dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 4
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 68
  1. #21
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar rozaliafashion
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Posty
    146
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Powyżej mała łazienka na parterze__inspiracja Maciej Zień

  2. #22
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar rozaliafashion
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Posty
    146
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Starsza Rozalia przez 7 lat była moim oczkiem i wszystkie loginy na poczcie, fb , nk .. po prostu wszędzie nazywałam jej imieniem____Kornelia urodziła się w tym roku ,ma 9 miesięcy i teraz ona jest moim przytulaskiem___Rozalia od niedawna już się krępuje przy innych dawać całuska mamie na pożegnanie w szkole. Jak to ona mówi "Mamo już jestem dorosła bo chodzę do szkoły"
    Ja również zawsze marzyłam o kominku__o romantycznych wieczorach przy nim .To marzenie spełniłam w domku letniskowym __tam zawsze bywamy wszyscy i mąż zajmuje się kominkiem. W domu, w którym mieszkamy jestem przeważnie sama z dziećmi i nie dałabym rady w nim napalić....wieczorem jak już położę dzieci spać nić mi się już nie chce.
    Koleżanka urządzała dom w podobnym stylu i ona ma kominek-bardzo ładny >Pamiętam tylko, że narzekała na obudowę__chciała zaoszczędzić i kupiła z jakiegoś wapienia przez internet i mówiła , że strasznie się brudzi a mycie jego to masakra.Zapamiętałam tyle ,żeby nigdy nie kupować z wapienia


    Cytat Napisał kjuta Zobacz post
    spokojnie nie spiesz się, cierpliwie poczekam )
    co do kominka, ja też mam ogrzewanie gazowe, tzn będę miała, natomiast kominek to takie marzenie mojego męża, ale już styl narzucony będzie przeze mnie

    przepiękne imiona mają Twoje córki w jakim wieku ?

  3. #23
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar kjuta
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Posty
    1.922

    Domyślnie

    ah coś wiem w temacie braku chęci na okazywanie sobie czułości moja najmłodsza jeszcze się przytuli, ale tylko już na krótko i zaraz gdzieś biegnie, bo jest taaaakaaaa zajęta

    piękne masz wnętrza, z przyjemnością oglądam sobie zdjęcia ja chwilowo trwam w jakimś takim zawieszeniu, bo dopiero stan 0 zrobiony, jeszcze dużo czasu, aby przejść do wykańczania wnętrz, niby robię jakieś wizualizacje, szukam inspiracji, niby wiem, co chcę, ale boję się, że jak to złożę w całość, to nie będzie to spójne lub co gorsza będzie kiczowate, pomyślę o tym jutro

    obawiam się, że w kominku też będę paliła sama, moi chłopcy już podrośnięci, więc po cichutku liczę na pomoc przy kominku, odśnieżaniu i koszeniu trawy ) choć koszenie trawy myślę, że będzie raczej moją przyjemnością )

    miłego dnia!

  4. #24

    Domyślnie

    Hej! Ktoś mi ukradł tytuł wątku!

    Ale prawdę powiedziawszy, gdybyś Ty pierwsza założyła wątek, to ja bym swojego już nie zatytułowała "american dream" - żeby się nie narażać na porównania. Ty masz piękny, świeżutki domek, a u mnie walka z materią

    Nie wiem jak Ty, ale ja lubię ten amerykański styl, bo ich wnętrza sprawiają wrażanie takich... wygodnych, wykończonych, zapraszających. Czasami są przeładowane i ogólnie rzecz biorąc, wydają mi się mniej stylowe niż europejskie (skandynawskie), ale do mieszkania wolę te pierwsze.

    Jakie masz dalsze plany co do domu?
    Sometimes “good enough” is good enough.

    American dream...

  5. #25

    Domyślnie

    To i ja dopiszę, za co ja lubię styl amerykański
    Podobnie jak Nihiru za wygodę i zorganizowanie. Za to, że wszystko ma swoje miejsce i funkcję. Świadomie, a może podświadomie, odrzucam wariant bogatej amerykańszczyzny. Skupiam się na białych, czystych, uporządkowanych nurtach tego stylu
    Każda z nas w praktyce na pewno zinterpretuje go inaczej i chyba to jest najfajniejsze, nie?

    Hej, Nihiru, nie uwierzę, że niczego nie zmieniłaś przez ten długi czas. Pokazałabyś coś oprócz pokoików młodzieży

  6. #26
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Juskra
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Siemianowice Śląskie
    Kod pocztowy
    41-103
    Posty
    1.916

    Domyślnie

    no to i ja dołączę do zachwytów domek zaczęłam dopiero budować, właśnie rosną ściany w piwnicy i moje podejście jest zbliżone do kjuty, coś tam w głowie się tworzy, niby wiem ale nie do końca co chciałabym mieć, zbieram inspiracje ale poukładać to w całość jakoś nie potrafię Mam nadzieję, że Twoje wysmakowane wnętrza pomogą więc pozwolisz że będę Cię śledzić

  7. #27
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Sharlotka
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Posty
    2.445

    Domyślnie

    Świetne wnętrza, ale koniecznie chcemy więcej dobrych i wyraźnych zdjęć!
    Brawo za stonowane kolory, elegancję i konsekwencję!!!!

    W oknach są żaluzje, czy plisy?

  8. #28
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar rozaliafashion
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Posty
    146
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Nihiru, przeprasza nie wiedziałam, że taki wątek istnieje...szczerze powiem,że nawet nie sprawdzałam. Czy moge na tym etapie zmienić jego nazwe? W sypialniach i kuchni mam żaluzje fasadowe zewnetrzne.

  9. #29

    Domyślnie

    Witam właścicielkę pięknych wnętrz i też dopisuję się do miłośniczek stylu amerykańskiego.Chociaż u mnie w domu nie ma go za wiele.Mieszkam 10 lat i od niedawna podobnie jak Iw/pozdrawiam / zmieniam ,modernizuję.M mówi że chyba oszalałam" przecież to nowy dom">.Proszę zdradż co to za umywalka akurat jestem na etapie robienia od nowa małej łazienki.Co prawda wybrałam już umywalkę ale ta jest piękna ,a moją przecież mogę oddać.Pozdrawiam

  10. #30

    Domyślnie

    O, ewajar26 Od razu mi raźniej. Pokaż, co robisz, choćby w moim wątku.

  11. #31

    Domyślnie

    zajrzałam i gratuluję!!
    ale pięknie....

  12. #32
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar rozaliafashion
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Posty
    146
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Umywalka jest z firmy Villeroy &Bosch
    W moim dzienniku budowy jest zdjęcie katalogowe umywali, baterii i wc
    Ostatnio edytowane przez rozaliafashion ; 13-11-2014 o 19:55

  13. #33
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar rozaliafashion
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Posty
    146
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Dziękuję wszystkim za wpisy...aż się serce cieszy, że nie tylko mi się podoba. Mam wrażanie, ze goście którzy odwiedzają mój dom (mieszkamy dopiero od miesiąca) nie bardzo rozumieją o co mi chodziło aranżując dom. Kilka osób zapytało gdzie są kinkiety do lamy w salonie ...a lampa taka miała być od początku. Marzyłam o niej jak tylko zaczęliśmy budowę a po pytaniach o abażur czułam się jakbym dostała w twarz...W ogóle bardzo dużo inspiracji czerpałam z programu Candies Olson na Domo. Żałuję tylko, że u nas w Polsce nie ma do kupienia takich mebli, jakie są u niej w programie "Boskie wnętrza"

  14. #34

    Domyślnie

    Cytat Napisał **lw** Zobacz post
    THej, Nihiru, nie uwierzę, że niczego nie zmieniłaś przez ten długi czas. Pokazałabyś coś oprócz pokoików młodzieży
    Wyczaiłaś mnie Lui Od wiosny robię przedpokój. Miał być na Wielkanoc, nie wiem czy będzie na Boże Narodzenie. Od sześciu miesięcy nie mogę uzbierać kasy na drzwi do szafy

    Cytat Napisał rozaliafashion Zobacz post
    Nihiru, przeprasza nie wiedziałam, że taki wątek istnieje...szczerze powiem,że nawet nie sprawdzałam. Czy moge na tym etapie zmienić jego nazwe? W sypialniach i kuchni mam żaluzje fasadowe zewnetrzne.
    Nie wygłupiaj się! Przecież ja tylko żartowałam

    Cytat Napisał rozaliafashion Zobacz post
    a po pytaniach o abażur czułam się jakbym dostała w twarz...W ogóle bardzo dużo inspiracji czerpałam z programu Candies Olson na Domo.
    Jeśli nie masz znajomych którzy choć trochę się interesują wykańczaniem domu, to raczej nie licz na zrozumienie i pochwały - tylko forum Ci pozostaje
    Pociesz się tylko, że byłoby dużo gorzej, gdybyś urządzała dom w stylu industrialnym lub minimalistycznym. To dopiero byłyby komentarze

    A Candice Olson swego czasu też podziwiałam? Skąd jeszcze czerpiesz inspiracje? Może Ci jakieś blogi podrzucić?
    Sometimes “good enough” is good enough.

    American dream...

  15. #35
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    Zielony ogród

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Posty
    2.458

    Domyślnie

    Rozalio, pięknie masz. Łóżko fantastyczne - ja swoje też tapicerowałam sama, a jak mi się znudzi mój zagłówek, to następny będzie taki jak twój
    Żyrandol jest gwiazdą salonu. Zainteresowało mnie to ogromne okno bez podziałów i widok z niego - masz tam ścianę bluszczu, dobrze widzę?
    Candice Olson - uwielbiam jej programy. Nie zawsze mi się podobają jej pomysły, ale podoba mi się jej odwaga.

  16. #36

    Domyślnie

    Cytat Napisał nihiru Zobacz post
    Wyczaiłaś mnie Lui Od wiosny robię przedpokój. Miał być na Wielkanoc, nie wiem czy będzie na Boże Narodzenie. Od sześciu miesięcy nie mogę uzbierać kasy na drzwi do szafy
    O! Przedpokój! To tak jak i ja Musisz pokazać koniecznie! Choćby inspiracje na razie, uchyl rąbka tajemnicy, co Ci po głowie chodzi.

    Cytat Napisał nihiru Zobacz post
    Jeśli nie masz znajomych którzy choć trochę się interesują wykańczaniem domu, to raczej nie licz na zrozumienie i pochwały - tylko forum Ci pozostaje
    Pociesz się tylko, że byłoby dużo gorzej, gdybyś urządzała dom w stylu industrialnym lub minimalistycznym. To dopiero byłyby komentarze
    Ja uważam, że ta dezorientacja u znajomych to jest bardzo dobry objaw i doskonałe potwierdzenie, że masz fajnie urządzony dom!
    I właśnie nie zgodzę się z Nihiru, bo wg mnie ludzie są już oswojeni z minimalizmem i industrialnym stylem, ale amerykańszczyzna, którą często trzeba ściągać z dalekich krajów, szukać, tropić, jest dużo trudniejsza
    Żyrandol jest super, z charakterem.
    Dobrze rozalio, że jesteś tu na forum.


    Cytat Napisał Zielony ogród Zobacz post
    Rozalio, pięknie masz. Łóżko fantastyczne - ja swoje też tapicerowałam sama, a jak mi się znudzi mój zagłówek, to następny będzie taki jak twój
    Mania teraz szykuje się dorobienia takiego zagłówka. Pokazuje wszystko na swoim wątku http://forum.muratordom.pl/showthrea...22#post6669822

  17. #37
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar rozaliafashion
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Posty
    146
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Ja również chętnie będę podglądać aranżację holu...sama nie mam jeszcze mojego zakończonego, brakuje mi szafy i jeszcze jakiejś kropki nad i ������. Nihiru chętnie skorzystam z podpowiedzi na temat inspiracji, nigdy jeszcze nie szukałam na blogach. Zielony ogród- połowa domu na parterze jest przeszkolona, mam małą działkę i żeby się odrodzić od sąsiadów 7 lat temu posadziłam bluszcz na dwóch ścianach płotów. Nie mam jeszcze koncepcji jak urządzić ogród, planuję go zrobić na wiosnę
    Ostatnio edytowane przez rozaliafashion ; 14-11-2014 o 08:44

  18. #38

    Domyślnie

    Rozalia na zrozumienie nie licz U mnie wszyscy mówią, że jest "inaczej", a już galeria na ścianie zaskoczyła wszystkich - że można tyle obrazów na jednej ścianie

    Pięknie masz i już!

  19. #39

    Domyślnie

    Rozalio, ja sama nie śledzę zbyt dużo blogów, ale mogę Ci polecić 3, które właściwie wyrosły z tego forum (no, może za wyjątkiem jednego, ale też znam go dzięki forum):

    http://homecreations.pl/
    http://www.someplacenice.pl/
    http://homeglamournow.blogspot.com/

    No i namiętnie wertuję pinterest

  20. #40
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Juskra
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Siemianowice Śląskie
    Kod pocztowy
    41-103
    Posty
    1.916

    Domyślnie

    to ja dam namiary na houzz, lubię przegląd te wnętrza a rozwiązania kuchenne po prostu mnie urzekają
    http://www.houzz.com/photos/living-room/p/16

Strona 2 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony