dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 12 z 1500
Pokaż wyniki od 221 do 240 z 30000
  1. #221
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Ja pić mogę - ja inwestor. Wykonawca może pić po robocie
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  2. #222
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar iga9
    Zarejestrowany
    Aug 2005
    Posty
    2.896
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    225

    Domyślnie

    No to owoca wyprawa chpc przyznam, ze ceny sa powalajce. Mnie tez sie zawsze sodoba w sklepie cos, co ma cene z wyzszej polki Ale ja niestety nie mam co o tym marzyc, wiec ostatnio zachwyt zaczynam dopiero po oberzeniu metki
    A ta lampa po prostu cudo!

  3. #223
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Cytat Napisał iga9
    No to owoca wyprawa chpc przyznam, ze ceny sa powalajce. Mnie tez sie zawsze sodoba w sklepie cos, co ma cene z wyzszej polki Ale ja niestety nie mam co o tym marzyc, wiec ostatnio zachwyt zaczynam dopiero po oberzeniu metki
    A ta lampa po prostu cudo!

    Oj, Iguś, ja też nie wiem czy tak sobie tylko marzę, czy to ma jakiś sens - ale próbuję - potem wpiszę do kosztorysu dla banku i powiozą moje zwłoki ....
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  4. #224
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNA Avatar zielonooka
    Zarejestrowany
    May 2004
    Posty
    9.942
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Nefer
    - poczytalam, drutu z halogenem za 5 tys tez nie kupilabym
    - bezblednie strzelam w rzeczy najdrozsze nie wiem jak to jest wiec rozumiem
    Calkiem sympatycznie cenowo wyszla ci ta sauna
    Ja sie zastanawiam czy by w piwnicy nie zrobic - na razie nie mam do tego glowy ale.... potem sie usmiechne najwyzej do Ciebie o namiary na firme ktora saune ci zrobi


    ps. lampa na foto - rewelacja! ono jest taka zielonkawe to szklo?
    fajnie to gra - naprawde,

  5. #225
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Cytat Napisał zielonooka
    Nefer
    - poczytalam, drutu z halogenem za 5 tys tez nie kupilabym
    - bezblednie strzelam w rzeczy najdrozsze nie wiem jak to jest wiec rozumiem
    Calkiem sympatycznie cenowo wyszla ci ta sauna
    Ja sie zastanawiam czy by w piwnicy nie zrobic - na razie nie mam do tego glowy ale.... potem sie usmiechne najwyzej do Ciebie o namiary na firme ktora saune ci zrobi


    ps. lampa na foto - rewelacja! ono jest taka zielonkawe to szklo?
    fajnie to gra - naprawde,

    Witaj Piękna ,

    Sauna jest cool - bardzo ładnie wykonane to drewno - poważnie. Aż przyjemnie tam zajrzeć. Jak się okazało ustroństwo musi mieć wentyjację grawitacyjną (lub powieszczenie obok musi mieć) - i w ogóle jak się zdecydujesz to daj znać. najfajniej, że robią na wymiar co przy moim "kąciku saunowym" ze skosami nie jest bez znaczenia.

    Co do lampy to zajrzyj do faceta na stronę (choć nie oddaje na pewno uroku jego prac) - robi też meble ( szło i metal) no i zamierzam się u niego obkupić - to pasjonat, robił tylko w szle i metalu ale od paru lat bawi się też drewnem. Ze szkła jest w stanie zrobić wszystko - aaaa i lubi to poświetlić - a ja to KOCHAM !!!
    http://www.aekoremba.republika.pl/galeria.html
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  6. #226
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tabaluga1
    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Posty
    3.023
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    183

    Domyślnie

    To chyba wszystkie (!!! )mamy tą chorobę- znaczy się produkty za najwyższą cenę. Z sauną pomysł świetny- sama chciałabym taką mieć, ale niestety z braku miejsca będzie kit.
    A lampa nic już nie powiem

  7. #227
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar iga9
    Zarejestrowany
    Aug 2005
    Posty
    2.896
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    225

    Domyślnie

    Oj widze, ze facte robi swietne rzeczy! Ty sie go poznej przy okazji zapytaj czy nie prowadzi sprzedazy wysylkowej, bo chetnie zaprojektowalabym sobie takie niekonwencjonale lampy, ktore ktos mi poznej wykona.

  8. #228
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Generalnie to ja zamierzam się do niego przejechać do Krakowa. Podobno robi cuda i można się z nim potargować I dojeżdża ( on robi też zabudowy). Jak pojadę - a muszę mieć tam badanie - to pewnie niedługo - to Wam opowiem. I zobaczę ten lokal, gdzie on szalał.
    Słyszałam, że robi takie proste półeczki szklane "doklejone" do ściany - i one świecą Ale muszę to zobaczyć. Wiem, że robi też projekty architektów i konstruktorów mebli - lubi wyzwania. Ciekawe, że się coś takiego ulęgło w Polsce....
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  9. #229
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar iga9
    Zarejestrowany
    Aug 2005
    Posty
    2.896
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    225

    Domyślnie

    To supre. Ja takie swiecace poleczki widzialam w jakims salonie, ale oczywiscie po koszmarnej cenie Jak bedziesz to pytaj czy do Poznania przyjedzie I wez jakis cennik

  10. #230

    Domyślnie

    Witam Nefer na odpowiednim wątku! Dziennik extra! Chłonę i oczywiście trzymam kciuki. Podpowiedzieć niestety (na razie) nic nie mogę, bo beton i zielenina ze mnie. Uda się z tym dachem, uda! Wyznaję zasadę, jak się wie czego chce to się ma. Też mam taki plan a nawet budowlana choroba się posunęła, bo chciałabym już zimę w swoim domu spędzić. Siedzę po nocach i czytam forum a potem spać nie mogę, bo zdrapuję przez 20 minut soczewki z oczu. A Nie-Mąż i synek smacznie śpią. Pozdrawiam ciepło i dopinguję!
    _________________
    ALFILO
    ALFILO

  11. #231
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    ALFILO aby usunac swoj wpis z dziennika Nefer musisz popatrzec w gorny prawy rog swojego postu i tam kliknac na ten krzyzyk, to jest do usuniecia postu i potem tylko potwierdziec, ze "tak"...
    Potem tak samo ten kolejny wpis...
    a Nefer do tego czasu poczeka z pisaniem...
    Nefer podobaja mi sie Twoje relacje z chodzenia po sklepach...Pisz dalej, pisz...

  12. #232
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) LIDERUM RECORDUM Avatar Jajcek
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    12.096

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zeljka
    ALFILO aby usunac swoj wpis z dziennika Nefer musisz popatrzec w gorny prawy rog swojego postu i tam kliknac na ten krzyzyk, to jest do usuniecia postu i potem tylko potwierdziec, ze "tak"...
    Potem tak samo ten kolejny wpis...
    a Nefer do tego czasu poczeka z pisaniem...
    Nefer podobaja mi sie Twoje relacje z chodzenia po sklepach...Pisz dalej, pisz...
    No przeciez ma poczekac z pisaniem
    Pozdrawiam
    Jacek

    Moj skromny album

  13. #233
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Cytat Napisał alfilo
    Witam Nefer na odpowiednim wątku! Dziennik extra! Chłonę i oczywiście trzymam kciuki. Podpowiedzieć niestety (na razie) nic nie mogę, bo beton i zielenina ze mnie. Uda się z tym dachem, uda! Wyznaję zasadę, jak się wie czego chce to się ma. Też mam taki plan a nawet budowlana choroba się posunęła, bo chciałabym już zimę w swoim domu spędzić. Siedzę po nocach i czytam forum a potem spać nie mogę, bo zdrapuję przez 20 minut soczewki z oczu. A Nie-Mąż i synek smacznie śpią. Pozdrawiam ciepło i dopinguję!
    _________________
    ALFILO

    Bardzo mi miło - witaj Alfilo. Jak widzisz zaczynałąm dokładnie tak samo - nie śpiąc, nie jedząc ...straszne. I lepiej nie będzie Ty też już zaczni pisać, bo dzienniki LIVE są the beściarskie

    POzdrawiam cieplutko
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  14. #234
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jajcek
    Cytat Napisał Zeljka
    ALFILO aby usunac swoj wpis z dziennika Nefer musisz popatrzec w gorny prawy rog swojego postu i tam kliknac na ten krzyzyk, to jest do usuniecia postu i potem tylko potwierdziec, ze "tak"...
    Potem tak samo ten kolejny wpis...
    a Nefer do tego czasu poczeka z pisaniem...
    Nefer podobaja mi sie Twoje relacje z chodzenia po sklepach...Pisz dalej, pisz...
    No przeciez ma poczekac z pisaniem

    Cześć Królewiczu,

    Potem to już zeskanuję tylko wycinek artykułu z gazety o mordestwie w gminie W-wa Targówek
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  15. #235

    Domyślnie

    Do Zeljka: dzięki wielkie za przeszkolenie!!!

    Do Nefer: już się naprawiłam! Jeszcze raz sorki.
    To prawda, dziennik na świeżo to niezła komedia a czasem tragikomedia. Urzędy i instytucje Państwowe ciągle mnie zdumiewają. (a juz do gorączki mnie doprowadza, gdy rozmówcy się nie przedstawiają. Przestraszeni, czy jak?...małe szkolonko z odpowiedzialności takim*)
    *deklaruję, że z branżą szkoleniową nie mam nic wspólnego oprócz pobranej edukacji i przyswajania nowości w celach rozwojowych

    Do wszystkich: Przyjemnego działania, pisania a najlepiej wypoczywania, co by siły zregenerować na poniedziałek!
    ALFILO

  16. #236
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Cytat Napisał alfilo
    Do Zeljka: dzięki wielkie za przeszkolenie!!!

    Do Nefer: już się naprawiłam! Jeszcze raz sorki.
    To prawda, dziennik na świeżo to niezła komedia a czasem tragikomedia. Urzędy i instytucje Państwowe ciągle mnie zdumiewają. (a juz do gorączki mnie doprowadza, gdy rozmówcy się nie przedstawiają. Przestraszeni, czy jak?...małe szkolonko z odpowiedzialności takim*)
    *deklaruję, że z branżą szkoleniową nie mam nic wspólnego oprócz pobranej edukacji i przyswajania nowości w celach rozwojowych

    Do wszystkich: Przyjemnego działania, pisania a najlepiej wypoczywania, co by siły zregenerować na poniedziałek!

    Nie stresuj się - jako "młody forumowicz" masz ulgi - Powiem Ci coś więcej na temat urzędników. Zdarza się komuś z gminy do mnie zadzwonić na komórkę. Wyświetla się numer. A jak pytam czy mogę oddzwonić jak coś tam wyjaśnię, to się okazuje , że na ten numer nie mogę oddzwonić. W ogóle nie mogę oddzwonić - oni zadzwonią do mnie ! Prawda - dzwonią - jak nie zapomną

    Lepiej być anonimowym niż rozpoznawalnym . Ja się pod swoimi raportami podpisuję z przyjemnością - ale ja nie mam się czego wstydzić
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  17. #237
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNA Avatar zielonooka
    Zarejestrowany
    May 2004
    Posty
    9.942
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Nefer facet robi rzeczy rewelacyjne
    mysle ze w Polsce sporo takich osob jest ale... no coz nie kazdego stac nie kazdy docenia, a jesc trzeba i pewnie sporo artystow robi to tak "amatorsko" choc dobrze ze sa tacy jak ten


    a to jest mrrrr..

    http://www.aekoremba.republika.pl/im...wa_mosiadz.jpg

  18. #238
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    NO bo trzeba pogrzebać, a nie iść na łątwiznę - do Castoramy Ja chcę mieć kilka "nietypowych" rzeczy w chałupie, więc będę grzebać i grzebać.... Jestem na etapie szukania jakiegoś artysty od witraży.. choć nie wiem czy tego użyję. Generalnie chciałabym mieć coś zakręconego na ścianie w kuchni..
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  19. #239
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) LIDERUM RECORDUM Avatar Jajcek
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    12.096

    Domyślnie

    Nefer ksiezniczko skąd Ty bierzesz tyle sily energi i samozaparcia w poszukiwaniu i grzebaniu i i grzebaniu tego wszystkiego
    Pozdrawiam
    Jacek

    Moj skromny album

  20. #240
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jajcek
    Nefer ksiezniczko skąd Ty bierzesz tyle sily energi i samozaparcia w poszukiwaniu i grzebaniu i i grzebaniu tego wszystkiego
    BO to dla mnie wszystko takie nowe, ciekawe, te technologie, ja chcę wszystko wiedzieć !!! Już, już, już - tak mam Jak chcesz to też Ci pogrzebię Tylko powiedz za czym
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

Strona 12 z 1500

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony