J-J
Pytanie po co nowy temat
Ja naszukalem sie wystarczajaco dlatego postanowilem innym ulatwic znalezienie odpowiedzi na te pytania ktore mnie nurtowaly w „Nowym Temacie” aby nie musieli X stron przerzucac, zeby dowiedziec sie czegos o np. zywotnosci systemu.
Kazdy kto chce moze nadal na tamtej stronie udowadniac swoje racje, a czy czytelnik tej strony bedzie sie chcial w to zaglebiac czy nie pozostawiam jemu.
Ja dla siebie znalazlem wlasciwe odpowiedzi a kazdy inny moze z nich skorzystac labo je zignorowac( nie ma to jak demokracja)

Mariankossy
Dobre i to że, przynajmniej jednego przekonało do ścian 2W
Musze cie rozczarowac, ja nadal uwazam, ze ten system jest zbyt wrazliwy, zeby nie napisac „slaby” pomimo pewnych zalet ktore on posiada. Nic jeszcze nie jest przesadzone i wszystko zalezy od kosztow. Dwa argumenty ktore mnie sklaniaja do rozwazania 2W to kasa i ekipa budowlana, a juz na pewno nie wspolczynnik U dla scian.

mpoplaw
Ponownie chcesz byc madrzejszy od encyklopedii.
Artykul ktory przytoczylem ma 11 stron na ktorych opisane sa wady 2W i jak do nich dochodzi,czy ja musze sie tu jeszcze usprawiedliwiac?
Zdjecie 16 i 17- maja swoja wymowe jesli sie umiec wlasciwie przetlumaczyc co pod nimi pisze. Zostaw to.

Jest taki kolega na forum ktory czyta ale nie rozumie albo rozumie to co chce, czyzby z toba bylo podobnie.

Jedno co w twoim komentarzu jest dobre to link ktory podales.

Wszystkim obiektywnym polecam dla poszerzenia horyzontow link:
http://www.konrad-fischer-info.de/polska.htm

Jest on zagorzalym przeciwnikem wszelkij formy budownictwa poza pelna cegla, ale aby z "przecinikiem" wygrac trzeba znac jego argumentacje.

"Czlowiek powinien dom bdowac jakby mial zyc wiecznie, ale zyc jakby mial jutro umrzec".