dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 3
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 50
  1. #21

    Domyślnie

    Dołączam się do podziękowań, to było naprawdę ciepłe spotkanie w wymiarze więcej, niż budowlanym. Niestety, muszę niektóre Panie zmartwić- jeśli będzie licytacja miotły- to zamierzam o nią powalczyć, z pewnością byłoby mi z nią do twarzy. Tomek 1950- pozdrawiam Cię szczególnie serdecznie, zgadzam się z poprzednikami- masz niesamowite ciepło w oczach. Musi być- że dobro i optymizm do naśladowania. Może da się tych mioteł wyprodukować więcej?

  2. #22
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    ech, wszystkie mi pozazdrosciły latajacego sprzetu

  3. #23
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Ew-ka
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    stamtąd ..
    Posty
    19.384
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    308

    Domyślnie

    ..........i ja jestem pod wrażeniem sobotniego spotkania Pięknie zorganizowaliście to spotkanie -Droga Redakcjo ......i miejsce ,i poczęstunek ,i prezenty ....ale największą wartością tego spotkania to przede wszystkim ludzie -Ci którzy jeszcze codziennie zmagają się ze swoimi marzeniami o domu i Ci ,którzy od lat w tym wymarzonym domku mieszkają .Dziękuję z całego serca za te uśmiechnięte buzie ,uściski i przytulanki Fajnie jest spotkać się po latach i jeszcze fajniej poznawać nowe twarze .
    Ale to co zaskoczyło mnie najbardziej (pozytywnie oczywiście ) to spotkanie Tomka i Majki . Opowieści o zmaganiu się z chorobą i codziennym życiu Tomka w Komturii to była niezwykła chwila .Wszyscy siedzieliśmy jak zaczarowani ,kiedy Majka tak pięknie opowiadała o trudnych i smutnych czasach , ale okraszonych również dużą dawką humoru
    Dziękuję Edzi ,że ze łzami w oczach wspominała Ponurego, bo wszyscy wiedzą , jaką piękną rolę odegrał na Forum ....Jego Duch na pewno krążył w sobotę wśród nas .
    Ten wiersz o spotkaniu Muratora napisała Cleo ....zdolna dziewczyna (a jaka piękna )

    Raz jeszcze dziękuję Redakcji i uczestnikom za bardzo miłe spotkanie

  4. #24
    Lider FORUM (min. 2800)
    Parkiet

    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Mława
    Kod pocztowy
    06-500
    Posty
    2.954

    Domyślnie

    Przyłączam się do podziękowań i pozdrawiam wszystkich Tadeusz Wożniak.

  5. #25
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anSi
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    3City
    Posty
    7.745

    Domyślnie

    Jeju, aż żal, że to już historia....


  6. #26
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... DOBRE MZIMU FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nelli Sza
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    5.304

    Domyślnie

    Kochani, i my serdecznie dziękujemy za spotkanie. Byłam tak wzruszona i podekscytowana, że Paweł mnie ze trzy razy zaciągał do stołu, żebym wreszcie coś zjadła Cieszę się ogromnie, że mogłam zobaczyć forumowiczów, których znałam tylko z nicka. To było niesamowite przeżycie. Dziękuję za wszystkie rozmowy, dzielenie się doświadczeniami z budowy i życia. Cieszę się ogromnie, że udało nam się dotrzeć, choć było daleko. Czym jednak jest odległość, gdy pokonuje się ją będąc w skowronkach

    Pozdrawiam serdecznie wszystkich forumowiczów i mam nadzieję, że do zobaczenia za rok, na kolejnym zlocie (a wcześniej u mnie na parapetówie )



    Kochana Redakcjo! Całujemy
    Ostatnio edytowane przez Nelli Sza ; 28-09-2015 o 20:44

  7. #27
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Nelciu, możliwość ujrzenia i posłuchania Cię na żywo dostarczyła niesamowitych wrażeń

  8. #28
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    stary_user

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    Częstochowa
    Kod pocztowy
    42-280
    Posty
    5

    Domyślnie

    No to i przyszła pora na mnie

    Wielkie dzięki za możliwość ponownego zobaczenia uśmiechu na waszych twarzach po tylu latach. Moje włosy już siwe a u Was bez zmian tak jak pięknie wyglądaliście kilka lat temu tak teraz jeszcze piękniej

    Pozdrawiam i do zobaczenia

    Michał

  9. #29
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688
    Sprawy dotyczące forum: [email protected]
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

  10. #30
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar bobiczek
    Zarejestrowany
    Oct 2001
    Posty
    5.014

    Domyślnie

    200stu ponad uczestników !
    Było dzięki Redakcji exclusiv !
    I wśród uczestników, i w trakcie fajnie zorganizowanych w Klubie Dyskusyjnym i na sali gdzie catering się dokonał nad łososiem!

    Pędziłem lekko spłoszony - wracałem okropnie zadowolony.
    Przeleciało tak, że na integrację i bliższe poznanie wszystkich czasu brakło, choć wiem że bezwzględnie wszyscy zasługiwali.
    Pewnie to wina tego wspomnianego łososia ciepłego i tego super ciastka czekoladowego takiego (2 razy po nie wracałem)
    Ja osobiście bardzo dziękuję.
    Redakcji (Andrzejowi) za ciepłe powitanie i za ciepłe pożegnanie, a forumowiczom tym których znam i tym których okazję miałem poznać - właśnie za to że wspólnie mogliśmy przez ten czas przebywać i prawić sobie uprzejmości!

    PS:
    Wycieczka z Przewodnikiem była fantastycznym pomysłem, za który indywidualnie dziękuję!
    Pozdrawiam i w razie decyzji oraz planów o kolejnym Zlocie - bezczelnie z góry się zapraszam
    Ostatnio edytowane przez bobiczek ; 30-09-2015 o 03:13
    Autostrada przez mój nowo wybudowany dom


    Palę dużo bo lubię - i nie wstydzę się tego

  11. #31
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anSi
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    3City
    Posty
    7.745

    Domyślnie

    Bobiczku, musi pod ogromnym wrażeniem wciąż jesteś, skoro o tak nieludzkiej dla mnie porze taaaakie epistoły spod pióra Twego w świat wychodzą


  12. #32
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar bobiczek
    Zarejestrowany
    Oct 2001
    Posty
    5.014

    Domyślnie

    Cytat Napisał anSi Zobacz post
    Bobiczku, musi pod ogromnym wrażeniem wciąż jesteś, skoro o tak nieludzkiej dla mnie porze taaaakie epistoły spod pióra Twego w świat wychodzą
    Cierpliwie czekałem do północy po to - żeby zacząć świętować!

    Autostrada przez mój nowo wybudowany dom


    Palę dużo bo lubię - i nie wstydzę się tego

  13. #33
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Cytat Napisał bobiczek Zobacz post
    ..
    PS:
    Wycieczka z Przewodnikiem była fantastycznym pomysłem, za który indywidualnie dziękuję!
    Pozdrawiam i w razie decyzji oraz planów o kolejnym Zlocie - bezczelnie z góry się zapraszam
    Napalałem się na tą wycieczkę.. aż wypaliłem pod wpływem tłumionych emocji podczas spotkania.. i teraz żałuję że nie poszedłem.
    Za to było miło Was poznać, zobaczyć i na pewno będę na kolejnym spotkaniu

  14. #34
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar ludwik_13
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    k. Kołbieli
    Kod pocztowy
    05-340
    Posty
    431
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    116

    Domyślnie

    Wielkie dzięki za możliwość spotkania i zobaczenia tych, których znam jedynie z nicków. Atmosfera - super. Poza typowo budowlanym poradnictwem dużo ciepła zwyczajnie ludzkiego . Cieszę się , że byłam...

  15. #35
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie

    Zapraszamy do obejrzenia FILMOWEJ KRONIKI Spotkania Forum. Zobaczcie, jak było:

    TUTAJ: KRONIKA FILMOWA SPOTKANIA FORUM
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 30-09-2015 o 20:34
    Sprawy dotyczące forum: [email protected]
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

  16. #36
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Bardzo fajnie, profesjonalnie i ciekawie
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  17. #37
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar malka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    23.610
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

    Domyślnie

    Ha, haaaa Sami celebryci

  18. #38
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Obejrzałam do końca Malka - rozumiem, że już jesteś pod wpływem
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  19. #39
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar malka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    23.610
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

    Domyślnie

    Dyskrecji trochę co ???


    Nalewkę wypiliśmy gremialnie, za zdrowie Komtura i za przykładem Matki Założycielki - z gwinta.
    Do domu przyjechała pusta flaszka z DNA kilkunastu forumowiczów - pójdzie na licytacje

  20. #40
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    LOL Na zdrówko
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

Strona 2 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony