dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 7 z 7
Pokaż wyniki od 121 do 134 z 134
  1. #121
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    Już się ucieszyłam zdjęciami łazienki, że już tak do przodu jesteście, ale widzę, że jeszcze nie bardzo się da zamieszkać, szczególnie z małym dzieckiem. Raczkowaniem bym się nie przejmowała i tak żadna barierka nie pomoże, ani ścianka (ale to chyba nie z kartongipsu?) i tak zainwestuj w barierki na górze i na dole, by dziecko samo bez nadzoru na razie po schodach nie mogło łazić

  2. #122

    Domyślnie

    zainwestuj?
    wow
    chyba nie o takie rady chodziło


    a jak już inwestować to w ostateczne barierki a nie tylko takie, żeby zamknąć dostęp do schodów.

    czemu uważasz, że z małym dzieckiem jeszcze daleka droga do przeprowadzki? One raczej mega wypasionych i luksusowych wnętrz nie potrzebują chyba, że o czymś nie wiem...
    Ostatnio edytowane przez Luminda ; 21-11-2012 o 09:51
    Nasz dziennik budowy - Kasjopea MG Projekt
    Dziennik budowy - dzień po dniu jak rośnie nasz domek
    Komentarze do dziennika

  3. #123
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    Cytat Napisał Luminda Zobacz post
    zainwestuj?
    wow
    chyba nie o takie rady chodziło


    a jak już inwestować to w ostateczne barierki a nie tylko takie, żeby zamknąć dostęp do schodów.

    czemu uważasz, że z małym dzieckiem jeszcze daleka droga do przeprowadzki? One raczej mega wypasionych i luksusowych wnętrz nie potrzebują chyba, że o czymś nie wiem...


    To skrót myślowy - barierki = zastawki, by dziecię na schody wejść samo nie mogło

    o takie coś


    a to ceną nie zabija


    a jeśli chodzi o dzieci, to jakoś ubrdało mi się, że jeszcze malować ściany będziesz

  4. #124

    Domyślnie

    Cytat Napisał Gosiek33 Zobacz post
    To skrót myślowy - barierki = zastawki, by dziecię na schody wejść samo nie mogło

    o takie coś


    a to ceną nie zabija


    a jeśli chodzi o dzieci, to jakoś ubrdało mi się, że jeszcze malować ściany będziesz

    o takich barierkach myślałam... o ile montaż na dole jest możliwy to na górze pojawia się problem, bo nie ma ścianki z obu stron...


    a malować będziemy jeszcze... tak jak pisałam zresztą...
    Nasz dziennik budowy - Kasjopea MG Projekt
    Dziennik budowy - dzień po dniu jak rośnie nasz domek
    Komentarze do dziennika

  5. #125

    Domyślnie

    Witaj, pytanie troszke inne, trudno rozliczyć faktury do zwrowu VAT? czy korzystałas z jakis firm czy tez samemu.
    Zabieram się od jakiegoś czasu ale ciągle cos innego, a faktury leżą .....

  6. #126

    Domyślnie

    Hej,

    Faktury rozliczam sama z racji wykonywanego zawodu. Jest przy tym sporo pracy, bo każdą pozycje trzeba zweryfikować. Z początku myślałam, aby oddać faktury do jakiegoś biura i nie bawić się w to sama.. Ale jak zaśpiewali mi opłatę w wysokości 5% od kwoty zwrotu to stwierdziłam, że przesiądę do tego pomiędzy kamieniem, przewijaniem i zabawą z dzieckiem

    Pozdrawiam,
    A.

  7. #127

    Domyślnie

    hello, będe musiał sam do tego jednak przysiąść, bo koniec roku zapasem ......
    dzięks ......
    kibicuje w dalszych boich w wykańczaniu .......

  8. #128
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    garnuszki

    Zarejestrowany
    May 2011
    Posty
    144
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Luminada każdy dzień zaczynam od odwiedzić Twoejgo dzienniika,tojuz taka tradycja. z niecierpliowścią czekam na każdy wpis,fotkę
    obejrzałam podłogęw sypialni i tak się romarzyłam ahhh.Zazdroszczę Wam już tego etapu

  9. #129

    Domyślnie

    Fajnie, że jeszcze Ci się nie znudziło i dalej do mnie zaglądasz
    Nie ma co zazdrościć, zanim się obejrzysz będziecie na podobnym etapie
    Nasz dziennik budowy - Kasjopea MG Projekt
    Dziennik budowy - dzień po dniu jak rośnie nasz domek
    Komentarze do dziennika

  10. #130

    Domyślnie podpowiedź

    Lu, a czym wypełnisz pod umywalką? Może tak:
    rubinowa

  11. #131

    Domyślnie

    rubinowa, ciągle dumam jak to zrobić... W czarnym stoliku chyba dam tradycyjny czarny lakierowany front... Sama nie wiem.. :/ jeżeli zdecyduję się na jakieś kombinacje to w naszej łazience- tej z białym stołem i fioletową mozaiką.
    Nasz dziennik budowy - Kasjopea MG Projekt
    Dziennik budowy - dzień po dniu jak rośnie nasz domek
    Komentarze do dziennika

  12. #132

    Domyślnie

    Zobaczyłam, że macie podobne postumenty, te drzwiczki przesuwane M sam zrobił, w środku są półki i bardzo sobie chwalę to rozwiązanie.
    rubinowa

  13. #133

    Domyślnie

    To może i mojego namówię na coś z cyklu 'zrób to sam'

    dzięki za inspiracje
    Nasz dziennik budowy - Kasjopea MG Projekt
    Dziennik budowy - dzień po dniu jak rośnie nasz domek
    Komentarze do dziennika

  14. #134

    Domyślnie

    Witam..

    Buduję podobny domek, z tej samej pracowni (a raczej na nim wzorowany). Zazdroszczę etapu prac, ja dopiero jestem przy dachu. I mam pytanie. Kiedy, jak i czym ocieplaliście strop nad garażem? Bo to mnie teraz męczy i nie wiem, jak to zrobić prawidłowo... Styrpoian i na to jakaś wylewka??
    Dziennik budowy wariacji "Heliosa" - zapraszam wszystkich udzielający dobrych rad

    Dom piętrowy 220 m2 (w tym nieogrzewany garaż 32 m2), ściany silikat drążony, EPS 20 cm 0,031, strop nad piętrem 25 cm EPS 0,40, podłoga 15 cm EPS 0,38, PC PPC C10 inverterowa, Dz spiralne 720 mb rury na obszarze ok 500m2, okna 3szybowe Avante, Rekuperator Thessla Green 400, PV 5,08 kWp grunt, wystawa prawie południowa

Strona 7 z 7

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony