Witam Serdecznie wszystkich forumowiczów ! Dosć długo zbierałem się aby rozpocząć swój skromny wątek i w końcu stać się częscią Szacownego Bractwa Forum.
Jako "cichy podgladacz" przewertowałem dziesiątki tematów i postów i muszę przyznać, że nadal jestem pod wielkim wrażeniem jak wiele fachowej i praktycznej wiedzy można tu zdobyć. Na samym początu naszej przygody pt. "Budujemy dom", jako zupełnie zielony i początkujący inwestor miałem bardzo blade pojęcie za co sie zabieram. No a teraz... mimo że do experta mi jeszcze bardzo daleko mogę oficjalnie ogłosić że... !!! udało sie !!! po prawie 2 latach zmagań mamy nasz domek w stanie prawie surowym zamknietym. Pomimo, że dla niektórych "prawie" robi wielka róznicę, to do zamknięcia etapu pierwszego brakuje nam juz tylko wykończenia dachu (w realizacji) i okien (zamówione - > robią się). Także fingers crossed i za miesiąc będzie wszystko gotowe.
A teraz troche o nim a własciwie o Niej: Atena, laureatka konkursu na Nasz "Projek życia" z pracowni archipelag, weszła do scisłego finału po burzliwych debatach z moja szanowną małżowinką i wygrała. A tak na poważnie było ciężko i trudno sie zdecydować na ten jedyny, na całe życie, ale chyba był to dobry wybór, w każdym bądź razie jest to optymalny domek dla naszej rodzinki 2+2.
Chylę tu czoła przed innymi Szanownymi Budowniczymi tego projektu a w szczególnosci: jurasc2 z foto.onet oraz anulą74 i jerrym102 z muratora, których fotodzienniki baaaaardzo nam pomogły w naszej budowie i oczywiscie gorąco pozdrawiam !
To tyle w moim pierwszym poscie. Teraz zobaczymy czy wogóle jest widoczny a za niedługo (może nawet jeszcze dzis) pierwsze zdjęcia z naszej foto-historii budowy. Pzdr

to be continued.....