ja zaczynali .
    Luka chyba muszę zacząć stosować, Twoją metodę listy na fm, bo ona działa rewelacyjnie.
    Dorka, pietrucha nazwę ma za męstwo. W końcu przetrwać zimą w polu to nie byle co.

    Pytanie do znawców:

    Czy mam już ciąć lawendę? Bardzo mocno ją obgolić czy tak w połowie?
    Naczytałam się, że drzewka owocowe, posadzone jesienią, trzeba na wiosnę przyciąć. Matko jak ja się tego boję. A jak je uszkodzę?
    Taką wielką aronię to mam ciachnąć czy lepiej nie?
    Ach, i z czego najlepiej zrobić żywy zasłaniacz grządek. Co by je oddzielić od reszty, a nie rzucać wielkiego cienia. Bukszpan? Znacie jeszcze coś ładnego?

  11. #2311
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agalind
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Posty
    10.098
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Nitka, u mnie pododbne zielone z ziemi zaczyna wystawac I nawet mam taką turbo-pietruszke Tylko cholera krokusy chyba za głęboko wsadziłam bo ani jednego nie ma


    Co do lawendy to ja tez poprosze o instruktaż

  12. #2312
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar nita83
    Zarejestrowany
    May 2012
    Posty
    3.073

    Domyślnie

    czesc Agalind, po moich krokusach depczą dzieciaki

    Koniec lenistwa, czas zacząć pracę. Zagoniłam dziś męża do kopania grządek. Mieliśmy wszystko przygotować w zeszłym roku, ale... nie przygotowaliśmy . Także powoli grządki się tworzą. Żeby nie było, że się obijam, biegałam dziś z nowym sekatorem. Ciachłam jabłonkę, lawendę (tak na oko 15 cm od ziemi), budleję i aronię. No nic, zrobiłam to i teraz muszą sobie radzić.
    Rozkręcamy się i żal było jechać z budowy. Kalendarz zapełnia mi się notatkami i planami. Wiosna idzie.

  13. #2313
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Lukarna
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    9.469

    Domyślnie

    Kalendarz zapełnia mi się notatkami i planami. Wiosna idzie.
    No i to jest nasza Nita

  14. #2314
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agalind
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Posty
    10.098
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Miło widzieć Nitkę pełną optymizmu i chęci do pracy

    Cytat Napisał nita83 Zobacz post
    Kalendarz zapełnia mi się notatkami i planami. Wiosna idzie.
    No, a potem my Cie bedziemy rozliczac

  15. #2315
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar max-maniacy
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Mazury
    Posty
    2.135
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    cześć wiosennie
    cieszę się, że wrócił optymizm i zapał do pracy.
    bo już Cię chciałam wczoraj do pionu ustawiać, ale komp odmówił współpracy. wiedział co robi.
    ps. jak są już plany, to może przedstawisz, żeby było wiadomo z czego mamy Cię rozliczać.

    ściskam mocno

    ps2. myśl przewodnia tego sezonu: Najważniejsze, że czujemy się tam wspaniale, jak u siebie.
    Berlin na górce
    Komentarze - Berlin na górce
    Sprzedam mieszkanie na Mazurach 60m2

  16. #2316
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar nita83
    Zarejestrowany
    May 2012
    Posty
    3.073

    Domyślnie

    Widzę, że Wy do rozliczania i przysłowiowego kopa w d... pierwsze
    Moje lenistwo jesienne w sprawie odizolowania truskawek od trawnika mści się teraz okrutnie. Cały zagonek zarósł i trzeba tych mikro krzaczków szukać. Morduję się z tą trawą, ale na szczęście syn mi pomaga. 1/3 za nami. A w międzyczasie Mąż ma przykazane zbierać cegły, co by to wszystko jakoś wyglądało. Książki ogrodnicze poszły w ruch i coraz bardziej się nakręcam. Parapet zajęty przez nasionka i siewki. Pikuję, pikuję i pikuję. Oraz żebrzę u znajomych o pojemniczki. Zawczasu trzeba było zbierać a nie teraz. Za rok będę miała wreszcie miejsce.

  17. #2317
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Lukarna
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    9.469

    Domyślnie

    Pojemniczki mówisz kurka zapomniałam
    Ale juz zadzwoniłam do dziadka, złozyłam zlecenie więc pojemniczki będą.
    Teraz muszę zanabyc nasionka i przypomniec sobie co to do mnie gadałyscie o tych małych pomidorkach

  18. #2318
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar nita83
    Zarejestrowany
    May 2012
    Posty
    3.073

    Domyślnie

    Ja pomidorki odpuszczam, bo Mama zawsze dostaje dużo sadzonek od znajomych. Starczy dla nas obu.

    a dziś tłusty czwartek, więc proszę czestujcie się, tym razem pieczone a nie smażone. Czy można uznać, że są dietetyczne??

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC08445.jpg
Wyświetleń:	702
Rozmiar:	97,5 KB
ID:	245267

  19. #2319
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar nita83
    Zarejestrowany
    May 2012
    Posty
    3.073

    Domyślnie

    Zniknęło mi się na miesiąc jak widzę. Okazuje się, że kobieta nagle niepracująca zawodowo jest bardziej zapracowana niż przedtem. Pomału przygotowuję się do przeprowadzki, choć nawet nie zaczęliśmy robót budowlanych przewidzianych na ten rok. Wywalam wszystko jak leci, odsuwam szafy i segreguję zabawki. Przez pięć godzin walczyłam z papierami i mogę powiedzieć, że przez dwa dni był porządek i ani jednego gościa. Teraz po porządku zostało mgliste wspomnienie, a goście zaczęli napływać.
    Obudziłam się również ogródkowo i przeszłam już z fazy zdołowania do radosnych, niecierpliwych podskoków z nutką szaleństwa. Rozłożyłam dziś wszystkie kupione nasiona i złapałam się za głowę. Gdzie ja to posadzę??? Jak ja to dopasuję??? Co to w ogóle jest i jak będzie wyglądało?? Inwestor nie zechciał pomóc mi w kłopocie, zaśmiał się jedynie złośliwie.
    Podeptali mi już część tulipanów, krokusów i jednego rododendrona. Przy czym niezrażony Inwestor stwierdził, że to jest BUDOWA i kwiatki przeszkadzają! A w ogóle najładniejsze kwiaty to trawnik!
    Nic to i tak knuję kolejne inwazje...


    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC08452.jpg
Wyświetleń:	553
Rozmiar:	94,8 KB
ID:	250268
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC08489.jpg
Wyświetleń:	552
Rozmiar:	89,4 KB
ID:	250269

    Na razie dosadziliśmy kolejne 12 tuj. Po raz pierwszy w życiu policzyłam coś sama i pasowało. Mam też forsycję, trzy dzikie róże wykopane z pola i jedną małą kosodrzewinkę. Tłukę się z myślami co pod magnolią, o ile przeżyła tą zimę.
    A w ogóle i w szczególe kocham mój dom.



    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC08496.jpg
Wyświetleń:	552
Rozmiar:	97,8 KB
ID:	250271


    p.s. wczoraj złapałam myszkę


    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC08495.jpg
Wyświetleń:	554
Rozmiar:	81,0 KB
ID:	250270

    p. s. 2

    czy dzieci znalazły maluteńką błotną kałużę i wybrudziły się błotem od stóp do głów???

    chyba jednak pominę to milczeniem
    Ostatnio edytowane przez nita83 ; 23-03-2014 o 22:52

  20. #2320
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agalind
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Posty
    10.098
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Nitka, ciągle sadzisz????????


Strona 116 z 126

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony