dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Question Skos na poddaszu - fuszerka, czy zgodnie z technologią?

    Witam,

    To mój pierwszy post na tym forum, więc mam nadzieję, że w dobre miejsce trafiłem z tematem.

    W zeszłą sobotę byłem obejrzeć moje mieszkanie, które będę odbierał na przełomie grudnia i stycznia. Wszystko cacy, oprócz jednej rzeczy. Nie podoba mi się to, co zobaczyłem na skosie na poddaszu. Wygląda to tak, że na płytę gk został nałożona duża ilość tynku (?), by coś wyrównać. Na dole skosu jest na zero, u góry zostały przykręcone paski płyty gk.

    Zdjęcia

    Będę wdzięczny za pomoc!

  2. #2

    Domyślnie

    Deweloper nakazał wykonawcy zerwanie skosu i zrobienie od nowa, co zostało wykonane.

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    piękna fuszerka


    dobrze, że została naprawiona

  4. #4
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    FlashBack

    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Skąd
    Mazowsze
    Posty
    2.167

    Domyślnie

    Cytat Napisał jambis Zobacz post
    Deweloper nakazał wykonawcy zerwanie skosu i zrobienie od nowa, co zostało wykonane.
    a w zamian w gratisie porwana paroizolacja, i braki w welnie?

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Napisał FlashBack Zobacz post
    a w zamian w gratisie porwana paroizolacja, i braki w welnie?
    Można to sprawdzić, czy wyjdzie w praniu? 3 lata wystarczą? (tyle mam gwarancji).

  6. #6
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    FlashBack

    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Skąd
    Mazowsze
    Posty
    2.167

    Domyślnie

    Cytat Napisał jambis Zobacz post
    Można to sprawdzić, czy wyjdzie w praniu? 3 lata wystarczą? (tyle mam gwarancji).
    nie czekać bo mam gwarancję tylko drogi panie odbiory trzeba wykonywać skoro ten a nie inny dom jest budowany dla ciebie.

  7. #7
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EWBUD

    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    1.950

    Domyślnie

    Cytat Napisał jambis Zobacz post
    Witam,

    To mój pierwszy post na tym forum, więc mam nadzieję, że w dobre miejsce trafiłem z tematem.

    W zeszłą sobotę byłem obejrzeć moje mieszkanie, które będę odbierał na przełomie grudnia i stycznia. Wszystko cacy, oprócz jednej rzeczy. Nie podoba mi się to, co zobaczyłem na skosie na poddaszu. Wygląda to tak, że na płytę gk został nałożona duża ilość tynku (?), by coś wyrównać. Na dole skosu jest na zero, u góry zostały przykręcone paski płyty gk.

    Zdjęcia

    Będę wdzięczny za pomoc!
    Ale "piękna" partyzantka
    Szukasz porządnych parapetów aluminiowych ALURONA? Zapraszam do mnie: http://forum.muratordom.pl/showthrea...uron-Soft-Line
    Więcej o mojej działalności:http://forum.muratordom.pl/showthrea...atem&p=6448131

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Napisał FlashBack Zobacz post
    nie czekać bo mam gwarancję tylko drogi panie odbiory trzeba wykonywać skoro ten a nie inny dom jest budowany dla ciebie.
    Czy ma Pan na myśli końcowy odbiór mieszkania (grudzień - styczeń)? O innych nie słyszałem.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony