dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 596 z 893
Pokaż wyniki od 11.901 do 11.920 z 17846
  1. #11901
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.919

    Domyślnie

    Cytat Napisał adam_mk Zobacz post
    Z wielu Źródeł wiemy , ze NADPREZES spał 13 grudnia TEGO roku do samego południa...
    WIELU jeszcze na świecie nie było a inni koszulkę w zębach nosili...

    CO WTEDY ROBIŁ d7d ?!!!
    Bo to co robił - definiuje go!
    PO KTÓREJ STRONIE STAŁ?!
    A BYŁ wogóle, czy go dopiero planowali?
    No, moze był... nieplanowany...
    Na ten temat - ani słowa...

    A moze już był i stał tam, gdzie stało ZOMO ?

    ....

    Adam M.
    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    Chłopie, ja mieszam LWP? to doczepiłeś się do LWP i do Adama jakby to miało jakiś związek z covidem.
    Więc kto miesza? ale oczywiście zacząłeś gooownem rzucać a teraz chrzanisz że to ja???, żenada.
    Nie zabieraj głosu w sprawach o których nie masz pojęcia.
    Dla ułatwienia dodam - to Adam się pytał.
    Nieproszony nie mieszaj się do tej dyskusji.
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  2. #11902
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.919

    Domyślnie

    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    Sranie w banie. Płuca "wyżarł" rak a nie covid. Znam przypadki że ludzie byli normalnie w świecie przeziębieni a dopisywali ich do zarażonych covidem. Ot cala prawda. Ale cóż moi znajomi jak coś powiedzą to się nie liczy ale jak twój znajomy tobie powiedział to jest ko
    Kolega 42 lata miał zapalenie płuc i tak się odwodnił że gdy trafił do szpitala na drugi dzień zmarł - powód? a jakby inny jak covid, zresztą kto by w czasie pandemii nie zmarł to każdemu przypisywali covid.
    Ty to masz przypadki, no i wszystko wiesz.
    Wiesz, że człowiekowi (którego nie znasz i o którym przed chwilą przeczytałeś) w dwa dni rak wyżarł płuca.
    Bo tak.
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  3. #11903
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Gik

    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Szczecin
    Posty
    658

    Domyślnie

    Cytat Napisał mitch Zobacz post


    Taaaaa, znam kilka takich przypadków. Najlepszy medialny - ojciec Ziobry. Już od dawna wiadomo jak było, a nadal z prokuratorem się boksuje. Totalny brak konsekwencji, oczywiście
    W sumie nie czytałem i nie słyszałem. Bo mi to ... . Ale lekarze i politycy są na podobnym poziomie odpowiedzialnościowym. A jak ich połączysz to... cud miód.

    Cytat Napisał mitch Zobacz post

    Fakt, geniuszem nie jesteś. Co z ludźmi, których na to nie stać? Zarówno w wieku produkcyjnym, jak i emerytami? Rozumiem, że to co proponuje adam_mk - zostawić samemu sobie na polu walki? To żart, totalny brak empatii czy może wyrachowanie?
    Dziękuje
    Krytykuje się łatwo nie dając NIC w zamian, ani lepszego pomysłu. Każdy to potrafi. A przyznać się do błędu to.. inna bajka. Albo podsunąć inny pomysł.

    Ludzi których na to nie stać można podzielić jeszcze na grupy. Takich którzy mają to gdzieś wola wydać na coś innego. I takich którzy zarabiają za mało aby wiązać koniec z końcem.
    No cóż... dla pierwszych nie mam pomysłu i mam podejscie takie jakie oni mają dla systemów. Popieram adama_mk i kuliboba.
    A dla drugich... tu też trzeba rewolucji. Ale pomysły są.. lepsze/gorsze ciężko ocenić jeszcze. Dochód podstawowy.

  4. #11904

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Nie zabieraj głosu w sprawach o których nie masz pojęcia.
    Dla ułatwienia dodam - to Adam się pytał.
    Nieproszony nie mieszaj się do tej dyskusji.
    I kto konfabuluje i to po chamsku?? gdzie Adam pisał o LWP?? a już gdzie pytał o LWP??!!!
    Ty masz jakąś amnezję czy coś gorszego??

  5. #11905

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Ty to masz przypadki, no i wszystko wiesz.
    Wiesz, że człowiekowi (którego nie znasz i o którym przed chwilą przeczytałeś) w dwa dni rak wyżarł płuca.
    Bo tak.
    Hipokryta z bożej laski się odezwał.
    To tak samo jak nie znasz człowieka o którym pisałem (bo jednego znalem osobiście) i wiesz najlepiej że nie zmarł po szczepionce.
    Weź przestań, bo mi obrzydło to przeciąganie się z tobą.
    Gdyby covid robił w tak szybkim tempie spustoszenie w płucach u człowieka to praktycznie wszystkich by to czekało a tak niestety nie jest, to kolejny przykład że łykasz wszystko jak pelikan co podadzą w TVN24

  6. #11906
    Banned
    Arturo1972

    Zarejestrowany
    Dec 2020
    Skąd
    Przyszowice
    Kod pocztowy
    44-178
    Posty
    2.007

    Domyślnie

    Cytat Napisał 2112wojtek Zobacz post
    Troszkę mijasz się z prawdą. Pobór w 80 a pierwsze WKU pod koniec 80' i bilet na pociąg, gdzieś na lata 90' robił jednak zasadniczą różnicę.
    Są tutaj co prawda tacy, których tatuś za parę dolców pod stołem, wyrabiał sobie kat. "CDD" i jechał na saksy, ale uwierz mi, nie było to takie proste.
    Osobiście w 86 roku, tuż przed okresem karencji wiekowej dla SPR ( zabrakło mi raptem tydzień) zostałem godnie doprowadzony przez "organ" do macierzystej jednostki. Nie była to w konsekwencji miła służba, ale rozumiem Adama, chociaż mocno ubarwia on swoje kombatanctwo.
    Nie będę stawiał życia przeciw temu bo było to już dawno temu ale wydaje mi się, że pierwsza "wstawka" na WKU to był 89r w wieku 17 lat,a jak mnie pamięć myli to 1990r na pewno
    Oczywiście odroczenie miałem do końca szkoły czyli jeszcze 3 lata ale i tak się później upomnieli o mnie, zatem trzeba było kombinować i dalej się uczyć
    Skończyło się tak jak piszesz, grubą kasą za kat.D,proste to nie było ale kontakty komu dać pomogły

    A i na saksy nie wyjeżdżałem, miałem w Polsce dobrze płatną pracę i nie opłacało mi się "wojować"
    Ostatnio edytowane przez Arturo1972 ; 27-09-2021 o 16:13

  7. #11907
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.919

    Domyślnie

    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    I kto konfabuluje i to po chamsku?? gdzie Adam pisał o LWP?? a już gdzie pytał o LWP??!!!
    Ty masz jakąś amnezję czy coś gorszego??
    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    Do wojska nie brali kretynów i idiotów dlatego cię nie wzięli i jesteś do dziś nieudacznikiem życiowym.
    "ekshibicjonizm emocjonalny"

    Adam pytał gdzie służyłem 13 grudnia 1981 roku.
    Oj, nie potrafisz myśleć logicznie.
    Potrafisz po chamsku pisać
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  8. #11908
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.643
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ryni Zobacz post
    Najgorzej, jak się mierzy wszystkich swoją miarą, a prawda jest taka, że jesteśmy bardzo rożni. Niektórzy robią coś z pasją i nie koniecznie interesuje ich czy dużo zarobią, .
    Oczywiście są tacy "niektórzy", w zdecydowanej mniejszości.
    Jeśli chcesz zredukować liczbę lekarzy do tej mniejszości, to gratuluję pomysłowości w ostatecznym położeniu polskiej służby zdrowia.

  9. #11909
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.919

    Domyślnie

    Ryni - nauczyciel też powinien dostać swoje wynagrodzenie za skuteczne nauczenie swoich uczniów?
    Kiedy dostanie swoje wynagrodzenie - ten nauczyciel z podstawówki po promocji ucznia do następnej klasy czy po przyjęciu do następnej szkoły?
    A pensja nauczyciela powinna być uzależniona od otrzymanych przez ucznia stopni?
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  10. #11910

    Domyślnie

    Cytat Napisał Gik Zobacz post
    W sumie nie czytałem i nie słyszałem. Bo mi to ... . Ale lekarze i politycy są na podobnym poziomie odpowiedzialnościowym. A jak ich połączysz to... cud miód.
    Czyli dołączyłeś do grupy "nie znam się, to się wypowiem". Szkoda. Nie masz zielonego pojęcia o czym piszesz - skoro o tak głośnej sprawie nie wiesz, a wypowiadasz się.... Żeby zostać politykiem, trzeba mieć w sobie pierwiastek socjopaty/narcyza. Większość lekarzy socjopatami nie jest, jak im pacjent "zejdzie" na stole, to nie przechodzą ot tak nad tym do porządku dziennego. Już nie wspominając o ratownikach i SOR, gdzie walczy się o życie. Szkoda gadać.

    Cytat Napisał Gik Zobacz post
    Dziękuje
    Krytykuje się łatwo nie dając NIC w zamian, ani lepszego pomysłu. Każdy to potrafi. A przyznać się do błędu to.. inna bajka. Albo podsunąć inny pomysł.

    Ludzi których na to nie stać można podzielić jeszcze na grupy. Takich którzy mają to gdzieś wola wydać na coś innego. I takich którzy zarabiają za mało aby wiązać koniec z końcem.
    A jak chcesz odróżniać jednych od drugich? Dobra, już nie odpowiadaj.

    Trudno o lepszy pomysł. Teraz przynajmniej mamy dostęp do lekarzy. Pomysł na ochronę zdrowia oparty o wpłacanie własnej kasy na konto szpitali zaowocuje tym, co mieli w USA. Czyli brakiem dostępu do opieki medycznej dla najbiedniejszych. Może to i dobry pomysł. Jeb*ć biedę!

    Cytat Napisał Gik Zobacz post
    No cóż... dla pierwszych nie mam pomysłu i mam podejscie takie jakie oni mają dla systemów. Popieram adama_mk i kuliboba.
    A dla drugich... tu też trzeba rewolucji. Ale pomysły są.. lepsze/gorsze ciężko ocenić jeszcze. Dochód podstawowy.
    Czyli jednych zostawiamy na pastwę losu, drugim damy dochód podstawowy (albo emeryturę obywatelską?). Człowiek człowiekowi wilkiem

    Tylko jeszcze ten dochód podstawowy musi z czegoś powstać. Czyli trzeba podnieść podatki, czyli znowu zasilamy budżet centralny, żeby robić redystrybucję. Czyli podnieść składki zdrowotne źle, ale podnieść podatki dobrze? Nie ogarniam.

    Ps. teoretyzowanie zawsze jest łatwe - vide lamenty opozycji, że po wprowadzeniu 500+ budżet upadnie. I co z tego wyszło? Który już rok wypłacają 500+? A tak Gazeta Wyborcza wtórowała PO, że już po nas... Finanse państwa to nieco bardziej skomplikowana rzecz od budżetu domowego. Trudno przewidzieć wszystkie konsekwencje, a Ci wszyscy eksperci opozycji się mylili. Ty chcesz tu na forum rozwiązać problem ochrony zdrowia? Raczysz żartować.
    stodoła 130 m2 z garażem 20m2, PV 9,8 kWp na dachu, napędzana PC PW 10 (roczne zużycie CO+CWU+chłodzenie pasywne ok. 3700-4300 kWh, 99% w II taryfie), WM własnej roboty+rekuperator. Ściany 24+20 styropian, podłoga 15 cm perlit, dach 30 cm wełna. Podłogówka + grzejnik w temp otoczenia w łazience i garażu. Masa mostków i niepotrzebnych kominów

  11. #11911
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.919

    Domyślnie Koronawirus może bezobjawowo uszkodzić płuca

    To było dawno temu (05.06.2020) i ta wiedza może już inaczej wyglądać

    Koronawirus może bezobjawowo uszkodzić płuca
    "Zespoły medyczne pracujące z osobami zainfekowanymi koronawirusem zaobserwowały przypadki pacjentów trafiających w ciężkim stanie do tych placówek z poważnie uszkodzonymi płucami - potwierdziła Begona Barcelo, lekarz Uniwersyteckiego Szpitala La Paz w Madrycie, cytowana przez "El Mundo".
    Jak wskazała, osoby te nie miały wcześniej żadnych symptomów typowych ani dla Covid-19, ani dla zapalenia płuc.

    Zaznaczyła, że tego typu pacjenci przed drastycznym pogorszeniem się stanu ich zdrowia kilka dni wcześniej odnotowują jedynie krótkotrwałe złe samopoczucie."
    źródło
    https://www.mp.pl/pacjent/choroby-za...szkodzic-pluca
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  12. #11912
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Gik

    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Szczecin
    Posty
    658

    Domyślnie

    Cytat Napisał mitch Zobacz post
    Czyli dołączyłeś do grupy "nie znam się, to się wypowiem". Szkoda. Nie masz zielonego pojęcia o czym piszesz - skoro o tak głośnej sprawie nie wiesz, a wypowiadasz się.... Żeby zostać politykiem, trzeba mieć w sobie pierwiastek socjopaty/narcyza. Większość lekarzy socjopatami nie jest, jak im pacjent "zejdzie" na stole, to nie przechodzą ot tak nad tym do porządku dziennego. Już nie wspominając o ratownikach i SOR, gdzie walczy się o życie. Szkoda gadać.

    :
    Czy ja gdzieś wspominałem o Ziobrach, ojcach czy kimkolwiek? Poważnie, ja to pisałem i na temat ten się wypowiadałem? Czy Ty też Kaizen jesteś? O czym pisałem i na czym swoją opinie sobie wyrobiłem opisałem dokładnie.
    Cytat Napisał mitch Zobacz post
    A jak chcesz odróżniać jednych od drugich? Dobra, już nie odpowiadaj.

    Trudno o lepszy pomysł. Teraz przynajmniej mamy dostęp do lekarzy. Pomysł na ochronę zdrowia oparty o wpłacanie własnej kasy na konto szpitali zaowocuje tym, co mieli w USA. Czyli brakiem dostępu do opieki medycznej dla najbiedniejszych. Może to i dobry pomysł. Jeb*ć biedę!


    Czyli jednych zostawiamy na pastwę losu, drugim damy dochód podstawowy (albo emeryturę obywatelską?). Człowiek człowiekowi wilkiem

    Tylko jeszcze ten dochód podstawowy musi z czegoś powstać. Czyli trzeba podnieść podatki, czyli znowu zasilamy budżet centralny, żeby robić redystrybucję. Czyli podnieść składki zdrowotne źle, ale podnieść podatki dobrze? Nie ogarniam.

    Ps. teoretyzowanie zawsze jest łatwe - vide lamenty opozycji, że po wprowadzeniu 500+ budżet upadnie. I co z tego wyszło? Który już rok wypłacają 500+? A tak Gazeta Wyborcza wtórowała PO, że już po nas...
    Ja nie mam problemu jeśli ktoś jest dorosły i robi coś na swoją odpowiedzialność. Daj żulikom spod sklepu dom, prace i myślisz, że już będą tacy jak Ty?
    Fakt czyjaś bieda boli... ale znaczna większość jest w niej z własnej woli. Może nie wiedzą, że nie muszą. Ale.. oni nie chcą się dowiedzieć tego.
    Cytat Napisał mitch Zobacz post
    Finanse państwa to nieco bardziej skomplikowana rzecz od budżetu domowego. Trudno przewidzieć wszystkie konsekwencje, a Ci wszyscy eksperci opozycji się mylili. Ty chcesz tu na forum rozwiązać problem ochrony zdrowia? Raczysz żartować.
    Ty w ogóle czytasz? Czy mama Ci czyta i nie wyłapujesz wszystkich słów. Nie chce mi się cytować własnych postów. Gdzie ja rozwiązałem jakiś problem i gdzie stwierdziłem, żeby tak to odebrać.
    Gratuluje IQ.

  13. #11913
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Gik

    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Szczecin
    Posty
    658

    Domyślnie

    Cytat Napisał mitch Zobacz post
    Czyli dołączyłeś do grupy "nie znam się, to się wypowiem". Szkoda. Nie masz zielonego pojęcia o czym piszesz - skoro o tak głośnej sprawie nie wiesz, a wypowiadasz się.... Żeby zostać politykiem, trzeba mieć w sobie pierwiastek socjopaty/narcyza. Większość lekarzy socjopatami nie jest, jak im pacjent "zejdzie" na stole, to nie przechodzą ot tak nad tym do porządku dziennego. Już nie wspominając o ratownikach i SOR, gdzie walczy się o życie. Szkoda gadać.

    :
    Czy ja gdzieś wspominałem o Ziobrach, ojcach czy kimkolwiek? Poważnie, ja to pisałem i na temat ten się wypowiadałem? Czy Ty też Kaizen jesteś? O czym pisałem i na czym swoją opinie sobie wyrobiłem opisałem dokładnie.
    Cytat Napisał mitch Zobacz post
    A jak chcesz odróżniać jednych od drugich? Dobra, już nie odpowiadaj.

    Trudno o lepszy pomysł. Teraz przynajmniej mamy dostęp do lekarzy. Pomysł na ochronę zdrowia oparty o wpłacanie własnej kasy na konto szpitali zaowocuje tym, co mieli w USA. Czyli brakiem dostępu do opieki medycznej dla najbiedniejszych. Może to i dobry pomysł. Jeb*ć biedę!


    Czyli jednych zostawiamy na pastwę losu, drugim damy dochód podstawowy (albo emeryturę obywatelską?). Człowiek człowiekowi wilkiem

    Tylko jeszcze ten dochód podstawowy musi z czegoś powstać. Czyli trzeba podnieść podatki, czyli znowu zasilamy budżet centralny, żeby robić redystrybucję. Czyli podnieść składki zdrowotne źle, ale podnieść podatki dobrze? Nie ogarniam.

    Ps. teoretyzowanie zawsze jest łatwe - vide lamenty opozycji, że po wprowadzeniu 500+ budżet upadnie. I co z tego wyszło? Który już rok wypłacają 500+? A tak Gazeta Wyborcza wtórowała PO, że już po nas...
    Ja nie mam problemu jeśli ktoś jest dorosły i robi coś na swoją odpowiedzialność. Daj żulikom spod sklepu dom, prace i myślisz, że już będą tacy jak Ty?
    Fakt czyjaś bieda boli... ale znaczna większość jest w niej z własnej woli. Może nie wiedzą, że nie muszą. Ale.. oni nie chcą się dowiedzieć tego.
    Cytat Napisał mitch Zobacz post
    Finanse państwa to nieco bardziej skomplikowana rzecz od budżetu domowego. Trudno przewidzieć wszystkie konsekwencje, a Ci wszyscy eksperci opozycji się mylili. Ty chcesz tu na forum rozwiązać problem ochrony zdrowia? Raczysz żartować.
    Ty w ogóle czytasz? Czy mama Ci czyta i nie wyłapujesz wszystkich słów. Nie chce mi się cytować własnych postów. Gdzie ja rozwiązałem jakiś problem i gdzie stwierdziłem, żeby tak to odebrać.
    Gratuluje IQ.

  14. #11914
    Banned
    Arturo1972

    Zarejestrowany
    Dec 2020
    Skąd
    Przyszowice
    Kod pocztowy
    44-178
    Posty
    2.007

    Domyślnie

    Cytat Napisał mitch Zobacz post
    Ps. teoretyzowanie zawsze jest łatwe - vide lamenty opozycji, że po wprowadzeniu 500+ budżet upadnie. I co z tego wyszło? Który już rok wypłacają 500+?
    Na 500+ jest zaciągany kredyt przez Państwo, od ponad 6 lat, 40mld.zl rocznie czyli 240mld.zl na samo 500+.
    Nie sztuka wziąć kredyt,sztuką jest ten kredyt spłacać.
    Kto będzie ten kredyt spłacał ?
    Dzisiaj Państwo polskie jest zadłużone na ponad 1bln.zl.
    To o wiele więcej niż za Gierka,który to kredyt dopiero niedawno został spłacony, po 50 latach.

  15. #11915

    Domyślnie

    Cytat Napisał Gik Zobacz post
    Czy ja gdzieś wspominałem o Ziobrach, ojcach czy kimkolwiek? Poważnie, ja to pisałem i na temat ten się wypowiadałem? Czy Ty też Kaizen jesteś? O czym pisałem i na czym swoją opinie sobie wyrobiłem opisałem dokładnie.
    Tak, opisałeś. Akurat jeden z głośniejszych przypadków, że lekarz jest ciągany po sądach (czyli jest odpowiedzialność, nawet za brak winy) ignorujesz, bo nie pasuje do narracji. Nie no, genialna taktyka.

    Cytat Napisał Gik Zobacz post
    Ja nie mam problemu jeśli ktoś jest dorosły i robi coś na swoją odpowiedzialność. Daj żulikom spod sklepu dom, prace i myślisz, że już będą tacy jak Ty?
    Fakt czyjaś bieda boli... ale znaczna większość jest w niej z własnej woli. Może nie wiedzą, że nie muszą. Ale.. oni nie chcą się dowiedzieć tego.
    I w związku z tym obcinamy ludziom żyjącym w ubóstwie dostęp do opieki zdrowotnej? Za takim żulikiem stoi często żona, odbierająca sobie od ust żeby dzieci miały co jeść. No ale spoko, to wina dziecka, mogło się w końcu urodzić w lepszej rodzinie. A nie, wróć... Ech.

    Cytat Napisał Gik Zobacz post
    Ty w ogóle czytasz? Czy mama Ci czyta i nie wyłapujesz wszystkich słów. Nie chce mi się cytować własnych postów. Gdzie ja rozwiązałem jakiś problem i gdzie stwierdziłem, żeby tak to odebrać.
    Gratuluje IQ.
    Owszem, czytam, ze zrozumieniem nawet. I włos mi się na głowie jeży momentami, jak czytam jakie macie pomysły Ty albo adam_mk. Zarówno jeśli chodzi o poglądy na opiekę zdrowotną, jak i na covid-19. Na cholerę nam te wszystkie MRI i USG, skoro możemy się leczyć u zielarza? Nowotwory to ogólnoświatowy spisek lekarzy, a dochód podstawowy załatwi sprawę opieki zdrowotnej. Parodia. No ale Ty mi gratulujesz IQ, więc na pewno masz rację
    stodoła 130 m2 z garażem 20m2, PV 9,8 kWp na dachu, napędzana PC PW 10 (roczne zużycie CO+CWU+chłodzenie pasywne ok. 3700-4300 kWh, 99% w II taryfie), WM własnej roboty+rekuperator. Ściany 24+20 styropian, podłoga 15 cm perlit, dach 30 cm wełna. Podłogówka + grzejnik w temp otoczenia w łazience i garażu. Masa mostków i niepotrzebnych kominów

  16. #11916

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arturo1972 Zobacz post

    A i na saksy nie wyjeżdżałem, miałem w Polsce dobrze płatną pracę i nie opłacało mi się "wojować"
    Znam tą dobrą pracę ( i nie tylko ja), sprzedaż PCi i stanowisko dyrektora

  17. #11917

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arturo1972 Zobacz post
    Na 500+ jest zaciągany kredyt przez Państwo, od ponad 6 lat,
    Teza opozycji była taka, że państwo tego ciężaru nie wytrzyma nawet roku. A teraz nagle mówią, że trzeba waloryzować świadczenie. Powiem Ci szczerze, płakałem ze śmiechu jak o tym przeczytałem Jasne, można to było zrobić inaczej, nawet lepiej. To dlaczego tego nikt wcześniej nie zrobił? Może wtedy żyłoby się nam lepiej? Może PO by inaczej podeszło do pandemii? Nie dowiemy się, bo PO dało dupy i teraz PIS będzie rządził po wieki wieków, amen
    stodoła 130 m2 z garażem 20m2, PV 9,8 kWp na dachu, napędzana PC PW 10 (roczne zużycie CO+CWU+chłodzenie pasywne ok. 3700-4300 kWh, 99% w II taryfie), WM własnej roboty+rekuperator. Ściany 24+20 styropian, podłoga 15 cm perlit, dach 30 cm wełna. Podłogówka + grzejnik w temp otoczenia w łazience i garażu. Masa mostków i niepotrzebnych kominów

  18. #11918

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    "ekshibicjonizm emocjonalny"

    Adam pytał gdzie służyłem 13 grudnia 1981 roku.
    Oj, nie potrafisz myśleć logicznie.
    Potrafisz po chamsku pisać
    ekshibicjonizm emocjonalny to niestety ale twoja domena.
    Pokaz mi gdzie Adam pytał gdzie służyłeś??? Czepiasz się słówek, literówek, szczególików i niuansów słownych a sam logicznego myślenia zero wykazujesz.
    Adam pytał gdzie byłeś 13 grudnia a nie gdzie służyłeś a to jest chyba znaczna różnica.
    Twoje wywody tracące nutą ynteligencji bardziej są chamskie niż moje pisanie dosłowne, ja nie owijam w sreberka, pisze prosto bez ogródek i nie przeinaczam czyiś słów i faktów.

  19. #11919
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.919

    Domyślnie

    Cytat Napisał adam_mk Zobacz post

    CO WTEDY ROBIŁ d7d ?!!!
    Bo to co robił - definiuje go!
    PO KTÓREJ STRONIE STAŁ?!
    A BYŁ wogóle, czy go dopiero planowali?
    No, moze był... nieplanowany...

    Na ten temat - ani słowa...

    A moze już był i stał tam, gdzie stało ZOMO ? .

    Adam M.
    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    ekshibicjonizm emocjonalny to niestety ale twoja domena.
    Pokaz mi gdzie Adam pytał gdzie służyłeś??? Czepiasz się słówek, literówek, szczególików i niuansów słownych a sam logicznego myślenia zero wykazujesz.
    Adam pytał gdzie byłeś 13 grudnia a nie gdzie służyłeś a to jest chyba znaczna różnica.
    Twoje wywody tracące nutą ynteligencji bardziej są chamskie niż moje pisanie dosłowne, ja nie owijam w sreberka, pisze prosto bez ogródek i nie przeinaczam czyiś słów i faktów.
    Piszesz "ynteligencji" - to jest twój wyższy czy najwyższy poziom kultury?
    Nie masz racji to obrażasz.

    ZOMO to była "służba".
    Adam pytał czy byłem i stałem tam gdzie stało ZOMO.
    Adam nawiązał do "klasyka".
    Pewnie to jest jego GURU tylko nie ma śmiałości aby głośno o tym mówić.

    NIGDY NIE PODAŁEŚ ŹRÓDŁA INFORMACJI O SWOICH TRAGICZNYCH PRZYPADKACH
    Ostatnio edytowane przez d7d ; 27-09-2021 o 18:34
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  20. #11920

    Domyślnie

    Tak, obserwując wasze wypowiedzi rzeczywiście dochodzę do wniosku, że nie powinienem pisać iż lekarze powinni mieć płacone za wyleczenie, tak ja wielu innych usługodawców. I w jednym się zgadzam, nie zawsze da się wprowadzić proste rozwiązania by wszyscy byli usatysfakcjonowani.

Strona 596 z 893

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony