dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 3790

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #10
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Leprechaun

    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    Okolice Tarnowa
    Posty
    47

    Domyślnie

    Oglądałem też wcześniej pracujący już niedługo większy model 4000 i nie zgłaszano problemów. Właściciele byli wręcz zadowoleni. To ostatecznie zdecydowało o naszym zakupie oraz wcześniejsze opinie na forum. Oczyszczalnię mam pół roku więc ciężko być tu wiarygodnym. Na obecny czas jestem zadowolony i kupił bym jeszcze raz być może większą. Nie oglądałem innych oczyszczalni więc realnie chwalę to co mam. Nic się nie zepsuło. A obecny niby problem raczej wynika z naszej niewiedzy czy braku doświadczenia. Wygląda, że oczyszczalnia stabilizuje się ale nadal nie znam przyczyny.

    Koszty. Muszę poszukać tego wszystkiego bo współudział miał tu mój ojciec. Starszy, niecierpliwy, znerwicowany człowiek itp. związane z tym uroki. Dlatego jestem tym wszystkim wymęczony od początku tematu (wcześniej mieliśmy szambo) i teraz przy użytkowaniu bo ojciec ma swoje wizje i teorie oraz oczekuje odpowiedzi na już i nie wszystkie mu pasują. W każdym razie zbiornik kupiony przed podwyżką. Dofinansowania nie brałem. Już było po terminie składania wniosków. Wcześniej boksowałem się z biurokracją eee. Dofinansowanie to kolejna zabawa. Chciałem też zamknąć temat i wyrobić przed jesienią, zimą. Tak na szybko pytając ojca. Całość, mapki, żwir, rury, badania, koparka ... wykonanie pod 13 000zł bardziej około 11 500. Postaram się sprawdzić. Wtedy wyślę na priva.

    Ad.1 Odniosłem się do wypowiedzi gdzie spotkałem się z przynajmniej dwoma problemami w jakim stanie docierały zbiorniki rożnych producentów do użytkowników. Można tą wypowiedź potraktować z przymrużeniem oka )

    Ad.2 Link ogólny podałem pod koniec mojej wypowiedzi a pisałem tam później. Dokładnie jest tu I nie znając przyczyny problemu jak detektyw szkolony na tym forum, jednym z typowanych podejrzanych a często (współ)sprawców problemów jest złe odpowietrzenie a nawet jego brak. Mogło też dojść do przeciążenia mojej niekoniecznie pracującej w pełni efektywnie oczyszczalni (np. aktualnie złe dawkowanie bakterii do potrzeb) dlatego wyżej napisałem być może większą.

    Zaczytałem się w tematach N razy. Przerabiałem temat szamba, kanalizacji (pod górkę i daleko) oczyszczalni (ekologicznych, biologicznych) Urzędy też raz tak, raz siak. Internet swoje i cała ta otoczka.

    Zmieniłem kwotę.
    Ostatnio edytowane przez Leprechaun ; 17-01-2015 o 14:48 Powód: Zmieniono kwotę

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony