dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 20
  1. #1
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.691

    Domyślnie I lista przebojów forum muratora!

    Drogi nam Forumowiczu,
    co Tobie szczególnie się podoba, okazało przydatne albo zaimponowało na Forum - jaki temat albo jakie wydarzenie? Zbieramy Wasze głosy, a
    15 stycznia 2013 r. ogłosimy wyniki.

    Prosimy, wpisujcie swoje typowanie w tym temacie. Będziemy zbierać Wasze głosy aż do finału 15 stycznia 2013 r.

    Zapraszamy - Lista Przebojów Forum będzie podpowiedzią, co najbardziej przydatne, ważne, inspirujące z forum...

    DZIĘKUJEMY!
    Redakcja

    ZASADY:
    - Każdy może wskazać 3 tematy lub akcje, lub wydarzenia.

    Dla głosujących pula Muratorowych niespodzianek!

  2. #2
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tutli_putli
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    łódzkie
    Posty
    3.175
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    225

    Domyślnie

    Chyba będę pierwsza.
    Korzystam z forum już kilka lat i przez ten czas brałam udział w różnych forumowych akcjach, przejrzałam tysiące postów i tematów - ale nic tak mnie nie poruszyło jak to co zrobili Forumowicze dla Nelli i jej rodziny po pożarze ich domu. Nie ma tematu na forum, który mógłby konkurować z tak ogromnym sercem i zapałem jaki okazali.

    Jeśli chodzi o przydatność to dorzuciłabym jeszcze Dzienniki Budowy dzień po dniu - dla mnie skarbnica doświadczeń wszelakich.

  3. #3
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    carver

    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Posty
    1.084

    Domyślnie

    Pomoc Nelli, to naprawdę wielka rzecz. Jest potencjał w tym miejscu. Są ludzie, którzy chcą i potrafią pomagać innym. Moim zdaniem temat powstania Fundacji Muratora to kolejna ważna akcja, którą warto wesprzeć. Jesteśmy tylko tyle warci ile dajemy siebie innym...

  4. #4
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Kendra

    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Posty
    1.987

    Domyślnie

    Na forum jestem oficjalnie od niedawna i najbardziej poruszyły mnie:
    - Akcja dla Nelli,
    -Historia naszych forumowych Księżniczek - Julii i Karolinki,
    -Ważny temat - pomysł założenia fundacji

  5. #5
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ziuta62
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Podhale
    Posty
    750

    Domyślnie

    1. Pomoc Nelli
    2. Fundacja Muratora
    3. Kominki
    "Love lift us up where we belong,
    Where the eagles cry, on a mountain high.."

  6. #6
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    1. Pomoc dla Nelli
    2. Pomoc dla Komtura
    3. Akcja "uszy dla Franka"

  7. #7

    Domyślnie

    A dla mnie nr1 na forum, to cudowna przemiana użytkownika Arturo72 wroga ogrzewania domu ,kotłami na ekogroszek,węglem,gazem, ogrzewania prądem, w użytkownika ArturWi - Doradztwo w zakresie energooszczędności domów. Dobór,sprzedaż i montaż pomp ciepła,rekuperatorów.

  8. #8
    Arturo72
    Guest
    Arturo72

    Domyślnie

    Cytat Napisał Piotrek42 Zobacz post
    A dla mnie nr1 na forum, to cudowna przemiana użytkownika Arturo72 wroga ogrzewania domu ,kotłami na ekogroszek,węglem,gazem, ogrzewania prądem, w użytkownika ArturWi - Doradztwo w zakresie energooszczędności domów. Dobór,sprzedaż i montaż pomp ciepła,rekuperatorów.
    Bzdury piszesz,lub nie bardzo rozumujesz tekst pisany,
    jestem i będę zdecydowanym zwolennikiem grzania prądem
    Jestem i będę zdecydowanym zwolennikiem domów enerooszczędnych
    Jestem i będę zdecydowanym przeciwnikiem paliw stałych
    Być może dla sprzedawcy lub naciągającego na kotły na ekogroszek(Piotrek42 ) jest to coś nienormalnego ale cóż ja mogę,ze tak uważam ?


    Dla mnie nr.1 na forum jest Twoja nienawiść i jad godny najbardziej jadowitej żmiji...
    Czyli dla Piotrek42 proponuję tytuł Pierwsza Żmija Forum.
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post5694690
    Ostatnio edytowane przez Arturo72 ; 21-12-2012 o 18:06

  9. #9
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Hippek
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    CO: 15kkWh/sezon
    Dzielnica
    Żytomierz
    Posty
    2.334
    Ostatnio edytowane przez Hippek ; 21-12-2012 o 20:58

  10. #10

    Domyślnie

    Powtórzę za Kendrą:

    - Akcja dla Nelli,
    -Historia naszych forumowych Księżniczek - Julii i Karolinki,
    -Ważny temat - pomysł założenia fundacji
    Tylko tu i teraz.

  11. #11
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Margoth*
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Skąd
    Bogatynia
    Posty
    1.249

    Domyślnie

    Dla mnie poruszająca na forum jest solidarność forumowiczów i ich chęć niesienia pomocy, szczególnie w takich akcjach jak:
    1. pomoc dla Nelli
    2. pomoc dla małych księżniczek
    3. aukcja dla dzieci z Marymontu.
    Pozdrawiam, Margoth*
    Nasza eLKa

  12. #12
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Rocia
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Posty
    1.658

    Domyślnie

    Dla mnie imponujące są akcje organizowane z potrzeby danej chwili:
    1. Pomoc dla Neli
    2. Pomoc dla Franka

    Poza tym, co odczułam osobiście, bezinteresowna pomoc forumowiczów w podpowiedziach dotyczących budowy, remontu czy wykańczania.

    3. Pomoc Julianny w wizualizacjach, Pestki w wyszukiwaniu świetnych inspiracji, i wielu innych życzliwie podpowiadających.
    Komentarze zmagań Roci

    Głos który słyszę mówi mi, że mam się nie poddawać

    http://www.suwaczki.com/tickers/relgx1hp9ly3wl3e.png

  13. #13
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    ago12

    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Skąd
    Braniewo
    Kod pocztowy
    14-500
    Posty
    19
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    15

    Domyślnie

    Choć moje doświadczenia z tym forum dopiero się budują, to zdecydowanie przykuło moją uwagę - nie będę oryginalna - pomoc dla Nelli.
    Dzięki tej akcji oraz niemal w każdym poruszanym temacie zauważyłam, że siłą tego forum jest jedność i chęć pomocy przy ważnym dla każdego z nas tworzeniu bezpieczeństwa, ciepła i wygody w naszych domach, mieszkaniach...

  14. #14

    Domyślnie

    1. Pomoc dla Nelli Sza. Nigdy wcześniej nie spotkałam się z tyloma ludźmi dobrego serca w jednym miejscu. Cytując młodzież: "Szacun!"
    2. Chęć pomocy ze strony bardziej doświadczonych forumowiczów w wielu tematach. Wiem, że to są ludzie zajęci, zapracowani, jednak mimo to, mają chęć i ochotę, żeby wejść i pomóc innym. Dziękujemy.
    3. Świetny pomysł na utworzenie działu poświęconego wnioskom osób, które już się wybudowały jakiś czas temu i chcą się podzielić pomysłami i rozwiązaniami, które uważają na dobre i te nie koniecznie udane. Dla mnie to kopalnia wiedzy.

  15. #15
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar nita83
    Zarejestrowany
    May 2012
    Posty
    3.073

    Domyślnie

    1. Watek Księżniczek - Julii i Karolinki
    2. Dziennik Anatola - moja największa pomoc, dzięki niemu mogłam zobaczyć jak mój dom będzie wyglądał (mniej więcej), dowiedziałam się o wielu rzeczach przydatnych przy budowie i zawsze mogłam liczyć na pomoc i wyczerpujące odpowiedzi oraz poznałam przemiłą osobę - dzięki Dusiaka
    3. wątek dziennik budowy dzień po dniu - jest fenomenalny, pozwala wierzyć, że i nam się uda

  16. #16

    Domyślnie

    Moje typy:

    Fundacja Muratora -
    Forumowe Księżniczki Julia i Karolina
    Pomoc dla Nelly Sza

  17. #17

    Domyślnie

    Oczywiście nie będę oryginalna :
    1. Pomoc dla Nelli Sza - płakałam jak czytałam ile ludzi pospieszyło z pomocą!!!!!
    2.Księżniczki Julia i Karolina
    3. dla mnie bardzo przydatny i ciekawy okazał się wątek : ,,Czego nie zrobilibyście ponownie w swoich domach ?,, świetny .

  18. #18

    Domyślnie

    PALENIE OD GÓRY- czyli idea rozpropagowana przez Last Rico w wątku:
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...gla-kamiennego

    Autor przekazuje bezinteresownie wiedzę, korzystają wszyscy. Czynni palacze, bo mniej wydają na opał, bierni bo są mniej zadymiani.

    Nie mam kotła węglowego, ale zaglądałem tam ze względu na wysoki, merytoryczny, poziom dyskusji. Skorzystałem sam, zacząłem w ten sposób, z dobrym skutkiem, palić w kominku. Można by rzec, że idea z "kotłowni" weszła "na salony".

    Co warto zauważyć, to połączenie indywidualnej wiedzy i bezinteresownego dzielenia się doświadczeniami, przez wielu forumowiczów, czyni niebo nad nami czystszym
    Dosłownie i metaforycznie.

  19. #19
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    ja zaglosuje tak
    1. Aukcje pomocowe (np. Nelka, Tomek, Franio, Stefek i Damian ) za dobre serce forumowiczow
    2. Wspaniale przyjaznie wirtualne, ktore tu znalazlam czesto przeniesione do reala
    3. Watek Elfir porad ogrodowych (za niezmienna cierpliwosc w udzielaniu porad w czasem banalnych sprawach, duza wiedze i piekne przyklady ogrodów)

  20. #20
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.691

    Domyślnie

    Nasza pierwsza Lista Przebojów Forum:

    Miejsce 1: Akcje pomocowe na forum, szczególnie dla Nelli Sza po pożarze jej domu. To co się wydarzyło na forum było oszałamiające i piękne - ludzie zbierali pieniądze, wspierali na duchu, wysyłali paczki, jechali na miejsce pożaru, by pomóc w ratowaniu tego, co ocalało z pożaru. A ci, którzy czytali o tym wszystkim, często ocierali łzy przed ekranem...

    Miejsce 2: Akcje pomocowe na forum. Ile to razy Forumowicze odpowiadali na prośbę o pomoc. Wciąż
    pamiętają o Tomku1950 - Komturze Mazurskim tego forum, który także dzięki forum wraca do zdrowia po ciężkiej chorobie. Pomagają Julii i Karolinie - małym księżniczkom; pomogli Franiowi, Stefkowi, Damianowi. Co roku kupują prace dzieci z Ogniska Marymont.

    Miejsce 3: Powoływanie
    Fundacji MURATORA. Pomysł wyszedł ze strony Forumowiczów i jest w fazie omawiania. Inspirujący!

    Miejsca kolejne:
    Dziennik Anatola. Temat: Palenie od góry. Dział doświadczeń tych, którzy już zbudowali, Elfir - temat porad ogrodowych.


    I wiele wiele innych tematów, spraw, wydarzeń i osób. O tym w kolejnej Liście Przebojów Forum Muratora.

    Wszystkich, którzy wzięli udział w głosowaniu, Redakcja prosi o adres.

    Dziękujemy!

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony