dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 3
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 47
  1. #21
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Dlatego sama kupowałam farbę. I farbę podkładową tego samego producenta - Tikurilli. Malarz kupował sobie narzędzia jakie uważał za stosowne.
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  2. #22
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD PODDASZY Avatar Rom-Kon
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    5.400

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nefer Zobacz post
    Dlatego sama kupowałam farbę. I farbę podkładową tego samego producenta - Tikurilli. Malarz kupował sobie narzędzia jakie uważał za stosowne.
    No i ok. Jeśli klient-inwestor się zna to wszystko jest ok. Ale jesli kupi w Kauflandzie? To co dalej?
    "Szukajcie a znajdziecie"

    Okna połaciowe: Album z fotkami
    Inne fotki: Różne fotki budowlane
    Przestroga dla wszystkich którzy chcą mieć tanio: Nietypowa fasada - pomocy!


  3. #23
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar jajmar
    Zarejestrowany
    Jan 2004
    Skąd
    Tarnobrzeg-Rzeszów
    Posty
    10.227

    Domyślnie

    Cytat Napisał Rom-Kon Zobacz post
    Ale jesli kupi w Kauflandzie? To co dalej?
    Jak coś będzie nie tak, następna kupi w Biedronce lub Lidlu.

  4. #24
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Cytat Napisał Rom-Kon Zobacz post
    No i ok. Jeśli klient-inwestor się zna to wszystko jest ok. Ale jesli kupi w Kauflandzie? To co dalej?
    To niech sobie sam maluje
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  5. #25
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD PODDASZY Avatar Rom-Kon
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    5.400

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nefer Zobacz post
    To niech sobie sam maluje
    Dobrze mówić temu kto ma tyle roboty że może wybrzydzać. Ale są tacy i w takich regionach kraju że niestety nie mogą sobie na to pozwolić i ja to rozumiem. Ja raz taką robotę zrobiłem. Niestety to się nie opłacało bo oczywiście to nie klient był winien tylko wykonawca. Moje miasto rodzinne to małe miasteczko. I wszyscy się ze wszystkimi znają... no i poszło w świat że wyszedł grzyb na pół ściany (budynek gospodarczy adaptowany jako mieszkalny. ściana zagrzybiona bo brak izolacji poziomej. tynk odpadał więc wymyślili sobie płyty na ścianie). Ale zabrakło informacji że ja o tym mówiłem... że było stwierdzenie: nie pierdol pan tyko rób. No i zrobiłem. Było to przeszło 20lat temu i do dziś nie mogę sobie tego darować.A teraz mam taki luksus że już nie muszę ale wtedy na starcie nie miałem takiego luksusu.
    "Szukajcie a znajdziecie"

    Okna połaciowe: Album z fotkami
    Inne fotki: Różne fotki budowlane
    Przestroga dla wszystkich którzy chcą mieć tanio: Nietypowa fasada - pomocy!


  6. #26
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Rom-Kom - sam widzisz jak sie to kończy. Inwestor kupuje jakieś gówno i każe Ci nim malować. Potem gówno odłazi ze ściany i musisz robić dugi raz, bo to Twoja wina Piszesz, że nie ma roboty. Ale chyba nie jest mądrze robić robotę fdwa razy i jeszcze dopłacać do tego, bo inwestor "kazał". Sorry, każdy jest kowalem swojego losu Jak mi klient "każe" zrobić gównianą ankietę w terenie to ja odmawiam - nie ma znaczenia ile mam zleceń. Nie będę brała odpowiedzialności za to gówno. Bo na końcu i tak będzie moja wina. Inna sprawa jak sama taką durną ankietę zrobię (malarz sam kupi gównianą farbę). To będę robić to zlecenie aż zrobię -nawet jak będzie kosztowało x 10.
    Tak to działa
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  7. #27
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD PODDASZY Avatar Rom-Kon
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    5.400

    Domyślnie

    Nefer jak masz na chleb to odrzucisz ale jak nie masz to weźmiesz. Jeśli temu zaprzeczysz to będzie to zaprzeczenie z punktu widzenia sytego a nie głodnego.
    "Szukajcie a znajdziecie"

    Okna połaciowe: Album z fotkami
    Inne fotki: Różne fotki budowlane
    Przestroga dla wszystkich którzy chcą mieć tanio: Nietypowa fasada - pomocy!


  8. #28
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    No własnie nie Rom-Kom. Moja firma to moje nazwisko. Nie stać mnie na jego zszarganie. I nie piszę tego teoretycznie, wierz mi.
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  9. #29
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD PODDASZY Avatar Rom-Kon
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    5.400

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nefer Zobacz post
    No własnie nie Rom-Kom. Moja firma to moje nazwisko. Nie stać mnie na jego zszarganie. I nie piszę tego teoretycznie, wierz mi.
    Spoko! Wierzę Ci... swoim dzieciom chleba odmówisz ale byle czego nie weźmiesz

    ...a słyszałaś że w niektórych regionach w Polsce kobiety - matki i żony prostytuują się by mieć na chleb dla dzieci? W Warszawie na Marszałkowskiej tego nie widać.
    "Szukajcie a znajdziecie"

    Okna połaciowe: Album z fotkami
    Inne fotki: Różne fotki budowlane
    Przestroga dla wszystkich którzy chcą mieć tanio: Nietypowa fasada - pomocy!


  10. #30
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał jajmar Zobacz post
    Jak coś będzie nie tak, następna kupi w Biedronce lub Lidlu.
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  11. #31
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał Rom-Kon Zobacz post
    Spoko! Wierzę Ci... swoim dzieciom chleba odmówisz ale byle czego nie weźmiesz

    ...a słyszałaś że w niektórych regionach w Polsce kobiety - matki i żony prostytuują się by mieć na chleb dla dzieci? W Warszawie na Marszałkowskiej tego nie widać.
    No z Nef oboje macie racje w jakis sposob. Ale Rom-Kon w ten sposob czasami musisz... tyle ze istnieje ryzyko zapetlenia sie w obled ktory spowoduje tylko coraz to wieksza, samonakrecajaca sie spirale.
    Wiec po prostu najlepiej - nie podejmowac sie takiego "watpliwego" zadania i miec nadzieje, ze "trafi sie" za chwile cos lepszego.
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  12. #32
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD PODDASZY Avatar Rom-Kon
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    5.400

    Domyślnie

    Cytat Napisał fighter1983 Zobacz post
    No z Nef oboje macie racje w jakis sposob. Ale Rom-Kon w ten sposob czasami musisz... tyle ze istnieje ryzyko zapetlenia sie w obled ktory spowoduje tylko coraz to wieksza, samonakrecajaca sie spirale.
    Wiec po prostu najlepiej - nie podejmowac sie takiego "watpliwego" zadania i miec nadzieje, ze "trafi sie" za chwile cos lepszego.
    Już napisałem wcześniej że teraz ja mogę sobie pozwolić na odrzucenie niektórych robót. I oby tak dalej. Ale może przyjść taki moment że nie będę robił tego co chcę tylko to co muszę. Nigdy nic w życiu nie wiadomo...
    "Szukajcie a znajdziecie"

    Okna połaciowe: Album z fotkami
    Inne fotki: Różne fotki budowlane
    Przestroga dla wszystkich którzy chcą mieć tanio: Nietypowa fasada - pomocy!


  13. #33
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Balto
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Nawojowa Góra
    Kod pocztowy
    32-065
    Posty
    3.011

    Domyślnie

    Rom-Kom - pisałem i się powtórzę: biednych i ubogich nie stać na tandetę. Są na nią za biedni. Muszą kupić taki materiał który zapewni im spokój na lata a nie na trzy sezony. Trzy sezony końcą się tym, że jest wilgoć, farba odpada płatami a gładzie zachowują się jakby pod nimi był sztorm. Jeśli biedny wywali pieniądze w błoto, czyli wszawy materiał, to na powtórkę z rozrywki czyli remont nie będzie go już stać. A bogaty ma to w nosie. Winnym jest tak czy inaczej wykonawca... kazałem mu kupić rozsądną farbę, grunt, tynk, coś tam i patrz co przyniósł. A ścigałeś go? Po dwóch zimach? I kiwanie głową bo wszyscy wiedzą jak to wygląda i sami mają takie lub podobne hece...

  14. #34
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD PODDASZY Avatar Rom-Kon
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    5.400

    Domyślnie

    Cytat Napisał Balto Zobacz post
    Rom-Kom - pisałem i się powtórzę: biednych i ubogich nie stać na tandetę. Są na nią za biedni. Muszą kupić taki materiał który zapewni im spokój na lata a nie na trzy sezony. Trzy sezony końcą się tym, że jest wilgoć, farba odpada płatami a gładzie zachowują się jakby pod nimi był sztorm. Jeśli biedny wywali pieniądze w błoto, czyli wszawy materiał, to na powtórkę z rozrywki czyli remont nie będzie go już stać. A bogaty ma to w nosie. Winnym jest tak czy inaczej wykonawca... kazałem mu kupić rozsądną farbę, grunt, tynk, coś tam i patrz co przyniósł. A ścigałeś go? Po dwóch zimach? I kiwanie głową bo wszyscy wiedzą jak to wygląda i sami mają takie lub podobne hece...
    Jeśli wszystko przebiegało tak jak pisze Nikita to oczywiście winny jest wykonawca. I to bezsprzecznie. Po prostu zastosował towar i technologię niezgodną ze sztuką budowlaną. Ale jak już wspomniałem wyżej czasem winny jest też sam klient-inwestor. na zasadzie co kupił to ma. I jeśli wykonawca położy taki gówniany towar zgodnie ze sztuką to nie można mieć pretensji że ze ściany spadnie. Klient kupił farbę za 13zł i jeśli wykonawca wymaluje według zaleceń i zgodnie ze sztuką to jeśli farba spadnie to klient może tylko mu naskoczyć. I tyle w temacie.
    "Szukajcie a znajdziecie"

    Okna połaciowe: Album z fotkami
    Inne fotki: Różne fotki budowlane
    Przestroga dla wszystkich którzy chcą mieć tanio: Nietypowa fasada - pomocy!


  15. #35
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Balto
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Nawojowa Góra
    Kod pocztowy
    32-065
    Posty
    3.011

    Domyślnie

    R-K: sam pewnie wiesz jak to wygląda w realu. Można kupić system lub iść z zaleceniami producenta, co zwykle niewiele się różni od systemu, bo jakieś tam wynalazki przebadał. A najczęściej padające pytanie: co na promocji i czy taniej się nie da. A jeśli dodasz do tego ludowe mądrości inwestorów nie mające zbyt wiele z rzeczywistością oraz przekonanie, że klient nasz pan to wykonawca ma możliwość albo walnąć robotę - a nie zawsze na to każdego stać, albo wzruszyć ramionami zakląć, dodać paragrafkę w umowie i jechać na tym co mu przywieźli. A że każdy produkt ma papier...

  16. #36
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD PODDASZY Avatar Rom-Kon
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    5.400

    Domyślnie

    Robiłem dla dewelopera który ma hurtownię materiałów budowlanych. Styropian kleiłem klejem który był już rok po terminie. W innej hurtowni wykonawca targował się o duży rabat na przeterminowany tynk akrylowy. Tak wygląda prawdziwa budowlanka.

  17. #37
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał Rom-Kon Zobacz post
    Robiłem dla dewelopera który ma hurtownię materiałów budowlanych. Styropian kleiłem klejem który był już rok po terminie. W innej hurtowni wykonawca targował się o duży rabat na przeterminowany tynk akrylowy. Tak wygląda prawdziwa budowlanka.
    Rom, firma na K?
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  18. #38
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD PODDASZY Avatar Rom-Kon
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    5.400

    Domyślnie

    Cytat Napisał fighter1983 Zobacz post
    Rom, firma na K?
    Nie. To było przeszło 10lat temu w Poznaniu. Deweloper budował domki - bliźniaki. Na wcześniejszym budynku zaliczyli potężną wtopę. Dali wełnę na poddaszu tylko pomiędzy krokwiami no i zjechała do podbitki. Zimą ludzie już mieszkali a na płytach wyszły zamrozy! Odkręcali blachę z dachu i odgórnie naprawiali!!! Wtopa na maxa. następny budynek to już wzięli mnie - gdzieś z polecenia bo to czasy jeszcze przed forum i ogólnie przed moją bytnością w internecie. Do dziś nie wiem skąd mieli namiary. Jak robiłem poddasze to kierbud, kierownik techniczny i cała reszta mondrych latali po budowie jak kot z pęcherzem. Już chciałem wziąć poziomicę i ich pogonić bo wyraźnie za dużo ich było. Jak jeden pojechał to już drugi z kolędą był. Jakaś masakracja! Zaletą było to ze co sobie zażyczyłem to było. Ale zostałem jeszcze na elewacji... a tu już była inna zasada. Styropian trzeba było odwracać gorszą stroną do ściany - z jakiegoś wysypiska chyba był. Żółty i uszkodzone narożniki, ogólnie wyłupki. Czasem płytę trzeba było formatować. Klej do styropianu - rok po terminie i zdarzał się zgrupiały - się zapytałem czy mamy go siać przez rafę. Wszystko kołkowane 4szt/m2 a jak doliczyć kawałki to w sumie to ze 6szt/m2 a może i więcej. Nie narzekam na klej do siatki. Tu chyba rozsądek zwyciężył a może strach przed poprawkami. Nie wiem jak z tynkiem bo na tej budowie nie dotrwałem do etapu tynkowania. Zrezygnowałem z dobrej współpracy bo się bałem ze jak coś pójdzie nie tak to mnie udupią do końca życia i o jeden dzień dłużej.

    Dodam jeszcze że budynek był postawiony w trapezie!!! oczywiście to nie było zamierzone tylko błąd przy tyczeniu. A na poddaszu męczarnia bo mi płaszczyzny nie pasowały! sam wykryłem ze to trapez! Nie pamiętam jaka różnica ale spora! tak to wygląda deweloperka!!! oczywiście przez 20lat wałęsania się po budowach takich przykładów mogę jeszcze parę opisać... niestety...

    A jeśli chodzi o hurtownię w której można tanio kupić przeterminowany tynk to jest z Piaseczna i na W
    "Szukajcie a znajdziecie"

    Okna połaciowe: Album z fotkami
    Inne fotki: Różne fotki budowlane
    Przestroga dla wszystkich którzy chcą mieć tanio: Nietypowa fasada - pomocy!


  19. #39
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar coulignon
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    6.268
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    Wodan? To się sprzedali i nazywają się SIG. W poprzedniej pracy miałem biuro nad nimi. W sumie to wszystkie materiały budowlane od nich kupiłem - ceny wymiatały hurtownie w Grodzisku Maz.
    Nasz Dziennik

    "Z logiką jest tak, że gdy ktoś jej nie rozumie, to zwykle też nie rozumie że jej nie rozumie"

  20. #40
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD PODDASZY Avatar Rom-Kon
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    5.400

    Domyślnie

    A czy ja napisałem że Wodan? Może w Piasecznie są inne hurtownie na W

    A jeśli chodzi o Grodzisk to był moją ostoją na 3 budowy i niestety muszę się zgodzić że cholernie drogie miasto! No a jedna hurtownia to wyjątkowo zalazła mi za skórę... taka sprawa pana Witka. Jeszcze mnie strzyka jak ją wspominam. Wspomnę tylko że wygryźli mnie z roboty praktycznie na 6dni przed wejściem i zostałem bezrobotnym. Ale z tego co wiem to pan Witold był chyba mało zadowolony z ekipy poleconej przez hurtownię. Jak wykonawca dogada się z hurtownią to można z jednej budowy (np. p. Witolda) wykończyć dwa następne poddasza z własnego materiału Z jakością też mu chyba nieszczególnie poszło. Ale jakoś nie żałuję mojego niedoszłego inwestora A w hurtowni przy następnej okazji dali mi gratisowo miarkę zwijaną i berecik z daszkiem. I pewnie myślą że zapomnę. Mylą się! Ale ta sama hurtownia w Nadarzynie i całkiem inni ludzie! całkiem inne podejście do klienta! Tą mogę polecić! Pół roku się w niej zaopatrywałem. I fajne papugi mają... żywe! Mają dużą wolierę we firmie a w niej dwie żywe ary. Takie fajne firmowe maskotki.
    "Szukajcie a znajdziecie"

    Okna połaciowe: Album z fotkami
    Inne fotki: Różne fotki budowlane
    Przestroga dla wszystkich którzy chcą mieć tanio: Nietypowa fasada - pomocy!


Strona 2 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony