dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 6 z 7
Pokaż wyniki od 101 do 120 z 127
  1. #101

    Domyślnie

    a u nas bylo pozwolenie na budowe i wiadomosc o tym ze jestem w ciazy

    domek rosnie wraz z Piotrusiem l

  2. #102

    Domyślnie

    Moim znajomym się sprawdziło. On biedny pracował w innym mieście i zasuwał na budowie, i ona biedna - jak już ją dorwał na styropianie to po 9 m-cach urodził sie cudny Szymuś.

  3. #103

    Domyślnie

    Mieszkamy od października w nowym, wymarzonym domku, a 12 lutego urodził nam się synuś. To nasze pierwsze dzieciątko. Teraz cały dom na głowie
    "Każdy człowiek jest wart o połowę mniej niz mu się wydaje i dwa razy wiecej niz przyznaje mu ogół"
    gg: 7493536

  4. #104
    STAŁY BYWALEC (min. 300) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar bosia
    Zarejestrowany
    May 2004
    Posty
    492

    Domyślnie

    Patunia, gratulacje ogromne, duzo zdrowia i radosci Wam zycze

  5. #105

    Domyślnie

    Bardzo dziękujemy, w imieniu całej rodzinki
    "Każdy człowiek jest wart o połowę mniej niz mu się wydaje i dwa razy wiecej niz przyznaje mu ogół"
    gg: 7493536

  6. #106

    Domyślnie

    Patuniu, serdeczne gratulacje!!! Ja też jestem młodą mamą, tyle, że ja mam córcię

  7. #107
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Ivonesca
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    10.109
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    192

    Domyślnie

    z tego co wiem to ostatnio się sprawdziło równiez u forumowiczów: ori_noko (Zosia), nurni (Zosia), Anna Wiśniewska (Pawełek)

  8. #108

    Domyślnie

    Słuchajcie...u mnie chyba wreszcie sie sprawdzi, choć nie chcę zapeszać...
    Najpierw dwie nieudane próby (czerwiec i grudzień 2005 ). Potem decyzja: niech się dzieje wola nieba, widać nie jest nam to dane. Nawet wykukałam dla siebie stosowne studia podyplomowe, raz z rzeczywsistej potrzeby, a dwa - bo, po prawdzie, trochę nam już nudno czasami. I bach. USG w sobotę 4. III, jest szósty tydzień! Normalnie do teraz nie wierzę!!!! Sami nie bardzo mamy pojęcie, jak to się mogło stać..... Jest we mnie tyle radości, że nie wiem. Ale i sporo strachu. Może do trzech razy sztuka?
    Tak przy pkazji, jak reagowali Wasi znajomi na 2, 3 ciążę? Zapytałam kolegę w pracy (2+1, oboje przed trzydziestka, nowy domek) czy planuje wyjść tej zasadzie na przeciw, a on do mnie, że robi wszystko, żeby tak się nie stało. To albo ja jestem nie tego, że tak się strasznie cieszę i nie ma dla mnie teraz większej wartości od mojej rodziny i małej fasolki, albo świat zwariował Tak strasznie nie chcę żeby moje dziecko było jedynakiem, choć wiem, że rodzeństwo też nie stanie się gwarancją szczęścia naszej starszej (mam nadzieję) córci.
    Co mnie jeszcze w życiu zaskoczy??

  9. #109

    Domyślnie

    Patsi, trzymam kciuki za Twoją Fasolkę, oby kiełkowała zdrowo

  10. #110

    Domyślnie

    Dzięki Magdzia, maleństwo na razie daje o sobie znać poprzez moje całodzienne nudności (a fuj....) , osłabienie i tym podobne. Ale takie przeciez jego prawo. Także, nie zaglądam tu teraz zbyt często
    Co mnie jeszcze w życiu zaskoczy??

  11. #111

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ivonesca
    z tego co wiem to ostatnio się sprawdziło równiez u forumowiczów: ori_noko (Zosia), nurni (Zosia), Anna Wiśniewska (Pawełek)
    U mnie też Zosia

  12. #112
    Guest

    Domyślnie

    Działa

  13. #113

    Domyślnie

    Cytat Napisał baba_budowniczy
    Działa
    to superowo

  14. #114
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Napisał kasztanka
    Cytat Napisał baba_budowniczy
    Działa
    to superowo
    Coś musiałam przeczuwać zakładając ten wątek

  15. #115
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar fizyk
    Zarejestrowany
    Sep 2004
    Skąd
    okolice Lublina
    Posty
    5.999

    Domyślnie

    A nam się na razie sprawdziło. Oczekujemy na kolejnego maluszka
    pozdrawiam
    Grzesiek

    Fingerstyle Guitar - to jest to!

  16. #116

    Domyślnie

    I u nas też się sprawdziło. Kupowaliśmy działkę z małą Jagódką w brzuchu, a w tym roku przeprowadzka i mały ludzik znów się zagnieździł w moim brzuszku. Mam nadzieję, że zdążymy przeprowadzić się przed urodzeniem malucha.
    Pozdrawiam
    Marta
    GG 8607373

  17. #117
    Guest

    Domyślnie

    I u nas się sprawdziło .

  18. #118

    Domyślnie

    Oj u nas to sie sprawdzi w kwietniu
    Od roku mieszkamy, mamy dwojke dzieci, a teraz trzecie w drodze Dobrze, ze projektujac dom, uparlam sie na dodatkowa sypialnie, tzw goscinnna, teraz to rodzinka nie bedzie miala powodu do marudzenia, ze dom za duzy zbudowalismy Wszystkim oczekujacym na dzidzie zycze pomyslnego rozwiazania

  19. #119
    Guest

    Domyślnie

    U nas na początku czerwca. Również pomyślałam o dodatkowym pokoju dla maleństwa, w sumie całe pięterko dla dzieciaków .

  20. #120
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Proszę - nie straszcie mnie bo se odpuszczę te budowę


    Ale MAMOM gratuluję
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

Strona 6 z 7

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony