dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Zobacz wyniki ankiety: frajer czy cwaniak

Głosujących
53. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • czekam spokojnie w kolejce, nie przeszkadzaja mi auta wpychaj

    3 5,66%
  • 32 60,38%
  • 2 3,77%
  • 6 11,32%
  • 6 11,32%
  • 4 7,55%
Strona 1 z 4
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 77
  1. #1
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZA DORADCZYNI OD SPRAW WSZELAKICH Avatar Majka
    Zarejestrowany
    Nov 2001
    Skąd
    Żbik
    Posty
    17.439
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie frajer czy cwaniak

    Sytacja nastepująca.
    Duże miasto /faktycznie akcja odbywa się codziennie w Krakowie/ Remont drogi, ronda. Trwa juz od miesiąca potrwa ze 2 lata. Wszyscy znają sytuację /99,9% kierowców/. Ruch dwustronny jest poprowadzony jedną z dwupasmówek. 200m od zwęzenia zaczyna się ustawiać kolejka aut, pomalu jadą do przodu.
    Odpowiedzcie na ankietę i uzasadnijcie jakie zachowanie uważacie za własne


    moderatorze, to wątek psychologiczny

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNA Avatar zielonooka
    Zarejestrowany
    May 2004
    Posty
    9.942
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    czekam w kolejce, bardzo denerwuje mnie chamstwo wpychających się lewym pasem


    ewentualnie jakbym potwornie sie spieszyla to :
    jadę lewym pasem, mam wyrzuty sumienia
    ... ale to naprawde juz musialabym byc w desperacji

  3. #3

    Domyślnie

    niestety u nas chamstwo na ulicach nie zna granic, wpychają się gdzie się da i kiedy się da na upartego, polskie drogi? BEZNADZIEJA !! Chamstwo goni chamstwo

  4. #4
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kuleczka

    Zarejestrowany
    Feb 2006
    Posty
    6.130

    Domyślnie

    Odp 2
    Czasem zdarza mi się jechać lewym pasem, ale tylko w obcym mieście, gdzie nie znam sytuacji, czy jak się zamotam i potem się wciskam
    Zawsze znajdzie się jakiś miły pan, który mrugnie światełkami i pozwoli wjechać przed się

  5. #5
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    gaga2

    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    1.377
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    24

    Domyślnie

    zaznaczyłam że czekam i się denerwuję (mielę przekleństwa w ustach) albo i pokrzykuję bojowo....
    chociaż, jeśli masz na myśli Kraków i remont Ronda w okoliach sądu, to.... bywam tam na tyle rzadko, że zawsze - z roztargnienia - właduję nie na ten pas i potem czerwienię ze wstydu i zaraz włączam kierunkowskaz i potem grzecznie dziękuję za wpuszenie mnie do kolejki....
    Pozdrawiam,
    gaga2

  6. #6
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Mały
    Zarejestrowany
    May 2003
    Skąd
    Gościcino
    Posty
    7.643

    Domyślnie

    A ja blokuję lewy pas żeby ruch był bardziej płynny - na zwężeniu nie ma hamowania pasa prawego przez zjeżdżajšcy lewy.
    Więc ci dziekuję losie choćby tylko za to,
    że nie musiałem się urodzić pod wulkanem.
    Że średni u nas klimat i przeciętne lato,
    ale dzieciaki są przeważnie roześmiane...

  7. #7
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar jabko
    Zarejestrowany
    May 2003
    Posty
    5.428
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    201

    Domyślnie

    Czasami tak a czasami inaczej.
    Nie wiem co zaznaczyć

    Generalnie czekam i wpuszczam innych ale jak widze rejestracje miejscowych to nie wpuszczam. Oni doskonale znają miasto i wiadomo ze nie wjechali na inny pas przez pomyłkę.

    Ale czasami jak bardzo sie śpieszę też przejade jakims "lewym pasem"
    Ogromnie lubię kobiety, zwłaszcza te piękne i uległe.
    Dzienik JABKA
    Komentarze

  8. #8
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Maxtorka
    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    8.473

    Domyślnie

    U siebie czekam cierpliwie na prawym pasie klnąc jak szewc , na gościnnych występach zdarzy mi się pewnie jechać lewym pasem i również czekać cierpliwie aż ktoś się ulituje i wpuści biedną sierotkę . Ale będąc w Krakowie na wszelki wypadek będę się trzymała prawego pasa ( co byś się Majeczko przeze mnie nie nerwowała )
    Taką wersję przyjęłam i takiej będę się trzymać do końca !

  9. #9

    Domyślnie Re: frajer czy cwaniak

    Cytat Napisał Majka
    Sytacja nastepująca.
    Duże miasto /faktycznie akcja odbywa się codziennie w Krakowie/ Remont drogi, ronda. Trwa juz od miesiąca potrwa ze 2 lata. Wszyscy znają sytuację /99,9% kierowców/. Ruch dwustronny jest poprowadzony jedną z dwupasmówek. 200m od zwęzenia zaczyna się ustawiać kolejka aut, pomalu jadą do przodu.
    Odpowiedzcie na ankietę i uzasadnijcie jakie zachowanie uważacie za własne


    moderatorze, to wątek psychologiczny

    podoba mi sie - jadę lewym pasem, tamci stoją , widocznie mają czas
    baaardzo mi sie to podoba, ale zaznaczylam 2 - gą odpowiedź.
    Ale czy to znaczy, ze jestem frajer?

  10. #10
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZA DORADCZYNI OD SPRAW WSZELAKICH Avatar Majka
    Zarejestrowany
    Nov 2001
    Skąd
    Żbik
    Posty
    17.439
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    piszcie dalej, chodzi o Wasze odczucia.
    Ja tez oddam glos i napisze - ale jeszcze poczekam na więcej odpowiedzi.

  11. #11

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mały
    A ja blokuję lewy pas żeby ruch był bardziej płynny - na zwężeniu nie ma hamowania pasa prawego przez zjeżdżajšcy lewy.
    Ja robię tak samo, stając obok auta jadącego za mną. Ale śmiać mi się chce, kiedy ten obok "nie wykuma" o co chodzi i blokuje mnie jak pod koniec pasa chcę wrócić na swoje miejsce.
    Michał

  12. #12
    ELITA FORUM (min. 1000)
    abromba

    Zarejestrowany
    Sep 2004
    Posty
    1.705
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Ło matko!!!
    Ręka mi się omsknęła i kliknęłam trójkę, miała być dwójka. Wyniki ankiety będą więc niemiarodajne.
    Dwójka - bo strasznie mnie takie zachowanie wkurza.
    Czasem zajeżdżam lewy pas, ale to w sytuacjach ewidentnego chamstwa np na krajówkach - niestety raz wskutek takiego działania wjechałam panu z przodu w hak... a cham i tak pojechał dalej).

    No i bez bicia się przyznaję, że czasem, czasem nie reaguję jak Abromb takie numery robi - ale to jeżeli naprawdę jest jakaś dramatyczna sytuacja (lekarz itp). Wstyd mi wtedy strasznie

  13. #13
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    wybralem zdecydowanie ta
    czekam spokojnie w kolejce, nie przeszkadzaja mi auta wpychające sie lewym pasem
    tylko musze dodać bo dotyczy to tylko mnie.Gonie gogusia dotąd az sytuacja jest identyczna i robie to samo jak on to zrobil ze mną.Takie to brzydkie z mojej strony ale konkretne.

  14. #14
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar sebo8877
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Głogów Młp
    Kod pocztowy
    36-060
    Dzielnica
    Zabajka
    Posty
    4.324

    Domyślnie

    Ja zanaczyłem -2-ga i tak robię - natomiast jako iz posiadam starego zuzytego juz poloneza 1992 1.9 D (jeżdzi na wszystko) (auto transportowe, bagażowe, turystyczne, osobowe i jakie tam Wam jeszczeprzyjdzie do głowy - na czas budowy) nastawaim się na tych wpierdzielajacych sie z lewego - mam juz nowe błotniki (stare zgniły) nie za swoje pieniądze
    Na cham trza chama

    Sebo8877
    Już niedługo już niebawem u siebie...

  15. #15

    Domyślnie

    Cytat Napisał sebo8877
    Ja zanaczyłem -2-ga i tak robię - natomiast jako iz posiadam starego zuzytego juz poloneza 1992 1.9 D (jeżdzi na wszystko) (auto transportowe, bagażowe, turystyczne, osobowe i jakie tam Wam jeszczeprzyjdzie do głowy - na czas budowy) nastawaim się na tych wpierdzielajacych sie z lewego - mam juz nowe błotniki (stare zgniły) nie za swoje pieniądze
    Na cham trza chama

    Sebo8877
    heheh dobre

    A mnie denerwuja nie tylko ci co sie chamsko wpychają, ale tez Ci co ich wpuszczają - frajerzy no!
    Postalby taki w kolejce pol dnia to by sie nauczyl.

  16. #16
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZA DORADCZYNI OD SPRAW WSZELAKICH Avatar Majka
    Zarejestrowany
    Nov 2001
    Skąd
    Żbik
    Posty
    17.439
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    wychodzi na to, że jak dotąd nikt nie jedzie celowo lewym pasem
    To skąd te setki aut pchające się.

    jeszcze nie odpowiedziałam

  17. #17
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Grzecznie czekam. I ni ewpuszczam cwaniaków - mam prawy błotnik do roboty to mnie nie rusza.
    Zdarza mi się również "wpierniczyć" w jakiś remont i to ja jestem na lewym pasie ( o co w W-wie nie jest trudno).
    I wtedy dojeżdżam do końca lewego pasa ( po to w końcu jest ten pas, żeby się po nim poruszać, nie?) i grzecznie czekam z włączonym kierunkowskazem, aż mnie ktoś uprzejmy wpuści (Sytuacja z wczoraj)
    Nie zdarza mi się długo czekać .

    Ale nagminnie tępię cwaniaczków lecących pasem awaryjnym na moście Grota - sorry - jestem bezlitosna dla tych co to sobie po pasach, wysepkach i takich tam. Na ogół niestety są bardzo zdenerwowani moim "chamstwem"....
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  18. #18

    Domyślnie

    Cytat Napisał Majka
    wychodzi na to, że jak dotąd nikt nie jedzie celowo lewym pasem
    To skąd te setki aut pchające się.

    jeszcze nie odpowiedziałam
    No ja wlasnie nie wiem skad oni sie biorą...
    U nas jest takie miejsce gdzie dwa pasy schodza sie w jeden , aby jednym przejsc przez torowisko tramwajowe.
    I tu jest to o czym pisze Nefer.
    Juz duzo wczesniej na pasie lewym sa strzalki do zjadu na prawy pas.
    Jade sobie wolno, na luzie, bo widze ze sie koreczek robi przed przejazdem, wiec co bede smigac i hamowac, powoli dojade, pas lewy juz sie calkiem konczy...
    A tu gostek zza mnie sobie mnie wyprzedza ( juz po zakreskowanym polu pozostalym po lewym pasie) i ustawia sie przede mna.
    No co za sens byl zeby 1 samochod wyminac na dodatek w miejscu niedozwolonym???
    Normalnie nastepnym razem przyspiesze, nie wpuszcze go i zostanie pajac na kreskach

  19. #19
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar jabko
    Zarejestrowany
    May 2003
    Posty
    5.428
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    201

    Domyślnie

    Ten na lewym to ja. (często się śpiesze )

    Ale teraz policja kupiła 700 fotoradarów i na drodze z domu do rodziców mam 4 sztuki.
    Z domu do pracy 2 sztuki.
    Ogromnie lubię kobiety, zwłaszcza te piękne i uległe.
    Dzienik JABKA
    Komentarze

  20. #20
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kroyena

    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    8.113
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    84

    Domyślnie

    jadę sobie lewym pasem do końca, a tam jest (przynajmniej powinno być ) na zakładkę, jeden z prawej/jeden z lewej/ jeden z prawej/...
    I oczywiście warto podziękować.

    PS. A tych chamów co nie chcieli wpuścić na zakładkę należy potem dogonić strąbić i im napokazywać.
    I tak do piachu, i tak do piachu, tylko pytanie w jakim stylu?
    legendus
    legendus komentarium

Strona 1 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony