dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 14 z 64
Pokaż wyniki od 261 do 280 z 1261
  1. #261
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Cytat Napisał kuleczka
    Cytat Napisał Nefer
    Cytat Napisał kuleczka
    Nefer
    Co to za awatar Wolałam tamten , ale wiem, to nie koncert życzeń
    dostosowany Kuleczka, dostosowany
    Boję się pytać do czego taki on dostosowany
    Do tematyki wycinek i odbijania grzybiarzy.
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  2. #262
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNA Avatar zielonooka
    Zarejestrowany
    May 2004
    Posty
    9.942
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał Capricorn
    Zielonooka, też przez moment pomyślałam, ze może on żonaty, i dlatego tak go zmroziło. Dobrze, że zadzwonił. Udanej zabawy w czwartek!

    ni raz ze spytalam i uzyskalam jasna odpowiedz (a nie mam powodu nie wierzyc) a dwa bylam u niego w chalupie (spontanicznie nam to wyszlo nie bylo planowane) nie ma tam absolutnie zadnych najmniejszych sladow bytnosci kobiety / no po mojej wizycie sa bo zostawilam blyszczyk do ust i chyba szczotke do wlosow bo nie moge nigdzie znalesc i jakos nie moze mi tego oddac spowrotem ) /



    A co do gaf: nie moja (na szczescie ) i zaslyszana ale... boska

    Znajomy opowiadal jak kiedys wspolpracowal z jakas zagraniczna (angielskojezyczna firma na swiatowym poziomie) no i kontaktowal sie glownie z jedna bardzo miła dziewczyna - tylko przez telefon, faxy i e-maile
    Ale w koncu w końcu kobitka postanowiła przyjechać do Polski w objazd po klientach. Umówili się w hotelu X, wszystko było dogadne; tematy rozmów zaakceptowane przez obie strony - tylko jechać i klepać kontrakt. Tuż przed spotkaniem któreś z nich się połapało że przecież nie znaja się z wyglądu i jak sie u licha rozpoznaja w tym hotelu.
    Babka tam sie zaczela opisywac - ze krotkie brazowe wlosy itp... a w koncu pada pytanie
    - "No dobrze, a jak ty wyglądasz Mirek ?"
    a Kumpel powiedziałem że ma krótkie czarne włosy i....

    MAŁEGO CZARNEGO PTAKA !!!!

    (dla niewtajemniczonych - "small black beard" (mała czarna bródka ) i "small black bird (ptaszek )" niewiele się różnią w wymowie. Przynajmniej w jego wykonaniu, hie hie hie )

    babeczka ponoc chichrala sie przez cala wizyte a Kumpel czerwony na twarzy cierpial straszliwie

  3. #263

    Domyślnie

    Aggi:
    portfel włożyłam do lodówki, filiżankę po kawie do torby, a masełko do zlewu. Połapałam się przy szukaniu kluczyków do samochodu - też były w lodówce.
    Coś z tymi kluczykami z samochodu jest - ostatnio tata zgubił drugi komplet w ciągu kilku miesięcy. Pierwszego nie znaleźliśmy, drugi byłw lodówce. Może
    auta mniej palą albo akumulator dłużej trzymie jak myślicie?

  4. #264
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...ŻÓŁTA KARTKA!!!!KOMTUR MAZURSKI - napisał "Wrócę"...FORUMOWY MISTRZ PIÓRANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃUŚMIECH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tomek1950
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    14.233
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    247

    Domyślnie

    W lodówce to samochód będzie palił więcej, a akumulator bedzie słabszy. Traci pojemność w niskich temperaturach.

  5. #265
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Paulka

    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    2.100
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    112

    Domyślnie

    No to ciag dalszy gaf:

    Moja:
    Na imprezie trwa zagorzała dyskusja, do kogo podobny jest mój syn. Wszyscy twierdzą, że do taty, tylko pania Basia mówi, że całkowicie do mnie.
    Ja na to krzyknęłam! "No wreszcie głos prawdy! Pani Basia to ma OKO!"

    ...i konsternacja....bo p. Basia cierpi na jakieś schorzenie oka, przez co jest ono ciągle przymknięte i zapuchnięte


    Kolejne moje:
    Wracałam kiedyś z krakowa do bochni autobusem. Kupiłam bilet w kasie, poszłam na odpowiedni "peron" (nie wiem jak to sie nazywa na dworcu autobusowym ), wsiadłam i ...przysnęłam.
    Obudziłam się... w Ojcowskim Parki Narodowym

    POmyliłam autobusy
    Miałam wtedy może z 15 lat w kieszeni tylko złotówkę!
    Wracałam do domu na gapę

  6. #266
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Paulka

    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    2.100
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    112

    Domyślnie

    Nie moja:

    Na imprezie rozlega się charakterystyczny i głośny dzwonek telefonu, z torebki mojej szwagierki. Dziewczyna łapie torebkę, szuka, grzebie (damska torebka ), telefon wciąż dzwoni.
    Nagle ona pyta męża: "Słuchaj, a wzięłam wogóle ten telefon z domu"???


    Do dziś jej tym dogryzamy

  7. #267
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Aggi
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Skąd
    Middle of... :-)
    Posty
    4.443
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    27

    Domyślnie

    jeden mój kumpel z popołudniowo-wieczorną wizytą u drugiego kumpla. Konsumpcja alkoholu znaczna. Ok 21:00 żona gospodarza zaczyna szukać swojej komórki. Nigdzie jej nie ma. Postanawiają zadzwonić na jej numer żeby zlokalizować zaginiony telefon. Komóra dzwoni w kieszeni kurtki kumpla, który był gościem. Konsternacja. Dziecko gospodarza scenicznym szptem mówi:
    - Tata, on pilota od telewizora też tam ma.
    fiu, fiu, fiu, fiufiuuu ( a to jest pogwizdywanie z Kill Bill'a )

  8. #268
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNA Avatar zielonooka
    Zarejestrowany
    May 2004
    Posty
    9.942
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał Aggi
    jeden mój kumpel z popołudniowo-wieczorną wizytą u drugiego kumpla. Konsumpcja alkoholu znaczna. Ok 21:00 żona gospodarza zaczyna szukać swojej komórki. Nigdzie jej nie ma. Postanawiają zadzwonić na jej numer żeby zlokalizować zaginiony telefon. Komóra dzwoni w kieszeni kurtki kumpla, który był gościem. Konsternacja. Dziecko gospodarza scenicznym szptem mówi:
    - Tata, on pilota od telewizora też tam ma.


    kleptoman nalogowy czy tylko "popijaczny"?

  9. #269
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Aggi
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Skąd
    Middle of... :-)
    Posty
    4.443
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    27

    Domyślnie

    Cytat Napisał zielonooka
    kleptoman nalogowy czy tylko "popijaczny"?
    nie on - dzieciątko się wykazało we wrabianiu gości, którym uprzednio podrzuciło łup
    fiu, fiu, fiu, fiufiuuu ( a to jest pogwizdywanie z Kill Bill'a )

  10. #270
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNA Avatar zielonooka
    Zarejestrowany
    May 2004
    Posty
    9.942
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał Aggi
    Cytat Napisał zielonooka
    kleptoman nalogowy czy tylko "popijaczny"?
    nie on - dzieciątko się wykazało we wrabianiu gości, którym uprzednio podrzuciło łup
    ooo....
    hiehie...zdrobi dzieciak kariere - ani chybi w polityce

  11. #271
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Aggi
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Skąd
    Middle of... :-)
    Posty
    4.443
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    27

    Domyślnie

    Cytat Napisał zielonooka
    ooo....
    hiehie...zdrobi dzieciak kariere - ani chybi w polityce
    albo w specsłużbach to się chyba prowokacja kontrolowana nazywa ?
    fiu, fiu, fiu, fiufiuuu ( a to jest pogwizdywanie z Kill Bill'a )

  12. #272

    Domyślnie

    Miałem dylemat którą z licznych gaf i gafek opisać, ale życie mi szybko podsunęło rozwiązanie. Wpiszę najświeższą, z wczorajszego późnego wieczora. Wybrałem się schyłkiem dnia do klubu fitness. Zaparkowałem i wszedłem do środka. Lokal w głównej części wygląda mniej więcej tak, że jest gigantyczna hala w kształcie prostokąta, do której wchodzi się przez jeden z krótszych boków, na środku którego znajduje się recepcja.

    Byłem nieco zmęczony dniem, ale raźno ruszyłem w kierunku owej recepcji, celem dokonania wymiany – karta członka (członkowska znaczy się) za klucz do szafki. Z daleka zauważyłem, że za blatem stoi moja ulubiona recepcjonistka, bardzo sympatyczna, około dwudziestoletnia, wysportowana blondynka Podałem jej kartę, sięgnęła po klucz dla mnie. Coś mi nie pasowało w jej wyglądzie. Przyglądam się bliżej i już wiem. Mleko! Otóż recepcja ta pełni też funkcję barku, gdzie można sobie zamówić rozmaite koktajle przygotowywane najczęściej na bazie mleka i mające mocno pienistą konsystencję. Pomyślałem, że sobie też zrobiła i w pośpiechu wychyliła, bo nad jej wargą widniał uroczy piankowy wąsik, a kilka kropel dodatkowo zawisło tuż obok lewego kącika ust. Jak większość facetów mam plastyczną wyobraźnie…yyy, ale tego wątku nie chciałbym rozwijać. Obiektywnie rzecz biorąc to pewnie przyznacie, że taki widok może mieć mocno dwuznaczną wymowę i często się ów efekt wykorzystuje np. w reklamie. No mniejsza z tym. Uroiło mi się jednak, że w tym przypadku nie jest to efekt zamierzony i podpowiem dziewczynie dyskretnie coby się obtarła, zanim jakiś mało subtelny koleś głośno skomentuje jej wygląd.
    - Mleczko…
    -…hm?
    -Mleczko…tzn. pianka
    - Jaka pianka?
    - Wokół ust….masz wszystko w piance z shake’a
    - …
    - Yyy?
    - To nie pianka…
    -
    w tym momencie przyjrzałem się dokładnie i zobaczyłem, że dziewczę miało koszmarną i paskudnie rozlaną opryszczkę obficie posmarowaną jakimś specyfikiem. O rany, w mig zrobiłem się taki malutki, że ten klucz do szafki mnie nieomal wbił w podłogę . Coś tam zacząłem tłumaczyć, ale miałem wrażenie, że każde słowo to nieskoordynowaney ruch na grzęzawisku.
    W każdym razie ostatecznie chyba mi wybaczyła bo na odchodne, na ile jej stan ust pozwolił, uśmiechnęła się pojednawczo

  13. #273
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNA Avatar zielonooka
    Zarejestrowany
    May 2004
    Posty
    9.942
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał Aggi
    Cytat Napisał zielonooka
    ooo....
    hiehie...zdrobi dzieciak kariere - ani chybi w polityce
    albo w specsłużbach to się chyba prowokacja kontrolowana nazywa ?
    nie wiem w czwartek sie spytam

  14. #274
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNA Avatar zielonooka
    Zarejestrowany
    May 2004
    Posty
    9.942
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał KiZ
    . Jak większość facetów mam plastyczną wyobraźnie…yyy, ale tego wątku nie chciałbym rozwijać. ....taki widok może mieć mocno dwuznaczną wymowę

    pfff... dobrze ze biduli... TEGO nie zaczales wyjasniac

  15. #275
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Paulka

    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    2.100
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    112

    Domyślnie

    Moja dzisiejsza


    W sklepie. Jestem w przymierzalni, na podłodze siedzi moje prawie roczne dziecko i bawi się wieszakiem(plastikowym - żeby nie było ). Ja przymierzam bluzke.
    A ponieważ wciąz mam nawyk brania do przymierzenia rozmiarów przedciążowych, miałam mały problem z wciśnieciem bluzki na siebie.

    No i... zaklinowałam sie na wysokości biustu tak niefortunnie, że łokcie miałam w górze i nie mogłam tego cholerstwa ruszyć ani w górę ani w dól
    I w tym momencie - moje okropne, niewdzięczne, złośliwe - po ojcu chyba - dziecko wyczłapało z przymierzalni

    Panie ekspedientki najpierw złapały zbiega a potem łaskawie pomogły mi się oswobodzic (okzało się, że nie odpiełam guzika z tyłu))

    MEGA OBCIACH
    JUŻ SIE NIE POKAŻE W TYM SKLEPIE

  16. #276
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Ew-ka
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    stamtąd ..
    Posty
    19.384
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    308

    Domyślnie

    Cytat Napisał Aggi
    jeden mój kumpel z popołudniowo-wieczorną wizytą u drugiego kumpla. Konsumpcja alkoholu znaczna. Ok 21:00 żona gospodarza zaczyna szukać swojej komórki. Nigdzie jej nie ma. Postanawiają zadzwonić na jej numer żeby zlokalizować zaginiony telefon. Komóra dzwoni w kieszeni kurtki kumpla, który był gościem. Konsternacja. Dziecko gospodarza scenicznym szptem mówi:
    - Tata, on pilota od telewizora też tam ma.
    umarłam ze śmiechu

  17. #277

    Domyślnie

    Net mi dziś padł. Dzwonię na infolinię, a tam przemiły Pan oczywiście chętny do pomocy, każe przyciskać różne kombinacje, nie działa, każe wyjąć z gniazdka wtyczkę modemu... Proszę Pana o chwilę cierpliwości, bo w celu wyciągnięcia wtyczki muszę wleźć pod biurko, odstawiam telefon, włażę, wyciągam, o czym skwapliwie informuję przemiłego Pana... a w słuchawce głucho, Pan się rozłączył :?

    Niezrażona powtarzam całą akcję z Panią, wyjaśniam, naciskam, osdtawiam, schylam, wyciągam, podnoszę... głucha cisza. Zmowa jakaś, czy co w tej infolinii? Zaczynam być zła

    Już chcę dzwonić po raz trzeci (tym razem z awanturą już!), kiedy zdaję sobie sprawę, że wyciągana wtyczka była telefoniczną...

    Nie zadzwoniłam, wstyd mi było

  18. #278

    Domyślnie


    mój synek będąc w wieku kilku lat wybrał się z babcią do kościoła . Był nawet jak na niego całkiem grzeczny . Doszło do momentu zbierania na tacę . Synek oczywiście pobiegł chętnie wrzucić pieniążka , po czym po zwyczajowym Bóg zapłać księdza krzyknął na cały głos - Co zapłać , co zapłać , przecież Ci już zapłaciłem
    moj 3etni siostrzeniec - w czasie mszy kiedy ksiadz rozdawal komunie bardzo sie przygladal calej operacji .
    W koncu podjal decyzje - i sie glosno zwierzyl :
    prosze ksiedza , ja bym tez chcial czipsa
    Leże i kwiczę...

  19. #279
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Ew-ka
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    stamtąd ..
    Posty
    19.384
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    308

    Domyślnie

    z mojej branży ( komórkowej)

    ....dawno ,dawno temu .....objaśniałam mojemu klientowi jak należy korzystać z telefonu komórkowego ....czyli podstawowe czynności
    - kiedy zadzwoni do pana telefon ...należy nacisnąć zieloną słuchawke czyli podobnie jak w stacjonarnym ..... podnieść słuchawkę .
    Klient przytakuje ,że rozumie . Proponuję przećwiczenie odbierania rozmowy ....Dzwonie na telefon klienta a on wystraszony nie bardzo wie co ma robić ...mówie- proszę nacisnąć zieloną słuchawkę -widzę przerażenie klienta ,więc mówię - proszę po prostu podnieść słuchawkę ....i klient zadowolony podnosi słuchawkę ....do góry

  20. #280

    Domyślnie

    Cytat Napisał zielonooka
    Heeeej!!!!
    ZAAAAADZWONIŁŁŁŁŁ!!!!!


    nie... wiecie co... w zyciu facetów nie zrozumiem
    ja sie tu produkuje Wam caly dzien i wogole mialam lekko skopany a on... chyba luzik ( na (bardzo delikatne) pytanie czy sie moze czasem nie obrazil bo nie zadzwonil - odp brzmiała : "nieee..., nie mialem czasu w ciagu dnia, dla tego dzwonie teraz..."
    Nie wiesz co robił wczoraj? Szukał dla ciebie pierścionka u jubilera
    Kaśka

Strona 14 z 64

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony