dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 3
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 60
  1. #41
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    Janussz

    Zarejestrowany
    Nov 2003
    Posty
    3.769

    Domyślnie

    Cytat Napisał Redakcja
    Tak, właśnie przy nicku. Jeśli forumowicz "napiętnowany" przez 10 dni nie da powodu do dalszych interwencji, żółta kartka zostanie zdjęta.
    Wysłany : Pon Mar 13, 2006 11:47 am Temat postu : Żółta kartka - kto, za co...

    --------------------------------------------------------------------------------

    Tutaj będziemy informować za co kto dostał żółtą kartkę, także od jakiej daty - przez 2 tygodnie.
    Selimm - za obraźliwy wulgarny post, komentujący zdjęcia uczestników spotkania forum (post usunięty). Żółta kartka do dnia 25 marca.

    Inflacja?
    Na imię mam Janusz
    [email protected]

  2. #42
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZA DORADCZYNI OD SPRAW WSZELAKICH Avatar Majka
    Zarejestrowany
    Nov 2001
    Skąd
    Żbik
    Posty
    17.439
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    10 dni roboczych, nie licza się soboty, niedziele i święta, a pare imienin w tym tygodniu jest przecież

  3. #43
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    Janussz

    Zarejestrowany
    Nov 2003
    Posty
    3.769

    Domyślnie

    Achaaaaaaaaaa
    Na imię mam Janusz
    [email protected]

  4. #44
    M@riusz_Radom
    Guest
    M@riusz_Radom

    Domyślnie

    Skoro to ma być RANGA to chyba wypadałoby napisać "Żółte Papiery" a żółtą kartkę można dać w postaci ikony obok nicka

    Z tym, że aby uzyskać nową rangę należałoby skompletować powiedzmy 10 żółtych kartek w przeciągu jednego roku

  5. #45

    Domyślnie

    A za co konkretnie można dostać żółtą kartkę??
    Księgowość, JDG, Księgi Rachunkowe, Bilnas, Sp. zo.o - Zapraszam

  6. #46
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    rrmi

    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    18.501

    Domyślnie

    Cytat Napisał Redakcja
    Tak, właśnie przy nicku. Jeśli forumowicz "napiętnowany" przez 10 dni nie da powodu do dalszych interwencji, żółta kartka zostanie zdjęta.
    Chyba jakies cuda sie tutaj dzieja .
    Luc ma bana , a kartki nie mial
    Znaczy jak zawsze co innego pisane, co innego robione

  7. #47
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.691

    Domyślnie

    Może Pani wpłynie na Luca, by nie zaczynał kolejnej awantury w dziale Wnętrza. To już było, tego nie chcemy...

  8. #48
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar selimm
    Zarejestrowany
    Jun 2005
    Posty
    6.216

    Domyślnie

    Znowu jakaś akcja była
    niech Redakcja mu zamieni
    bana na zółć ...
    to sie ponapierdzielamy
    przynajmniej
    Taki stary jestem
    a nic kurw@ nie zmądrzałem -

  9. #49
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZA DORADCZYNI OD SPRAW WSZELAKICH Avatar Majka
    Zarejestrowany
    Nov 2001
    Skąd
    Żbik
    Posty
    17.439
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    ależ sierściuchu, co to za slownictwo?

    ostatni wyczyn chyba jeszcze wisi /doslownie i w przenośni/ w błękitach

  10. #50
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    rrmi

    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    18.501

    Domyślnie

    Cytat Napisał Redakcja
    Może Pani wpłynie na Luca, by nie zaczynał kolejnej awantury w dziale Wnętrza. To już było, tego nie chcemy...
    O tym , ze mimilape wypuscili ze szpitala to pisala JoShi a nie Luc .Moze to jakis pomylkowy ban
    Chyba , ze juz nie mozna miec innego zdania , no chyba , ze ktos myli Luca z Housem.
    Majka Luc nie wkleil tego papieru toaletowego z mimilapa.
    Tyle Redakcja wie, bo ma IP

  11. #51
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZA DORADCZYNI OD SPRAW WSZELAKICH Avatar Majka
    Zarejestrowany
    Nov 2001
    Skąd
    Żbik
    Posty
    17.439
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Nie? Sam pomysł genialny. I nie każdy to zauważy

    Oczywiście potępiam wykonawcę

  12. #52
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    rrmi

    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    18.501

    Domyślnie

    Zapytaj wiec Redakcje kto to wkleil , bo na pewno nie Luc

  13. #53

    Domyślnie

    Chcę również podzielić się moją opinią w temacie żółtych kartek.

    Ostatnio zostało zmienione "oblicze" forum. Powstało kilka wątków tego tematu dotyczących.

    Ludzie wypowiadali się, podając konkretne problemy i propozycje zmiany.

    Kiedy zmiana nastąpiła, było podobnie.

    Teraz chciałam również dodać coś w temacie tego dotyczącym.

    Nie mogłam znaleźć wątku, w którym odważyłabym się wypowiedzieć.

    Wszędzie natknęłam się na żenujące awantury w wykonaniu kilku (wciąż tych samych ) osób.

    Teraz też się boję, że natychmiast zostanę nazwana trollem, że ktoś zacznie z uporem maniaka wyszukiwać moje posty, żeby mi dopiec i zniechęcić do forum.

    Jednak ryzykuję - za takie awantury należy się żółta kartka, przez nie zgubił się temat wątku.

    Jeśli naprawdę takie osoby (które wg mnie są po prostu siebie warte ) tak bardzo lubują się w obrzucaniu błotem siebie nawzajem, niech założą sobie wątek li tylko w tym celu - będę uprzedzona i do niego nie zajrzę.

    Wiem, że życie nie jest białe albo czarne i dlatego nigdy takie rozwiązanie nie nastąpi - przecież nikt oprócz pieniaczy tego by nie czytał!

    I tu widzę rolę dla żółtych kartek - może to ostudzi "gorące głowy".

    Pozdrawiam
    canna
    Mieszkamy od 21.04.2008 !

  14. #54
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    rrmi

    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    18.501

    Domyślnie

    Cytat Napisał canna
    Teraz też się boję, że natychmiast zostanę nazwana trollem, że ktoś zacznie z uporem maniaka wyszukiwać moje posty, żeby mi dopiec i zniechęcić do forum.
    Badz spokojna , nikt Cie nie nazwie trollem , bo nim nie jestes

  15. #55
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar JoShi
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    9.894
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    184

    Domyślnie

    canna chyba jesteś troszke niesprawiedliwa. Sądzę, że jednak różnisz się nieco od userów, którzy trollują logując sie pod kilkoma nickami. Chyba zdajesz sobie sprawę z tego, że nie o odmienne zdanie chodzi ale o takie właśnie dzikie zabawy. A ponieważ Redakcja toleruje takie osoby to chyba musi jednocześnie tolerować nasze z nimi zabawy...

    Znam wiele forów i tam gdzie trollom wstęp wzbroniony tam tez z trollami nie ma kłopotów ani zabawy w słówka. Tylko, zeby zaprowadzic ład na forum trzeba czegos więcej niz dwóch moderatorów bez uprawnień a jedynie do sprzątania... Regulamin jest fikcją a Redakcji najwyraźniej to wisi...
    Na świecie nie ma innych zjawisk, poza zjawiskami fizycznymi...
    Dziennik na forum :: Dziennik ze zdjęciami :: blog

  16. #56

    Domyślnie

    Cytat Napisał rrmi
    Badz spokojna , nikt Cie nie nazwie trollem , bo nim nie jestes
    dziękuję, naprawdę to mnie uspokoiło

    Cytat Napisał JoShi
    zabawy w słówka.


    ja zupełnie inaczej pojmuję znaczenie tego określenia

    i wcale nie jest mi przyjemnie kiedy natknę się na taką "zabawę", jak Ty ją pojmujesz.
    Doszło do tego, że omijam wątki, w których widzę, że ostatni post należy do którejś z osób preferujących ten rodzaj "dowcipu".

    Cytat Napisał JoShi
    Tylko, zeby zaprowadzic ład na forum trzeba czegos więcej niz dwóch moderatorów bez uprawnień a jedynie do sprzątania... Regulamin jest fikcją a Redakcji najwyraźniej to wisi...
    Chyba nie, skoro powstał ten wątek.
    Mieszkamy od 21.04.2008 !

  17. #57

    Domyślnie

    Bardzo mi się ten pomysł podoba.

    Zapytam jednak nieśmiało: czy Redakcja będzie przydzielać żółte (znowu ten kolorek!) kartki także sobie, np. za notoryczny brak odpowiedzi na zadawane pytania?

  18. #58
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar JoShi
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    9.894
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    184

    Domyślnie

    Cytat Napisał canna
    Chyba nie, skoro powstał ten wątek.
    No to zobacz kiedy ten wątek powstał. Wierz mi od tamtej po ry nic się nie zmieniło a trolle grasuję jak dawniej, Regulamin nie jest przestrzegany jak dawniej. Juz nawet w "wymiana doświadczeń" Ludzie zakładają wątki tylko po to, zeby sie pochwalić, że mają już 100 postów, albo po to, żeby im stuknął 1000. Jakiś gimnazjalista podaje się za inwestora tłukąc 200 postów dziennie i zakładając od nowe ankiety, które już były i to całkiem niedawno. A co robi Redakcja ? Nic. Nawet nie chce im się zainstalować rozszerzeń, które uchroniłyby to forum przed spamem. Ten wątek to kolejne obiecanki cacanki Redakcji, która nie potrafi sobie poradzić.
    Na świecie nie ma innych zjawisk, poza zjawiskami fizycznymi...
    Dziennik na forum :: Dziennik ze zdjęciami :: blog

  19. #59

    Domyślnie

    Cytat Napisał JoShi
    Cytat Napisał canna
    Chyba nie, skoro powstał ten wątek.
    No to zobacz kiedy ten wątek powstał. Wierz mi od tamtej po ry nic się nie zmieniło a trolle grasuję jak dawniej, Regulamin nie jest przestrzegany jak dawniej. Juz nawet w "wymiana doświadczeń" Ludzie zakładają wątki tylko po to, zeby sie pochwalić, że mają już 100 postów, albo po to, żeby im stuknął 1000. Jakiś gimnazjalista podaje się za inwestora tłukąc 200 postów dziennie i zakładając od nowe ankiety, które już były i to całkiem niedawno. A co robi Redakcja ? Nic. Nawet nie chce im się zainstalować rozszerzeń, które uchroniłyby to forum przed spamem. Ten wątek to kolejne obiecanki cacanki Redakcji, która nie potrafi sobie poradzić.
    JoShi podpisuję sie obiema 'ręcami'...
    totalne bezkrólewie i hucpa tutaj panuje....

  20. #60
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... PIWNY GURU FORUM
    Jerzysio

    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    5.923

    Domyślnie

    ... no to ja proponuje wybrać Tolę na królową
    http://forum.muratordom.pl/viewtopic...9532&start=540
    J
    .........

    no i zostałem

    SAM !

Strona 3 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony