dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 681 z 1620
Pokaż wyniki od 13.601 do 13.620 z 32399
  1. #13601
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Anna Wiśniewska
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    z różanego raju, który stworzył Tato
    Posty
    8.706
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    277

    Domyślnie

    Cieszę się, że tak ogólnie dobrze i optymistycznie u Ciebie
    Ja też mam jeszcze choinkę!
    Codziennie się zbieram do jej rozebrania... i jakoś nie mogę

  2. #13602
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Ja jeszcze nawet nie pomyślałam o rozbieraniu choinki. Czekam aż dziecka obgryzą ją ze wszystkich czekoladek, cukierków i pierników. Głupio mają w tej Hameryce - tam zaraz po świętach muszą rozebrać i wystawić na ulicę (jeżeli mają żywą), bo tylko wtedy odpowiednie służby zbierają choinki. A kto zostawi dłużej, ten potem musi się nieźle nakombinować, jak się pozbyć drapaka w sposób legalny i nie zapłacić za to majątku.

    Cieszę się, że u Miśka lepiej, ale napiszże wreszcie, co kot zrobił!
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  3. #13603
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał Agduś Zobacz post
    ... Głupio mają w tej Hameryce - tam zaraz po świętach muszą rozebrać i wystawić na ulicę (jeżeli mają żywą), bo tylko wtedy odpowiednie służby zbierają choinki. A kto zostawi dłużej, ten potem musi się nieźle nakombinować, jak się pozbyć drapaka w sposób legalny i nie zapłacić za to majątku.
    ...
    ... nieee ... no bez przesady ... u mnie wszystkie krzaki i chaszcze wywożą raz w tygodniu (w środy) bez żadnych dodatkowych opłat
    unde venis et quo tendis

  4. #13604
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Dzień dobry!

    Misiek przed kominkiem śpi, wyczyny kocie i inne sprawy dzisiaj w końcu opisałam na blogu.
    Cieszę się ogromnie, że nie tylko ja nie myślę jeszcze o rozbieraniu choinki, bo u nas na wsi to takie ciemności w tym roku, tak mało światełek w ogrodach i na domach było, że szok. jakbyśmy wcale świąt nie mieli! My i nasi sąsiedzi mieli światełka, a pozostała część wsi tonęła w ciemnościach.

    Brrr, ja chcę zimyyyyy....
    Mokro, zgniło, brrrr...

    Wlezę chyba pod koc, okryję nogi i haftować będę.
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  5. #13605
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar wu
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Posty
    38.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    129

    Domyślnie

    o biedny Misiek ale rzeczywiście koteczek miał szczęście ważne że już zdrowszy a koty mądre są moja kota jak kleszcza złapała to się tak podstawiała tym kleszczem żeby jej wyjąc i też ani nie drapnęła ani nie miauknęła nawet tak domagała się pomocy

  6. #13606
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Cytat Napisał Chef Paul Zobacz post
    ... nieee ... no bez przesady ... u mnie wszystkie krzaki i chaszcze wywożą raz w tygodniu (w środy) bez żadnych dodatkowych opłat
    To nie mój pomysł. Ciotka się skarżyła, że tak mają. No ale ona na jakimś dziwnym osiedlu mieszkała, co to nawet trawnika przed domem nie wolno im było kosić na własną rękę, tylko musieli płacić narzuconej z góry firmie, żeby było jednakowo, tego samego dnia i na tę samą długość No masakra jakaś!

    Lecę poczytać o wyczynach kocich.

    U nas też paskudnie, błotniście i zgniło. Ino ja nie mogę pod kołderkę, bo trza latać za dzieckami. Wczoraj zaliczyłam cztery kursy, a Andrzej dwa ostatnie wykonał. Całe szczęście, że chociaż angielski był w domu, bo jeszcze kilka trzeba by odwalać.
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  7. #13607
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    No właśnie, zgniło dzisiaj też, a jeszcze przez kilka dni ma tak być. Brrrr....
    Moje dzieci jakby same dbają o siebie, ale czasem to jeszcze gorzej, bo jak robią coś głupiego albo o czymś zapominają, to ja mogę najwyżej przy telefonie sobie ulżyć albo maile pisać, a oni i tak zrobią co zechcą. Kufffniarze jedne.
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  8. #13608
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar wu
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Posty
    38.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    129

    Domyślnie

    ja się jeszcze trochę i utopię na własnej działce

  9. #13609
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Cytat Napisał DPS Zobacz post
    Kuffa, okazało się, że zdjęcie rzeczywiście jest!
    Sołtys zrobił, jak masował, choć wcale nie mówił, że fotę strzela!



    Uważam, że bardzo seksownie wyszłam!
    Brałam jakieś leki przeciwzapalne (Orofar), ból coraz mniejszy, dzisiaj już całkiem sporo chodziłam, bo...
    Ech, może jutro opiszę na blogu, bo rzecz jest warta opisania, ku przestrodze zbyt samodzielnych kotecków.
    Dodam, że oba nasze kotecki czują się dobrze, są zadowolone i najedzone, ale Misiek ma za sobą ciężkie chwile.

    I przez to wszystko maszyna wyciągnięta stoi i czeka na zmiłowanie, a ja już nie mam siły do niej usiąść dzisiaj.
    Depeś, no ja się na kobietach nie znam, więc ciebie na tym zdjęciu nie skomentuję, ale ten facet ma piękne ręcę.
    Na blogu nic nowego nie ma, pisz bo mnie ciekawość zje
    .
    Froschia choć pewnie tego nie przeczytasz, bo znowu Cię wcięło na dobre, gratuluję mądrej decyzji i trzymam kciuki za Was!!!!

  10. #13610
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar wu
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Posty
    38.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    129

    Domyślnie

    DPS-ia jak krzyże

  11. #13611
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Cytat Napisał wu Zobacz post
    DPS-ia jak krzyże
    Rrrrrrrrrrrrrrrrrany, to Depsia jakichś krzyży broni???!!! Uciekam!!!
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  12. #13612
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Cytat Napisał Agduś Zobacz post
    Rrrrrrrrrrrrrrrrrany, to Depsia jakichś krzyży broni???!!! Uciekam!!!
    Noooo ... mnie tylko 2 dni niebyło i masz .... Też spadam!!!!!!!
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  13. #13613
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Nieźle Ją wcięło! A gdzie teraz bronią, bo nie w temacie jestem?
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  14. #13614
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    A bronię!!! Swoich krzyży!!! I wybroniłam, bo nic nie boli!!!

    Zeljcia, Ty coś nie w temacie, przecie nawet komenta wpisałaś pod ostatnim postem na blogu i tam było o Miśku!
    Misiek miewa się prawie zupełnie dobrze, wciąż śmierdzi i futerko ma pozlepiane i brzydkie, ale powoli się odpasa po przejściach, bo w ciągu 2 dni wychudł jak sznurówka.
    No, ale idzie ku dobremu, na noc siedzi zamknięty w stodole w jadalni, coby mu nic głupiego do łebka nie przychodziło.
    Czy u Was też taka piękna wiosna dzisiaj była?
    U nas było pięknie, a ja to sie tym martwię, bo rośliny mi się w ogrodzie pobudzą z zimowego snu i dopiero będzie ...
    Zaczną wypuszczać, a w lutym ma przyjść luty mróz...
    Cholera.
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  15. #13615
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    U nas było pochmurno i paskudnie, więc chyba nic nie chce się budzić. Ja sama chętnie bym zapadła na czas jakiś w sen, bo mam niedobory chyba - dzisiaj w dzień mnie zmogło i przycięłam komara przed telewizorem. No ale wcześniej łazienkę dzieci sprzątałam po tynkowaniu, coby zdjęcia specjalnie dla Wuśki wkleić przed Jej wyjazdem na szkolenie. Ciekawe, czy doceni...
    Gratuluję udanej obrony!
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  16. #13616
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Dziękować, dziękować! W sam raz się jakoś udało!
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  17. #13617
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar wu
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Posty
    38.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    129

    Domyślnie

    DPS-ia ale teraz pilnuj tych krzyży pilnuj i w cieple trzymaj

  18. #13618
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Przed Tobą nawet krzyże drżą ... nie dziwię się Cieszę się, że już okey!!!
    Owies posiałaś?????
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  19. #13619
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Posieję, jak będzie dla kogo!!!
    Słuchajcie, napiszę na pewno o orkiszu na blogu. Nie wiem, czy dzisiaj mi się uda to zrobić, bo mój net dzisiaj zupełnie nie chce pracować jak należy, ale spróbuję.
    Na pewno wiele osób chętnie korzystałoby z maki orkiszowej ekologicznej, a ja mam ziarno, które mozna sobie samemu zmielić.
    Napiszę Wam pewnie, jakie korzyści się ma z używania orkiszu i może kilka osób zechce sobie taki orkisz kupić.
    Zobaczymy!

    Boszsz, jaka piękna wiosna dzisiaj u nas, moje roślinki...
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  20. #13620
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar aniahubi
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.343
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    131

    Domyślnie

    Jak już uda Ci się napisać, to daj znać. Najlepsze chleby wychodzą mi właśnie z dodatkiem mąki orkiszowej. A ziarno mam w czym zmielić
    A u nas już (chyba) po wiośnie, nocne przymrozki wróciły...
    Ale w sobotę troszeczkę sobie popieliłam

Strona 681 z 1620

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony