dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 7
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 124
  1. #1
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agnieszkakusi
    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    Toruń
    Posty
    9.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    77

    Domyślnie czy jest tu prawnik? -dofinasowanie budowy z policji

    Czy ktos z Was orientuje się w kwestii dofinansowania budowy przez policję?

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    łomatko....chyba drogówkę jak zamontujesz na stałe radar w elewacji
    Trzeba szukać w resortowych dokumentach...
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  3. #3
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agnieszkakusi
    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    Toruń
    Posty
    9.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    77

    Domyślnie

    no własnie jest problem, dokumenty resortowe mówią NIE jeśli było mieszkanie - mimo, że moje panieńskie. Ale wiem, że sa tez przypadki, że dofinasowują budowę po ok. 3 tyś na osobę jeśli metraż powierzchni mieszkalnej nie przekracza 10 mkw.

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    A fundusz socjalny ? Lepsza pożyczka nieoprocentowana lub w przyszłości umożona - niż kredyt ..
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  5. #5
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agnieszkakusi
    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    Toruń
    Posty
    9.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    77

    Domyślnie

    fundusz socjalny obejmuje tylko tych co należą do...związków i płacą składki...

  6. #6

    Domyślnie Re: czy jest tu prawnik? -dofinasowanie budowy z policji

    Cytat Napisał agnieszkakusi
    Czy ktos z Was orientuje się w kwestii dofinansowania budowy przez policję?
    Policja jest utrzymywana z naszych podatkow . Z moich rowniez . Moze wiec zapytam zaczepnie : skoro ja nie wyciagam reki po pieniadze na budowe mojego ja domu , to dlaczego mialbym dokladac do Twojego ?

  7. #7
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agnieszkakusi
    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    Toruń
    Posty
    9.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    77

    Domyślnie

    a czy jeśli przyznają Tobie premię w pracy lub podwyżkę to też odmawiasz? To nie ja uchwalałam ustawę o policji i uważam, że jeśli jest coś co można wykorzystać to dlaczego tego nie zrobić??!! I tak okradają nas na każdym kroku!! Tak samo mógłbyś przyczepić się do np. górników, że pobierają dodatki w postaci węgla.

  8. #8

    Domyślnie

    Gwoli wyjasnienia : pozostaje na utrzymaniu wlasnym . Nikt mi nic nie wyplaca . Wystarcza mi to na utrzymanie rodziny i budowe domu .
    Argument , ze inni tez biora , nie jest powazny .

  9. #9
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Aggi
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Skąd
    Middle of... :-)
    Posty
    4.443
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    27

    Domyślnie

    agnieszka wyskoczyłaś jak diabeł z pudełka i dziwisz się, że wyszyscy wybałuszaja gały...
    weź no napisz kobieto logicznie i po kolei o co Ci chodzi, co Ci przysługuje i na mocy jakiej ustawy, czego nie wiesz lub nie jestes pewna - bo na razie ta opowieść wygląda mniej więcej tak, że należy zatrzymać radiowóz i zawinszowac sobie dofinansowanie
    fiu, fiu, fiu, fiufiuuu ( a to jest pogwizdywanie z Kill Bill'a )

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Napisał agnieszkakusi
    fundusz socjalny obejmuje tylko tych co należą do...związków i płacą składki...
    e, to jakoś dziwnie...

    Ja też jestem budżetówka (ale nie policja ) - i co prawda nie ma u nas dofiannsowania żadnego, ale KAŻDY pracownik ma możliwość skorzystania raz na pięć lat z symbolicznie oprocentowanej pożyczki na budowę / zakup / remont domu / mieszkania w symbolicznej kwocie

  11. #11
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agnieszkakusi
    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    Toruń
    Posty
    9.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    77

    Domyślnie

    ok, masz fajnie...
    wiem, że zaraz usłyszę kontrargument, że zawsze można zmienić pracę, ale...za te pieniądze na pewno nie chciałbyś w policji pracować. Nie dziw się więc, że jeśli jest możliwość dofinansowania budowy to się o nią staramy. Pensje policjanta jakie są każdy wie...

  12. #12

    Domyślnie

    Cytat Napisał agnieszkakusi
    Pensje policjanta jakie są każdy wie...
    Policjantem czlowiek sie nie rodzi . Irytuje mnie tylko , ze chcesz wiecej , niz pensja na pierwszego . Jak dokladamy policjantom do budowy , to dlaczego i dla mnie nie moznaby wrzucic dofinansowania ? Jak chcesz , to moge napisac o trudach zycia na wlasny rachunek .

  13. #13

    Domyślnie

    Coś mi się wydaje, że z tym funduszem socjalnym nie masz racji. On jest dla wszystkich pracowników, nie tylko związkowców, może mylisz go z kasą zapomogowo-pożyczkową, ta jest dla płacących składki.

  14. #14
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agnieszkakusi
    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    Toruń
    Posty
    9.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    77

    Domyślnie

    nie chodzi o to że chcę, bo tak naprawdę dopiero dziś po raz pierwszy dowiedziałam się, że coś takiego jest. Nigdy nie korzystaliśmy z żadnych dodatków, zapomóg. Dlatego zadałam to pytanie na forum. Interesuje mnie jak to wygląda ze strony prawnej i tyle. Już kiedyś ktoś na forum napisał, że jak to jest, że policjanci narzekają na kasę, a budują domy....

  15. #15

    Domyślnie

    To nie chodzi o to , ze chcesz . Chodzi o to , ze pomyslalas , ze moglabys dostac cos za frajer , tylko dlatego , ze Twoj malzonek chodzi do pracy .

  16. #16

    Domyślnie

    Cytat Napisał lakk
    Coś mi się wydaje, że z tym funduszem socjalnym nie masz racji. On jest dla wszystkich pracowników, nie tylko związkowców, może mylisz go z kasą zapomogowo-pożyczkową, ta jest dla płacących składki.
    dokładnie, fundusz socjalny to nie to samo, co KZP.

    Agnieszko, moim zdaniem problem polaga na tym, że dzisiaj dowiedziałąś się o możliwości dofinansowania, ale informacje, które posidasz na dzień dzisiejszy są bardzo mgliste. Jeśli Twój mąż jest policjantem, to nikt nie może mu odmówić dostępu do informacji, które go dotyczą. Czyli - niech on się dowie dokładnie, czy, gdzie, i na jakich zasadach może ubiegac sie o dofinansowanie czy nisko oprocentowany kredyt z socjala.

  17. #17
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agnieszkakusi
    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    Toruń
    Posty
    9.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    77

    Domyślnie

    tak, pomyślałam i co w tym złego? Może gdyby nie ta cholerna policja to wcale nie myślałabym o mieszkaniu w domku. Może gdyby nie to, że na klatce non stop mam popisane ściany"tu mieszka glina", "pier...i tu pada nasze nazwisko", gdybym nie miała nasrane (za przeproszeniem) na wycieraczce to nie myślałabym o domu. Gdyby nie to, że po prostu zaczynam się bać jak mąż idzie na noc do pracy, (a praktycznie pracuje tylko w nocy) to nie myślałabym o budowie. A to takie niby normalne osiedle w Toruniu, sypialnia miasta.... Teraz zaczynam się zastanawiać czy wystarczy nam pieniędzy i dlatego pomyślałam o dofinansowaniu.
    Wiem, nikt się policjantem nie rodził....tylko jeśli ktoś kilka lat jest w tej "branży" i nie ma innego doświadczenia to trochę trudno nagle zrezygnować z w miarę pewnej pracy i szukać czegoś innego mimo tego, że wykańcza człowieka. Poza tym są ludzie, którzy się nadają do prowadzenia własnych interesów i mają do tego predyspozycje. Mój mąż niestety do nich nie należy...

  18. #18

    Domyślnie

    Cytat Napisał agnieszkakusi
    Wiem, nikt się policjantem nie rodził....tylko jeśli ktoś kilka lat jest w tej "branży" i nie ma innego doświadczenia to trochę trudno nagle zrezygnować z w miarę pewnej pracy i szukać czegoś innego mimo tego, że wykańcza człowieka. Poza tym są ludzie, którzy się nadają do prowadzenia własnych interesów i mają do tego predyspozycje. Mój mąż niestety do nich nie należy...
    Wiele lat temu , zajmowalem sie wypisywaniem dokumentow uzasadniajacych przedwczesne zuzycie akumulatora . Byla to solidna posada i moglbym piastowac ten stolek do dzis . Moglbym tez pisywac o sobie to co Ty o swoim mezu . Ale zeby zadac doplaty ?

  19. #19

    Domyślnie

    Luc, ale przyznasz chyba, że jeśli ISTNIEJE MOZLIWOSC skorzystania z dopłaty / kredytu preferencyjnego, to tylko dziwoląg, żeby nie powiedzieć głupek z tego nie skorzysta, prawda?

    Przecież Agnieszka niechce jakiegoś specjalnego traktowania, tylko pyta, czy w jej przypadku możliwe jest skorzystanie z pewnego bonusa. Gdyby szczególne preferencje przysługiwały wypisywaczom dokumentów uzasadniających przedwczesne zużycie akumulatorów, to czy zrezygnowałbyś, kierując się zasadą równości i braterstwa?

  20. #20

    Domyślnie

    Capricorn

    Przyzwoitosc , to takie zwyczajne slowo .

Strona 1 z 7

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony