dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 186 z 290
Pokaż wyniki od 3.701 do 3.720 z 5785
  1. #3701
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA - SPEC OD PODŁÓG
    jarekkur

    Zarejestrowany
    May 2007
    Skąd
    PARPO.pl Parkieciarz-Rzeczoznawca - Trójmiasto
    Posty
    4.418

    Domyślnie

    Cytat Napisał maljur Zobacz post
    Hej,
    poszukuję stolarza do podłogi z desek na legarach. Może macie sprawdzonego fachowca?
    Będę wdzięczna za info
    M.
    jak już to szukaj stolarza z wiedzą dotyczącą powszechnie uznanych nowoczesnych zasad parkieciarstwa!
    vanitas vanitatum et omnia vanitas

  2. #3702
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    marqota

    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    01-361
    Posty
    6

    Domyślnie

    Cytat Napisał jarekkur Zobacz post
    proszę o więcej informacji na ten temat. Jestem rzeczoznawcą w zakresie jakości podłoży i posadzek podłogowych.
    Jarekkur, niestety na część z Twoich pytań nie jestem w stanie udzielić odpowiedzi, gdyż wymagają zbyt specjalistycznej wiedzy. Na parę mogę odpowiedzieć na podstawie tego co widziałam (np. została skuta część posadzki i nie było tam zbrojenia z siatki, mimo że miało być). Jak już wspomniałam wcześniej, uważam że nie jest to właściwy wątek do rozwijania tego tematu...
    Mam do Ciebie prośbę, napisz mi w prywatnej wiadomości ile może kosztować opinia rzeczoznawcy. Postaram się zamówić taką opinię dla własnej wiadomości.

  3. #3703

    Domyślnie Gorąco polecam forumowe misiaczki - grupa selki - robert hawrylak

    GORĄCO POLECAM EKIPĘ PANA ROBERTA HAWRYLAKA (SELKI) DO OCIEPLEŃ DACHÓW I WSZYSTKIEGO CO SIĘ ŁĄCZY Z KARTON-GIPSEM PAN ROBERT Z EKIPĄ ROBILI U NAS W 2012 OCIEPLENIE DACHU I CAŁĄ ZABUDOWĘ DO DOMU - PODWIESZANE SUFITY, DODATKOWE ŚCIANKI Z PÓŁKAMI. MUSZĘ PRZYZNAĆ BEZ ZAJĄKNIĘCIA, ŻE BYŁA TO NA PEWNO JEDNA Z NAJLEPSZYCH (ALBO I NAJLEPSZA) EKIPA, KTÓRĄ GOŚCILIŚMY NA BUDOWIE. BARDZO TERMINOWI, BARDZO DOKŁADNI I PROFESJONALNI, UPRZEJMI, STRASZNIE SYMPATYCZNI I PO PROSTU ZNAJĄ SIĘ NA SWOJEJ PRACY W 2013 PAN ROBERT Z PRZESYMPATYCZNĄ EKIPĄ ROBILI U NAS DODATKOWĄ ZABUDOWĘ I W TYM ROKU TYDZIEŃ TEMU RÓWNIEŻ POMIMO OGROMNEGO ZAŁADOWANIA PRACĄ, ZNALAZŁ DLA NAS CZAS PAN ROBERT Z EKIPĄ TO ZŁOTE CHŁOPAKI )

  4. #3704

    Domyślnie

    Cytat Napisał ma wa Zobacz post
    Warszawa i okolice:

    Nie udzielałem się na forum, ale sporo cennych informacji z forum wziąłem (m.in. opinie o Zbychu i Vadiolu).
    Kończę budowę (Międzylesie) i mogę gorąco polecić następujące ekipy (w kolejności wykonywanych prac):
    1/ alarm - forumowy Zbych vel SŁAWOMIR Trojak DELTA-TECHNIC (nie ma co pisać o zaletach, wszystko jest na forum),
    2/ glazura, biały montaż - forumowy Vadiol (tak jak Zbych, fachowiec w każdym calu), tel. 66 48 37 837
    3/ gładzie i malowanie - Pan Łukasz i M&M Remonts http://www.mm-remonts.pl/, sprawnie i szybko, ale nie kosztem jakości,
    4/ kostka granitowa i betonowa - Pan Rafał i LewGardenBruk http://lewgardenbruk.com.pl/, podobnie bezproblemowo i z należytą jakością.
    Bardzo dziękuję

  5. #3705

    Domyślnie

    Cytat Napisał MonDav Zobacz post
    GORĄCO
    Zaciął Ci się chyba capslock (hint: w Internecie pisanie wielkimi literami uważa się za krzyk).

  6. #3706

    Domyślnie

    Witam serdecznie
    od dłuższego czasu poszukuje dobrego kominkarza, ktory zna sie na DGP. i tak szukam i szukam i napewno z kogos jestescie zadowoleni tylko nie pochwaliliście go jeszcze
    pozdrawiam

  7. #3707

    Domyślnie

    Cytat Napisał tygryska_13 Zobacz post
    Witam serdecznie
    od dłuższego czasu poszukuje dobrego kominkarza, ktory zna sie na DGP. i tak szukam i szukam i napewno z kogos jestescie zadowoleni tylko nie pochwaliliście go jeszcze
    pozdrawiam
    Tygryska - u mnie wlasnie teraz dziala kominkarz. dokladny i sprawdzony u paru znajomych. Moge podac Ci jego nr tel 600 294 318. pozdrawiam M

  8. #3708

    Domyślnie

    Ostatnio rzadziej zaglądam na forum, ale korzystając z okazji, chciałabym polecić wykonawcę gładzi gipsowych pan Piotra - forumowego Ewbuxxxo;
    Gładzie wykonane bardzo starannie, wszystko teraz jest gładkie i lśniace
    Ewbuxxxo połozył u na tez na częsci powierzchni Alpol zamiast standardowej gładzi. wyszło tez fajnie
    Terminowy, kontaktowy i bardzo sympatyczny wykonawca. Polecam

  9. #3709
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar adamfcb
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Marki
    Kod pocztowy
    05-270
    Posty
    530

    Domyślnie

    Ocieplenie skończone więc przyszedł czas na polecenie ekipy. Tak jak i tynki
    cementowo-wapienne tak i ocieplenie robiła firma SAIN. Szczerze polecam,
    kontakt z panem Hubertem rewelacyjny. Mimo że na budowie byłem prawie
    codziennie to tak naprawdę nie musiałem. Tynki wewnętrzne wykonane starannie
    zarówno pod względem geometrii jak i wizualnym. Brygada pracowita i
    sympatyczna Ocieplenie budynku: chłopaki znają się na rzeczy każdą
    szczelinkę piankowali, styropian starannie docinany przy skosach, dodatkowo
    murłatę obkleili styro 2cm a wszystkie szczelinki starannie zapiankowane,
    wykonali także podbitkę. Dodatkowo chłopaki bardzo rozmowni i sympatyczni.
    Zresztą sąsiadom tak się podobała jakość prac firmy SAIN, że chcą żeby u
    jednych położyli tynk zewnetrzny a u drugiego poprawili po innych
    "fachowcach" i nałożyli jeszcze raz siatkę z klejem i tynk zewnętrzny.
    Naprawdę firma SAIN jest godna polecenia! Oby więcej było takich ekip!!
    Ostatnio edytowane przez adamfcb ; 25-04-2014 o 11:28

  10. #3710
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    fuxszyk

    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    Chrząszczyżewoszyce powiat Łękołody
    Posty
    171

    Domyślnie

    Witam
    szukam ekipy do tapetowania. Chcę by wszystko wyszło równo. Czy możecie kogoś polecić?

  11. #3711

    Domyślnie

    Domy, bliźniaki, segmenty na sprzedaż - znajdują się w Jaktorowie, 5km od Grodziska Mazowieckiego, blisko szybkich tras dojazdowych, prowadzących m.in. do Warszawy (35 km trasą A2), stacji PKP, ale także niedaleko terenów zielonych, umożliwiających aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu. Bardzo blisko szkoła, przedszkola, sklepy, apteki, ośrodki zdrowia. Duże ogrody przy każdym domu. Jeszcze 9 domomów czeka na nowych właścicieli na stronie https://bud.ma-box.pl/
    Ostatnio edytowane przez strix ; 27-04-2024 o 05:59

  12. #3712

    Domyślnie

    Cytat Napisał strix Zobacz post
    )

    rewelacyjne tynki cem-wap - sprawdzony i polecany na forum juz wielokrotnie Stanisław Majkrzak tel 603635144 - tylko terminy trzeba raczej sporo naprzod klepac
    Pan Majkrzak miał u mnie robić tynki na początku maja . termin był już uzgodniony w styczniu ale mnie wystawił. Oczywiście nie wiem czy mówił prawdę czy stwierdził że ma jednak do mnie za daleko. co prawda w miarę z klasa ponieważ zadzwonił w miarę wcześniej i dał namiar na innego tynkarza z którym co prawda się umówiłem na tynki ale zawsze to już wszystko sie przesuwa o ponad miesiąc.
    Dom pow. po podłodze 170m2+garaż 29m2+kotłownia 9m2.
    ściany max 29cm+styropian grafitowy 15cm 031,podłoga 13 cm styropian 037,poddasze super mata 30 cm. okna 3 szybowe 11szt , okna dachowe 2 szybowe 6szt ,wentylacja grawitacyjna.układ mieszany. podłogówka
    (około90m2) + 8 grzejników . Kocioł Wolf CGW 20/120 z wbudowanym zasobnikiem warstwowym 50l. sprzęgło + 2 grupy pompowe, kominek z ciepłą zabudową +dgp do 5 pokoi na poddaszu.
    moje zmagania z budową
    http://www.tommar.mojabudowa.pl/

  13. #3713
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar autorus
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Żelechów koło Żabiej Woli
    Posty
    9.544
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    no ale jednak się zachował . Do mnie swego czasu miał tynkarz dotrzec i zapomniał. Przypomniało mu się jak juz miałem inną ekipę po 3 miesiącach.
    Dziennik budowy na forum MURATORA z komentarzami
    www.timtur.com.pl/budowa/avatar.jpg

    Jeśli chcesz widzieć FOTKI musisz skorzystać z FIREFOX.


  14. #3714

    Domyślnie

    Czy możecie polecić sprawdzona ekipę od kostki brukowej??

  15. #3715
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Cze Kori 668-664-705 - Michał.
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  16. #3716

    Domyślnie

    dzieki Nefer

    Korzystając z okazji polecam ekipę montującą kominek.
    Firma Centrum komina z Zielonej Góry www.kominki.fm
    Projekt kominka przygotowanie rzetelnie. Usługa wykonana kompleksowo, czysto, kamień idealnie zamonotwany.
    Montaż wykonany w ciągu 1 dnia
    Po montażu pełne przeszkolenie. Jestem bardzo zadowolona
    Serdeczne podziękowania za współpracę dla Pana Michała Piotrowskiego 513 074 534 oraz pana Daniela.

  17. #3717
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar adamfcb
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Marki
    Kod pocztowy
    05-270
    Posty
    530

    Domyślnie

    Cytat Napisał kori Zobacz post
    dzieki Nefer

    Korzystając z okazji polecam ekipę montującą kominek.
    Firma Centrum komina z Zielonej Góry www.kominki.fm
    Projekt kominka przygotowanie rzetelnie. Usługa wykonana kompleksowo, czysto, kamień idealnie zamonotwany.
    Montaż wykonany w ciągu 1 dnia
    Po montażu pełne przeszkolenie. Jestem bardzo zadowolona
    Serdeczne podziękowania za współpracę dla Pana Michała Piotrowskiego 513 074 534 oraz pana Daniela.
    Też jestem umówiony z Panem Michałem na zabudowę wkładu, u mnie w Markach za taką zabudowę prawie drugie tyle mi krzykneli

  18. #3718
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar autorus
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Żelechów koło Żabiej Woli
    Posty
    9.544
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    I z zielonej gory gostek pod wawe bedzie jechal ?
    Dziennik budowy na forum MURATORA z komentarzami
    www.timtur.com.pl/budowa/avatar.jpg

    Jeśli chcesz widzieć FOTKI musisz skorzystać z FIREFOX.


  19. #3719

    Domyślnie

    Cytat Napisał autorus Zobacz post
    I z zielonej gory gostek pod wawe bedzie jechal ?
    Tak, oni kiedyś mieli większość klientów w Niemczech/Wawie...

  20. #3720
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    aleksander909

    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    02-830
    Posty
    31

    Domyślnie

    Nic dziwnego, "Kiedys" wszedzie tak to dzialalo

Strona 186 z 290

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony