dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 190 z 290
Pokaż wyniki od 3.781 do 3.800 z 5785
  1. #3781
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    flyer2

    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Warszawa
    Dzielnica
    Białołęka
    Posty
    110

    Domyślnie

    Od kostki polecam p.Michała 668664705

  2. #3782

    Domyślnie

    ok dziękuje jeszcze jakieś ew kontakt od ekipy od kostki??

    flyer2 u Ciebie robił p. Michał??dawno??

  3. #3783
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    flyer2

    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Warszawa
    Dzielnica
    Białołęka
    Posty
    110

    Domyślnie

    Dwa tygodnie temu.

  4. #3784

    Domyślnie

    Witam,
    Poszukuję w trybie pilnym rzetelnego parkieciarza - chodzi o przyklejenie ok. 130 m2 desek podłogowych.
    dzieki

  5. #3785

    Domyślnie

    503046143 -Parkiet obecny na tym forum
    reklamy, ogłoszenia i logo - tylko na płatnym profilu

  6. #3786
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EWBUD

    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    1.950

    Domyślnie

    Cytat Napisał kori Zobacz post
    Poszukuję sprawdzonej ekipy od kostki brukowej.
    Możecie polecić??
    Tak sobie policzyłem- mniej więcej - że Pan Jacek (mąż Kori) wysłał do mnie ponad 80 maili dotyczących tynków i elewacji, dokonałem dokładnych obmiarów wspomnianej elewacji i tynków wewnętrznych, po czym jeśli chodzi o tynki otrzymałem info, że " Panie Piotrze jednak zrobimy gipsowe" ok, nie ma problemu, ja nie wykonuję gipsowych, więc proszę szukać kogoś innego... oczywiście doczytałem, że tynki są zrobione i owszem, cementowe czyli takie jakie miałem wykonać ja.
    Elewacja - pod pretekstem braku kontaktu z poprzednim inwestorem (była poprawka która miała byc wykonana, byłem w kontakcie z mężem inwestorki i czekaliśmy na decyzję producenta i normalną pogodę) na temat elewacji otrzymałem info: Panie Piotrze ze wzgl. na brak kontaktu z Pańskiej strony z ....(Inwestorką) zawiesimy na chwilę decyzję na temat elewacji, i to był ostatni mail tego Pana - teraz czytam, że elewacja prawie gotowa....
    Nie piszę, tego maila żeby się pożalić, ale chyba jesteśmy wszyscy dorosłymi ludźmi i za wykonaną pracę (odpowiedź na 80maili- przepraszam sprawdziłem; odpisałem na 48, obmiary) pasowało by chociaż podziękować, a nie zachowywać się jak .....
    Jeśli jest za drogo/tanio też można powiedzieć/napisać....
    Reasumując: POTENCJALNI WYKONAWCY przeczytajcie sobie to co powyżej i wyciągnijcie wnioski.....
    Ostatnio edytowane przez EWBUD ; 17-05-2014 o 22:11 Powód: pomyłka mała
    Szukasz porządnych parapetów aluminiowych ALURONA? Zapraszam do mnie: http://forum.muratordom.pl/showthrea...uron-Soft-Line
    Więcej o mojej działalności:http://forum.muratordom.pl/showthrea...atem&p=6448131

  7. #3787

    Domyślnie

    Cytat Napisał ewbuxxxo Zobacz post
    Tak sobie policzyłem- mniej więcej - że Pan Jacek (mąż Kori) wysłał do mnie ponad 80 maili ................
    Może Inwestorzy klasyfikują Wykonawcę po zdolności wysyłania emalii i jeśli wysłałbyś 81 odpowiedzi to może dostałbyś zlecenie.....
    Dziennik Budowy

    Dom: 200m2 + garaż: 37m2, kubatura 455m3, projekt indywidualny; stropy mon. 18cm; płaski dach w ukł. odwróconym 20cm XPS U=0,17 W/m2K; podłoga 30cm styr. U=0,1W/m2K; ściany: Porotherm 25 P+W + 25cm styropianu Organika Platinium (grafit) λ=0,032, U= 0,11W/m2K; okna alu.Reynaers HS-CP155 & CS-86 HI, 3 szyby; piec kond. Viessmann Vitodens 200-W 19 kW, zas.120 l, podłogówka po całości; GWC glikolowe+WM Aeris 350, Zapotrzebowanie na ciepło OZC=39,17kWh/m2/rok, Fotowoltaika 5,1kW.

  8. #3788
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EWBUD

    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    1.950

    Domyślnie

    Cytat Napisał zygii Zobacz post
    Może Inwestorzy klasyfikują Wykonawcę po zdolności wysyłania emalii i jeśli wysłałbyś 81 odpowiedzi to może dostałbyś zlecenie.....
    Pozostawię to bez komentarza, bo jeszcze potencjalni Klienci wyciągną niewłaściwe wnioski i przestaną pisać zapytania...
    Szukasz porządnych parapetów aluminiowych ALURONA? Zapraszam do mnie: http://forum.muratordom.pl/showthrea...uron-Soft-Line
    Więcej o mojej działalności:http://forum.muratordom.pl/showthrea...atem&p=6448131

  9. #3789
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał ewbuxxxo Zobacz post
    Pozostawię to bez komentarza, bo jeszcze potencjalni Klienci wyciągną niewłaściwe wnioski i przestaną pisać zapytania...
    Juz juz... ciesz sie ze nie podpisales tej umowy, ja wiem jak to boli jak sie napracujesz i za przeproszeniem nawet "pocaluj sie w d...e" za to nie uslyszysz, ale dobrze,., tacy inwestorzy tez sa potzrebni, co maja robic firemki pokroju tej z Dabrowskiego? Dobrze... miejmy tylko nadzieje ze to Ci samii pracuja w tych samych standardach co tam.
    Tylko ze taraz ani Ty ani ja nie wejdziemy na ew. poprawki.
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  10. #3790
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar autorus
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Żelechów koło Żabiej Woli
    Posty
    9.544
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Nieźle.

  11. #3791
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    gosiaczek1801

    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Skąd
    Tłuszcz
    Kod pocztowy
    05-240
    Posty
    7

    Domyślnie

    Witam. Jeżeli ktoś szuka dobrego wykonawcy schodów wewnętrznych chciałam polecić forumowego LasekD - Dariusza Laska 608-404-823. Warto było poczekać, bo efekt jest oszałamiający. Jak dotąd nie mogłam polecić żadnej ekipy z placu budowy, bo każdej miałam coś do zarzucenia, a Pan Darek wykonał swoją pracę perfekcyjnie. Pełen profesjonalizm, doradztwo, po prostu super. Schody wraz z barierką i balustradami wyszły rewelacyjnie. Cena warta jakości i wyglądu.

  12. #3792
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar nela29
    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Skąd
    Warszawa Wesoła
    Kod pocztowy
    05-075
    Posty
    189

    Domyślnie

    Moje tynki mnie wyrolowały po całości Poszukuję sprawdzonej i godnej polecenia ekipy robiącej tynki CW w okolicy Rembertowa/Sulejówka z "ludzkimi" terminami.
    240m2 (100% podłogówki), kocioł 1F ACV kondensat.
    Ściany 3-warstwowe 42 cm + 15cm styropian grafit. 20cm podłoga, 15-18cm piany na dachu.

  13. #3793
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    nela29 masz porzadnego wykonawce na tynki CW - ewbuxxxo
    Najlepiej potraktuj go tak samo jak kori, zerknij w dziennik
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post6487532
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  14. #3794
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    fuxszyk

    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    Chrząszczyżewoszyce powiat Łękołody
    Posty
    171

    Domyślnie

    Cytat Napisał fighter1983 Zobacz post
    nela29 masz porzadnego wykonawce na tynki CW - ewbuxxxo
    Najlepiej potraktuj go tak samo jak kori, zerknij w dziennik
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post6487532
    Po co te złośliwości?

  15. #3795
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EWBUD

    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    1.950

    Domyślnie

    Cytat Napisał nela29 Zobacz post
    Moje tynki mnie wyrolowały po całości Poszukuję sprawdzonej i godnej polecenia ekipy robiącej tynki CW w okolicy Rembertowa/Sulejówka z "ludzkimi" terminami.
    Dziś miałem zapytanie z Wesołej, Klient w podobnej sytuacji: mieli przyjść - ani widu, ani słychu
    Szukasz porządnych parapetów aluminiowych ALURONA? Zapraszam do mnie: http://forum.muratordom.pl/showthrea...uron-Soft-Line
    Więcej o mojej działalności:http://forum.muratordom.pl/showthrea...atem&p=6448131

  16. #3796
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał fuxszyk Zobacz post
    Po co te złośliwości?
    Czarny humor, bo to nie pozostaje nic innego
    poza tym nauczylem sie tego tu na forum... na przykladzie jareko, BMS-a ... bylo pare przypadkow kiedy to wykonawca cos zawalil, nie wywiazal sie, okazal sie nierzetelny lub cos innego.
    zatem skoro inwestor zachowuje sie nie w porzadku to co w tym zlego ze w 2 strone to zadziala
    Ostatnio edytowane przez fighter1983 ; 19-05-2014 o 14:54
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  17. #3797
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Dajcie spokój. Taki los dostawcy i takie prawo klienta. Można nie robić wycen - i nie mieć roboty. Można robić wyceny i ponosić ryzyko. Przed takimi sytuacjami chroni UMOWA z odpowiednim paragrafem o odstąpieniu.. Klient niestety zawsze ma prawo się rozmyślić, jeśli nie podpisał umowy. Więc nie robiłabym scen jak mała dziewczynka
    Aaaaaaaa można jeszcze wprowadzić płatną wycenę z dojazdem. Niektórzy próbowali i słabo wyszło.
    Ostatnio edytowane przez Nefer ; 19-05-2014 o 14:57
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  18. #3798
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar nela29
    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Skąd
    Warszawa Wesoła
    Kod pocztowy
    05-075
    Posty
    189

    Domyślnie

    Cytat Napisał ewbuxxxo Zobacz post
    Dziś miałem zapytanie z Wesołej, Klient w podobnej sytuacji: mieli przyjść - ani widu, ani słychu
    To mąż dzwonił.
    240m2 (100% podłogówki), kocioł 1F ACV kondensat.
    Ściany 3-warstwowe 42 cm + 15cm styropian grafit. 20cm podłoga, 15-18cm piany na dachu.

  19. #3799
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EWBUD

    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    1.950

    Domyślnie

    Cytat Napisał nela29 Zobacz post
    To mąż dzwonił.
    aha
    Szukasz porządnych parapetów aluminiowych ALURONA? Zapraszam do mnie: http://forum.muratordom.pl/showthrea...uron-Soft-Line
    Więcej o mojej działalności:http://forum.muratordom.pl/showthrea...atem&p=6448131

  20. #3800
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar nela29
    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Skąd
    Warszawa Wesoła
    Kod pocztowy
    05-075
    Posty
    189

    Domyślnie

    Cytat Napisał fighter1983 Zobacz post
    Czarny humor, bo to nie pozostaje nic innego
    poza tym nauczylem sie tego tu na forum... na przykladzie jareko, BMS-a ... bylo pare przypadkow kiedy to wykonawca cos zawalil, nie wywiazal sie, okazal sie nierzetelny lub cos innego.
    zatem skoro inwestor zachowuje sie nie w porzadku to co w tym zlego ze w 2 strone to zadziala
    Nie mówię, że jak 3 hydraulików oglądało dom to tych 3 robiło instalacje. Ale jak się jest umówionym z ekipą na termin to się nie przekłada 6 razy w ciągu 3 tygodni, a na koniec nie próbuje się wciskać głodnej historii.
    240m2 (100% podłogówki), kocioł 1F ACV kondensat.
    Ściany 3-warstwowe 42 cm + 15cm styropian grafit. 20cm podłoga, 15-18cm piany na dachu.

Strona 190 z 290

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony