dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 52 z 56
Pokaż wyniki od 1.021 do 1.040 z 1113
  1. #1021
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Poszło...

    ...alkohole wyślę jak tylko będę mogła najwcześniej...

  2. #1022
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    kontradmiral86

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Posty
    295

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arnika Zobacz post
    Poszło...

    ...alkohole wyślę jak tylko będę mogła najwcześniej...
    Poczekamy

  3. #1023
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Zochna
    Zarejestrowany
    Sep 2004
    Skąd
    3miasto
    Posty
    5.879

    Domyślnie

    To się porobiło.
    Jak widać - kto późno przychodzi sam sobie szkodzi..
    Widzę, że "mojego" królika przygarnęła Wu ..No cóż, trudno - świetnie

    Bogusław - dziękuję za piękny strzał w gitarę
    Poproszę o adres to wyekspediuję

    Przelew zrobię jutro - bo internet słabo ze mną współpracuje wieczorową porą. Czy potwierdzenie należy gdzieś przesłać ?
    Ostatnio edytowane przez Zochna ; 19-10-2015 o 21:29
    Wegetarianie nie jedzą wprawdzie zwierząt, ale zjadają im pożywienie ...

  4. #1024
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anSi
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    3City
    Posty
    7.745

    Domyślnie

    Zochna - nie trzeba nigdzie i nikomu potwierdzeń przesyłać.


  5. #1025
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Zochna
    Zarejestrowany
    Sep 2004
    Skąd
    3miasto
    Posty
    5.879

    Domyślnie

    a, dzięki - rozumię
    AnSi - czy ja już mówiłam, że jestem pod wrażeniem Twojego talentu aukcyjnego ?
    Mówię jeszcze teraz , w razie gdybym wcześniej jednak nie mówiła.
    Wegetarianie nie jedzą wprawdzie zwierząt, ale zjadają im pożywienie ...

  6. #1026

    Domyślnie

    przelew zrobiony

  7. #1027
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Maxtorka
    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    8.473

    Domyślnie

    Poszłoooo....


    Dziękuję za piękną aukcję a Tomkowi i Majce życzę siły i wytrwałości w pokonywaniu przeciwności
    Nie jesteście sami
    Taką wersję przyjęłam i takiej będę się trzymać do końca !

  8. #1028
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anSi
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    3City
    Posty
    7.745

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zochna Zobacz post
    a, dzięki - rozumię
    AnSi - czy ja już mówiłam, że jestem pod wrażeniem Twojego talentu aukcyjnego ?
    Mówię jeszcze teraz , w razie gdybym wcześniej jednak nie mówiła.
    Zochna - to ważne dla mnie, że Ty to mówisz Trzeba jednak dodać, że wszystkie prowadzące dziewczyny dały z siebie wszystko


  9. #1029
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Zgadzam się z Zochną w 100%!!! anSi, masz Talent!!!


    Kochani, wciąż mi brakuje dwa adresy.
    malko, XRV proszę, no proszę, no proszę...., o adres!

  10. #1030

    Domyślnie

    Forumowa Rodzinko, Jesteście Wielcy a nas zupełnie zatkało z podziwu, wdzięczności i zażenowania. Wykreowaliście nową filozofię pomagania: NA WESOŁO I BEZ ZADĘCIA, za to z determinacją i uporem. Dzięki temu trochę łatwiej pokonać zawstydzenie i stare nawyki, że to my jesteśmy od pomagania ludziom a nie od brania. Śpiewamy Wam STO LAT ! Ślemy modlitwy żeby dobro wróciło do Wszystkich po stokroć. Już zacznę szukać lepszych metod stymulacji i prywatnej terapii afazji. Teraz już Tomek nie ma wyjścia, tylko musi znaleźć nowy zapał do odtworzenia umiejętności czytania i pisania. To jest dla niego taki ból że ucieka od konfrontacji ale też jak za bardzo się wysila robi mu się jakiś tłok na mózgowych „złączach” i litery się mieszają.
    Dziękujemy za serce i solidarność no i za kasę oczywiście!
    Jeśli „a” oznacza szczęście, to a=x+y+z; x – to praca, y – rozrywki, z – umiejętność trzymania języka za zębami.

  11. #1031
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Bardzo ciężko jest nauczyć się brać . Tu nie ma miejsca na zażenowanie ani wstyd.
    Niektórzy mają frajdę ze zbierania kasy na zbożny cel po prostu I nie ma w tym nic wielkiego, więc ani zadęcie, ani powaga nie ma dobrej pożywki.
    Najważniejsze, żeby Tomek miał się lepiej.
    Fajnie, że pozwalacie mi w tym uczestniczyć (piszę tylko za siebie, ale jestem pewna, że inni Uczestnicy też tak myślą). Bo to jest ogromna przyjemność dla wszystkich zgromadzonych wokół tej akcji
    Nie analizuj tego tematu - po prostu pocałuj Tomka i niech robi co trzeba
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  12. #1032
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Majko, Tomku, cokolwiek napiszę będzie za mało, za to....

  13. #1033
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar wu
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Posty
    38.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    129

    Domyślnie

    Kochani ode mnie przelew poszedł dzisiaj bo wczoraj niestety miałam bunt na pokładzie

    potrzebuję namiary od Miraska i duśka na słoiczki - tu dodam że kochana kjuta swoje wylicytowane słoiczki nakazała przesłać Mirasowi i Jego Dzieciaczkom

    a nabywców przepisu proszę o określenie się w jaki sposób życzą sobie dostawy przepisu pocztą zwykłą czy elektroniczną IwoBW chce elektronicznie, więc proszę pozostałych nabywców o określenie się w tej kwestii

  14. #1034

    Domyślnie

    Cytat Napisał Żelka Zobacz post
    Zgadzam się z Zochną w 100%!!! anSi, masz Talent!!!


    Kochani, wciąż mi brakuje dwa adresy.
    malko, XRV proszę, no proszę, no proszę...., o adres!
    poszło na prv
    Bez tego życie jest tylko codziennym zjadaniem posiłków

  15. #1035

    Domyślnie

    Cytat Napisał Żelka Zobacz post
    Zgadzam się z Zochną w 100%!!! anSi, masz Talent!!!


    Kochani, wciąż mi brakuje dwa adresy.
    malko, XRV proszę, no proszę, no proszę...., o adres!
    poszło na prv

    jea /króliku jeden.../ ożesz ty jeden przelicytowałeś mnie nie ładnie.... ale na "fajkę" to się wychodziło ...razem , a teraz przeciwko mnie Brutusie?
    Bez tego życie jest tylko codziennym zjadaniem posiłków

  16. #1036
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Prababka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Posty
    1.720

    Domyślnie

    Redakcja jest szybka ,jak wicherDziękuje,przesyłka już do mnie dotarładzbanek jest ślicznyPrzyznam,wahałam sie ,czy nie zostawic go dzieciom z Ogniska na ich kolejną aukcje,ale postanowiłam zostawić sobie-niech dzieci mają satysakcję,że ich praca może podobac sie innymAch,te wybory...))

  17. #1037
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Kochani poszło do bogusława, bpis, malki i XRV!
    Nie odbiło się bez przygód. Nam drogę robią, pozastawiali, pokopali, przejechać nie idzie. Pojechałam drogą polną. Droga polna pozalewana, chciałam lekko objechać, no i ....., sąsiad mnie traktorem wyciągał. Całe szczęście, że dziecię moje spokojnie w aucie siedziało z uśmiechem szerokim na buzi. Co tam sobie myślał, to jego.
    Dzięki Bogu za Dobrych Ludzi!!!!! I nie mówię tutaj tylko o moim Sąsiedzie.
    Wszystkim Wam jeszcze raz bardzo, bardzo dziękuję za wszystko!

  18. #1038
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar bogumil
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    mój kawałek nieba
    Posty
    7.063

    Domyślnie

    Tak na szybko wpadłam tutaj , że niby na chwilkę, i widzę, że .....wszyscy sobie dziękują i się ściskają! JA TEŻ CHCĘ
    Dziękuję, ze mogłam brać udział w tej, jak zwykle pięknej akcji, forumowej rodzinki !!!! Uważam, że to najwspanialsza rzecz pod słońcem, DAĆ coś od siebie innym ....choć tyci, tyci....
    Ściskam jeszcze raz Tomka i Majeczkę, życząc samych wspaniałych chwil i cierpliwości w pokonywaniu trudności....
    macie tutaj morze dobrych serc



    LAZUR

    Beata

  19. #1039
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    Cytat Napisał XRV Zobacz post
    poszło na prv

    jea /króliku jeden.../ ożesz ty jeden przelicytowałeś mnie nie ładnie.... ale na "fajkę" to się wychodziło ...razem , a teraz przeciwko mnie Brutusie?
    ze tak powiem "zycie" .....

  20. #1040
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    Ja nadal nie moge zrobic przelewu, bo czekam na dokladniejsze dane od Redakcji...

    wiem wiem,.. jak je otrzymacie, to mi przeslecie na pw

Strona 52 z 56

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony