dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 12 z 32
Pokaż wyniki od 221 do 240 z 629
  1. #221
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Mały
    Zarejestrowany
    May 2003
    Skąd
    Gościcino
    Posty
    7.643

    Domyślnie

    Cytat Napisał inwestor
    Dziś wkurza mnie teściowa . Swoim nadgorliwym, nieproszonym postępowaniem do mojejżony, dzieci i moich psów . A może to, a może tamto, a czemu tak, a czemu jeszcze to nie zrobione, a może siak itd, itd, itd,. Ludziska nie pozwólcie aby drobiazgi zaczęły wpływać na moje postepowanie, bo jeśli do tego dojdzie .... to chyba jakaś fobia mnie najdzie i przestanę ręczyć za swoje czyny . A tak swoją drogą czy udało się komuś ustalić jaka jest przyczyna takiego natarczywego, władczego i nadgorliwego zachowania teściowych .
    Pozdrawiam
    Najlepsza jest "teściowa na 102"! 100m od domu 2m pod ziemią...
    Więc ci dziekuję losie choćby tylko za to,
    że nie musiałem się urodzić pod wulkanem.
    Że średni u nas klimat i przeciętne lato,
    ale dzieciaki są przeważnie roześmiane...

  2. #222
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) NAJLEPSZY DORADCA FINANSOWO-PRAWNY!!! Avatar Miras
    Zarejestrowany
    Jul 2005
    Posty
    246

    Domyślnie

    Cytat Napisał inwestor
    Dziś wkurza mnie teściowa . Swoim nadgorliwym, nieproszonym postępowaniem do mojejżony, dzieci i moich psów . A może to, a może tamto, a czemu tak, a czemu jeszcze to nie zrobione, a może siak itd, itd, itd,. Ludziska nie pozwólcie aby drobiazgi zaczęły wpływać na moje postepowanie, bo jeśli do tego dojdzie .... to chyba jakaś fobia mnie najdzie i przestanę ręczyć za swoje czyny . A tak swoją drogą czy udało się komuś ustalić jaka jest przyczyna takiego natarczywego, władczego i nadgorliwego zachowania teściowych .
    Pozdrawiam
    Spróbuj jej czymś zaimponować, może nabierze szacunku
    a jeśli nie to jej przypie%^& albo zamknij w piwnicy przez przypadek na dwa dni... też nabierze szacunku i gwarantowane pół roku milczenia...
    miras

  3. #223
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    inwestor

    Zarejestrowany
    Nov 2002
    Posty
    4.521

    Domyślnie

    Cytat Napisał Miras
    Cytat Napisał inwestor
    Dziś wkurza mnie teściowa . Swoim nadgorliwym, nieproszonym postępowaniem do mojejżony, dzieci i moich psów . A może to, a może tamto, a czemu tak, a czemu jeszcze to nie zrobione, a może siak itd, itd, itd,. Ludziska nie pozwólcie aby drobiazgi zaczęły wpływać na moje postepowanie, bo jeśli do tego dojdzie .... to chyba jakaś fobia mnie najdzie i przestanę ręczyć za swoje czyny . A tak swoją drogą czy udało się komuś ustalić jaka jest przyczyna takiego natarczywego, władczego i nadgorliwego zachowania teściowych .
    Pozdrawiam
    Spróbuj jej czymś zaimponować, może nabierze szacunku
    a jeśli nie to jej przypie%^& albo zamknij w piwnicy przez przypadek na dwa dni... też nabierze szacunku i gwarantowane pół roku milczenia...
    Ee to tylko taki jej chwilowy wybryk Wiecie takie "młodzieńcze" (mowa o trzeciej chyba młodości) fanaberie . Własnie oddaliła się do swego miejsca zamieszkania i zapanował spokój. No powiedzmy spokój bo przy okazji moich kilku słow do "mikrofonu teściowej" moja kochana żonka zaczęła sie nieco na mnie boczyć . Wiecie jak to jest jak mamunia usłyszy kilka słów prawdy to czasem i córeczka poczuje się dotknięta. A tak swoją drogą ponawiam zapytanie skąd w starszych ludziach tyle trucizny ?? Przecież mamunia zawsze przy takich pogadankach doskonale wie że takie sytuacje nie umacniają małżeństawa rodziny Czyżby zwyczajny egoizm, arogancja, pycha ??? Napisałeś jeszcze słowo zaimponować Miras Tyś chiba bracie kawaler bez tesciowej na stanie. Zaimponować teściowej ???? toć przecież czysta iluzja , łatwiej już chyba Bałtyk pod wodą przepłynąc bez akwalungu A nawet jakbyć tego dokonąl to okazałoby się że nie wtą stronę żeś płynał.
    Pozdrawiam

  4. #224
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Mały
    Zarejestrowany
    May 2003
    Skąd
    Gościcino
    Posty
    7.643

    Domyślnie

    Inwestor - Ty kochaną córusię zabrałeś i się jeszcze dziwisz???
    Więc ci dziekuję losie choćby tylko za to,
    że nie musiałem się urodzić pod wulkanem.
    Że średni u nas klimat i przeciętne lato,
    ale dzieciaki są przeważnie roześmiane...

  5. #225
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Paulka

    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    2.100
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    112

    Domyślnie

    Cytat Napisał eko
    nie wiem jak to napisać, żeby nie urazić pewnej grupy zawodowej, ale:
    wkurza mnie, że nauczyciele mają dwumiesięczne wakacje i o połowę mniejszy wymiar godzinowy, a ja zdzieram sobie o wiele bardziej gardło, bez przyszłości na uznanie w moim zawodzie wysiłku glosowego za przyczynę potencjalnej choroby zawodowej

    ........... no i za chwilę mnie wszyscy zakrzyczą jaka to ja jestem "be"
    ...No i się wkurzyłam
    A znasz eko taka bardzo starą "klątwę" - "Obys cudze dzieci uczył!"
    Wierz mi, jest w niej dużo prawdy...

  6. #226
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    inwestor

    Zarejestrowany
    Nov 2002
    Posty
    4.521

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mały
    Inwestor - Ty kochaną córusię zabrałeś i się jeszcze dziwisz???
    Oki córusię niech będzie, ale co do tego mają moje dzieci i nawet moje psy , że nawet do nich się wpier....cza co mają żreć i kiedy Normalnie rence i nogi opadywują No ale nie nakręcajmy się
    Pozdrawiam

  7. #227
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) NAJLEPSZY DORADCA FINANSOWO-PRAWNY!!! Avatar Miras
    Zarejestrowany
    Jul 2005
    Posty
    246

    Domyślnie

    inwestor- jestem po piwku, to Ci odpiszę
    teściową mam od ponad 18 lat ufff
    na poczatku byłem najgorszym zięciem (jest nas trzech) bo czasem przedstawiałem swój punkt widzenia, nieco odmienny od ogólnie przyjętego. Przyznam, że czasem dla zasady miałem inne zdanie... Nie będę rozwijał rozumiesz
    Byłem najgorszym zięciem, choć jak trzeba było działkę przekopać, rower naprawić, coś w aucie pogrzebać itp., to adresatem były moje ręce...
    Od jakiegoś czasu (kilka lat) wyluzowałem, a rzeczy które kiedyś sprowokowałyby mnie do udowodnienia innej rzeczywistości po prostu zaczęły mi "ściekać"... uśmiechne się tylko i mówię "tak tak ma mama rację" albo coś w tym guście, choć tak naprawdę czasem nie wiem o czym mówiła. To wszystko dzieje się podprogowo.
    Przychodze do domu i Żaba mówi... wiesz zaczynasz mi imponować jesteś taki inny dla mojej mamy
    Tak naprawdę to chyba one nie chcą źle i wydaje im się, że jak Ci powie o tym, tamtym, sramtym to zrozumiesz , będziesz jej wdzięczny , że podniosła Twój poziom wiedzy.... Tym samym bardziej wartościowy mężem dla jej córki. Bo tak naprawdę to nie Ty się liczysz...
    inwestor nie łam się bądź sobą to najważniejsze... no i szanuj żonę
    pozdroofko
    aha
    proszę nadpisz szybko ten post bo jak odczyta, a zagląda tu czasem z wnuczkiem to bedzie dopiero jazda
    miras

  8. #228
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Cytat Napisał Miras
    inwestor- jestem po piwku, to Ci odpiszę
    teściową mam od ponad 18 lat ufff
    na poczatku byłem najgorszym zięciem (jest nas trzech) bo czasem przedstawiałem swój punkt widzenia, nieco odmienny od ogólnie przyjętego. Przyznam, że czasem dla zasady miałem inne zdanie... Nie będę rozwijał rozumiesz
    Byłem najgorszym zięciem, choć jak trzeba było działkę przekopać, rower naprawić, coś w aucie pogrzebać itp., to adresatem były moje ręce...
    Od jakiegoś czasu (kilka lat) wyluzowałem, a rzeczy które kiedyś sprowokowałyby mnie do udowodnienia innej rzeczywistości po prostu zaczęły mi "ściekać"... uśmiechne się tylko i mówię "tak tak ma mama rację" albo coś w tym guście, choć tak naprawdę czasem nie wiem o czym mówiła. To wszystko dzieje się podprogowo.
    Przychodze do domu i Żaba mówi... wiesz zaczynasz mi imponować jesteś taki inny dla mojej mamy
    Tak naprawdę to chyba one nie chcą źle i wydaje im się, że jak Ci powie o tym, tamtym, sramtym to zrozumiesz , będziesz jej wdzięczny , że podniosła Twój poziom wiedzy.... Tym samym bardziej wartościowy mężem dla jej córki. Bo tak naprawdę to nie Ty się liczysz...
    inwestor nie łam się bądź sobą to najważniejsze... no i szanuj żonę
    pozdroofko

    A u nas golden rule : ja zajmuję sie moimi rodzicami, mój mąż swoimi.

    Ja się swoim tatą ostatnio zajęłam - za dużo powiedział do mojego męża i narobił mu kłopotów wpierniczając w transakcję, która nie doszła do skutku. Mój mąż szanuje sytuację, że to MÓJ ojciec a nie jego dlatego milczał. Ja nie milczałam. I teraz nie mam żadnego problemu, bo mój tatuś obraził się skutecznie i mamy święty spokój.

    Dlatego głupio spytam : inwestor a czy Twoja żona to swojego rozumu nie ma ? Ja zaczęłabym "załatwianie" sprawy z teściową właśnie od córeczki..... I mówię to świadomie jako taka właśnie córeczka.
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  9. #229
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar zaba_gonia
    Zarejestrowany
    May 2005
    Posty
    7.546
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    281

    Domyślnie

    Cytat Napisał Miras
    inwestor- jestem po piwku, to Ci odpiszę
    teściową mam od ponad 18 lat ufff
    na poczatku byłem najgorszym zięciem (jest nas trzech) bo czasem przedstawiałem swój punkt widzenia, nieco odmienny od ogólnie przyjętego. Przyznam, że czasem dla zasady miałem inne zdanie... Nie będę rozwijał rozumiesz
    Byłem najgorszym zięciem, choć jak trzeba było działkę przekopać, rower naprawić, coś w aucie pogrzebać itp., to adresatem były moje ręce...
    Od jakiegoś czasu (kilka lat) wyluzowałem, a rzeczy które kiedyś sprowokowałyby mnie do udowodnienia innej rzeczywistości po prostu zaczęły mi "ściekać"... uśmiechne się tylko i mówię "tak tak ma mama rację" albo coś w tym guście, choć tak naprawdę czasem nie wiem o czym mówiła. To wszystko dzieje się podprogowo.
    Przychodze do domu i Żaba mówi... wiesz zaczynasz mi imponować jesteś taki inny dla mojej mamy
    Tak naprawdę to chyba one nie chcą źle i wydaje im się, że jak Ci powie o tym, tamtym, sramtym to zrozumiesz , będziesz jej wdzięczny , że podniosła Twój poziom wiedzy.... Tym samym bardziej wartościowy mężem dla jej córki. Bo tak naprawdę to nie Ty się liczysz...
    inwestor nie łam się bądź sobą to najważniejsze... no i szanuj żonę
    pozdroofko
    aha
    proszę nadpisz szybko ten post bo jak odczyta, a zagląda tu czasem z wnuczkiem to bedzie dopiero jazda
    No nie narzekaj.....wspomniałbyś przynajmniej o tych pierogach ruskich co sobotę, które moja mam przygotowuje..

  10. #230
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) NAJLEPSZY DORADCA FINANSOWO-PRAWNY!!! Avatar Miras
    Zarejestrowany
    Jul 2005
    Posty
    246

    Domyślnie

    Cytat Napisał Paulka
    Cytat Napisał eko
    nie wiem jak to napisać, żeby nie urazić pewnej grupy zawodowej, ale:
    wkurza mnie, że nauczyciele mają dwumiesięczne wakacje i o połowę mniejszy wymiar godzinowy, a ja zdzieram sobie o wiele bardziej gardło, bez przyszłości na uznanie w moim zawodzie wysiłku glosowego za przyczynę potencjalnej choroby zawodowej

    ........... no i za chwilę mnie wszyscy zakrzyczą jaka to ja jestem "be"
    ...No i się wkurzyłam
    A znasz eko taka bardzo starą "klątwę" - "Obys cudze dzieci uczył!"
    Wierz mi, jest w niej dużo prawdy...
    eko
    zawsze możesz zmienić zawód, a to co piszesz to takie ... no nie chcę Cię dotknąć..., po prostu zmień pracę.
    To niefajne co napisałeś. Byłem belfrem trzy lata, lubiłem to ale jak przestało mi się podobać to zmieniłem....
    Zazdrościć innym to nie grzech pod warunkiem, że dążysz do podobnego stanu a nie psioczysz na innych bo mają lepiej.
    miras

  11. #231
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    inwestor

    Zarejestrowany
    Nov 2002
    Posty
    4.521

    Domyślnie

    Cytat Napisał Miras
    inwestor- jestem po piwku, to Ci odpiszę
    teściową mam od ponad 18 lat ufff
    na poczatku byłem najgorszym zięciem (jest nas trzech) bo czasem przedstawiałem swój punkt widzenia, nieco odmienny od ogólnie przyjętego. Przyznam, że czasem dla zasady miałem inne zdanie... Nie będę rozwijał rozumiesz
    Byłem najgorszym zięciem, choć jak trzeba było działkę przekopać, rower naprawić, coś w aucie pogrzebać itp., to adresatem były moje ręce...
    Od jakiegoś czasu (kilka lat) wyluzowałem, a rzeczy które kiedyś sprowokowałyby mnie do udowodnienia innej rzeczywistości po prostu zaczęły mi "ściekać"... uśmiechne się tylko i mówię "tak tak ma mama rację" albo coś w tym guście, choć tak naprawdę czasem nie wiem o czym mówiła. To wszystko dzieje się podprogowo.
    Przychodze do domu i Żaba mówi... wiesz zaczynasz mi imponować jesteś taki inny dla mojej mamy
    Tak naprawdę to chyba one nie chcą źle i wydaje im się, że jak Ci powie o tym, tamtym, sramtym to zrozumiesz , będziesz jej wdzięczny , że podniosła Twój poziom wiedzy.... Tym samym bardziej wartościowy mężem dla jej córki. Bo tak naprawdę to nie Ty się liczysz...
    inwestor nie łam się bądź sobą to najważniejsze... no i szanuj żonę
    pozdroofko
    aha
    proszę nadpisz szybko ten post bo jak odczyta, a zagląda tu czasem z wnuczkiem to bedzie dopiero jazda
    Świetne słowo ścieka Mnie generalnie też ścieka ale kurcze czasem to ściekanie przepełni i człek peka i wybucha i kilka słow prawdy wypowie. To co proponujesz to albo mądrość albo obłuda. Nie wiem jak to zaklasyfikować. Obłudy nie znoszę a mądry chyba nie jestem bo mnie czasem ponosi Więc jest jak jest .
    Pozdrawiam

  12. #232
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    inwestor

    Zarejestrowany
    Nov 2002
    Posty
    4.521

    Domyślnie

    Cytat Napisał zaba_gonia
    ...

    No nie narzekaj.....wspomniałbyś przynajmniej o tych pierogach ruskich co sobotę, które moja mam przygotowuje..
    Pierogów ruskich nie robi, ja zresztą nie przepadam za nimi ale czasem co innego wypichci A jak już wypichci to powiem, że córki talerz z rosołem na obiad do tej pory stoi w kuchni nie tknięty. Mnie juz przeszło udawanie w stylu "jakie smaczne, jakie pyszne itd." Po prostu 20 lat kulinarnej udreki doprowadziło do mojego buntu. Nie jem jej potraw i tyle. Wolę głodowac niz miało by mi w gardle stanąć. Problemu już z tym nie ma bo jak mamunia kiedyś spytała czy mi nie smakuje, że nie jem to bezczelnie odparłem że jak ja cos ugotuje to mamunia też nie je, więc zostawmy to w spokoju.
    Pozdrawiam

  13. #233

    Domyślnie

    A mnie wkurza moj tesc Jest on nie tylko zlosliwy, nieprzyjemny, ale po prostu cham. Nie toleruje calej mojej rodziny, choc gdy lezal umierajacy w szpitalu, to dzieki szybkiej inerwencji mojej rodziny (mam w rodzinie lekarzy), zostal przeniesiony do innego szpitala i uratowany. Powiem tak: przez ostatnie 15 lat nie uslyszalam od niego ani jednego milego slowa. Nie lubi mnie,bo: jestem brunetka, jego wnuki nie sa blondynami, a tesc uznaje tylko blondynki i ludzi wygladajacych jak 'prawdziwi Polacy' Nie lubi mnie, bo nie glosowalam na PiS, oraz z wielu innych wzgledow. Martwi sie, ze wnuki nie maja takiej 'aryjskiej urody', on jest wielkim ksenofobem i rasista. Przeszkadza mu, ze moj 7 letni synek ma dlugie wlosy, bo obawia sie, ze moj synek bedzie w przyszlosci 'pedalem' (to sa slowa mojego tescia, nie moje).

    Kiedys wylewalam przez niego cale morze lez, kiedy bylam mloda mezatka chcialam byc dla niego grzeczna i mila. Moj maz praktycznie tez nie ma kontaktu ze swoim ojcem, bo przebywanie w towarzystwie tej toksycznej osoby nikomu na dobre nie wychodzi.

    Tesciowej mi zal, bo w swoim domu nie ma nic do powiedzenia. Tesc nie jest agresywny, tylko psychicznie potrafi znecac sie nad czlowiekiem. Jest o wszystko zazdrosny, o nasz nowy dom, o to, ze jego syn ma dobre stosunki ze swoimi tesciami. Jakie to wszystko smutne, facet ma 77 lat i nie wiadomo ile mu zostalo jeszcze zycia, zamiast cieszyc sie, to jest wielka sknera, ktora zatruwa zycie innym.

  14. #234
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Cytat Napisał ozzie
    A mnie wkurza moj tesc Jest on nie tylko zlosliwy, nieprzyjemny, ale po prostu cham. Nie toleruje calej mojej rodziny, choc gdy lezal umierajacy w szpitalu, to dzieki szybkiej inerwencji mojej rodziny (mam w rodzinie lekarzy), zostal przeniesiony do innego szpitala i uratowany.
    Nie ma takiego dobrego uczynku, który nie zostałby ukarany
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  15. #235

    Domyślnie

    Cytat Napisał inwestor
    Dziś wkurza mnie teściowa . Swoim nadgorliwym, nieproszonym postępowaniem (...).
    Pozdrawiam
    Uwaga! Nie mam problemow z tesciowa. Jest OK.

    Natomiast mamy problem z tesciami. Ja ze swoim, zona ze swoim. Wiem, ze obydwaj chca dla nas jak najlepiej. Moj tesc siedzi od trzech miesiecy na budowie pilnuje i wykancza "pierdoly", za co jestem mu bardzo wdzieczny. Ale od ponad miesiaca zaczal budowe traktowac jak wlasna i zaczal decydowac co, gdzie i jak.
    (CUT)

  16. #236
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) NAJLEPSZY DORADCA FINANSOWO-PRAWNY!!! Avatar Miras
    Zarejestrowany
    Jul 2005
    Posty
    246

    Domyślnie

    ozzie, inwestor - łatwo mi się wymądrzać i doradzać ale w takich przypadkach to pozostaje uśmiech i/lub lekkie stronienie od nich.
    Ludzie starsi często mają pseudoreceptę na mądrość i nie ma chyba sposobu aby ich z tego uleczyć.
    inwestor , dobrze to nazwałeś to jest obłuda czasem ale wynika z patrzenia na starszych jak na dzieci, wobec których trzeba być bardziej tolerancyjnym. W moim przypadku to się sprawdza.
    inwestor mądry facet jesteś i wierzę, że znajdziesz sposób.
    ozzie - współczuję i w Twoim przypadku zdecydowanie dystansowałbym się od takiego człowieka. Tym bardziej, że spokojny jestem do czasu i mogłaby być taka jazda jak pod Samosierrą NIe toleruję rasizmu i takich płytkich poglądów nt wyglądu o jakich piszesz.
    Recepta dla Ciebie to chyba dystansik, masz swoją rodzinę i super, że Twój husbandzio jest z Tobą.

    Ja lubię brunetki i szatynki
    miras

  17. #237

    Domyślnie


    a mnie wkurza to, że zarówno mój brat, jak i siostra mojej żony dostali od swoich rodziców domki na własność, a ja muszę na ok 3 lata rozstać się z żoną i synkiem, by samemu na domek zapracować i mieć w końcu własny kąt...
    A na pomoc rodziców to sobie mogę....


    Jest też kilka innych spraw, ale przy tym to pikuś...

  18. #238
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Cytat Napisał Siouxiee

    a mnie wkurza to, że zarówno mój brat, jak i siostra mojej żony dostali od swoich rodziców domki na własność, a ja muszę na ok 3 lata rozstać się z żoną i synkiem, by samemu na domek zapracować i mieć w końcu własny kąt...
    A na pomoc rodziców to sobie mogę....


    Jest też kilka innych spraw, ale przy tym to pikuś...
    Pomyśl sobie, że za nic nikomu nie będziesz musiał być wdzięczny. To czasem naprawdę dobre rozwiązanie
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  19. #239
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Bo to jest tak, że nie można być "trochę w ciąży".
    Albo decydujesz się na pomoc teścia - i on dogląda, pilnuje albo robisz to sam.
    Teść przegina, ale nie zmienia to faktu, że Ci pomaga. A Ty tę pomoc przyjmujesz - jak widać z konsekwencjami.
    Wystarczy podziękować teściowi i sprawa prosta.
    To trochę tak, jak ludziom teściowie wychowują dzieci. A potem rodzice marudzą, że dziecko nie je tego co trzeba, że się nieodpowiednio nim zajmują, że na spacery nie chodzą... no wiesz.... rozwiązanie jest naprawdę proste...
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  20. #240

    Domyślnie

    dzisiaj mnie wkurza że w gdańsku padało i jest fajnie a na lubelszczyźnie nie padało i NIE JEST FAJNIE


    a i jeszcze mnie STRASZNIE wkurza że nagle wszyscy zaczęli ocieplać domy wełną przez co moja wełna ma już tydzień opóźnienia i nie wiadomo kiedy dojedzie
    Gorzej od tego gdy o Tobie źle mówią jest tylko wtedy gdy o Tobie nie mówią ...
    GG# 2555806

Strona 12 z 32

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony