dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 36 z 36
  1. #21
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar loxley
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Pless - Grass Lake
    Posty
    42

    Domyślnie

    he heee ... znowu ogień

  2. #22

    Domyślnie

    Jestem taka dumna ,że wywodzę się z FORUMOWEJ MURATOROWEJ RODZINY.
    Mieszkając w mieście i nie mając żadnych szans na zmianę miejsca zamieszkania kupowałam MURATORA .
    Czytałam i marzyłam.
    Marzyłam i czytałam.
    Potem kiedy udało się zamieszkac na wsi i realizowac marzenia -nadal czytałam Muratora i nałogowo zasiadałam do lektury FORUM.
    Zyskałam wielu forumowych Przyjaciół ( nie boje sie tego słowa)
    Właściwie zaczynałam lekturę FM po kazdorażowym włączeniu komputera.

    Teraz kiedy widzę jak informacja o spalonym domu Nelli Sza uruchomiła lawinę pomocy-jestem niezmiernie dumna,że mogę byc mała cząsteczką FM.
    Wzruszam się do łez widząc spalony dom .
    Kiedy czytam ,że pomimo takiego zabiegania Dobrzy Ludzie poświęcają swój czas i jadą pomóc w porządkach po pożarze.
    Kiedy czytam jak lawinowo idzie wszelaka pomoc jestem Wam tak wdzieczna,że to własnie z Wami spędzałam swój czas.
    W czasach tak okrutnych- tyle dobroci.
    Daliście mi nadzieję,że są dobrzy ludzie.
    Przecież tak naprawdę nie znamy sie a razem mobilizujemy się dla Nelli...

    A wiecie co ?
    a może to właśnie jest ten zapowiadany koniec świata?
    ( aj tam naprawdę jestem wzruszona)

  3. #23
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    eniu

    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Rogożno
    Kod pocztowy
    64-610
    Posty
    8.661

    Domyślnie

    Cytat Napisał Edyta Ż Zobacz post
    Jestem taka dumna ,że wywodzę się z FORUMOWEJ MURATOROWEJ RODZINY.
    Mieszkając w mieście i nie mając żadnych szans na zmianę miejsca zamieszkania kupowałam MURATORA .
    Czytałam i marzyłam.
    Marzyłam i czytałam.
    Potem kiedy udało się zamieszkac na wsi i realizowac marzenia -nadal czytałam Muratora i nałogowo zasiadałam do lektury FORUM.
    Zyskałam wielu forumowych Przyjaciół ( nie boje sie tego słowa)
    Właściwie zaczynałam lekturę FM po kazdorażowym włączeniu komputera.

    Teraz kiedy widzę jak informacja o spalonym domu Nelli Sza uruchomiła lawinę pomocy-jestem niezmiernie dumna,że mogę byc mała cząsteczką FM.
    Wzruszam się do łez widząc spalony dom .
    Kiedy czytam ,że pomimo takiego zabiegania Dobrzy Ludzie poświęcają swój czas i jadą pomóc w porządkach po pożarze.
    Kiedy czytam jak lawinowo idzie wszelaka pomoc jestem Wam tak wdzieczna,że to własnie z Wami spędzałam swój czas.
    W czasach tak okrutnych- tyle dobroci.
    Daliście mi nadzieję,że są dobrzy ludzie.
    Przecież tak naprawdę nie znamy sie a razem mobilizujemy się dla Nelli...

    A wiecie co ?
    a może to właśnie jest ten zapowiadany koniec świata?
    ( aj tam naprawdę jestem wzruszona)
    Zapewniam Cię, że to nie żaden koniec świata, tylko patologia, wymagająca leczenia ("Właściwie zaczynałam lekturę FM po kazdorażowym włączeniu komputera.")

    No i okazuje się, że warto było odpuścić sobie terapię, że nasza choroba nie jest taka zupełnie bez sensu....że można pomagać nie tylko w maluczkich sprawach....

  4. #24
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Edyta.. nie tyko Ty siadasz do kompa i na FM. ja TV nie oglądam i jestem zdrowsza, za to czytam..

  5. #25

    Domyślnie

    eniu, Arnika w tym wypadku nałóg wyszedł nam na dobre...
    I przebywamy w doborowym towarzystwie!

  6. #26
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar bogumil
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    mój kawałek nieba
    Posty
    7.063

    Domyślnie

    I ja też z tych uzależnionych

    Pozdrawiam
    LAZUR

    Beata

  7. #27
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar rasia
    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    podStoliczna
    Posty
    14.122
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    289

    Domyślnie

    Wizja lokalna trwała od 9 rano do 17.30, czyli skończyła się już po zmroku. Trzech Panów Likwidatorów uwijało się jak w ukropie i napstrykali podobno ponad 200 zdjęć. Teraz mają dwa tygodnie na wydanie decyzji, a ubezpieczyciel miesiąc na wypłatę odszkodowania.

  8. #28

    Domyślnie

    Miejmy tylko nadzieje , ze decyzja i pieniążki bedą szybko, aby moc szybko dalej działać.
    Ludzie tu obecni na forum powodują , ze łza w oku sie kręci i wiara w innych wzrasta.

  9. #29
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!MISS FORUM MURATORA 2005NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tola
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    16.259

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nefer Zobacz post
    i tytuł Miss Forum
    Nefer, no ba!
    moja nieprzyzwoicie rozbuchana próżność jak nic skazuje mnie tu na dożywocie
    buziaki

    Rasia, czyli jeśli wszystko pójdzie dobrze,
    zima będzie wyjątkowo łagodna a tak przepowiadają,
    to z budową, czy odbudową można będzie ruszyć niebawem.
    I tego się trzymajmy
    DOM TOLI

    "Świat jest OK. To ludzie psują mu opinię."

  10. #30
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar rasia
    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    podStoliczna
    Posty
    14.122
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    289

    Domyślnie

    Cytat Napisał tola Zobacz post
    Nefer, no ba!
    moja nieprzyzwoicie rozbuchana próżność jak nic skazuje mnie tu na dożywocie
    buziaki

    Rasia, czyli jeśli wszystko pójdzie dobrze,
    zima będzie wyjątkowo łagodna a tak przepowiadają,
    to z budową, czy odbudową można będzie ruszyć niebawem.
    I tego się trzymajmy
    Całym sercem w to wierzę

  11. #31
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Cytat Napisał tola Zobacz post
    Nefer, no ba!
    moja nieprzyzwoicie rozbuchana próżność jak nic skazuje mnie tu na dożywocie
    buziaki
    I tak już do końca życia zostaniesz PIĘKNA - i duszą i ciałem - jesteś stracona
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  12. #32
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Według mnie to.... przed wakacjami czyli późna wiosna byli by już u siebie...
    I to jest jak najbardziej możliwe w technologii murowanej.. o szkielecie nie wspomnę.. bo ja sama po takich wrażeniach nie zamieszkałabym w szkielecie z dziećmi.
    Więc musimy wierzyć w murowany i .. byle do wiosny


    Nooo i czy my jesteśmy normalni... cały dzień przed kompem.. do 1.00 -2.00 i od rana juz na kompa...
    Młody mnie się raniutko pyta.. mamoooo kiedy masz dzisiaj dyżur przed komputerem(chodziło o podawanie numerów kont...)????
    Uśmiechnęłam się tylko....

  13. #33

    Domyślnie

    Cytat Napisał rasia Zobacz post
    Wizja lokalna trwała od 9 rano do 17.30, czyli skończyła się już po zmroku. Trzech Panów Likwidatorów uwijało się jak w ukropie i napstrykali podobno ponad 200 zdjęć. Teraz mają dwa tygodnie na wydanie decyzji, a ubezpieczyciel miesiąc na wypłatę odszkodowania.
    Miejmy nadzieję, ze w przypadku tak ogromnej straty jak pożar domu odszkodowanie rzeczywiście zostanie wypłacone w terminie.
    My po niedawnym włamaniu do naszego domu na wypłatę odszkodowania czekaliśmy ponad 2 m-ce. Dodam, ze firma ubezpieczeniowa to jedna z dwóch największych i najbardziej znanych.

    Trzymam kciuki, żeby wszystko potoczyło się jak najszybciej i najpomyślniej dla Nelci i jej Rodziny.
    Tylko tu i teraz.

  14. #34
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Kiedys ktos namowil mnie , zeby zalozyc dziennik na FM i dzielic sie z innymi Forumowiczami swoimi doswiadczeniami oraz korzystac z Ich doswiadczen ....budowlanych . Nie sadzilam , ze tak bardzo zaangazuje sie w TO FORUM .......... a akcje przeprowadzane przez WSPANIALYCH LUDZI zagladajacych ( mieszkajacych na FM ) wycisnely nie jedna lze ...... JESTESCIE WSZYSCY WSPANIALI .........

  15. #35
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Barbossa
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Allenstein - niestety tylko duszą
    Dzielnica
    a może jeszcze nr buta, co :-/
    Posty
    11.187

    Domyślnie

    też tak sądziłem, po czym zrewidowałem me sądy

    btw - mogę w czymś pomóc?
    albo c..., albo jesteś c..., nie ma innej możliwości

  16. #36
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony