PDA

Zobacz pełną wersję : KORONAWIRUS - przydatne informacje, walka z mitami i plotkami



Strony : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 [50] 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72

stos
03-10-2021, 12:15
Tyle warta ta teoria co wasze bzdury jednak jest to logiczne co napisałem eliminacja tych uciążliwych. Wy jesteście ich wrzodem na dupie nie my podporządkowane lemingi.
Tobie się tylko wydaje że to co piszesz jest logiczne.
Może oni nie chcą podporządkowanych którzy nie potrafią myśleć samodzielnie.
Może oni chcą żeby średnie IQ ludzkości się podniosło.

henrykow
03-10-2021, 12:19
Tyle warta ta teoria co wasze bzdury jednak jest to logiczne co napisałem eliminacja tych uciążliwych. Wy jesteście ich wrzodem na dupie nie my podporządkowane lemingi. My zrobimy co pan karze a wy ? wiec kto jest do wyeliminowania?

Bzdury i brednie to wypisują nawiedzeni szczepionkowcy z tobą na czele.
Przed wynalezieniem tych ala szczepionek kto był przeziębiony i robił testy był chory na covida, dzisiaj gdy zaszczepienie są przeziębieni czy nawet maja covida to robiąc testy są przeziębieni, natomiast niezaszczepieni mają tylko i wyłącznie covida. Niezłe brednie i propaganda.

fotohobby
03-10-2021, 12:28
Odnoszę się do tego co ty z kolesiami ciągle wspominacie w swoim IQ, wykształceniu, pisowni, literówkach itd. Więc kto ma kompleks niższości, ja??

A możesz znaleźć post w którym wspominałem choć o swoim IQ, czy wykształceniu ?
Nie potrafisz ?
No to mnie nie dziwi, zawsze tego nie potrafisz zrobić... :lol:


Bo jak zauważyłeś trafnie a rzadko ci się to zdarza że niektórzy coś z tym robią i ja akurat nie muszę bo mam takie a nie inne wykształcenie i mi zasób słów wystarcza taki jakim się posługuję na co dzień.


To mam dla Ciebie radę, używaj tych słów, które znasz (nawet, jeśli ich zasób jest ograniczony), bo potem wychodzą taki kwiatki, jak "spirytus movies", czy "kleptoman"

fotohobby
03-10-2021, 12:30
NWO podał ci truciznę powolnego działania, a ty wmawiasz sobie że to ci niezaszczepieni są celem ataku NWO. :)
Typowa logika leminga.
Wmawiaj sobie to bo co ci innego pozostało.

No, ale jeśli podał jemu (i innym), to tak, jakby podał tobie, bo pisałeś, że szczepionką "można zarażać"
Więc co ci pozostało ?
:lol:


Tobie się tylko wydaje że to co piszesz jest logiczne.
Może oni nie chcą podporządkowanych którzy nie potrafią myśleć samodzielnie.
Może oni chcą żeby średnie IQ ludzkości się podniosło.

Z reguły im wyższe wykształcenie tym wyższe IQ (oczywiście są wyjątki)
Tymczasem w PL mapa i rozkład społeczny szczepionych wygląda jak mapa poparcia dla Pis (czy Dudy), na których statystycznie częściej głosowali ludzie gorzej wykształceni.
Więc trochę słaba ta twoja teoria (jak większość, zresztą)

henrykow
03-10-2021, 12:35
A możesz znaleźć post w którym wspominałem choć o swoim IQ, czy wykształceniu ?
Nie potrafisz ?
No to mnie nie dziwi, zawsze tego nie potrafisz zrobić... :lol:

Chłopie, nie błaznuj, tobie też amnezja się udzieliła jak d7d? to już drugi przypadek po szczepionce tu na forum.

stos
03-10-2021, 12:36
No, ale jeśli podał jemu (i innym), to tak, jakby podał tobie, bo pisałeś, że szczepionką "można zarażać"
Więc co ci pozostało ?
:lol:
Ja zwykle kłamiesz, bo nigdy nie pisałem że szczepionką można się zarazić.

fotohobby
03-10-2021, 12:41
Chłopie, nie błaznuj, tobie też amnezja się udzieliła jak d7d? to już drugi przypadek po szczepionce tu na forum.

Jeśli ja ma, amnezję, to Ty permanentne delirium tremens.
No proszę - zacytuj te posty

henrykow
03-10-2021, 13:06
Jeśli ja ma, amnezję, to Ty permanentne delirium tremens.
No proszę - zacytuj te posty
A try pisze po jakiemu? po ja nie rozumieć?:D
Widzę ze nerwy dają się we znaki, spoko, chłopie mam coś lepszego do roboty niż udowadnianie czegoś czego i tak nie przyjmiesz do wiadomości a pozostali wiedzą jaki z ciebie szuja.

Ryni
03-10-2021, 13:09
Co by nie mówić w końcu pojawia się alternatywa dla szczepień:
https://portal.abczdrowie.pl/wreszcie-mamy-lek-na-covid-19-ta-tabletka-zmniejsza-ryzyko-zgonu-o-50-proc

henrykow
03-10-2021, 13:41
Pozwolisz że zacytuję ciebie.


Zacytuj moje posty w których piszę czy linkuję o tym że można się zarazić szczepionką od zaczepionego.

Szkoda czasu. Widzisz co to daje. Ty jemu plujesz w twarz a on mówi że deszcz pada :D

gnago
03-10-2021, 14:31
wszystkie „szczepionki przeciwko Covid-19” rozprowadzane w USA wyprodukowane zostały przy użyciu abortowanych komórek ludzkich (CDC przyznaje, że wszystkie „szczepionki przeciwko Covid-19” zawierają komórki oznaczane jako HEK-293 – human embryonic kidney cells 293);
„szczepionki” powodują – pomijane i cenzurowane przez media – katastrofalne skutki uboczne;
„szczepionki” z uwagi na zastosowane nowatorskie rozwiązania genetyczne, nieuchronnie staną się przyczyną lawiny chorób w przyszłości;
prawdziwa skuteczność „szczepionek” na początku wynosiła 1% (ARR, zamiast deklarowanych przez producenta propagandowych 95% RRR), a po kilku miesiącach spadła do 0,4%, czyli w praktyce przed niczym nie chronią;
nie były nawet testowane jako środek zapobiegawczy przeciwko ciężkim powikłaniom, a producent badał jedynie skuteczność przeciwko lekkim symptomom, jak gorączka, katar czy kaszel;
oznaczanie osób jako zainfekowanych wirusem SARS-CoV-2 mającym rzekomo powodować Covid-19, odbywa się przy użyciu wadliwych, fałszywych badań PCR;
stan chorobowy określany jako „Covid-19” ma śmiertelność mniejszą niż sezonowa grypa i dotyczy głównie osób powyżej 80 roku życia i to mających dodatkowe schorzenia (94% ofiar śmiertelnych to właśnie osoby mające średnio 2,6 schorzeń dodatkowych);
itp….
Za https://www.bibula.com/?p=128100

gnago
03-10-2021, 14:44
Adaś wytłumacz mi poco depopulować uległą , spokojną i posłuszną grupę?
A nie depopulować ułomnej , przygłupiej i buntowniczej nieszczepionej grupy? Zakładam że to mądrzy ludzie chcą władzy .Teraz wypuszczą coś co załatwi nieszczepionych to całkiem logiczne aby łatwo Covidem-22 załatwić buntowników.
Taka teoria spiskowa dla Szurów i całkiem logiczna wytłuc wroga a wróg sam się ujawnił bo głupi


Błąd czynisz w założeniu mądrości autorów plandemii . Mądry nigdy nie pragnie władzy, patrz na naszego premiera dla tego tytułu zrezygnował dla kilkakrotnie mniejszej pensji. Na związaną z znacznym stresem. Tak na oko, debil tak czyni- zamienił stryjek siekierkę na kijek

Ale kumasz dobrze, na tej zasadzie Putin wprowadził sputnika: Teraz wypuszczą coś co załatwi nieszczepionych to całkiem logiczne aby łatwo Covidem-22 załatwić buntowników. tylko ma dotyczyć frajerów już zaczipowanych jedną z dawek przypominających. Druga wymienna teza to drenaż państw, ludzi z forsy na kolejne "konieczne" szczepienia .

fotohobby
03-10-2021, 14:45
A try pisze po jakiemu? po ja nie rozumieć?:D
.

:lol: :lol:
Kabareciarz :)

fotohobby
03-10-2021, 14:49
Szkoda czasu. Widzisz co to daje. Ty jemu plujesz w twarz a on mówi że deszcz pada :D

A nie zauważyłeś, że zacytowałem posta w którym wykazałem, że @stos kłamie ?

i jakoś dziwnie podkulił ogonek
Zrobiłem to, czego ty nie potrafisz - znalazłem cytat, udowodniłem swoją rację.
A ty trzymaj z podobnymi sobie łgarzami :)

henrykow
03-10-2021, 14:51
Wg ciebie i d7d wszyscy kłamią tylko wy mówicie prawdę. Za komuny w Moskwie tez drukowano "Prawdę" tylko była ona taka jak wasza.

fotohobby
03-10-2021, 15:14
Epitet zgłoszony do moderacji.
Ale widzę, że kiedy brak argumentów zaczyna się mataczenie.
Wyraźnie napisałaś napisałeś, że

zaszczepieni rozprowadzają tą szczepionkę przez kontakt z innymi

a teraz wycofujesz się z tych słów pisząc:

mowa o białku które rozprowadzają zaszczepieni a nie szczepionkę

a ja na to - w takim razie jaka dla ciebie różnica, kogo zaszczepi wyimaginowany rząd NWO, skoro zaszczepieni przeniosą na ciebie szczepionkę ?
Oraz na twoją córkę - i będzie bezpłodna ?

fotohobby
03-10-2021, 15:35
Nie

A jak ty chronisz się przed zarażeniem białkiem przez zaszczepionego ?
Przed bezpłodnością swojej córki ?
Wszak połowa postronnych osób należy do "nosicieli". Ma jakiś szlaban, czy coś ?

Bo foliowa czapeczka chyba nie na to, prawda ?

stos
03-10-2021, 15:40
Nie

A jak ty chronisz się przed zarażeniem białkiem przez zaszczepionego ?
Przed bezpłodnością swojej córki ?
Wszak połowa postronnych osób należy do "nosicieli". Ma jakiś szlaban, czy coś ?

Bo foliowa czapeczka chyba nie na to, prawda ?

Ja nie znam metody na to żeby się przed tym białkiem obronić.
Ty chyba znasz jakąś metodę żeby twoja rodzina nie zaraziła się od ciebie skoro napisałeś "Nie".
Chyba że foliowa czapeczka ich ochroniła.

fotohobby
03-10-2021, 15:51
To już wiem, dlaczego jesteś tak rozgoryczony i zgorzkniały, po prostu boisz się czegoś o czym usłyszałeś w necie i nie możesz się przed tym obronić.
Jeszcze gorzej, niż @kulibob - ten przynajmniej może pojechać do biedry na nocne zakupy, potem poddać je kwarantannie, podobnie jak pieniądze skasowane za jajka :), a ty jesteś bezsilny
I wciąż pochłaniasz te fejki i jeszcze bardziej się dołujesz.
Depresja zabije cię szybciej, niż to białko, które podłapiesz od postronnego :)

stos
03-10-2021, 16:05
To już wiem, dlaczego jesteś tak rozgoryczony i zgorzkniały, po prostu boisz się czegoś o czym usłyszałeś w necie i nie możesz się przed tym obronić.
Jeszcze gorzej, niż @kulibob - ten przynajmniej może pojechać do biedry na nocne zakupy, potem poddać je kwarantannie, podobnie jak pieniądze skasowane za jajka :), a ty jesteś bezsilny
I wciąż pochłaniasz te fejki i jeszcze bardziej się dołujesz.
Depresja zabije cię szybciej, niż to białko, które podłapiesz od postronnego :)

Fejki to ty pochłaniasz słuchając tych doradców premiera i wierząc w cogodzinne "doniesienia z frontu walki z pandemią".
Argumentów nie masz żadnych poza właśnie tymi fejkami.
To ile razy się tu dziennie produkujesz dowodzi że nie możesz sobie z tym poradzić.
Zakrzykujesz wszystkich którzy piszą coś co się nie zgadza z twoim wyobrażeniem sytuacji, bo nie możesz pozwolić na to żeby inni uwierzyli w ich argumenty.
Świat by ci się wtedy zwalił.

Ty się o mnie nie martw. Ja sobie radzę.
Jednak co do ciebie mam wątpliwości że podołasz.
Zaczniesz się dopiero dołować jak się dowiesz że dwie igły nie będą uznane za bycie w pełni zaszczepionym (jak w Izraelu), i żeby móc robić to co myślałeś że 2 dawki ci pozwolą, będziesz się musiał szczepić co roku albo co 6 miesięcy.
Tak do końca życia.

fotohobby
03-10-2021, 16:15
Może cię zaskocze, ale o ile ktoś mi ego w ciągu dnia nie powie (np w Antyradio), to nawet nie wiem, ile jest dziennych przypadków , czy zgonów.
Nie wiem nawet kto doradza premierowi
Żyję normalnie i mam na to wywalone (mam tylko nadzieję, że nikomu nie przyjdzie do głowy zamykać kraju).
A pisze tu tak często, bo tak często pojawiają się bzdurne spiskowe teorie o "przenoszeniu szczepionki" o "biorobotach", czy o tym że "nawet Mengele nie przeprowadzał eksperymentów medycznych na dzieciach" (pamiętasz autora, czy też się wyprzesz ?)
W ich liczbie przoduje @gnago, ale ty dzielnie starasz się dotrzymać kroku.
Jak się do tego doda klasycznego klakiera @henrykow, ktory regularnie tu sam się regularnie potyka ( to nie moja obserwacja) to wątek daje wyjątkową rozrywkę.
Gdzieś w cieniu pojawiają sie próby bardziej racjinalnego podejścia do tematu w wykonaniu @ryni, czy @gik i one są cenne

stos
03-10-2021, 16:32
(...)Żyję normalnie i mam na to wywalone (mam tylko nadzieję, że nikomu nie przyjdzie do głowy zamykać kraju).(...)
Taak tłumacz to sobie.
Ty i d7d jesteście jak dwóch studentów mieszkających w jednym pokoju których nie stać na dwa komputery i korzystają z jednego.
Jak on pisze to ty znikasz a jak ty piszesz to on znika.
Was dwóch składa się na ponad połowę wpisów w tym temacie.
Macie jakąś obsesję.
Myślisz że dzisiejsi odpowiednicy Mengle poniosą karę za eksperymenty na dzieciach tak jak on?

mitch
03-10-2021, 16:34
Rozumiem, że wszyscy "walczymy" o naszą i waszą (pro- i anty- szczepionkowców) przyszłość. Tylko co wtedy, gdy ta druga strona nie chce być uratowana? Może lepiej machnąć ręką, co ma być to będzie, Bóg rozpozna swoich, itp?

Oczywiście zakładając, że (nie)zaszczepienie nie zwiększa szansy na depopulację - a jak widać są dwie teorie. Ech, dobra, tłuczmy się dalej po łbach :lol2:

fotohobby
03-10-2021, 16:46
.
Macie jakąś obsesję.
Myślisz że dzisiejsi odpowiednicy Mengle poniosą karę za eksperymenty na dzieciach tak jak on?

Czlowiieku - czy ja buszuje po necie, po nawiedzonych portalach przytaczając link, za linkiem ?
Spójrz na siebie, spojrz na @gnago, żeby poznać znaczenie słowa "obsesja"....

Ja uważam, że zarówno straszliwość pandemii, jak i straszliwość szczepionek jest sztucznie rozdmuchana.
Po jednej i drugiej stronie znaleźli się eksperci (i pseudoeksperci), którzy zapragnęli zaistnieć i przescigaja się w apokaliptycznych wizjach
A pożyteczni idioci linkują je i przekazują dalej strasząc statystycznych kulibobów i hentykowów.

Co do Mengele -nie dam się sprowokować do dyskusji, czy wprowadzanie szczepionki dla dzieci i prowadzenie badań klinicznych na grupie dzieci (jak w przypadku każdej szczepionki dedykowanej dzieciom) jest eksperymentem medycznym , za który prowadzący powinni ponieść karę.
Po prostu nie mogę zrozumieć, jak Polak może być takim nieukiem, aby napisać zdanie "nawet Mengele nie przeprowadzał eksperymentów medycznych na dzieciach"

stos
03-10-2021, 16:52
Czlowiieku - czy ja buszuje po necie, po nawiedzonych portalach przytaczając link, za linkiem ?

Buszujecie bo po każdym linku który wam się nie podoba pojawia się wynik waszego buszowania w postaci linków do tak zwanych "fakt checkerów".
Ja też nie mogę zrozumieć jak ktoś może uważać że eksperymenty na dzieciach są OK, i zamiast się tym zająć odwraca uwagę od problemu wypominając pomyłkę.

stos
03-10-2021, 16:56
Co my tu mamy :

https://forum.muratordom.pl/showthread.php?362093-KORONAWIRUS-przydatne-informacje-walka-z-mitami-i-plotkami&p=8055130&viewfull=1#post8055130

Co za łgarz....
Masz na tyle honoru, by odszczekać "jak zwykle kłamiesz" ?
Czy Twój zasób honoru wygląda tak, jak u @goguś ( czyli 0) ?

Gdybyś, łgarzu, posłuchał tego wywiadu z linku to byś wiedział że nie chodzi o przekazywanie szczepionki tylko białka.
MRna to szczepionka i tej nie da się komuś przekazać, ale białko już tak.
Ja widać mój skrót myślowy był dla cienie za trudny.

fotohobby
03-10-2021, 17:02
Juz się do tego odnosiłem.
#12273

fotohobby
03-10-2021, 17:04
Buszujecie bo po każdym linku który wam się nie podoba pojawia się wynik waszego buszowania w postaci linków do tak zwanych "fakt checkerów".
Ja też nie mogę zrozumieć jak ktoś może uważać że eksperymenty na dzieciach są OK, i zamiast się tym zająć odwraca uwagę od problemu wypominając pomyłkę.

Ale ja nie jestem zwolennikiem szczepienia dzieci- dla mnie badania nad szczepionką dla dzieci są zbedne.
Natomiast w odróżnieniu od eksperymentów Mengele te badania są dobrowolne i w przeciwieństwie do eksperymentów Niemca nie przynoszą bólu i okaleczenia (czy śmierci).

stos
03-10-2021, 17:21
Juz się do tego odnosiłem.
#12273

Tylko tak pociąłeś mój wpis że nie wiadomo na co odpowiadasz.

d7d
03-10-2021, 17:22
Taak tłumacz to sobie.
Ty i d7d jesteście jak dwóch studentów mieszkających w jednym pokoju których nie stać na dwa komputery i korzystają z jednego.
Jak on pisze to ty znikasz a jak ty piszesz to on znika.
Was dwóch składa się na ponad połowę wpisów w tym temacie.
Macie jakąś obsesję.
Myślisz że dzisiejsi odpowiednicy Mengle poniosą karę za eksperymenty na dzieciach tak jak on?

Ej, masz problem z myśleniem czy z "czytaniem" ekranu.
Co za bzdury znowu wymyślasz?
Jest godz. 18:22 i na FM jest zalogowany @fotohobby i i jednocześnie @d7d.
Kłamiesz i zmyślasz dla przykrycie własnej niewiedzy.
Dłuższy czas był spokój z tobą ale znowu się aktywujesz w złej sprawie.

stos
03-10-2021, 17:26
Ale ja nie jestem zwolennikiem szczepienia dzieci- dla mnie badania nad szczepionką dla dzieci są zbedne.
Natomiast w odróżnieniu od eksperymentów Mengele te badania są dobrowolne i w przeciwieństwie do eksperymentów Niemca nie przynoszą bólu i okaleczenia (czy śmierci).
Ale tak piszesz teraz, wtedy nie wypowiedziałeś się na temat eksperymentów na dzieciach.
Ja nie widzę różnicy w tym co robił Mengele i tym co teraz robią firmy farmaceutyczne.
Prawdopodobnie ilości zgonów dzisiaj będzie znacznie większa.
Co dobrowolności, to na pewno uważasz że dziecko 6 miesięczne rozumie co się dzieje i wyraża na to zgodę?

stos
03-10-2021, 17:30
Ej, masz problem z myśleniem czy z "czytaniem" ekranu.
Co za bzdury znowu wymyślasz?
Jest godz. 18:22 i na FM jest zalogowany @fotohobby i i jednocześnie @d7d.
Kłamiesz i zmyślasz dla przykrycie własnej niewiedzy.
Dłuższy czas był spokój z tobą ale znowu się aktywujesz w złej sprawie.

Kombinuj dalej.
Napisałeś coś czego się nie da sprawdzić i myślisz że wszyscy uwierzą dlatego że to napisałeś.

d7d
03-10-2021, 17:34
Ale tak piszesz teraz, wtedy nie wypowiedziałeś się na temat eksperymentów na dzieciach.
Ja nie widzę różnicy w tym co robił Mengele i tym co teraz robią firmy farmaceutyczne.
Prawdopodobnie ilości zgonów dzisiaj będzie znacznie większa.
Co dobrowolności, to na pewno uważasz że dziecko 6 miesięczne rozumie co się dzieje i wyraża na to zgodę?

Czasami lepiej jest nie udzielać odpowiedzi które powielają bardzo głupie i całkowicie nieuzasadnione twierdzenie że:
"Mengele robił to samo co teraz firmy farmaceutyczne"
Ty nawet nie widzisz podstawowych różnic.

ładnie asekurujesz się w kolejnej głupocie którą sam wymyśliłeś lub wyczytałeś na podobnych
"Prawdopodobnie ilości zgonów dzisiaj będzie znacznie większa."
To "prawdopodobieństwo" masz jakoś policzone czy z sufitu wzięta aby pasowało do twoich poglądów?

d7d
03-10-2021, 17:37
Kombinuj dalej.
Napisałeś coś czego się nie da sprawdzić i myślisz że wszyscy uwierzą dlatego że to napisałeś.

Czego nie potrafisz sprawdzić? Tego że jednocześnie na FM jest zalogowany @fotohobby i @d7d ?
Jeżeli tego nie potrafisz to nie potrafisz ogarnąć spraw lekko trudniejszych.

fotohobby
03-10-2021, 17:45
Tylko tak pociąłeś mój wpis że nie wiadomo na co odpowiadasz.

No to teraz wiadomo.

adam_mk
03-10-2021, 17:46
Co by nie mówić w końcu pojawia się alternatywa dla szczepień:
https://portal.abczdrowie.pl/wreszcie-mamy-lek-na-covid-19-ta-tabletka-zmniejsza-ryzyko-zgonu-o-50-proc

A co z odkryciami tej od wynalazków i balonów?
Nie podają leków przeciwhistaminowych?

Adam M.

fotohobby
03-10-2021, 17:51
Ja nie widzę różnicy w tym co robił Mengele i tym co teraz robią firmy farmaceutyczne.
Prawdopodobnie ilości zgonów dzisiaj będzie znacznie większa.

To jest twoja opinia i możesz ją sobie mieć, ale jest mało istotna z uwagi na twój brak kwalifikacji co do oceny następstw.
Za dzieci odpowiedzialność ponoszą rodzice, a ich nikt nie zmusza.
Każda szczepionka (lek) przeznaczona dla dzieci przed rejestracją przechodzi testy na dzieciach.
Ja bym swojego dziecka na testy nie zapisał, ktoś inny tak - nadal jest to lata świetlne od eksperymentów Mengele, gdzie dzieci rodzicom odbierano (czy wręcz ich zabijano).

fotohobby
03-10-2021, 17:54
C
To "prawdopodobieństwo" masz jakoś policzone czy z sufitu wzięta aby pasowało do twoich poglądów?

Pewnie tak, jak pisał, że "prawdopodobnie" tego sezonu infekcyjnego zaszczepieniem będą padać pokotem z uwagi na nadmierną odpowiedź immunologiczną na zwykłą grypę, czy występujące w przyrodzie koronawirusy

d7d
03-10-2021, 18:02
Szczep się ale ode mnie się odczep.
Szczepić córki nie chcesz ale to może nie mieć znaczenia bo ludzie zaszczepieni rozprowadzają tą szczepionkę przez kontakt z innymi.
Ciekawe co zrobisz jak twoja córka stanie się bezpłodna.
Pytałeś ją czy chce mieć dzieci?

Posłuchaj jeśli znasz angielski.
https://www.brighteon.com/a39081f7-59cd-415a-8233-f4a24b655b54

Powołujesz się na Dr Lee Merritt
Lee Merritt to chirurg ortopedyczny i właścicielka kliniki w stanie Nebraska, która zajmuje się m.in. laserowym usuwaniem tatuaży.
Resztę możesz doczytać tutaj
https://konkret24.tvn24.pl/swiat,109/wywiad-z-amerykanska-doktor-o-covid-19-falszywe-tezy-niewiarygodne-zrodla,1050121.html

kulibob
03-10-2021, 18:18
Błąd czynisz w założeniu mądrości autorów plandemii . Mądry nigdy nie pragnie władzy, patrz na naszego premiera dla tego tytułu zrezygnował dla kilkakrotnie mniej płatnej pensji. A związaną z znacznym stresem. Tak na oko debil tak czyni- zamienił stryjek siekierkę na kijek

Ale kumasz dobrze na tej zasadzie Putin wprowadził sputnika: Teraz wypuszczą coś co załatwi nieszczepionych to całkiem logiczne aby łatwo Covidem-22 załatwić buntowników. tylko ma dotyczyć frajerów już zaczipowanych jedną z dawek przypominających. Druga wymienna teza to drenaż państw, ludzi z forsy na kolejne "konieczne" szczepienia .

Mózg zaczyna pracować strach w oczach widać ale za późno śmierć nadchodzi

Kaizen
03-10-2021, 18:23
[I]CDC przyznaje, że wszystkie „szczepionki przeciwko Covid-19” zawierają komórki oznaczane jako HEK-293 – human embryonic kidney cells 293);

Linie te nie są wykorzystywane w produkcji szczepionek mRNA. Niemniej jednak, komórki HEK293 zostały wykorzystane przez Pfizera i Modernę na wstępnym etapie prac rozwoju swoich kandydatów na szczepionkę, by sprawdzić czy komórki te pobierają mRNA. (https://nil.org.pl/aktualnosci/5416-komorki-linii-zarodkowychembrionalnych-a-szczepionki-przeciw-covid-19)

gnago
03-10-2021, 18:28
Znaczy CDC kłamie publicznie ? :mad::bash: I Kaizen wie lepiej?




Skarbie weryfikowałeś osobiście czy znów wiara w moc słowa pisanego, zero wahań, badań różnych źródeł. A nawiasem nasi "eksperci" procovidowi są zapraszani do Włoch ?:no:
Bo zakała medycyny i foliarz promujący morderczy lek i owszem
https://przychodnia-przemysl.pl/lekarz-wlodzimierz-bodnar-we-wloskim-senacie/

Kaizen
03-10-2021, 18:45
Znaczy CDC kłamie publicznie ? :mad::bash: I Kaizen wie lepiej?


'

Skarbie weryfikowałeś osobiście czy znów wiara w moc słowa pisanego, zero wahań, badań różnych źródeł. A nawiasem nasi "eksperci" procovidowi są zapraszani do Włoch ?:no:
Bo zakała medycyny i foliarz promujący morderczy lek i owszem
https://przychodnia-przemysl.pl/lekarz-wlodzimierz-bodnar-we-wloskim-senacie/

Nie CDC, a bibuła kłamie. I nie Kaizen twierdzi, a NIL.

Szczepionki mRNA nie zawierają żadnych komórek.


https://www.youtube.com/watch?v=v-NEr3KCug8

A Ty sam zweryfikowałeś bibułę? Czy znów wiara w słowa pisane w szambie?

stos
03-10-2021, 19:07
że Mengele robiła to
Ty to nawet nie wiesz że Mengele nie był kobietą a mnie pouczasz.
Reszta to brednie nie warte komentarza.

stos
03-10-2021, 19:09
Czego nie potrafisz sprawdzić? Tego że jednocześnie na FM jest zalogowany @fotohobby i @d7d ?
Jeżeli tego nie potrafisz to nie potrafisz ogarnąć spraw lekko trudniejszych.

Pisz tak, może ci ktoś uwierzy na nie wiele warte słowo.

stos
03-10-2021, 19:11
To jest twoja opinia i możesz ją sobie mieć, ale jest mało istotna z uwagi na twój brak kwalifikacji co do oceny następstw.
Za dzieci odpowiedzialność ponoszą rodzice, a ich nikt nie zmusza.
Każda szczepionka (lek) przeznaczona dla dzieci przed rejestracją przechodzi testy na dzieciach.
Ja bym swojego dziecka na testy nie zapisał, ktoś inny tak - nadal jest to lata świetlne od eksperymentów Mengele, gdzie dzieci rodzicom odbierano (czy wręcz ich zabijano).
Na pewno?
A co z dziećmi w domach dziecka, na których te eksperymenty się robi?
Albo na dzieciach upośledzonych?

Ryni
03-10-2021, 19:21
A co z odkryciami tej od wynalazków i balonów?
Nie podają leków przeciwhistaminowych?

Adam M.

Nic się nie dzieje. Pojawił się tylko ten jeden artykuł i cisza.

fotohobby
03-10-2021, 19:22
Na pewno?
A co z dziećmi w domach dziecka, na których te eksperymenty się robi?
Albo na dzieciach upośledzonych?

Nie czytałem o tym. Możesz podać przykłady jaka firma i jakich domach dziecka przeprowadza testy szczepionki na Covid ? ?

gnago
03-10-2021, 19:24
Zdrowia życzę: raperka Nicki Minaj napisała na Twitterze o przyjacielu swojego kuzyna, który zaszczepił i później miał zapalenie jąder (obrzęk jąder). Jego dziewczyna zerwała z nim przed planowanym ślubem.




Nicki była wyśmiewana na całym świecie za ten tweet przez „ekspertów od szczepionek COVID” i media głównego nurtu z całego świata. Z tego co widzę, to żaden ekspert medyczny nie poparł jej stanowiska, żadna osoba sprawująca funkcję w różnych instytucjach, organach administracyjnych, nie pospieszył jej z pomocą merytoryczną. Nikt.

Ale okazuje się, że Nicki miała absolutną rację. Natomiast wszystkie światowe autorytety i eksperci medyczni – nie mieli racji. To zjawisko jest znane jako „niewygodna prawda”.

Wkrótce po tym jak na Twitterze umieściłem naukowe dowody: wyniki VAERS, testy Fisher Exact, Twitter zablokował mój główny tweet (ze wszystkimi podtweetami), aby nikt nie dowiedział się prawdy.

Postanowiłem więc napisać ten artykuł dla TrialSiteNews, aby każdy mógł sam zdecydować, komu wierzyć.

Za https://www.bibula.com/?p=128059

I goglanie https://www.google.com/search?client=opera&q=aperka+Nicki+Minaj+napisała+na+Twitterze+o+przy jacielu+swojego+kuzyna%2C+który+zaszczepił+i+pó źniej+miał+zapalenie+jąder+(obrzęk+jąder).+Je go+dziewczyna+zerwała+z+nim+przed+planowanym+ślu bem.%0A%0A%0A%C2%A0%0A%0ANicki+była+wyśmiewana+n a+całym+świecie+za+ten+tweet+przez+„ekspertów +od+szczepionek+COVID”+i+media+głównego+nurtu+ z+całego+świata.+Z+tego+co+widzę%2C+to+żaden+e kspert+medyczny+nie+poparł+jej+stanowiska%2C+żad na+osoba+sprawująca+funkcję+w+różnych+instytuc jach%2C+organach+administracyjnych%2C+nie+pospiesz ył+jej+z+pomocą+merytoryczną.+Nikt.%C2%A0%0A%0A Ale+okazuje+się%2C+że+Nicki+miała+absolutną+ra cję.+Natomiast+wszystkie+światowe+autorytety+i+e ksperci+medyczni+–+nie+mieli+racji.+To+zjawisko+ jest+znane+jako+„niewygodna+prawda”.%0A%0AWkr� �tce+po+tym+jak+na+Twitterze+umieściłem+naukowe+ dowody%3A+wyniki+VAERS%2C+testy+Fisher+Exact%2C+Tw itter+zablokował+mój+główny+tweet+(ze+wszystki mi+podtweetami)%2C+aby+nikt+nie+dowiedział+się+p rawdy.%0A%0APostanowiłem+więc+napisać+ten+artyk uł+dla+TrialSiteNews%2C+aby+każdy+mógł+sam+zde cydować%2C+komu+wierzyć.&sourceid=opera&ie=UTF-8&oe=UTF-8

d7d
03-10-2021, 19:52
Zdrowia życzę: raperka [I]Nicki Minaj napisała na Twitterze o przyjacielu swojego kuzyna, który zaszczepił i później miał zapalenie jąder (obrzęk jąder). Jego dziewczyna zerwała z nim przed planowanym ślubem.
...

Ładne bajki, niektórym to się może podobać
https://i.iplsc.com/nicki-minaj/000D4BK04DIGQDPE-C122-F4.jpg

adam_mk
03-10-2021, 19:57
Nic się nie dzieje. Pojawił się tylko ten jeden artykuł i cisza.

Jak to jest spisek, to nie dziwne, że cisza.
Lek na strasznego kovida za złotówkę i bardzo dobrze przebadany, znany od lat...
Tfu!
Toż to straszliwy skok na kasę co już płynie!!!

Niby baba a pies ogrodnika...
Sama nie zarobi i innym kasę od pyska zabierze...
Nie dziwne, ze cisza...

Adam M.

d7d
03-10-2021, 20:04
Specjalnie dla d7d znalazłem!
Interesuje go ten temat...
No to niech sobie poczyta i wyobrazi, jak mu wyobraźni starczy.

https://kobieta.interia.pl/porady/news-trupia-farma-park-pelen-ludzkich-zwlok,nId,1403112

Adam M.

I co w tym rewelacyjnego ma być?
Może dla ciebie, dla mnie nie.
Np. w wielu kryminałach występuje detektyw lub naukowiec który analizuje co zjada i kiedy zjada zwłoki i wyciąga z tego odpowiednie wnioski.
Nic mądrego i odkrywczego nie przekazałeś.


Dobrze wiesz że on tego nie przeczyta ba nawet w ten link nie kliknie .

Który z was jest ten mądry który wszystko wie?
"Oba dwa" ?? :D

d7d
03-10-2021, 20:07
Twoje psychozy maniakalne od dawna mnie już nie interesują.
Znajdź sobie jakis inny temat niz moje posty...

Adam M.

Panie doktorze Adamie!
Udziela Pan teleporad?
To jest kolejny "fach" na którym Pan się zna? :D

gnago
03-10-2021, 20:10
Ładne bajki, niektórym to się może podobać
https://i.iplsc.com/nicki-minaj/000D4BK04DIGQDPE-C122-F4.jpg

Taa bajki, rozum masz:no: decyzję o kłuciu podjąłeś czas będzie na następne i następne i nastepne póki tej bandy u władzy się nie zniesie

d7d
03-10-2021, 20:12
Pewnie że to są bajki.
A dowodu analityk nie dał żadnego.

Kaizen
03-10-2021, 20:58
Zdrowia życzę: raperka [I]Nicki Minaj napisała na Twitterze o przyjacielu swojego kuzyna,

Moja ciotka nie zaszczepiła się, bo Goździkowa jej powiedziała, że umarła po szczepionce.

Ryni
03-10-2021, 21:03
Jak to jest spisek, to nie dziwne, że cisza.
Lek na strasznego kovida za złotówkę i bardzo dobrze przebadany, znany od lat...
Tfu!
Toż to straszliwy skok na kasę co już płynie!!!

Niby baba a pies ogrodnika...
Sama nie zarobi i innym kasę od pyska zabierze...
Nie dziwne, ze cisza...

Adam M.

Nie jest to jedyne odkrycie zamiecione pod dywan.
Więc tak, doszukiwanie się w tym jakiegoś spisku ma sens, tym bardziej, że w kwestii leczenia niewiele się dzieje, a żeby być bardziej precyzyjnym niemal wszystkie próby znalezienia leków utykają na procesie badań.

d7d
03-10-2021, 21:18
Nie jest to jedyne odkrycie zamiecione pod dywan.
Więc tak, doszukiwanie się w tym jakiegoś spisku ma sens, tym bardziej, że w kwestii leczenia niewiele się dzieje, a żeby być bardziej precyzyjnym niemal wszystkie próby znalezienia leków utykają na procesie badań.

Było też odkrycie amantadyny.
Też zostało zamiecione pod dywan czy utknęło w trakcie badań?
Szczepionki nie utknęły w trakcie badań i są teraz , przez "mądrych", uznane za eksperyment medyczny, depopulację lub nawet jeden forumowicz na FM (konkretnie @stos) uznał że eksperymenty medyczne Mengele niczym nie różnią się od tych działań firm farmaceutycznych.

Ale tak piszesz teraz, wtedy nie wypowiedziałeś się na temat eksperymentów na dzieciach.
Ja nie widzę różnicy w tym co robił Mengele i tym co teraz robią firmy farmaceutyczne.
Prawdopodobnie ilości zgonów dzisiaj będzie znacznie większa.
...


No cóż...
Byli też w Polsce tacy naukowcy którzy twierdzili, że mamy złoża ropy naftowej większe niż Arabia Saudyjska i tylko spisek nie pozwala nam wydobywać a to odkrycie "zostało zamiecione pod dywan.
Przypadek ??

adam_mk
03-10-2021, 21:40
Nie jest to jedyne odkrycie zamiecione pod dywan.
Więc tak, doszukiwanie się w tym jakiegoś spisku ma sens, tym bardziej, że w kwestii leczenia niewiele się dzieje, a żeby być bardziej precyzyjnym niemal wszystkie próby znalezienia leków utykają na procesie badań.

Normalne...
Kasa, kasa, kasa....
A te "wartości", no, życie, godność.... = w dupę je sobie wstawcie!

Adam M.

Ryni
03-10-2021, 22:17
Było też odkrycie amantadyny.
Też zostało zamiecione pod dywan czy utknęło w trakcie badań?
Szczepionki nie utknęły w trakcie badań i są teraz , przez "mądrych", uznane za eksperyment medyczny, depopulację lub nawet jeden forumowicz na FM (konkretnie @stos) uznał że eksperymenty medyczne Mengele niczym nie różnią się od tych działań firm farmaceutycznych.


No cóż...
Byli też w Polsce tacy naukowcy którzy twierdzili, że mamy złoża ropy naftowej większe niż Arabia Saudyjska i tylko spisek nie pozwala nam wydobywać a to odkrycie "zostało zamiecione pod dywan.
Przypadek ??

Czy amantadynę można uznać za odkrycie trudno mi powiedzieć, to dość stary i bardzo paskudny lek, a jego skuteczność, bądź nie, zapewne wykażą badania które z tego co się orientuje jeszcze trwają.
Procesu badań, bądź ich zakończenia w przypadku szczepionek nie śledzę, a wszystkie opinie na ich temat traktuje jako ciekawostki, które mogą pomóc mi podjąć decyzje czy się szczepić czy nie. W tej chwili jestem na nie.

Arturo1972
03-10-2021, 22:39
Procesu badań, bądź ich zakończenia w przypadku szczepionek nie śledzę, a wszystkie opinie na ich temat traktuje jako ciekawostki, które mogą pomóc mi podjąć decyzje czy się szczepić czy nie. W tej chwili jestem na nie.
Nieźle Ci mózg wypłukali ci od "szczesc boże" i pedofilów w sutannach głoszących "słowo boze" :D

https://youtu.be/G1_A1Obt7PI

Ryni
03-10-2021, 23:06
Cóż @Arturo1972, będziesz musiał żyć z tą świadomością, nie wiedząc nawet, co sadze o tym wpisie.

firmer
04-10-2021, 02:17
Czyżby to już pierwsze przypadki ADE? Oby nie...

Pacjent przyszedł do szpitala na dializę i ... w szpitalu wybuchła epidemia. Fakt, że 96 procent tej populacji została zaszczepiona – poziom znacznie powyżej wczesnych szacunków procentowych wymaganych dla odporności stada – najwyraźniej nie zrobił na wirusie żadnego wrażenia (kaizen - jak Twe animacje obrazujące herd immunity?).

Spośród zarażonych 23 było pacjentami, a 19 personelem. Cały personel szybko się otrząsnąłął, ale pięciu pacjentów zmarło, a stan kolejnych dziewięciu określono jako ciężki lub krytyczny. Wszyscy zostali zaszczepieni. Nieszczepieni zakażeni pacjenci przeszli chorobę łagodnie.

Ciekawe również, że "roznosiciela zero" testowano PCR z "progiem" tylko 13,6 – bardzo niskim, co sugeruje miano wirusa około milion razy większe niż u osoby "lekko zarażonej".

Ponieważ jednak kowid to religia, to jej kapłani wyciągnęli z powyższego iście "naukawe" wnioski, których nie powstydziby się kulibob czy bliźniaki czterojajeczne foto i d7d:
"Ta epidemia szpitalna ilustruje wysoką przenośność wariantu SARS-CoV-2 Delta wśród osób dwukrotnie zaszczepionych i zamaskowanych. Sugeruje to pewien spadek odporności, choć nadal zapewnia ochronę osobom bez chorób współistniejących. Jednak może być potrzebna trzecia dawka szczepionki, szczególnie u osób z czynnikami ryzyka ciężkiego COVID-19. Zaleca się odpowiednie stosowanie masek, zwłaszcza w warunkach wysokiego ryzyka."

kaizen jak zajrzy do artykułu, to pewnie zaraz wytłumaczy, że jest inaczej, niż tu napisałem...

https://www.eurosurveillance.org/content/10.2807/1560-7917.ES.2021.26.39.2100822


https://i.ibb.co/9wSssWL/n-vax-mild.jpg (https://ibb.co/gvhzzJp)

JTKirk
04-10-2021, 06:30
Nie czytałem o tym. Możesz podać przykłady jaka firma i jakich domach dziecka przeprowadza testy szczepionki na Covid ? ?

Gdzieś mi się obiło o uszy, nie ma dowodu na ten moment, czy dzieci z domów dziecka, ale były takie mocne podejrzenia. Wszyscy nabrali wody w usta, jak sprawa zrobiła się publiczna...Temat z domami dziecka pewnie wyniknął dlatego, bo pewnie większość rodziców nawet by nie pomyślała o tym, żeby swoje dzieci zapisać do takich badań.
Były nawet wymienione ośrodki w kraju, które robią takie badania..


https://www.politykazdrowotna.com/73833,ruszaja-badania-szczepionki-u-dzieci-ponizej-12-r-z
https://wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/polska/news-szczepienia-nieletnich-trwaja-testy-kliniczne-na-dzieciach-w,nId,5212610

źródło niestety tylko takie - dobrze było znaleźć potwierdzenie gdzie indziej
https://youtu.be/kLNHkUQlnA8
od 55:45 masz pełna listę ośrodków które prowadzą takie badania.

Z czasem może będzie więcej danych na ten temat.

Gik
04-10-2021, 06:33
Widzisz jaki jesteś ułomny obecne szczepionki zabezpiecza przed cov 22-23 nowsze niby te same już nie i to jest genialne
Rozwiąże to problem
-przeludnienia
-wrogich nacji
- przygłupów

Powstanie NWO łatwiejszy do sterowania i bezpieczniejszy tak do genialny plan pozbycia się tych co zbytnio mieszali się z neandertalczykami
Tacy jesteście mądrzy a nie widzicie że wasza gówno wiedza i mądrość was załatwiła.
Ten kto to wymyślił był genialny plan pozbycia się śmiecia

ps. Neandertalczycy to była ta wersja z większymi mózgami :)
ale dla czego wyginęli? Było ich mniej.

Kaizen
04-10-2021, 07:29
kaizen jak zajrzy do artykułu, to pewnie zaraz wytłumaczy, że jest inaczej, niż tu napisałem...

https://www.eurosurveillance.org/content/10.2807/1560-7917.ES.2021.26.39.2100822


https://i.ibb.co/9wSssWL/n-vax-mild.jpg (https://ibb.co/gvhzzJp)

Było już wiele razy, że zwłaszcza wśród osób starszych i schorowanych odporność z czasem znacznie maleje. Stad potrzebna jest dla nich trzecia dawka. Pięknie to pokazuje ta tabelka (trzecia kolumna konkretnie). To chciałeś pokazać? Racja. Tak właśnie jest - trzeba podawać takim osobom trzecią dawkę.

JTKirk
04-10-2021, 07:57
wysyp faków ostatnio
https://legaartis.pl/blog/2021/10/03/w-szczepionkach-na-covid-19-znaleziono-pasozyty/

goguś
04-10-2021, 08:19
Było też odkrycie amantadyny.
Też zostało zamiecione pod dywan czy utknęło w trakcie badań?
Szczepionki nie utknęły w trakcie badań i są teraz , przez "mądrych", uznane za eksperyment medyczny, depopulację lub nawet jeden forumowicz na FM (konkretnie @stos) uznał że eksperymenty medyczne Mengele niczym nie różnią się od tych działań firm farmaceutycznych.


No cóż...
Byli też w Polsce tacy naukowcy którzy twierdzili, że mamy złoża ropy naftowej większe niż Arabia Saudyjska i tylko spisek nie pozwala nam wydobywać a to odkrycie "zostało zamiecione pod dywan.
Przypadek ??

Nie sztuka zrobić sobie wirusa a potem go zwalczać swoją szczepionką bo tak pewnie większość by potrafił , sztuką jest to tak zrobić aby nikt nie dociekał kto to zmajstrował , wiemy kto fundował WHO wiemy kto wpłacał kasę na instytut w Wuhan i znamy nazwiska a przynajmniej część ludzi zna narazie zna i co ano nic wszystko ok kasa leci wszystkim ludzie chorują znachory mają zajęcie i $$$ więc niech trwa i trwa .:cool:

goguś
04-10-2021, 08:22
Nieźle Ci mózg wypłukali ci od "szczesc boże" i pedofilów w sutannach głoszących "słowo boze" :D

https://youtu.be/G1_A1Obt7PI

Dodaj jeszcze szefostwo TVN -u ,chcesz być rzetelny to wymieniaj wszystkich inaczej wiadomość nic warta .

kulibob
04-10-2021, 10:28
Nie sztuka zrobić sobie wirusa a potem go zwalczać swoją szczepionką bo tak pewnie większość by potrafił , sztuką jest to tak zrobić aby nikt nie dociekał kto to zmajstrował , wiemy kto fundował WHO wiemy kto wpłacał kasę na instytut w Wuhan i znamy nazwiska a przynajmniej część ludzi zna narazie zna i co ano nic wszystko ok kasa leci wszystkim ludzie chorują znachory mają zajęcie i $$$ więc niech trwa i trwa .:cool:

Tylko że stare i obecne partie mrna chronią przed tym co dopiero wypuszczą . Nowsze partie nie będą chronić wykończa w ten sposób małpy rzucające kamieniami w samolot ( debili)

d7d
04-10-2021, 10:42
Cóż @Arturo1972, będziesz musiał żyć z tą świadomością, nie wiedząc nawet, co sadze o tym wpisie.

Dlaczego sądzisz, że będzie "musiał żyć z tą świadomością, nie wiedząc nawet, co sadze o tym wpisie. " ?
Banicja nie powoduje możliwości czytania wpisów na FM.

d7d
04-10-2021, 10:49
Nie sztuka zrobić sobie wirusa a potem go zwalczać swoją szczepionką bo tak pewnie większość by potrafił , sztuką jest to tak zrobić aby nikt nie dociekał kto to zmajstrował , wiemy kto fundował WHO wiemy kto wpłacał kasę na instytut w Wuhan i znamy nazwiska a przynajmniej część ludzi zna narazie zna i co ano nic wszystko ok kasa leci wszystkim ludzie chorują znachory mają zajęcie i $$$ więc niech trwa i trwa .:cool:

Przecież "wiemy" kto za tym stoi: Bill Gates, George Soros i BIG PHARMA.
Ale słabi są i się wydało i teraz już wszyscy "wiedzą".

firmer
04-10-2021, 11:23
Było już wiele razy, że zwłaszcza wśród osób starszych i schorowanych odporność z czasem znacznie maleje. Stad potrzebna jest dla nich trzecia dawka. Pięknie to pokazuje ta tabelka (trzecia kolumna konkretnie). To chciałeś pokazać? Racja. Tak właśnie jest - trzeba podawać takim osobom trzecią dawkę.

Czyli jednak 2x do roku to również za mało, skoro po 6 miesiącach stadu zabrakło odporności? Czyli jak często Kaizen?


Pochwalcie się kowidjanie - kto już taką ma?

https://i.ibb.co/KrP6qht/bill-date.jpg (https://imgbb.com/)

kulibob
04-10-2021, 11:33
Przecież "wiemy" kto za tym stoi: Bill Gates, George Soros i BIG PHARMA.
Ale słabi są i się wydało i teraz już wszyscy "wiedzą".

Naziści z księżyca !!

Kaizen
04-10-2021, 12:18
Czyli jednak 2x do roku to również za mało, skoro po 6 miesiącach stadu zabrakło odporności? Czyli jak często Kaizen?

To pytanie retoryczne?
Jak sądzisz, kto może znać odpowiedź gdy niedawno zaczęto podawać trzecią dawkę?
Wiesz, ile dawek szczepionki na błonicę, tężec, krztusiec, polio czy WZW trzeba podać?

Wiesz, jak długo masz odporność pop pierwszym drugim czy trzecim przechorowaniu Covid?

henrykow
04-10-2021, 13:30
Ty to nawet nie wiesz że Mengele nie był kobietą a mnie pouczasz.
Reszta to brednie nie warte komentarza.

Oj, nie dziw się, nie zdążył zajrzeć do Wikipedii:lol2::lol2:

henrykow
04-10-2021, 13:32
Nie czytałem o tym. Możesz podać przykłady jaka firma i jakich domach dziecka przeprowadza testy szczepionki na Covid ? ?

A ciężko zajrzeć do wujka?? Pisza tam o tym. Nawet jakiś czas temu wstawiłem linka mówiącego o doświadczeniu na dzieciach w tym te z Polski, brałeś w tej dyskusji udział ale cóż jak zwykle amnezja nopowa.

fotohobby
04-10-2021, 13:42
A ciężko zajrzeć do wujka?? Pisza tam o tym. Nawet jakiś czas temu wstawiłem linka mówiącego o doświadczeniu na dzieciach w tym te z Polski, brałeś w tej dyskusji udział ale cóż jak zwykle amnezja nopowa.

Nie znalazłem, możesz przytoczyć ?
W linku, który wstawiałeś nie było informacji o które pytam.

henrykow
04-10-2021, 13:56
Nie pamiętasz jak mi zarzuciłeś że dzieci mogą być szczepione powyżej 12 roku życia?
Wtedy wrzuciłem link (albo ktoś inny) ale był i pisało w nim o tych eksperymentach na dzieciach na całym świecie a w Polsce bodajże brało udział 150 dzieci o ile dobrze pamiętam.

henrykow
04-10-2021, 13:59
Nie znalazłem, możesz przytoczyć ?
W linku, który wstawiałeś nie było informacji o które pytam.

Nie chcę być uszczypliwy ale zajęło mi to dosłownie kilka sekund aby znaleźć ten link, a ty taki światły i nie mogłeś go odnaleźć??
https://www.medonet.pl/porozmawiajmyoszczepionce/szczepionka-na-covid-19,premier-morawiecki--dopuscimy-szczepienia-dzieci-ponizej-12-lat,artykul,72847805.html


Szczepienia dzieci na COVID-19

- Jeżeli będzie taka możliwość, to dopuścimy do szczepienia dzieci poniżej 12. roku życia. Szczepienia na wiele innych chorób są obowiązkowe - powiedział Morawiecki.

Przypomnijmy, że na razie szczepionka marki Pfizer jest dopuszczona do podawania dzieciom powyżej 12 lat. W przypadku osób niepełnoletnich, zgodę na szczepienie musi wyrazić rodzic lub opiekun.

Trwają badania nad skutecznością szczepionek u młodszych dzieci. Bierze w nich udział 150 dzieci z Polski.

goguś
04-10-2021, 15:26
Przecież "wiemy" kto za tym stoi: Bill Gates, George Soros i BIG PHARMA.
Ale słabi są i się wydało i teraz już wszyscy "wiedzą".

No widzisz dalej nic nie wiesz , szkoda że większą uwagę poświęcasz tutejszym osobom niż tym co dzieje się tam , byłbym złośliwy to bym cie posądzał o pożytecznego idioty ale że nie jestem złośliwy to powiem tylko żeś dyletant i głuchy na fakty .

fotohobby
04-10-2021, 15:27
Nie chcę być uszczypliwy ale zajęło mi to dosłownie kilka sekund aby znaleźć ten link, a ty taki światły i nie mogłeś go odnaleźć??
https://www.medonet.pl/porozmawiajmyoszczepionce/szczepionka-na-covid-19,premier-morawiecki--dopuscimy-szczepienia-dzieci-ponizej-12-lat,artykul,72847805.html

Nie chce być uszczypliwy, ale (o czym już dziś pisałem) ten link nie odpowiada na pytanie, które postawiłem.
Może przeczytaj je jeszcze raz

henrykow
04-10-2021, 15:37
Nie czytałem o tym. Możesz podać przykłady jaka firma i jakich domach dziecka przeprowadza testy szczepionki na Covid ? ?

https://www.rp.pl/swiat/art26261-szczepienia-w-domu-dla-dzieci-interweniuja-poslowie-zjednoczonej-prawicy

fotohobby
04-10-2021, 15:51
I znowu nie na temat. Czytasz to co linkujesz ?

Teraz, gdy Ministerstwo Zdrowia dało zgodę na szczepienie dzieci powyżej 12 roku życia, to postanowiliśmy umożliwić to również naszym podopiecznym - mówiła w ubiegłym tygodniu w rozmowie z portalem nowydworgdanski.naszemiasto.pl, Aleksandra Krefta, dyrektorka nowodworskiego domu dla dzieci

Dzieci mają swoich opiekunów prawnych, którymi są bliskie im osoby. W porozumieniu z opiekunami te dzieci, które chciały przystąpić do szczepienia, miały taką możliwość. Ostatecznie trójka naszych pełnoletnich podopiecznych z pomocą opiekunów i wychowawców dobrowolnie zarejestrowała się i zaszczepiła. Oprócz tego dwójka naszych wychowanków pojechała na szczepienie ze swoją babcią. Dla niej też te dzieci postanowiły przyjąć szczepionkę, aby móc ją odwiedzać bez stwarzania ryzyka - dodała.


Ja pytałem czy, a jeśli tak, to w jakich domach dziecka przeprowadzają badania kliniczne (na dzieciach poniżej 12 roku życia).
Możesz odpowiedzieć na temat ?

henrykow
04-10-2021, 15:59
I znowu nie na temat. Czytasz to co linkujesz ?


Ja pytałem czy, a jeśli tak, to w jakich domach dziecka przeprowadzają badania kliniczne (na dzieciach poniżej 12 roku życia).
Możesz odpowiedzieć na temat ?
Nie, Ty pytałeś o

Nie czytałem o tym. Możesz podać przykłady jaka firma i jakich domach dziecka przeprowadza testy szczepionki na Covid ? ?]
a teraz dodajesz coś o badaniach klinicznych???!!!! Tobie to tu nikt nie dogodzi.

fotohobby
04-10-2021, 16:23
Testy=badania kliniczne. Eksperymenty medyczne. Przecież pisałem z @stos o eksperymentach medycznych przeprowadzanych w domach dziecka i na dzieciach upośledzonych.

Zadałem pytanie o te testy, a Ty mi podsyłasz linka, że z jednego domu dziecka troje pełnolednich i dwoje młodszych zdecydowało się skorzystać z możliwości i się zaszczepić.

Matko jedyna.... Ty nie możesz być prawdziwy.

henrykow
04-10-2021, 17:33
Słuchaj, sadzisz że nie mam nic lepszego tylko tobie odwadniać oczywista oczywistość poprzez linki.
Podałem pierwszego gdzie podają że testują szczepionkę na dzieciach poniżej 12 roku życia i drugi gdzie dokonywano tych szczepień a ile i na jakich dzieciach oficjancie się skończył ten test to sobie poszukaj albo dopytuj stos-a.
Fakt jest taki że eksperymentowano na dzieciach poniżej 12 roku szczepionkę na covida.

fotohobby
04-10-2021, 17:54
Słuchaj, sadzisz że nie mam nic lepszego tylko tobie odwadniać oczywista oczywistość poprzez linki.
Podałem pierwszego gdzie podają że testują szczepionkę na dzieciach poniżej 12 roku życia i drugi gdzie dokonywano tych szczepień a ile i na jakich dzieciach oficjancie się skończył ten test to sobie poszukaj albo dopytuj stos-a.
Fakt jest taki że eksperymentowano na dzieciach poniżej 12 roku szczepionkę na covida.

Ale oczywiście, że testują. No skoro chcą wprowadzić,to najpierw testują.
Ale @stos napisał, że robią to w domach dziecka i na dzieciach upośledzonych.
Zapytałem w których domach dziecka.

Jak nie wiesz i nie znasz odpowiedzi, to się nie odzywaj, bo podanie linków, ze troje pełnolelnich mieszkańców domu dziecka i dwoje młodszych (ale powyżej 12roku życia) za zgodą opiekunów prawnych zaszczepiło się przeciw Covid jest w kontekście mojej rozmowy że @stos kompletnie bez sensu.

Staraj się lepiej śledzić wątek, bo znów się potykasz (to nie moje określenie).

henrykow
04-10-2021, 19:16
Dociekliwy jesteś jakby twoje życie od tego zależało i jak ikt nic nie zapoda żadnych linków to widzę że trauma dla ciebie ogromna z tego powodu.
To co stos napisał to z tego powodu żyły sobie podcinasz bo nie udowodnił, a jak udowodni to i tak zaraz to zanegujesz więc po co?
Natomiast co do testowania na ludziach a tym bardziej na dzieciach to jak już tu było napisane wyżej Mengele to robił ale za to dostał kare śmierci a teraz dostają nagrody za to. Poddałbyś swoje dziecko na takie testy??
Natomiast co do opiekunów to jak dostali kasę to zgodzili się a nawet gdy nie dostali to przecież to nie ich dzieci więc im to wisi, proste jak drut, dlaczego ci opiekunowie swoich dzieci nie poddali tym testom?? Nad tym się nie zastanowiłeś?

Kaizen
04-10-2021, 19:18
Natomiast co do testowania na ludziach a tym bardziej na dzieciach to jak już tu było napisane wyżej Mengele to robił ale za to dostał kare śmierci a teraz dostają nagrody za to. Poddałbyś swoje dziecko na takie testy??

Nawet napar z lipy trzeba było przetestować na ludziach. To normalna procedura, że przed wypuszczeniem na rynek przeprowadza się badania na ściśle monitorowanej grupie ludzi. Jak docelowo lek ma być dla dzieci, to musi zostać przetestowany na dzieciach.

Jak sobie wyobrażasz wypuszczenie leku na rynek bez badania klinicznego na ludziach?


Czy bym dziecko zapisał? Gdyby nie było w grupie ryzyka, gdybym nie był sam szczególnie narażony, gdyby dziecko nie miało kontaktu z ludźmi szczególnie narażonymi - to pewnie nie. Ale jakbym miał dziecko po przeszczepie, sam pracowałbym na oddziale zakaźnym czy w inny sposób miał motywację - zdecydowanie tak. Trzeba też pamiętać, że udział w takich badaniach oznacza też ścisłe monitorowanie i stałą opiekę dobrych specjalistów.

fotohobby
04-10-2021, 19:22
Czlowieku - o tym ( o Mengele, o eksperymentach) było wczoraj, przeczytaj wczorajsze wypowiedzi, bo mi szkoda czasu na bazproduktywne gadanie z tobą.
Aż tak mi się nie nudzi.

Zadałem na koniec dyskusji pewne pytanie - albo potrafisz na nie odpowiedzieć, a jeśli nie skończ trollowac.

firmer
04-10-2021, 19:23
jak tam mordeczki dajecie sobie radę beż świeżej dawki kowidowej propagandy z pejsika?


https://i.ibb.co/Ch7vJ8n/pejs-down.jpg (https://ibb.co/SRn0QyK)

gnago
04-10-2021, 19:28
Światełko nadziei dla kłutych:https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/naukowcy-odkryli-gen-ktory-blokuje-smiercionosne-wirusy

henrykow
04-10-2021, 19:31
Czlowieku - o tym ( o Mengele, o eksperymentach) było wczoraj, przeczytaj wczorajsze wypowiedzi, bo mi szkoda czasu na bazproduktywne gadanie z tobą.
Aż tak mi się nie nudzi.

Zadałem na koniec dyskusji pewne pytanie - albo potrafisz na nie odpowiedzieć, a jeśli nie skończ trollowac.

Jak piskorz się wyślizgujesz od odpowiedzi, nie ma i nie było z tobą nigdy normalnej polemiki.
Faktycznie ta ala szczepionka zablokowała wam strefę w mózgu od logicznego myślenia.

Greengaz
04-10-2021, 20:01
https://wiadomosci.onet.pl/swiat/globalna-awaria-facebook-whatsapp-instagram-nie-dzialaja/7yf4c2s?utm_source=wiadomosci.onet.pl_viasg_wiadom osci&utm_medium=referal&utm_campaign=leo_automatic&srcc=ucs&utm_v=2

COVID????
czy
szczepionka na Covid.

fotohobby
04-10-2021, 20:16
Jak piskorz się wyślizgujesz od odpowiedzi, nie ma i nie było z tobą nigdy normalnej polemiki.
Faktycznie ta ala szczepionka zablokowała wam strefę w mózgu od logicznego myślenia.

Chłopie, obudziłes się dzisiaj, zobaczyłeś moje pytanie, które pozostało bez odpowiedzi, postanowiłeś błysnąć, ale zaorałeś się, bo jak to zwykle bywa nie zrozumiałeś tekstu.
Masz informacje o które prosiłem to za zacznij jeszcze raz - z lepszym skutkiem.
Jeśli nie - skończ ten trolling, bo robi się męczący.

Właśnie zrozumieniem, dlaczego tak obawiasz się tej szczepionki...

henrykow
04-10-2021, 20:22
Ja szczepionki się nie boję ale takiej prawdziwej, w programie doświadczalnym nie mam zamiaru brać udziału.
I nikt tak tu nie trolluje jak wasza trójka szczepionkowa.
Więc jak już mówiłem, nie było i nie będzie normalnej wymiany zdań z kimś kto jest fanatykiem.

adam_mk
04-10-2021, 20:30
https://www.youtube.com/watch?v=3OcTEEnKhQc

Taka ciekawostka...

Adam M.

fotohobby
04-10-2021, 20:36
Ja szczepionki się nie boję ale takiej prawdziwej, w programie doświadczalnym nie mam zamiaru brać udziału.
I nikt tak tu nie trolluje jak wasza trójka szczepionkowa.
Więc jak już mówiłem, nie było i nie będzie normalnej wymiany zdań z kimś kto jest fanatykiem.

Ale jakim fanatykiem ?
Ja kogoś zachęcam do szczepień ? Promuję je ?
Czy uważam nieszczepionych za gorszych ? (Tak, jak wielu antyszczepionkowców uważa za gorszych szczepionych, bo rzekomo jakieś białka przenoszą).
Ja już zwątpiłem w twoją umiejętność czytania ze zrozumieniem i łączenia prostych faktów, dlatego twoje opinie specjalnie mnie nie ruszają, choć wciąż wywołują uśmiech ;)

henrykow
04-10-2021, 20:39
Rozbawiłeś mnie tym tekstem, wiesz jak poprawić humor aby lepiej się mi spało.

fotohobby
04-10-2021, 20:48
No widzisz, parę prawd z mojej strony i zostałeś bez słowa - acz z niemądrym uśmiechem.
Jeszcze jedno - mój syn skończył kilka miesięcy temu 12 lat, ale nie widzę potrzeby szczepienia go.

I gdzie ten wyimaginowany fanatyzm ?

Greengaz
04-10-2021, 21:07
https://www.youtube.com/watch?v=3OcTEEnKhQc

Taka ciekawostka...

Adam M.

Taka ciekawostka

https://spidersweb.pl/2018/01/surowa-woda.html

henrykow
04-10-2021, 21:24
No widzisz, parę prawd z mojej strony i zostałeś bez słowa - acz z niemądrym uśmiechem.
Jeszcze jedno - mój syn skończył kilka miesięcy temu 12 lat, ale nie widzę potrzeby szczepienia go.

I gdzie ten wyimaginowany fanatyzm ?

Te parę prawd z twojej strony to tzw trzecia prawda.
Pytałem czy dałbyś swoje dzieci aby eksperymentował ktoś na nich szczepionkę a nie czy widzisz taką potrzebę czy nie, panie mistrzu od pisania prawdy ale tej trzeciej:D

fotohobby
04-10-2021, 21:50
Twoj brak logiki jest zatrważający.
Jeśli nie widzę potrzeby szczepienia syna zarejestrowaną i dopuszczoną do stosowania szczepionką, to przecież tym bardziej nie zaszczepiłbym go szczepionką w fazie badań klinicznych.
Czy Ty sam nie potrafisz ruszyć głowa, tylko trzeba ci tłumaczyć jak krowie na rowie?

d7d
04-10-2021, 21:56
Znowu błazenowate wymieszanie mentorskiego tonu z niskich lotów żartem... poziom podwórkowego, sam wiesz kogo.

Przeczytaj jakie głupoty wypisujesz o laskach i ich problemach zdrowotnych.
No chyba że jesteś ich (tych "Lasek") lekarzem.

Chef Paul
04-10-2021, 22:03
https://www.youtube.com/watch?v=3OcTEEnKhQc

Taka ciekawostka...

Adam M.
... tegoż samego autora
Dr Franc Zalewski - jako powstało życie. Sztyczny układ Słoneczny.https://www.youtube.com/watch?v=ij2s_... (https://www.youtube.com/watch?v=ij2s_eNXgzw&t=0s):rotfl:

d7d
04-10-2021, 22:20
jak tam mordeczki dajecie sobie radę beż świeżej dawki kowidowej propagandy z pejsika?


Już kiedyś ktoś publikował podobne wpisy i podobne bezsensowne zdjęcia.
Podobny styl....
Skąd ja ciebie znam? :)

PS Głupie zdjęcie wykasowałem.

d7d
04-10-2021, 22:25
https://www.youtube.com/watch?v=3OcTEEnKhQc

Taka ciekawostka...

Adam M.

Jeśli ktoś zapragnąłby mieć udział w wydaniu następnych moich pism oraz działaniu dla dobra wspólnej idei „System Miłości” i zdobywania niebiańskiej wiedzy dla siebie, „Wiedza od Ojca Pio” - to podaję osobiste konto:
Wiesław Matuch
BNP Paribas Bank Polska S.A.
Konto: 90 2030 0045 1130 0000 1538 6050 w tytule podać DAROWIZNA – aby uniknąć podatku.

Natomiast żeby przesłać kwotę do Polski z zagranicy trzeba podać tak:
PLPK90203000451130000015386050 - Wiesław Matuch Darowizna:
Lub : Wiesław Matuch 90 2030 0045 1130 0000 1538 6050 w tytule podać DAROWIZNA

Faktycznie!
Masz rację, Kasa Jest Najważniejsza :D

kulibob
05-10-2021, 06:49
https://www.youtube.com/watch?v=3OcTEEnKhQc

Taka ciekawostka...

Adam M.

Zaraportowane o fake newsów

Niezle jebnięty dziad ośmiornice ma we krwi obcy z dupy mi wyjdzie

2112wojtek
05-10-2021, 09:48
Zaraportowane o fake newsów

Niezle jebnięty dziad ośmiornice ma we krwi obcy z dupy mi wyjdzie:D
Chyba zbyt lekceważąco określiłeś stan umysłu tego człowieka. On jest całkiem sprytnym biznesmenem. Podobnie zresztą jak i inni profesorowie "jutuba" od nauk fantastycznych.
Ten kanał ma sprytne pozycjonowanie na YT. Spójrz na częstotliwość wpisów, podane tam konta, czas przyrostu subskrybentów. A to dopiero początek.
YT zaczyna płacić już od 1 tys. subskrypcji , ilości wyświetleń, komentarzy. Fajne pieniądze zaczynają się przy 100tysiącach.
Dobry bajer to 90% sukcesu.
Debile to ci, którzy tego bezkrytycznie słuchają, komentują i wierzą. Pokaż mi jakąkolwiek inną religię, która rozprzestrzenia się z taką prędkością - film po jednym dniu ma 62 tys wyświetleń,533komenty i kilku reklamodawców.
Kto tu więc jest j...y?:lol2:
Jak mawia pewien fizyk akademicki: " kasa, kasa panie, kasa"

gnago
05-10-2021, 19:54
A tu widzimy prawdziwy entuzjazm mas dla idei poprawkowego i bezsensownego kłucia

https://www.youtube.com/watch?v=rDNPmF_e8CU&t=41s

d7d
05-10-2021, 20:42
Może sugerują się postami zamieszczanymi na FM przez @gnago i innych wyznawców antyszcepionkowej religii ?

gnago
06-10-2021, 04:18
Tak, tytanie dedukcji, to moi wyznawcy Cała zachodnia UE z wypiekami wczytuje się w tłumaczenia mych wpisów
ZAZDROŚĆ SKRĘCA WĄTPIA?

Nie martw się , twój rychły nopowy zgon zostanie pomszczony............ we Włoszech biorą się za kłujących https://report24.news/arzt-erklaerte-impfung-fuer-13-jaehrige-mit-herzproblemen-fuer-unbedenklich-tot/?feed_id=5943&fbclid=IwAR0kG-yql0qecI5C3TMId8aEi2qUD3aBuT1mvYo_KygQJGKYUEHZCpfD 9IA

Chef Paul
06-10-2021, 07:53
...
Dobry bajer to 90% sukcesu.
Debile to ci, którzy tego bezkrytycznie słuchają, komentują i wierzą. Pokaż mi jakąkolwiek inną religię, która rozprzestrzenia się z taką prędkością - film po jednym dniu ma 62 tys wyświetleń,533komenty i kilku reklamodawców.
Kto tu więc jest j...y?:lol2:
Jak mawia pewien fizyk akademicki: " kasa, kasa panie, kasa"
Wyznawcy i inne pantofelki reklamują ten towar całkowicie za darmo a dodatkowo mitomani starają się to uwiarygodnić, dokładając swoje bajki z mchu i paproci :)

ps - akademik fizyczny częściowo ma rację ogłaszając, iż "większość to idioci" (zapewne nie większość ale spora część jednak) ;)

irqul
06-10-2021, 18:04
Wyznawcy i inne pantofelki reklamują ten towar całkowicie za darmo a dodatkowo mitomani starają się to uwiarygodnić, dokładając swoje bajki z mchu i paproci :)

ps - akademik fizyczny częściowo ma rację ogłaszając, iż "większość to idioci" (zapewne nie większość ale spora część jednak) ;)

Możemy kpić, żartować, lekceważyć..., ale coś religijnego jest na rzeczy. Zauważyłem jedną wypowiedź lekarza, w wątku, o nominalnie rzecz traktując, chorobie zakaźnej - Covidzie! Reszta to spory polityczne, społeczne, doktrynalne... .

Covid ma zasięg globalny i bardziej atrybuty uniwersalnej religii, niż choroby:
DDM- chrześcijańska święta trójca: dezynfekcja- nawiązanie do judaistycznej mezuzy prze wejściu, wierzący czynią rytualny gest umycia rąk, maseczki- czynimy ukłon w stronę hidżabów, a dystansem odcinamy się od tradycyjnych więzi społecznych.

Szczepionka- jak chrzest, czy obrzezanie- rytualne przyjęcie do społeczności.

Instrumentalne używanie przez władców. Wsparcie finansowe dla covidian, prześladowanie opornych.

Męczennicy, Teolodzy, Autorytety, Doktrynerzy, Akolici, Fanatycy, Odszczepieńcy, Agnostycy, Protestanci. Jeżeli któregoś z forumowych dyskutantów pominąłem w kwalifikacji, to przepraszam :popcorn:

goguś
06-10-2021, 18:52
Wyznawcy i inne pantofelki reklamują ten towar całkowicie za darmo a dodatkowo mitomani starają się to uwiarygodnić, dokładając swoje bajki z mchu i paproci :)

ps - akademik fizyczny częściowo ma rację ogłaszając, iż "większość to idioci" (zapewne nie większość ale spora część jednak) ;)

Tam u ciebie jest taka jedna profesor która twierdzi że matematyka jest seksistowska i rasistowska ,widać że wśród uczonych też czubów nie brakuje zwłaszcza w tych chorych lewackich czubach .

2112wojtek
06-10-2021, 19:28
Tam u ciebie jest taka jedna profesor która twierdzi że matematyka jest seksistowska i rasistowska ,widać że wśród uczonych też czubów nie brakuje zwłaszcza w tych chorych lewackich czubach .
Pominąłeś w swej bystrości spostrzeżeń zupełnie te prawackie czuby uczone. Równie chore, jeśli nie bardziej.
Nie wiem czy jest ich też tak dużo , ale oni wyjątkowo głośno drą ryje.
Znam nawet kilku takich u nas. Jeden nawet twierdzi, że przekształcając różniczkową postać prawa Maxwella wyprowadził osobiście matematyczny dowód na bozię.:lol2:
To dopiero trzeba mieć zryty czerep.

d7d
06-10-2021, 21:07
Serio ktoś taki dowód matematyczny wyprowadził? :D

2112wojtek
06-10-2021, 22:08
Serio ktoś taki dowód matematyczny wyprowadził? :D
Niestety, tak twierdził. Pan habilitowany nawet się tym pochwalił na antenie pewnego radyja, do którego był zaproszon przez samego ojca jako wybitny ekspert.
Po telefonie od szorstkiego kolegi z jego macierzystej uczelni, zmieniono szybko temat programu i dalej już tylko gorąco się modlono.
Nie wiem czy o rozum, czy też w innej intencji, ale jak widać prawy światopogląd wcale nie przeszkadza w byciu oszołomem.

Chef Paul
06-10-2021, 22:12
Możemy kpić, żartować, lekceważyć..., ale coś religijnego jest na rzeczy. Zauważyłem jedną wypowiedź lekarza, w wątku, o nominalnie rzecz traktując, chorobie zakaźnej - Covidzie! Reszta to spory polityczne, społeczne, doktrynalne... .

Covid ma zasięg globalny i bardziej atrybuty uniwersalnej religii, niż choroby:
DDM- chrześcijańska święta trójca: dezynfekcja- nawiązanie do judaistycznej mezuzy prze wejściu, wierzący czynią rytualny gest umycia rąk, maseczki- czynimy ukłon w stronę hidżabów, a dystansem odcinamy się od tradycyjnych więzi społecznych.

Szczepionka- jak chrzest, czy obrzezanie- rytualne przyjęcie do społeczności.

Instrumentalne używanie przez władców. Wsparcie finansowe dla covidian, prześladowanie opornych.

Męczennicy, Teolodzy, Autorytety, Doktrynerzy, Akolici, Fanatycy, Odszczepieńcy, Agnostycy, Protestanci. Jeżeli któregoś z forumowych dyskutantów pominąłem w kwalifikacji, to przepraszam :popcorn:
Sądzisz, że to może zmierzać ku inkwizycji ? :D


Tam u ciebie jest taka jedna profesor która twierdzi że matematyka jest seksistowska i rasistowska ,widać że wśród uczonych też czubów nie brakuje zwłaszcza w tych chorych lewackich czubach .
Bercik, coś się Tobie pozajączkowało, tu u mnie to biją murzynów :D
... a u Ciebie ? ;)

d7d
06-10-2021, 22:13
Możemy kpić, żartować, lekceważyć..., ale coś religijnego jest na rzeczy. Zauważyłem jedną wypowiedź lekarza, w wątku, o nominalnie rzecz traktując, chorobie zakaźnej - Covidzie! Reszta to spory polityczne, społeczne, doktrynalne... .

Covid ma zasięg globalny i bardziej atrybuty uniwersalnej religii, niż choroby:
DDM- chrześcijańska święta trójca: dezynfekcja- nawiązanie do judaistycznej mezuzy prze wejściu, wierzący czynią rytualny gest umycia rąk, maseczki- czynimy ukłon w stronę hidżabów, a dystansem odcinamy się od tradycyjnych więzi społecznych.

Szczepionka- jak chrzest, czy obrzezanie- rytualne przyjęcie do społeczności.

Instrumentalne używanie przez władców. Wsparcie finansowe dla covidian, prześladowanie opornych.

Męczennicy, Teolodzy, Autorytety, Doktrynerzy, Akolici, Fanatycy, Odszczepieńcy, Agnostycy, Protestanci. Jeżeli któregoś z forumowych dyskutantów pominąłem w kwalifikacji, to przepraszam :popcorn:

Ładnie popłynąłeś :)
Przy okazji może się okazać, że uraziłeś czyjeś uczucia i to nie covidove.

firmer
06-10-2021, 22:20
to powinno być pokazywane "kulibobom/fanatykom", podobnie jak kursantom na prawo jazdy pokazuje się zdjęcia z wypadków drogowych

https://www.youtube.com/watch?v=UWkEAJwMdKw


https://i.ibb.co/34wNyGm/leg-out.jpg (https://ibb.co/YP6k7YB)

ps. ciekawe jak długo powisi na YT...

Kaizen
06-10-2021, 22:53
to powinno być pokazywane "kulibobom/fanatykom"

18 marca 2021 - 358 ofiar śmiertelnych Covid, 27276 nowych przypadków. Jedna amputacja nogi której pewną przyczyną była zapaść służby zdrowia a niepotwierdzoną przyczyną współistniejącą szczepionka.

firmer
06-10-2021, 23:15
18 marca 2021 - 358 ofiar śmiertelnych Covid, 27276 nowych przypadków. Jedna amputacja nogi której pewną przyczyną była zapaść służby zdrowia a niepotwierdzoną przyczyną współistniejącą szczepionka.

Łaskawca, mogłeś spokojnie napisać ZERO - bo to nawet na NOP'a się chyba nie załapało https://www.pzh.gov.pl/wp-content/uploads/2021/05/Raport-NOP-do-26.04.2021_v1-2.pdf . Ale jak znajdziesz, to odwdzięczę się podaniem "prawdziwszej" liczby zgonów covidowych z 18 marca...

kulibob
07-10-2021, 05:30
to powinno być pokazywane "kulibobom/fanatykom", podobnie jak kursantom na prawo jazdy pokazuje się zdjęcia z wypadków drogowych

https://www.youtube.com/watch?v=UWkEAJwMdKw


https://i.ibb.co/34wNyGm/leg-out.jpg (https://ibb.co/YP6k7YB)

ps. ciekawe jak długo powisi na YT...

Nie obejrzałem całego za długie a facet gada bezpłuciowo. Gdzie dowód na powiązanie ze szczepionka ? Starym ludziom czasem nogi odpadają. Przez kilka dni nie kapną się że noga mu usycha przy samej dupie? Jelsi nawet to wina szczepionki to co z tego to ten jeden na milion co miał pecha reszta zyskała więcej bez żadnych konsekwencji.

Oczywiście zaraportowane do fake newsów

Kaizen
07-10-2021, 07:15
Łaskawca, mogłeś spokojnie napisać ZERO

Co zero? Liczba amputacji zero? To niewłaściwy dokument linkujesz.

goguś
07-10-2021, 08:49
Sądzisz, że to może zmierzać ku inkwizycji ? :D


Bercik, coś się Tobie pozajączkowało, tu u mnie to biją murzynów :D
... a u Ciebie ? ;)

Nie słyszał o takim czy takiej profesor , a co rząd Oregonu planuje też nie słyszał ? lewactwo to stan umysłu .
Lewicowa – co łatwo stwierdzić po publikowanych przez nią na Twitterze treściach – profesor mtematyki Laurie Rubel, która na co dzień wykłada w Brooklyn College

JTKirk
07-10-2021, 10:38
https://childrenshealthdefense.eu/de/europaeische-belange/fuhrt-pfizer-in-polen-spanien-finnland-und-den-usa-illegale-experimente-an-waisenkindern-durch-fragen-an-den-polnischen-senat-die-welt-braucht-antworten/

Chef Paul
07-10-2021, 10:59
Nie słyszał o takim czy takiej profesor , a co rząd Oregonu planuje też nie słyszał ? lewactwo to stan umysłu .
Lewicowa – co łatwo stwierdzić po publikowanych przez nią na Twitterze treściach – profesor mtematyki Laurie Rubel, która na co dzień wykłada w Brooklyn College
Nie słyszał o takim profesor :(
Również nie słyszał co planuje rząd Oregonu :(
Co planuje lewactwo ?

goguś
07-10-2021, 11:26
Nie słyszał o takim profesor :(
Również nie słyszał co planuje rząd Oregonu :(
Co planuje lewactwo ?

Słyszał słyszał na pewno słyszał :yes: ale czym lewactwo może jeszcze zaskoczyć ? chyba już niczym .
https://bezprawnik.pl/rasizm-w-matematyce/
https://niezalezna.pl/345523-lewicowa-profesor-twierdzi-ze-matematyka-jest-rasistowska-nauczyciele-musza-bycswiadomi?fbclid=IwAR2NwZ6UEwe_IRWmRUJf7Mezf2lWJ s8AtoCrcRHKrwxFJ4ECF24EliQ4T4U

Chef Paul
07-10-2021, 13:16
Słyszał słyszał na pewno słyszał :yes: ale czym lewactwo może jeszcze zaskoczyć ? chyba już niczym .
https://bezprawnik.pl/rasizm-w-matematyce/
https://niezalezna.pl/345523-lewicowa-profesor-twierdzi-ze-matematyka-jest-rasistowska-nauczyciele-musza-bycswiadomi?fbclid=IwAR2NwZ6UEwe_IRWmRUJf7Mezf2lWJ s8AtoCrcRHKrwxFJ4ECF24EliQ4T4U
Bercik, jestem pełen podziwu dla Twej wiedzy na światowe gorące tematy :)
A co tam na Twoim podwórku piszą o lewactwie ?
Jeśliś taki sprawny w wyszukiwaniu takich rewelacji, zapewne z łatwością wyszukasz jakieś artykuły o zgonach z powodu poszczepiennej zakrzepicy, które relacjonował jeden z forumowiczów.

stos
07-10-2021, 13:51
https://childrenshealthdefense.eu/de/europaeische-belange/fuhrt-pfizer-in-polen-spanien-finnland-und-den-usa-illegale-experimente-an-waisenkindern-durch-fragen-an-den-polnischen-senat-die-welt-braucht-antworten/

https://medicalkidnap.com/2015/05/16/medical-kidnapping-in-the-u-s-kidnapping-children-for-drug-trials/

d7d
07-10-2021, 15:14
https://childrenshealthdefense.eu/de/europaeische-belange/fuhrt-pfizer-in-polen-spanien-finnland-und-den-usa-illegale-experimente-an-waisenkindern-durch-fragen-an-den-polnischen-senat-die-welt-braucht-antworten/

Odpowiednio zadane pytania i zawsze się coś przyczepi.
Trochę wstyd... ;)

Polskie Stowarzyszenie Niezależnych Lekarzy i Naukowców
https://www.termedia.pl/koronawirus/Lekarze-pytaja-czy-prokuratura-w-koncu-zajmie-sie-hejtem,43556.html

Stowarzyszenie Prawników Głos Wolności
https://gloswolnosci.pl/wzory-pism

Stowarzyszenie Centrum Informacji Zdrowotnej Dobrostan
http://cioz-dobrostan.pl/covid-19/nie-szczepionka/

Fundacja Nowe Spektrum
Data rejestracji 30 lipiec 2021 r.
"Celem fundacji jest działalność społeczna, oświatowa, publicystyczna, gospodarcza i kulturalna..."

firmer
07-10-2021, 15:25
Nie obejrzałem całego za długie a facet gada bezpłuciowo. Gdzie dowód na powiązanie ze szczepionka ? Starym ludziom czasem nogi odpadają. Przez kilka dni nie kapną się że noga mu usycha przy samej dupie? Jelsi nawet to wina szczepionki to co z tego to ten jeden na milion co miał pecha reszta zyskała więcej bez żadnych konsekwencji.

Oczywiście zaraportowane do fake newsów

Za Grzegorzem Płaczkiem - "To się samo komentuje". Pisz kuli pisz, jak najwięcej pisz, obnażaj kowidowy fanatyzm


Co zero? Liczba amputacji zero? To niewłaściwy dokument linkujesz.

To jakaś nowa rekomendacja CDC, że jeżeli w bazie NOP występuje już amputacja, to kolejnych nie wpisujemy? To by wyjaśniało dziecinnną wiarę kuliego, że te prypadki to 1 na milion.

Kaizem - wskaż proszę wpis w rejestrze NOP pasujący do przypadku pana Mieczysława? Please...

d7d
07-10-2021, 15:39
Źródła wiedzy antyszczepionkowej braci, np. :
http://cioz-dobrostan.pl/covid-19/nie-szczepionka/


TZW. „SZCZEPIONKA NA COVID-19” NIE JEST SZCZEPIONKĄ – TO FABRYKA SYNTETYCZNYCH PATOGENÓW!

„To jest mRNA zapakowane w otoczkę tłuszczową, które jest dostarczane do komórki. Jest to urządzenie medyczne, mające na celu pobudzenie ludzkich komórek do tego, żeby stały się wytwórcą patogenów.” – dr. David Martin

EKSPERYMENT MEDYCZNY

irqul
07-10-2021, 15:55
[QUOTE=Chef Paul;8083860]Sądzisz, że to może zmierzać ku inkwizycji ? :D
(..)QUOTE]

Inkwizycja jest! Zerknij na tytuł wątku; oprócz Głoszenia Słowa mamy walkę z heretykami.

Stwarza to pole do POPISU, dla wszystkich chętnych, niezależnie od przynależności i poglądów. Synonimami określenia "herezja" są: "plotka", "konfabulacja", ale też np. "kontestacja". Można walczyć :yes:

Co prawda, nasi forumowi inkwizytorzy bardziej przypominają Ochotniczych Rezerwistów, ale, przyznać trzeba, chęci im nie brakuje. Zgłaszają herezje do odpowiednich instytucji, zaprzeczają głoszonym tutaj nieprawdom. Bardzo chętnie przeczytam, po raz kolejny, o "kłamstwie zakrzepicowym" :popcorn:

d7d
07-10-2021, 16:04
Sądzisz, że to może zmierzać ku inkwizycji ? :D
(..)

Inkwizycja jest! Zerknij na tytuł wątku; oprócz Głoszenia Słowa mamy walkę z heretykami.

Bardzo chętnie przeczytam, po raz kolejny, o "kłamstwie zakrzepicowym" :popcorn:

Przytocz dane ile osób zaszczepionych zmarło w wyniku zakrzepicy (w tysiącach na 1 milion zaszczepionych) oraz ile osób niezaszczepionych zmarło w wyniku zakrzepicy.

Jak przypominają specjaliści, żylna choroba zakrzepowo-zatorowa (ŻchZZ) jest trzecim najczęstszym schorzeniem układu krążenia w Polsce, obok zawału serca i udaru mózgu.

Na przykład zawał serca występuje co roku u ok. 100 tys. osób w naszym kraju, natomiast zakrzepica żył głębokich i zatorowość płucna, czyli dwie składowe ŻchZZ – odpowiednio u 56 tys. i 35 tys. osób, wyjaśnia prof. Krystyna Zawilska, przewodnicząca Grupy ds. Hemostazy Polskiego Towarzystwa Hematologów i Transfuzjologów.
https://www.mp.pl/pacjent/zakrzepica/aktualnosci/108477,zakrzepica-cichy-zabojca

Kaizen
07-10-2021, 17:03
Kaizem - wskaż proszę wpis w rejestrze NOP pasujący do przypadku pana Mieczysława? Please...

To Ty twierdzisz, że to NOP - sam wskaż. Ja twierdzę, że to ofiara zapaści służby zdrowia spowodowanej ogromną liczbą zachorowań na covid, skoro cztery dni lekarze w szpitalu pozostawili pacjenta bez opieki i diagnozy.

firmer
07-10-2021, 17:50
To Ty twierdzisz, że to NOP - sam wskaż. Ja twierdzę, że to ofiara zapaści służby zdrowia spowodowanej ogromną liczbą zachorowań na covid, skoro cztery dni lekarze w szpitalu pozostawili pacjenta bez opieki i diagnozy.

Znajdź powód, dla którego tego przypadku miałoby by nie być w rejestrze? https://szczepienia.pzh.gov.pl/faq/kiedy-zglosic-podejrzenie-niepozadanego-odczynu-poszczepiennego/

irqul
07-10-2021, 17:51
Przytocz dane ile osób zaszczepionych zmarło w wyniku zakrzepicy (w tysiącach na 1 milion zaszczepionych) oraz ile osób niezaszczepionych zmarło w wyniku zakrzepicy.(...)
Skąd ta powściągliwość w żądaniach? Może chciałbyś coś jeszcze, jakieś trzy życzenia, na przykład :yes:

d7d
07-10-2021, 18:18
Skąd ta powściągliwość w żądaniach? Może chciałbyś coś jeszcze, jakieś trzy życzenia, na przykład :yes:

Nie pisałem o żądaniach - co Ty wymyślasz!? Jesteś kolejnym który nie rozumie co zostało napisane?
Głupoty i fake newsy powielasz więc podaj konkretne informacje które mają potwierdzić twoje tezy.
Nie masz nic prawdziwego.
Zakrzepica to poważna choroba która zabijała i nadal zabija bez względu na COVID-19 na na szczepienia lub "szczepienia" lub dowolnie wymyślona przez antyszczepionkowców.

Życzenie - nie powielaj fake newsów.

goguś
07-10-2021, 18:20
Bercik, jestem pełen podziwu dla Twej wiedzy na światowe gorące tematy :)
A co tam na Twoim podwórku piszą o lewactwie ?
Jeśliś taki sprawny w wyszukiwaniu takich rewelacji, zapewne z łatwością wyszukasz jakieś artykuły o zgonach z powodu poszczepiennej zakrzepicy, które relacjonował jeden z forumowiczów.

No niestety rozczaruję cie , nie oglądam TV od dłuższego czasu bo i po co ? sam wiesz i pewnie też to olewasz i niech tak zostanie .:yes:

d7d
07-10-2021, 18:21
No niestety rozczaruję cie , nie oglądam TV od dłuższego czasu bo i po co ? sam wiesz i pewnie też to olewasz i niech tak zostanie .:yes:

Oglądasz filmy na youtube ... to jest jeszcze straszniejsze :D

Kaizen
07-10-2021, 18:25
Znajdź powód, dla którego tego przypadku miałoby by nie być w rejestrze? https://szczepienia.pzh.gov.pl/faq/kiedy-zglosic-podejrzenie-niepozadanego-odczynu-poszczepiennego/

Dlaczego ja mam szukać powodu? Ty znajdź powód, żeby było i dowód, że nie został zgłoszony. I czemu poszkodowany nie zgłosił?

Odpadnięcie nogi nie może być spowodowane szczepionką. Może być spowodowane nie podjęciem leczenia.

Chef Paul
07-10-2021, 18:25
No niestety rozczaruję cie , nie oglądam TV od dłuższego czasu bo i po co ? sam wiesz i pewnie też to olewasz i niech tak zostanie .:yes:
Bercik, co mój post ma wspólnego z oglądaniem TV ?
Przeczytaj go raz jeszcze, ... powoli :)

goguś
07-10-2021, 18:38
Oglądasz filmy na youtube ... to jest jeszcze straszniejsze :D

Nawet na to nie ma za bardzo czasu , jak tu panie żyć :(

goguś
07-10-2021, 18:40
Bercik, co mój post ma wspólnego z oglądaniem TV ?
Przeczytaj go raz jeszcze, ... powoli :)

Pytałeś o jakieś nopy sropy, zakrzepice a to chyba tylko w TV podają nie wiem nie oglądam od czasu jak to wariactwo nastało , mało mnie to interesuje jakoś .

Chef Paul
07-10-2021, 18:46
Pytałeś o jakieś nopy sropy, zakrzepice a to chyba tylko w TV podają nie wiem nie oglądam od czasu jak to wariactwo nastało , mało mnie to interesuje jakoś .
Prosiłem byś przeczytał powoli ...
jeżeli nadal nie rozumiesz pytania to poproś kogoś by Tobie ten tekst przełożył na bardziej dla Ciebie zrozumiały :)

goguś
07-10-2021, 18:59
Bercik, jestem pełen podziwu dla Twej wiedzy na światowe gorące tematy :)
A co tam na Twoim podwórku piszą o lewactwie ?
Jeśliś taki sprawny w wyszukiwaniu takich rewelacji, zapewne z łatwością wyszukasz jakieś artykuły o zgonach z powodu poszczepiennej zakrzepicy, które relacjonował jeden z forumowiczów.

A konkretnie cie interesuje bo pytań kilka ale znając życie pytasz o lewactwo co ? cuż lewactwo to zaraza i tępić trzeba czerwonym żelazem :D tyle w temacie o sropach nopach zakrzepicach i tym podobnych mnie nie pytaj bo nie wiem nie interesuje mnie to , pzdr czegoś ci brakuje jeszcze ?

Chef Paul
07-10-2021, 19:09
A konkretnie cie interesuje bo pytań kilka ale znając życie pytasz o lewactwo co ? cuż lewactwo to zaraza i tępić trzeba czerwonym żelazem :D tyle w temacie o sropach nopach zakrzepicach i tym podobnych mnie nie pytaj bo nie wiem nie interesuje mnie to , pzdr czegoś ci brakuje jeszcze ?
Brakuje :) nawet bardzo Twoich dekonspirujących postów w każdej dziedzinie :)

ps - najbardziej jednak o Oregonie :)
Wyszukaj coś jeszcze proszę.
Przydało by się także coś z Twojego otoczenia lub choćby sąsiedztwa :)

firmer
07-10-2021, 19:23
Dlaczego ja mam szukać powodu? Ty znajdź powód, żeby było i dowód, że nie został zgłoszony. I czemu poszkodowany nie zgłosił?

To może jeszcze to https://szczepienia.pzh.gov.pl/faq/jak-w-polsce-mozna-zglaszac-nop/ , gdzie napisano: "Niepożądane odczyny poszczepienne (NOP) w Polsce można zgłaszać na dwa sposoby:
-w ramach obowiązkowego systemu zgłaszania NOP przez lekarzy za pośrednictwem Inspekcji Sanitarnej..."

i tu wypada mi się z Tobą zgodzić - to musi być straszna zapaść służby zdrowia, skoro w tym przypadku lekarz obowiązkowo nie zgłosił podejrzenia NOP.

Jeżeli pacjent umiera, to też jego wina, że nie zgłasza NOP. To też najnowsze wytyczne ministerstwa kowidowej prawdy? Pytanie retoryczne...każdy samodzielnie wyciągnie wniosek, ile warta jest ta rządowa statystyka NOP'owa



Odpadnięcie nogi nie może być spowodowane szczepionką. Może być spowodowane nie podjęciem leczenia.

masz jedyny opis NOP'a, gdzie doszło do amputacji:

"Zator tętnic kończyny dolnej prawej. Pacjentka po trzech próbach udrożnienia operacyjnego 4 tętnic kończyny dolnej prawej. Bez skutku. Następnie amputacja na podudziu i w związku z brakiem poprawy amputacja na udzie."

Też nie było podjęcia leczenia...

Kaizen
07-10-2021, 19:38
"Niepożądane odczyny poszczepienne (NOP) w Polsce można zgłaszać na dwa sposoby:
-w ramach obowiązkowego systemu zgłaszania NOP przez lekarzy za pośrednictwem Inspekcji Sanitarnej..."

i tu wypada mi się z Tobą zgodzić - to musi być straszna zapaść służby zdrowia, skoro w tym przypadku lekarz obowiązkowo nie zgłosił podejrzenia NOP.

Zapisz się na kurs czytania ze zrozumieniem. To, ze system jest obowiązkowy nie znaczy, że lekarz ma obowiązek.


masz jedyny opis NOP'a, gdzie doszło do amputacji:

"Zator tętnic kończyny dolnej prawej. Pacjentka po trzech próbach udrożnienia operacyjnego 4 tętnic kończyny dolnej prawej. Bez skutku. Następnie amputacja na podudziu i w związku z brakiem poprawy amputacja na udzie."

Też nie było podjęcia leczenia...

To ten pan na filmie kłamał, że nikt się nim nie zajmował? Że dopiero jak tracił przytomność to od razu nogę ucięli? Czy to inny przypadek?

firmer
07-10-2021, 20:01
Zapisz się na kurs czytania ze zrozumieniem. To, ze system jest obowiązkowy nie znaczy, że lekarz ma obowiązek.

Obowiązkowego ubezpieczenia na pojazd też nie wykupujesz? Tu też działa zasada "To, ze system jest obowiązkowy nie znaczy, że właściciel ma obowiązek"? Wyjawisz nam jak to działa?



To ten pan na filmie kłamał, że nikt się nim nie zajmował? Że dopiero jak tracił przytomność to od razu nogę ucięli? Czy to inny przypadek?

Ktoś jeszcze oprócz Kaizen'a nie zrozumiał? Będę się bardiej starał...

Póki co, especially for You, Kaizen:
- inny przypadek - kobieta (pacjentka...), lat 66... czyli nie pan Mieczysław
- to jedyny przypadek amputacji w rejestrze... czyli, tu się skup, bo dowód nie wprost - przypadku pana Mieczysława nie ma w rejestrze

Taki dowód, że przypadku pana Mieczysława nie ma w rejestrze NOP'ów wystarczy?

irqul
07-10-2021, 20:19
Nie pisałem o żądaniach - co Ty wymyślasz!? Jesteś kolejnym który nie rozumie co zostało napisane?
Głupoty i fake newsy powielasz więc podaj konkretne informacje które mają potwierdzić twoje tezy.
Nie masz nic prawdziwego.
Zakrzepica to poważna choroba która zabijała i nadal zabija bez względu na COVID-19 na na szczepienia lub "szczepienia" lub dowolnie wymyślona przez antyszczepionkowców.

Życzenie - nie powielaj fake newsów.

Żądałeś i próbujesz zaprzeczyć? Zacytowałem (https://forum.muratordom.pl/showthread.php?362093-KORONAWIRUS-przydatne-informacje-walka-z-mitami-i-plotkami&p=8084070&viewfull=1#post8084070)twoje żądanie:

W dodatku kłamliwie mnie oskarżasz o rzekome "powielanie". Jestem oburzony :popcorn:.

d7d
07-10-2021, 20:49
To nie było żądanie.

Czy napisałem "żądam abyś przytoczył te dane..." .
Nie masz argumentów i nie masz prawdziwych danych to stosujesz starą metodę zmiany tematu na wymyślony lub nieistotny.

Tak, powielasz głupoty i fake news'y.

Ryni
07-10-2021, 21:57
Jak ktoś lubi statystyki to materiał w sam raz dla niego.
https://legaartis.pl/blog/2021/10/06/pilne-badania-dowodza-ze-szczepienie-nie-chroni-przed-zachorowaniem/

d7d
07-10-2021, 22:17
A Ty lubisz takie statystyki? :)

firmer
07-10-2021, 22:49
Na wykresach łatwiej zauważyć pewne "koincydencje" - chociażby takie


https://i.ibb.co/vC56cVr/isr-3rd.jpg (https://ibb.co/9mXkpcf)

Ryni
07-10-2021, 23:36
A Ty lubisz takie statystyki? :)

Mnie takie statystyki są raczej obojętne. Nie dadzą mi odpowiedzi na pytania które mnie nurtują, mogą być co najwyżej drobną wskazówką.

gnago
08-10-2021, 04:16
https://rumble.com/vnf30p-sjdnsmas-drcarrie-nappl.html?fbclid=IwAR1Z-ikM_TcuAD60MxPkwrXuclovVqvLsZXxcXmzug4FcN1yWH5mOCI ePjI

irqul
08-10-2021, 06:47
To nie było żądanie.
Czy napisałem "żądam abyś przytoczył te dane..." .
Nie masz argumentów i nie masz prawdziwych danych to stosujesz starą metodę zmiany tematu na wymyślony lub nieistotny.
Tak, powielasz głupoty i fake news'y.

No dobrze, wydajesz się być świadomy czym To nie jest! Nie jest żądaniem, bo nie napisałeś "żądam". Zgoda!

Czym, zatem, może być ten jednozdaniowy post?


Przytocz dane ile osób zaszczepionych zmarło w wyniku zakrzepicy (w tysiącach na 1 milion zaszczepionych) oraz ile osób niezaszczepionych zmarło w wyniku zakrzepicy.(...)

Wnioskuję, że prośbą też nie. Może być modlitwą, chociaż mylisz instancje, powinieneś zanosić ją przed Covida, albo przedstawiciela Jego na ziemi. Podobnie życzenia- te wypowiada się do Złotej Rybki.

Wróćmy do Twoich, fałszywych, oskarżeń, które mnie oburzają :popcorn: Powinieneś rozłączyć głupoty i fake newsy. Te pierwsze, owszem, powielam :(, ale cytaty służą mi, przecież, jako ilustracje własnych tez.

Inaczej jest z fake newsami. Zacytuj, proszę, którą z moich wypowiedzi uważasz za takiego newsa. To dla mnie ważne, staram się poznać zdanie osób predysponowanych do objęcia ważnych funkcji w nadchodzącym, poszczepiennym, porządku świata.:stirthepot:

goguś
08-10-2021, 07:37
A Ty lubisz takie statystyki? :)

Ja np nie lubię żadnych statystyk :no:

mitch
08-10-2021, 09:21
Zaraz, zaraz. Czy to znaczy, że mam iść zagrać w lotka? Bo mam obie nogi całe. Jezu, a tak blisko było...

Ubezpieczenie domu to taka forma szczepionki. W dodatku czasem są powikłania i ubezpieczyciel nie wypłaca odszkodowania mimo opłacania składek. Powszechnie wiadomo, że ubezpieczyciele to zło i rak, a jednak każdy rozsądny człowiek, zwłaszcza w grupie ryzyka - np. teren zalewowy - się ubezpiecza. Ale fakt, część się nie ubezpiecza, a później liczą na pomoc państwa.

No ale: "nie będziesz mi mówił, jak mam żyć". Każdy sobie sam wybiera jak chce żyć. Chcesz się szczepić, to się szczep, nie chcesz, to nie szczep się. Nikt nikogo nie zmusza przecież. To o co w ogóle ten raban? :wtf:

goguś
08-10-2021, 11:01
Na terenach zalewowych przeważnie nie chcą ubezpieczać ubezpieczalnie .

Arturo1972
08-10-2021, 11:22
No ale: "nie będziesz mi mówił, jak mam żyć". Każdy sobie sam wybiera jak chce żyć. Chcesz się szczepić, to się szczep, nie chcesz, to nie szczep się. Nikt nikogo nie zmusza przecież. To o co w ogóle ten raban? :wtf:
Jaki tam raban, po prostu naturalna selekcja dla tych tepych ludzi ze wschodu Polski.
Padają jak muchy, no i bardzo dobrze..

Przynajmniej zdrajcy Polski już nie będą pewni wyboru na wschodzie wśród ciemnogrodu.

firmer
08-10-2021, 11:27
Zaraz, zaraz. Czy to znaczy, że mam iść zagrać w lotka? Bo mam obie nogi całe. Jezu, a tak blisko było...

Ubezpieczenie domu to taka forma szczepionki. W dodatku czasem są powikłania i ubezpieczyciel nie wypłaca odszkodowania mimo opłacania składek. Powszechnie wiadomo, że ubezpieczyciele to zło i rak, a jednak każdy rozsądny człowiek, zwłaszcza w grupie ryzyka - np. teren zalewowy - się ubezpiecza. Ale fakt, część się nie ubezpiecza, a później liczą na pomoc państwa.

No ale: "nie będziesz mi mówił, jak mam żyć". Każdy sobie sam wybiera jak chce żyć. Chcesz się szczepić, to się szczep, nie chcesz, to nie szczep się. Nikt nikogo nie zmusza przecież. To o co w ogóle ten raban? :wtf:

To forum budowlane, porównajmy więc szczepionkę do Xylamitu, stosowanego na masową skalę w latach 70 i 80-tych. Nośnikiem reklamy w stylu "Ostatnia Prosta" były wtedy używane powszechnie pudełka zpałek. Xylamit był bardzo skutecznym środkiem konserwującymi drewno, więc "szczepiono" nim wszystko, co było drewnem lub wyrobem drewnopochodnym. Z początku zlekceważono fakt, że Xylamity wydzielają substancje o nieprzyjemnym zapachu powodujące bóle głowy. Sprawę "NOP'ów" lekceważono, licząc na przemijający charakter skutków ubocznych, jednak problemy zdrowotne ulegały nasileniu. U osób przez wiele lat było narażone na wdychanie oparów Xylamitu, stopniowo występowały: pogorszenie ogólnego stanu zdrowia i samopoczucia, duszności, omdlenia, zaburzenia snu, nudności, wymioty. Później stwierdzono właściwości rakotwórcze. W 1986 r. zaprzestano produkcji Xylamitów, a w roku 1987 Xylamity straciły atesty Państwowego Zakładu Higieny.

https://forum.muratordom.pl/showthread.php?17410-ksylamit-pod-pod-og - wątek o Xylamicie z 2004r. (pierwszy z brzegu), wystarczy podmienić kilka słów i mamy opis sytuacji dot. obecnej pandemii...

Kulibob - chciałbyś dzisiaj mieszkać w domu z xylamitem? Czy może analogi nie dostrzegasz?

mitch
08-10-2021, 11:28
Na terenach zalewowych przeważnie nie chcą ubezpieczać ubezpieczalnie .
Zmień dilera.

Tfu, agenta :)

Jak będziesz miał raka do natychmiastowej operacji, a szpital powie, że masz termin za rok, to też potulnie kiwniesz głową i przymierzysz się do trumny?
Ech, ta dzisiejsza młodzież... Jak mamusia nie załatwi, to jak pijane dziecko w nocy we mgle w lesie :lol2: Dobra, przesadziłem.

Tak na serio, zmień agenta, jeśli nie chce Cię ubezpieczyć. Musisz mieć ch*jowego agenta.

firmer
08-10-2021, 11:42
Jaki tam raban, po prostu naturalna selekcja dla tych tepych ludzi ze wschodu Polski.
Padają jak muchy, no i bardzo dobrze..

Przynajmniej zdrajcy Polski już nie będą pewni wyboru na wschodzie wśród ciemnogrodu.

Jesteś Arturo nie na czasie. Zajrzyj tutaj http://wwwold.pzh.gov.pl/oldpage/epimeld/grypa/2021/G_21_09D.pdf , a dowiesz się, że Was "mondrych i światłych" dziesiątkuje staroświecka i zabononna grypa, podczas gdy "tępi ludzie ze wschodu" są wybijani przez nowoczesnego wirusa celebrytę. I kto tu wychodzi na ciemnogród?

Cytując KMN - "Co ty tam młody wiesz, w nogach śpisz", a cytując bodajże Ciebie - "Głupich nie sieją..."

goguś
08-10-2021, 11:45
Jaki tam raban, po prostu naturalna selekcja dla tych tepych ludzi ze wschodu Polski.
Padają jak muchy, no i bardzo dobrze..

Przynajmniej zdrajcy Polski już nie będą pewni wyboru na wschodzie wśród ciemnogrodu.

Mówisz leżą pod płotem pokotem ? jakoś tego nie pokazywali w tv tak jak tych trumien rzekomo pokowidowców a faktycznie po trzęsieniu ziemi kilka lat wcześniej we Włoszech , weź na luza z TV a zwłaszcza z twoją ulubioną stacją bo na dziwaka wyjdziesz .

mitch
08-10-2021, 11:51
To forum budowlane, porównajmy więc szczepionkę do Xylamitu, [...]
https://forum.muratordom.pl/showthread.php?17410-ksylamit-pod-pod-og - wątek o Xylamicie z 2004r. (pierwszy z brzegu), wystarczy podmienić kilka słów i mamy opis sytuacji dot. obecnej pandemii...

Czy "kurację" Xylamitem trzeba było co jakiś czas (np. co rok) powtarzać, jak w przypadku szczepionek na covid-19 i ubezpieczeń, aby była skuteczna? Nie? To przykład całkowicie nietrafiony i za przeproszeniem - z dupy. A jak już się upierasz przy porównaniu szczepionki na covid do Xylamitu, to jest zasadnicza różnica między nimi - w pierwszym przypadku trup ściele się gęsto :D od razu po zaszczepieniu (czyli strzał i albo przeżyjesz albo nie, krótka piłka), a Xylamit rozkręca się powoli i z biegiem czasu rośnie jego złowroga moc. Czyli znowu porównanie nietrafione.

Ps. z tym "ściele się gęsto", to mam nadzieję, że wszyscy zrozumieli ironię.

fotohobby
08-10-2021, 12:07
Mówisz leżą pod płotem pokotem ? jakoś tego nie pokazywali w tv tak jak tych trumien rzekomo pokowidowców a faktycznie po trzęsieniu ziemi kilka lat wcześniej we Włoszech , weź na luza z TV a zwłaszcza z twoją ulubioną stacją bo na dziwaka wyjdziesz .

Tak chojrakujesz teraz ?
Pamiętasz, jak przybiegłeś z newsem, że w okolicy Wuhan zniknęło kilka milionów kart SIM ?
A w Belgii/Holandii "judaiści" segregują chorych i odmawiają pomocy starcom ?

Nieźle wystrachany byłeś w marcu 2020 :lol:

goguś
08-10-2021, 12:09
Tak chojrakujesz teraz ?
Pamiętasz, jak przybiegłeś z newsem, że w okolicy Wuhan zniknęło kilka milionów kart SIM ?
A w Belgii/Holandii "judaiści" segregują chorych i odmawiają pomocy starcom ?

Nieźle wystrachany byłeś w marcu 2020 :lol:

Ty się dobrze czujesz ?:(

fotohobby
08-10-2021, 12:23
Ty się dobrze czujesz ?:(

A co, może tak nie było ?
Naszego zakładu też nie było? :lol:

Ja wiem - jesteś sobie w necie anonimowym Bercikiem (kryzysem, gogusiem).
50 zł w realu ważniejsze, co inni o tobie sądzą w wirtualu ;)

firmer
08-10-2021, 12:33
Czy "kurację" Xylamitem trzeba było co jakiś czas (np. co rok) powtarzać, jak w przypadku szczepionek na covid-19 i ubezpieczeń, aby była skuteczna? Nie? To przykład całkowicie nietrafiony i za przeproszeniem - z dupy. A jak już się upierasz przy porównaniu szczepionki na covid do Xylamitu, to jest zasadnicza różnica między nimi - w pierwszym przypadku trup ściele się gęsto :D od razu po zaszczepieniu (czyli strzał i albo przeżyjesz albo nie, krótka piłka), a Xylamit rozkręca się powoli i z biegiem czasu rośnie jego złowroga moc. Czyli znowu porównanie nietrafione.

Ps. z tym "ściele się gęsto", to mam nadzieję, że wszyscy zrozumieli ironię.

Kiedyś ludzie byli mądrzejsi, więc "nagła śmierć" jako powód masowych zgonów mogłaby nie przejść. Dzisiaj można było wprowadzić parę proceduralnych udoskonaleń...

Twoje porównanie do ubezpieczenia to jest dopiero z dupy - możesz nie opłacić kolejnego okresu składkowego i tyle - ubezpieczenie przestaje działać.
Nawąchanie się ksylamitu jak i "wyszczepienie" pozostają z Tobą do końca życia. O nieraportowaniu ofiar szczepień było powyżej, więc Twoja ironia chociaż prześmiewcza, to też "z dupy" .

mitch
08-10-2021, 13:42
Kiedyś ludzie byli mądrzejsi, więc "nagła śmierć" jako powód masowych zgonów mogłaby nie przejść. Dzisiaj można było wprowadzić parę proceduralnych udoskonaleń...

Kiedyś, to byś się nigdy nie dowiedział o takiej "zagładzie". Mądrzejsi? Umierali, a nie wiedzieli dlaczego. Czy to była ta oznaka mądrości?


Twoje porównanie do ubezpieczenia to jest dopiero z dupy - możesz nie opłacić kolejnego okresu składkowego i tyle - ubezpieczenie przestaje działać.
Nawąchanie się ksylamitu jak i "wyszczepienie" pozostają z Tobą do końca życia.

No właśnie nie zostaje, bo szczepionki nie są wieczne. Analogia jak najbardziej pasuje do ubezpieczenia, które również ma termin ważności. Poza tym, jakie to ma znaczenie? Człowiek człowiekowi wilkiem, szczepionkowcom nie zależy na antyszczepionkowcach i vice versa. To już niech będzie ta depopulacja, silniejsze organizmy przetrwają, czy to będzie jedna czy druga grupa, jeden pies. Jedni warci drugich, pogarda dla drugiego człowieka i z jednej i z drugiej strony.



O nieraportowaniu ofiar szczepień było powyżej, więc Twoja ironia chociaż prześmiewcza, to też "z dupy" .
To ja zaraportuje, że z 18 osób, o których mam pewność, że się zaszczepiły (rodzina lub najbliżsi współpracownicy), 100% nadal żyje. I tak, wiem, że to kiepska próba, ale pracuję z tym co mam. Jak się komuś zemrze, to poinformuję.

firmer
08-10-2021, 16:06
Kiedyś, to byś się nigdy nie dowiedział o takiej "zagładzie". Mądrzejsi? Umierali, a nie wiedzieli dlaczego. Czy to była ta oznaka mądrości?


No właśnie nie zostaje, bo szczepionki nie są wieczne. Analogia jak najbardziej pasuje do ubezpieczenia, które również ma termin ważności. Poza tym, jakie to ma znaczenie? Człowiek człowiekowi wilkiem, szczepionkowcom nie zależy na antyszczepionkowcach i vice versa. To już niech będzie ta depopulacja, silniejsze organizmy przetrwają, czy to będzie jedna czy druga grupa, jeden pies. Jedni warci drugich, pogarda dla drugiego człowieka i z jednej i z drugiej strony.


To ja zaraportuje, że z 18 osób, o których mam pewność, że się zaszczepiły (rodzina lub najbliżsi współpracownicy), 100% nadal żyje. I tak, wiem, że to kiepska próba, ale pracuję z tym co mam. Jak się komuś zemrze, to poinformuję.

Nie będę z Tobą dalej dyskutował, bo... pokazałeś, że można dyskutować na poziomie i w sposób wyważony. Mam inne zdanie w kilku poruszonych tu kwestiach, ale "mniejsza o większość"...
Ponieważ nie znamy długofalowych skutków szczepień, to moja "czarnowidzka" analogia do ksylamitu użyta na zasadzie kontrapunktu do Twojej "jasnowidzkiej ubezpieczeniowej". Też bym chciał, żeby prawdą było "szczepionki nie są wieczne" - ale jedyne co wiemy na dziś, to że zanika odporność, natomiast zupełnie nie wiesz, co zostaje.


Niestety nie mogę "zaraportować" takiej "przeżywalności" po szczepieniu jak Ty, bo jeden znajomy zakończył ziemską wędrówkę, a drugi walczy o życie. Żaden przypadek nie jest ujęty w rejestrze NOP. Lżejszych NOP'ów nawet nie liczę, w tym tych powiększonych, bolących piersi, bo dla kowidowego fanatyka to jest przecież śmieszne... Stronię bardzo od wyciągania ogólnych wniosków na podstawie indywidualnych, subiektywnych ocen, niemniej takie przypadki, jak pana Mieczysława są tak jednoznaczne do kwalifikacji do zgłoszenia NOP'a, że ich brak w rejestrze podważa jego jakąkolwiek wiarygodność.

Kaizen
08-10-2021, 18:57
Analogia jak najbardziej pasuje do ubezpieczenia, które również ma termin ważności. Poza tym, jakie to ma znaczenie?

Ubezpieczenie nie chroni przed żadnymi stratami - jedynie rekompensuje materialne. Więc porównanie od czapy. Zdecydowanie lepsze to zapinanie pasów czy zakaz jazdy po spozyciu.

adam_mk
08-10-2021, 19:17
Na wykresach łatwiej zauważyć pewne "koincydencje" - chociażby takie


https://i.ibb.co/vC56cVr/isr-3rd.jpg (https://ibb.co/9mXkpcf)

O!
Będzie coraz mniej tych, co chcą od nas kasy?

SZCZEPIĆ! SZCZEPIĆ! SZCZEPIĆ!
Czwartą dawką, piatą,... do skutku!

Pisałem o tym ale jakiś zjeb wywalił...

Adam M.

firmer
08-10-2021, 19:56
Ubezpieczenie nie chroni przed żadnymi stratami - jedynie rekompensuje materialne. Więc porównanie od czapy. Zdecydowanie lepsze to zapinanie pasów czy zakaz jazdy po spozyciu.

Zapięte pasy, czy 0 promili we krwi nadal nie chroni cię przed debilem, co zimą założył sobie nieprzebadane opony, za które producent nie bierze żadnej odpowiedzianości. Więc Twoje porównanie od czapy.

Kaizen
08-10-2021, 20:10
Zapięte pasy, czy 0 promili we krwi nadal nie chroni cię przed debilem, co zimą założył sobie nieprzebadane opony, za które producent nie bierze żadnej odpowiedzianości. Więc Twoje porównanie od czapy.

Szybka reakcja, przewidywanie, patrzenie daleko i zapięte pasy trzeźwego człowieka poratują przed wieloma debilami. Nie zawsze. Ale często. Dokładnie jak szczepionka.

firmer
08-10-2021, 20:14
Szybka reakcja, przewidywanie, patrzenie daleko i zapięte pasy trzeźwego człowieka poratują przed wieloma debilami. Nie zawsze. Ale często. Dokładnie jak szczepionka.

Szczególnie, jak jedziesz autobusem...

Chef Paul
08-10-2021, 20:14
O!
Będzie coraz mniej tych, co chcą od nas kasy?

SZCZEPIĆ! SZCZEPIĆ! SZCZEPIĆ!
Czwartą dawką, piatą,... do skutku!

Pisałem o tym ale jakiś zjeb wywalił...

Adam M.
Trochę Cię "akademiku" zmartwię :)
https://ig.ft.com/coronavirus-chart/?areas=isr&areas=swe&areasRegional=usny&areasRegional=usla&areasRegional=usnd&areasRegional=usms&areasRegional=usfl&areasRegional=ustn&cumulative=1&logScale=0&per100K=1&startDate=2020-09-01&values=deaths

gnago
08-10-2021, 20:17
A tu znów kłamliwe wieści :no:z badań tej trucizny wstrzykiwanej ludziom i z walki z morderczym mikrobem w Turcji. W, zasadzie, nie wiem czy tam zwyczajnie producenci kłujek tojtojkę nad reaktorami umieścili. Tyle tam tego!
https://marucha.wordpress.com/2021/10/08/w-turcji-rodza-sie-zdeformowane-dzieci-z-matek-ktore-sie-wyszczepily/#more-95649

A tu skromna reklamówka : [I]W zastrzyku Pfizera znaleziono również Trypanosoma cruzi, pasożyta, którego kilka wariantów jest śmiertelnych i który jest jedną z wielu przyczyn zespołu nabytego niedoboru odporności lub AIDS. Nie wiadomo, czy był to przypadkowy składnik, czy też został on celowo dodany i będzie obecny we wszystkich


https://www.youtube.com/watch?v=ywPmw2Y3QkE

Kaizen
08-10-2021, 20:19
Szczególnie, jak jedziesz autobusem...

Chcesz udowadniać, że jazda autobusem prowadzonym przez pijanego kierowcę jest tak samo bezpieczna, jak przez trzeźwego? Powodzenia. Jak widać na przykładzie szczepionek są wyznawcy takiej "logiki". A nawet takiej, ze jazda z pijanym jest bezpieczniejsza.

fotohobby
08-10-2021, 20:43
Trypanosoma cruzi, pasożyta, którego kilka wariantów jest śmiertelnych i który jest jedną z wielu przyczyn zespołu nabytego niedoboru odporności lub AIDS.

Ig Nobel z dziedziny medycyny dla tego Pana :) Wie, że dzwoni, tylko nie bardzo wie w jakim kościele...

Wszystkie źródła mówią o tym, że pasożyt ów wywołuje chorobę Chagasa, szczególnie groźną dla osób już zarażonych HIV
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC420481/
Mało tego, z drugiej strony istnieją doniesienia, że ów pasożyt hamuje replikację wirusa HIV w ludzkim łożysku.
https://retrovirology-biomedcentral-com.translate.goog/articles/10.1186/1742-4690-5-53?_x_tr_sl=en&_x_tr_tl=pl&_x_tr_hl=pl&_x_tr_pto=nui,sc

No, ale dla prostych ludzi jest prosty przekaz - zaszczep się, a dostaniesz w prezencie HIV...

gnago
08-10-2021, 20:47
Skarbie, skup się i przeanalizuj zasady przydzielania IG nobli. :p Dam wskazówkę nie za głupotę czy nieprawdę:yes:

gnago
08-10-2021, 20:48
Trochę Cię "akademiku" zmartwię :)
https://ig.ft.com/coronavirus-chart/?areas=isr&areas=swe&areasRegional=usny&areasRegional=usla&areasRegional=usnd&areasRegional=usms&areasRegional=usfl&areasRegional=ustn&cumulative=1&logScale=0&per100K=1&startDate=2020-09-01&values=deaths

A ja dam równie wiarygodne info https://presume.pl/rasy-kosmitow:lol2:

fotohobby
08-10-2021, 20:51
Oczywiście, za tematy śmieszne i miałkie, jak np "kłaczki w pępku"
Cała Twoja twórczośc jest tu na takim poziomie....

Choć sorry, cofam ten komplement - to nie Twoja twórczość, Ty tylko bezrefleksyjnie linkujesz...

Chef Paul
08-10-2021, 21:05
A ja dam równie wiarygodne info https://presume.pl/rasy-kosmitow:lol2:
Muszę Cię zmartwić "presume.pl"
404 PODANA STRONA NIE ISTNIEJEps - porównywanie Financial Time z bełkotem płaskoziemców lub nawiedzonym "maruchą" (skąd on czerpie tą swoją "wiedzę") :D jest żałosne

firmer
08-10-2021, 21:43
Chcesz udowadniać, że jazda autobusem prowadzonym przez pijanego kierowcę jest tak samo bezpieczna, jak przez trzeźwego? Powodzenia. Jak widać na przykładzie szczepionek są wyznawcy takiej "logiki". A nawet takiej, ze jazda z pijanym jest bezpieczniejsza.

Mocne słowa, jak na pasażera autobusu biura podróży Fauci-Travel. Tylko nie mów współpasażerom, że reklamowane 95% letniej trakcji zimą to bujda na resorach, bo Cię nie polubią - widać to na przykładzie szczepionek. Nie mów też, że powietrze z tych opon uchodzi tak, że trzeba je dopompowywać na każdej stacji.

Na razie poruszacie się po prostej, więc mankamenty opon są mało widoczne, ale to już "ostatnia prosta"...

ps. pozdrów waszego kierowcę SUNDAYdzielskeego oraz przewodnika, zbanowanego Hora. Może faktycznie, niech już odstawią używki...

firmer
08-10-2021, 22:48
Szczęść boże...
https://portal.abczdrowie.pl/koronawirus-infekcje-wsrod-zaszczepionych-mz-zaledwie-u-0-1-proc-potwierdzono-sars-cov-2

Niech im ,tym od Konfederacji/pedofilów, którzy własną piersią bronili pedofilów i kościołów, szczęścia bozek dopomoże, wg Braun ...

Swoją drogą Braun też musi być zły, że wyszło to ma jaw I nie może wikarego pociskac...

Na forum widzę, że Konfederaci są równie zdegustowani tym, że wyszła pedofilia wśród ludzi w czarnych sukienkach...

No trzeba przyznać, że jak Arturo ciśnie linkiem, to klękajcie narody...

"Osoby, które przyjęły tylko jedną dawkę szczepionki, stanowiły aż 80 proc. wśród hospitalizowanych" , zgodnie jednak z metodyką liczenia, ich przypadki poszły na konto tych, co się w ogóle nie dziabnęli !!!

Arturo - zagadka dla Ciebie: skoro "Osoby, które przyjęły tylko jedną dawkę szczepionki, stanowiły aż 80 proc. wśród hospitalizowanych" oraz "wśród wszystkich hospitalizacji pacjenci zaszczepieni stanowili zaledwie 1,2 proc", to jaki maksymalnie mógł być procent hospitalizowanych, którzy się nie dźgnęli wcale?. Kaizen, d7d i foto mogą Ci pomóc w obliczeniach.

Człowiek tu szuka informacji po zagranicznych forach, czasopismach z listy filadelfijskiej... a tu przychodzi Arturo i tadam - obnaża kulisy manipulacji, Brawo

d7d
08-10-2021, 22:54
Na wykresach łatwiej zauważyć pewne "koincydencje" - chociażby takie


https://i.ibb.co/vC56cVr/isr-3rd.jpg (https://ibb.co/9mXkpcf)

Obecnie w Izraelu 460 osób przechodzi ciężko COVID-19, z czego 32, czyli 7 proc., przyjęły trzy dawki szczepionki - przekazało w piątek izraelskie ministerstwo zdrowia. Podkreślono jednocześnie, że ogólna liczba nowych i poważnych przypadków zakażeń wciąż spada.

- Nie mogę powiedzieć, że 7 proc. to dużo. Szczepionka, nawet po trzech dawkach, nie działa w 100 proc. - przekazał prof. Nachman Ash, dyrektor w Ministerstwie Zdrowia, podczas rozmowy z "The Jerusalem Post".

Dodał, że zawsze będzie niewielki odsetek osób, które nie wykształcą całkowitej odporności przeciwko koronawirusowi (np. osoby z osłabionym systemem odporności spowodowanym AIDS, nowotworem, cukrzycą, niedożywieniem itp.).

Spośród 460 osób, które ciężko przechodzą chorobę, 17 proc. to te, które ponad sześć miesięcy temu przyjęły dwie dawki szczepionki. 71 proc. to osoby, które w ogóle się nie zaszczepiły.

Dotychczas przeciwko COVID-19 jedną dawką zaszczepiło się 6,1 mln Izraelczyków, dwiema 5,7 mln, a trzema 3,7 mln. Oznacza to, że 0,0001 proc. zaszczepionych trzema dawkami ma ciężki przebieg choroby. - To jest nawet lepiej niż zakładaliśmy - powiedział prof. Ash.

"The Jerusalem Post" wskazał, że fala infekcji wirusem spada mimo powrotu dzieci do szkół. Od początku pandemii zachorowało w Izraelu 1,3 mln osób, a z powodu Covid-19 zmarły 7882 osoby.

https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,173952,27666128,trzecia-dawka-szczepionki-izrael-32-ciezkie-przypadki-zakazen.html#s=BoxOpImg4

Chef Paul
08-10-2021, 23:32
No trzeba przyznać, że jak Arturo ciśnie linkiem, to klękajcie narody...

"Osoby, które przyjęły tylko jedną dawkę szczepionki, stanowiły aż 80 proc. wśród hospitalizowanych" , zgodnie jednak z metodyką liczenia, ich przypadki poszły na konto tych, co się w ogóle nie dziabnęli !!!

Arturo - zagadka dla Ciebie: skoro "Osoby, które przyjęły tylko jedną dawkę szczepionki, stanowiły aż 80 proc. wśród hospitalizowanych" oraz "wśród wszystkich hospitalizacji pacjenci zaszczepieni stanowili zaledwie 1,2 proc", to jaki maksymalnie mógł być procent hospitalizowanych, którzy się nie dźgnęli wcale?. Kaizen, d7d i foto mogą Ci pomóc w obliczeniach.

Człowiek tu szuka informacji po zagranicznych forach, czasopismach z listy filadelfijskiej... a tu przychodzi Arturo i tadam - obnaża kulisy manipulacji, Brawo
Mistrzu czytania ze zrozimieniem, dedukcji i matematyki, przeczytaj raz jeszcze, powoli cały artykuł :)

Chef Paul
09-10-2021, 00:12
Zajrzałeś Arturo chociaż do tego linka, który wkleiłeś? Nie ma tam nic z Twoich antychrześcijańskich fobii i konfederatów...
Zrozumiałeś już co artykuł ów zawiera i w jaki sposób go pierwotnie skomentowałeś, czy nadal oczekujesz "oświecenia" ? :)
Jeżeli nie, to zawsze możesz zwrócić o pomoc do forumowych foliarzy :)

Ryni
09-10-2021, 00:31
Muszę przyznać, że coraz bardziej podobają mi się statystyki.
Zwróciłem uwagę, że śmiertelność na Covid wynosi w Polsce 2,29%(https://pl.wikipedia.org/wiki/COVID-19) i idąc tym tropem policzyłem ile osób mieszka przy ulicy przy której i ja mieszkam, wyszło mi, że około 100(to wartość przybliżona). Wiem też, że na tej ulicy na Covid zmarły 2 osoby. Więc śmiało mogę stwierdzić, że nie muszę się niczego obawiać, bo przecież nie może umrzeć jeszcze1/3 osoby. W dodatku ta 1/3 osoby mogła by umrzeć gdyby na Covid zachorowało 100% polskiego społeczeństwa.

firmer
09-10-2021, 01:50
Zrozumiałeś już co artykuł ów zawiera i w jaki sposób go pierwotnie skomentowałeś, czy nadal oczekujesz "oświecenia" ? :)
Jeżeli nie, to zawsze możesz zwrócić o pomoc do forumowych foliarzy :)

nie krępuj się - "oświeć"

Świeżynka od p. Janka - dość ciekawa, bo jednocześnie pokazuje poziom wiedzy lekarki nt. szczepień i szczepionek, a zarazem sporo mówi o systemie ochrony zdrowia, którego ona sama jest częścią... https://www.youtube.com/watch?v=Uzr3UHsLR04


https://i.ibb.co/PY1GCkd/ph-wo-help.jpg (https://ibb.co/cv2hTqj)

Kaizen
09-10-2021, 07:50
maksymalnie mógł być procent hospitalizowanych, którzy się nie dźgnęli wcale?. Kaizen, d7d i foto mogą Ci pomóc w obliczeniach.

Przy czym pacjenci, u których objawy COVID-19 wystąpiły w ciągu 14 dni od przyjęcia pierwszej dawki, stanowiły 54,3 proc. wszystkich przypadków. Jednak ze względu na to, że okres inkubacji koronawirusa wynosi przeciętnie 5 dni, ale może rozciągać się aż do dwóch tygodni, nie można całkowicie wykluczyć, że część z tych osób została zainfekowana jeszcze przed przyjęciem szczepienia

firmer
09-10-2021, 08:42
Przy czym pacjenci, u których objawy COVID-19 wystąpiły w ciągu 14 dni od przyjęcia pierwszej dawki, stanowiły 54,3 proc. wszystkich przypadków. Jednak ze względu na to, że okres inkubacji koronawirusa wynosi przeciętnie 5 dni, ale może rozciągać się aż do dwóch tygodni, nie można całkowicie wykluczyć, że część z tych osób została zainfekowana jeszcze przed przyjęciem szczepienia

Kaizen, ja to wiem, że ta manipulacja jest szyta grubymi nićmi, i Ty też to wiesz, do tego stopnia, że nawet odpowiadając na moje pytanie, czujesz nieodpartą potrzebę skupienia się na manipulacji.

Skup się jednak jeszcze raz na pytaniu: Jaki maksymalnie mógł być procent hospitalizowanych, którzy się nie dźgnęli wcale? To naprawdę proste obliczenie i nie zawiera tej nieznanej zmiennej, na której się skupiłeś.

Mam nadzieję, że Chef Paul nie trzymał się tej samej liny ratunkowej...

Kaizen
09-10-2021, 08:47
Skup się jednak jeszcze raz na pytaniu: [B]Jaki maksymalnie mógł być procent hospitalizowanych, którzy się nie dźgnęli wcale?

73%.
Tylko jakie to ma znaczenie, skoro szczepionka ma określoną skuteczność dopiero dwa tygodnie po drugiej dawce i nie trwa wiecznie?

firmer
09-10-2021, 09:06
73%.
Tylko jakie to ma znaczenie, skoro szczepionka ma określoną skuteczność dopiero dwa tygodnie po drugiej dawce i nie trwa wiecznie?

Zdradisz działanie, które doprowadziło Cię do takiego wyniku?

Chef Paul
09-10-2021, 12:00
...
... Jaki maksymalnie mógł być procent hospitalizowanych, którzy się nie dźgnęli wcale? To naprawdę proste obliczenie i nie zawiera tej nieznanej zmiennej, na której się skupiłeś.

Mam nadzieję, że Chef Paul nie trzymał się tej samej liny ratunkowej...
Odpowiedź na pytanie (cytat z omawianego artykułu):

... Pod uwagę brano tylko pacjentów, którzy wymagali hospitalizacji. Okazało się, że wśród wszystkich hospitalizacji pacjenci zaszczepieni stanowili zaledwie 1,2 proc. ...

Kaizen
09-10-2021, 12:23
Zdradisz działanie, które doprowadziło Cię do takiego wyniku?

(100-1,3-80)+54,3

stos
09-10-2021, 12:43
ciekawe
https://rumble.com/vgzfo3-the-vaxx-judy-mikovits.html

firmer
09-10-2021, 13:33
(100-1,3-80)+54,3

Nie wiem, czy zdajesz sobie sprawę, że właśnie wymyśliłeś, jak wyeliminować ryzyko zachorowania po przyjęciu pierwszej dawki? Trzeba zamiast pierwszej dawki przyjąć od razu drugą! Genialne w swojej prostocie. Szkoda, że do wykonnia tylko w płaskoziemskim świecie...

A na poważnie - wyjawisz, jak to zrobić, żeby być po pierwszej dawce, ale nie dać się "dziabnąć"?

Powtórzę pytanie: Jaki maksymalnie mógł być procent hospitalizowanych, którzy się nie dźgnęli wcale?

Wszystkim zaś polecam trwającą właśnie transmisję posiedzenia społecznej komisji śledczej, gdzie dr Witczak, jak w "Szkle kontaktowym", odsłania medialną manipulację danymi https://www.youtube.com/watch?v=3HDXZhOJpaQ

Kaizen
09-10-2021, 13:39
A na poważnie - wyjawisz, jak to zrobić, żeby być po pierwszej dawce, ale nie dać się "dziabnąć"?

Powtórzę pytanie: Jaki maksymalnie mógł być procent hospitalizowanych, którzy się nie dźgnęli wcale?


Odpowiedź niezmienna - maksymalnie wszyscy, którzy trafili do szpitala w ciągu dwóch tygodni od pierwszej dawki (54,3% wszystkich hospitalizowanych) mogło zostać zarażonych przed pierwszą dawką. + 18,7 p.p. którzy nie mieli żadnej dawki w momencie hospitalizacji.

firmer
09-10-2021, 14:28
Pozwól więc, że ja napiszę


W tym badaniu aż 81.3% hospitalizowanych z powodu COVID-19 stanowiły osoby, które poddały się zabiegowi szczepienia

Ktoś chce podważać powyższe zdanie i obliczenia wykonane na podstawie danych, których dostarczył Arturo?

Kaizen
09-10-2021, 15:05
Pozwól więc, że ja napiszę


W tym badaniu aż 81.3% hospitalizowanych z powodu COVID-19 stanowiły osoby, które poddały się zabiegowi szczepienia

Ktoś chce podważać powyższe zdanie i obliczenia wykonane na podstawie danych, których dostarczył Arturo?

Podasz źródło tych 81,3%?
Co do reszty:
https://forum.muratordom.pl/showthread.php?362093-KORONAWIRUS-przydatne-informacje-walka-z-mitami-i-plotkami&p=8084470&viewfull=1#post8084470

Chef Paul
09-10-2021, 15:18
Pozwól więc, że ja napiszę


W tym badaniu aż 81.3% hospitalizowanych z powodu COVID-19 stanowiły osoby, które poddały się zabiegowi szczepienia

Ktoś chce podważać powyższe zdanie i obliczenia wykonane na podstawie danych, których dostarczył Arturo?
To co "napisałeś" to z jakiego artykułu (bo nie z tego który omawiamy) ?
Kto dokonał tych "obliczeń" ?

firmer
09-10-2021, 15:49
To co "napisałeś" to z jakiego artykułu (bo nie z tego który omawiamy) ?
Kto dokonał tych "obliczeń" ?

Z tego, który omawiamy. Przeczytaj go wolniej.

Kaizen wyliczył nam 18.7% pacjęntów "którzy nie mieli żadnej dawki w momencie hospitalizacj". Nie wiem, jak na płaskiej ziemi, ale normalnie w takich przypadkach procenty składają się do 100, wię to logiczne, że tych "dziabniętych" było tam 100-18.7=81.3%

Nadal pozostaje otwarte moje zadawane tu kilkukrotnie pytanie. Jak spróbujesz poprawnie odpowiedzieć, to nieco Ci się wyjaśni.

Chef Paul
09-10-2021, 16:34
Z tego, który omawiamy. Przeczytaj go wolniej.

Kaizen wyliczył nam 18.7% pacjęntów "którzy nie mieli żadnej dawki w momencie hospitalizacj". Nie wiem, jak na płaskiej ziemi, ale normalnie w takich przypadkach procenty składają się do 100, wię to logiczne, że tych "dziabniętych" było tam 100-18.7=81.3%

Nadal pozostaje otwarte moje zadawane tu kilkukrotnie pytanie. Jak spróbujesz poprawnie odpowiedzieć, to nieco Ci się wyjaśni.
:rotfl:
Na resztę Twoich potentialnych pytań oraz nurtujących Cię wątpliwości, poproś o satysfakcjonujące Cię odpowiedzi takie wyżyny intelektu jak Bercik, stos I gnago, być może uchyli nawet wargę w temacie "fizyk akademicki" :)

ps - nie czytaj tekstów których nie rozumiesz i nie dokonuj na tej podstawie żadnych "obliczeń" :D

fotohobby
09-10-2021, 17:11
Pozwól więc, że ja napiszę


W tym badaniu aż 81.3% hospitalizowanych z powodu COVID-19 stanowiły osoby, które poddały się zabiegowi szczepienia

Ktoś chce podważać powyższe zdanie i obliczenia wykonane na podstawie danych, których dostarczył Arturo?

To jest istotniejsze:

Od początku rozpoczęcia szczepienia drugą dawką na skutek zakażenia koronawirusem zmarły 39 782 osoby, z czego 759 osób było w pełni zaszczepionych.

gnago
09-10-2021, 17:20
Muszę Cię zmartwić "presume.pl"
404 PODANA STRONA NIE ISTNIEJEps - porównywanie Financial Time z bełkotem płaskoziemców lub nawiedzonym "maruchą" (skąd on czerpie tą swoją "wiedzę") :D jest żałosne

Ta pamiętam wpisy tego, poważnego medium światowego, z czasów derywatów i klapy jankeskich funduszy emerytalnych przed 2008. Taka chwalba i nagonka frajerów do inwestycji . Prawdę zaczęli pisać kiedy oszwabiać się już nie dało


A co do istnienia stronki . Zwyczajnie nestorze weź zrób update swojej przeglądarce z której korzystasz. Sprawdziłem w chwili pisania czynny portalik . Nie potrafisz, to przemów kompowi do słuchu wspomnij o złomowaniu.:yes: Może pomoże ? Ps. wstaw link w google i otwórz na nowej stronie

gnago
09-10-2021, 17:34
Oczywiście, za tematy śmieszne i miałkie, jak np "kłaczki w pępku"
Cała Twoja twórczośc jest tu na takim poziomie....

Choć sorry, cofam ten komplement - to nie Twoja twórczość, Ty tylko bezrefleksyjnie linkujesz...

Znaczy nie prościej napisać: nie wiem, nie rozumiem, przerasta moje pojęcie, albo zignorować bo w tefałenie tego nie pokazali zatem nie istnieje.:D

Tu zaciśnij poślady ( celem wzmożonego ukrwienia mózgu ) zrozum:no: autor badań negujący dobroć kłucia, zwyczajnie, nie ma możliwości publikacji w branżowych, dostępnych publicznie . Co innego w tych dostępnych dla specjalistów i tylko w prenumeracie. Dlatego publikuje w mediach i portalach społecznych dla poinformowaniu ludzkiej populacji.

fotohobby
09-10-2021, 17:38
Mam to to głęboko gdzieś, gdzie publikuje, po prostu jestem zmuszony prostować twoje kłamstwa (najprawdopodomniej wynikające z braku wiedzy)

I dwie rady:
1. popraw cytowanie
2. jak wstawiasz linka, to emotikona na końcu oddzielaj spacją, bo później wychodzi taki dziwoląg, który się nie otwiera https://presume.pl/rasy-kosmitow:lol2:, bo Chrome dokleja lol2 do adresu

irqul
09-10-2021, 18:06
To jest istotniejsze:


Od początku rozpoczęcia szczepienia drugą dawką na skutek zakażenia koronawirusem zmarły 39 782 osoby, z czego 759 osób było w pełni zaszczepionych.
No dobrze, potraktujmy te dane jako istotne !? Przyznaję, że kiedyś wydawały mi się one tak absurdalne, że aż godne popełnienia postu. Porównajmy, czy i jak sytuacja zmieniła sie od artykułu wg kuliboba (07.2021).
https://www.prawo.pl/zdrowie/ilu-zaszczepionych-zachorowalo-lub-zmarlo-na-covid-19,509343.html

Magia liczb z przywołanego artykułu:
1. stwierdzono 1 617 025 wszystkich zakażeń
2. wykryto 11 778 przypadków Covid-19 u osób w pełni zaszczepionych
3. Całkowita liczba zgonów dla okresu od początku Narodowego Programu Szczepień, tj. od 27 grudnia do 5 czerwca bieżącego roku wynosi 47 033
4. zmarło 730 osób zaszczepionych dwoma dawkami szczepionki
Policzmy:
730/11778- zmarło 6% osób w pełni zaszczepionych, u których wykryto covid
przy średniej umieralności:
47033/1617025- około 3% (...)
Wg artykułu Arturo1972 (10.2021)
https://portal.abczdrowie.pl/koronawirus-infekcje-wsrod-zaszczepionych-mz-zaledwie-u-0-1-proc-potwierdzono-sars-cov-2
1. stwierdzono 1 429 507 zakażeń koronawirusem (Od rozpoczęcia szczepienia drugą dawką )
2. wykryto 19 688 przypadków Covid-19 u osób w pełni zaszczepionych
3. Całkowita liczba zgonów 39 782 (Od rozpoczęcia szczepienia drugą dawką )
4. zmarło 759 osób zaszczepionych dwoma dawkami szczepionki

Policzmy:
759/19688- zmarło 3,85% osób w pełni zaszczepionych, u których wykryto covid
przy średniej umieralności:
39782/1429507- 2,78%

Wniosek: jest powód do optymizmu, widać światełko w tunelu. Po kolejnej dawce, pacjenci w pełni zaszczepieni będą umierać na Covid równie rzadko jak nieszczepieni :stirthepot:

fotohobby
09-10-2021, 18:28
No tak, magia prostych działań matematycznych.
Wezmę dwie liczby podzielę, porównam z inną i z dumą lecę do "Pani" po piątkę

Życie jest jednak trochę bardziej skomplikowane.
W jakim wieku były osoby szczepione i nieszczepione (szczepione są raczej "trochę" starsze)
Jaki był ogólny stan zdrowia osób szczepionych i nieszczepionych przed zachorowaniem (a jest przecież pochodną wieku) ?
Ile średnio w momencie zakażenia zdiagnozowano chorób współistniejących u zaszczepionych i niezaszczepionych ?

I tyle mówi nam średnia.
Natomiast liczby bezwzględne mówią nam coś innego. I wziąwszy pod uwagę fakt, że obecnie większość Polaków jest już po 2. dawce to wg wyliczonej powyżej średniej, aktualnie większość zgonów powinno dotyczyć osób zaszczepionych.
Czy tak jest ?

gnago
09-10-2021, 19:01
Ci bezczelni Turcy negują błogość kłutych i pociechę z potomstwa spłodzonego po kłuciu
https://babylonianempire.wordpress.com/2021/10/08/video-turecki-polityk-fatih-erbakan-pokazuje-zdjecia-zdeformowanych-dzieci-i-stwierdza-to-nie-jest-szczepionka-ale-modyfikator-genow/

gnago
09-10-2021, 19:03
Mam to to głęboko gdzieś, gdzie publikuje, po prostu jestem zmuszony prostować twoje kłamstwa (najprawdopodomniej wynikające z braku wiedzy)

I dwie rady:
1. popraw cytowanie
2. jak wstawiasz linka, to emotikona na końcu oddzielaj spacją, bo później wychodzi taki dziwoląg, który się nie otwiera https://presume.pl/rasy-kosmitow:lol2:, bo Chrome dokleja lol2 do adresu

Cóż Ludzka przypadłość czy gadzia perfidia dla sprawdzenia przeglądarki drogi kosmito?:cool:

Chef Paul
09-10-2021, 19:13
Ta pamiętam wpisy tego, poważnego medium światowego, z czasów derywatów i klapy jankeskich funduszy emerytalnych przed 2008. Taka chwalba i nagonka frajerów do inwestycji . Prawdę zaczęli pisać kiedy oszwabiać się już nie dało


A co do istnienia stronki . Zwyczajnie nestorze weź zrób update swojej przeglądarce z której korzystasz. Sprawdziłem w chwili pisania czynny portalik . Nie potrafisz, to przemów kompowi do słuchu wspomnij o złomowaniu.:yes: Może pomoże ? Ps. wstaw link w google i otwórz na nowej stronie
Mam zrobić "update" swojej przeglądarce dlatego, że nie potrafisz prawidłowo wstawić linka ? :D
Sądzisz, że po tej operacji zacznie odczytywać i poprawiać Twoje błędy ? :)

irqul
09-10-2021, 20:37
No tak, magia prostych działań matematycznych.
Wezmę dwie liczby podzielę, porównam z inną i z dumą lecę do "Pani" po piątkę

Życie jest jednak trochę bardziej skomplikowane.
W jakim wieku były osoby szczepione i nieszczepione (szczepione są raczej "trochę" starsze)
Jaki był ogólny stan zdrowia osób szczepionych i nieszczepionych przed zachorowaniem (a jest przecież pochodną wieku) ?
Ile średnio w momencie zakażenia zdiagnozowano chorób współistniejących u zaszczepionych i niezaszczepionych ?

I tyle mówi nam średnia.
Natomiast liczby bezwzględne mówią nam coś innego. I wziąwszy pod uwagę fakt, że obecnie większość Polaków jest już po 2. dawce to wg wyliczonej powyżej średniej, aktualnie większość zgonów powinno dotyczyć osób zaszczepionych.
Czy tak jest ?

Dobrze, że piszesz w pierwszej osobie. Pozwala mi to zgodzić się z Twoimi refleksjami.

Ciekawi mnie, czy ktoś z naszych forumowych kolegów będzie bronił cnoty pań podpisanych pod artykułami?!

No i co, według Ciebie, wynika z tych danych, po uwzględnieniu złożoności życia i prostoty arytmetyki. Czy dane są do dupy i trzeba zorganizować stosownie inne, czy są trudno strawne, ale prawdziwe? :cool:

goguś
09-10-2021, 20:38
O Krystyno bawią was te słupki wykresy nopy popy sropy ,naprawdę ?

irqul
09-10-2021, 20:54
O Krystyno bawią was te słupki wykresy nopy popy sropy ,naprawdę ?
Nie, nie naprawdę :popcorn:
Dlaczego pytasz?

goguś
09-10-2021, 21:18
To dajcie temu spokój i tyle .

henrykow
09-10-2021, 21:36
O Krystyno bawią was te słupki wykresy nopy popy sropy ,naprawdę ?

Jakbyś nie zauważył niektórzy tak zacięcie walczą o dobre imię tych ala szczepionek jakby ich życie od tego zależało.
:confused:A może faktycznie zależy i dlatego nie dopuszczają do siebie prawdy aby ich życie nie runęło w gruzach.

irqul
10-10-2021, 06:51
To dajcie temu spokój i tyle .
No przecież pisząc dajemy. Spokój sropom. Wchodzisz, czytasz, piszesz o nopach, popach. Trochę to masochistyczne, wydaje się być, ale skoro lubisz czytać, to ktoś pisać musi. Nawet jak nie lubi :cool:

kulibob
10-10-2021, 08:02
Jakbyś nie zauważył niektórzy tak zacięcie walczą o dobre imię tych ala szczepionek jakby ich życie od tego zależało.
:confused:A może faktycznie zależy i dlatego nie dopuszczają do siebie prawdy aby ich życie nie runęło w gruzach.

Wiem że twój mózg nie ogarnie ale to chodzi o większą korzyść dla siebie. Korzyści z wyszczepienia ułomków jest wielopoziomowa.

goguś
10-10-2021, 08:17
Wiem że twój mózg nie ogarnie ale to chodzi o większą korzyść dla siebie. Korzyści z wyszczepienia ułomków jest wielopoziomowa.

Na razie nie wiadomo kto w sumie jest czy będzie tył ułomkiem ,być może ty być może ja któż to wie więc poczekajmy na ułomka jeszcze ze dwa lata bo tyle to mniej więcej jeszcze ma trwać.

kulibob
10-10-2021, 08:24
Na razie nie wiadomo kto w sumie jest czy będzie tył ułomkiem ,być może ty być może ja któż to wie więc poczekajmy na ułomka jeszcze ze dwa lata bo tyle to mniej więcej jeszcze ma trwać.

Covid zabija w statystykach i obserwacjach własnych
Szczepionki sa skuteczne w statystykach i obserwacjach własnych
Szczepionki nie są szkodliwe statystyki i obserwacje włane.

Folarskie zródła mjaą tylko proffesorów od prawoskrętnej witaminy C.

Ale miał być o korzyściach wyszczepinie reszty to mniejsze ryzyko dlamnie , mniejsze ryzyko dla gospodarki.
Jedyny plus nie wyszczepinia to to że trochę tępych śmieci powyzdycha.


Edit : Widzę jesteś wyznawcą konfy głosowałem na nich i nigdy więcej nie popełnię tego błędu

fotohobby
10-10-2021, 08:43
Dobrze, że piszesz w pierwszej osobie. Pozwala mi to zgodzić się z Twoimi refleksjami.

Ciesze się, ze zrozumiałesś analogię. Nastepnym razem może pomyślisz 2x zanim zaczniesz wysnuwać wnioski



No i co, według Ciebie, wynika z tych danych, po uwzględnieniu złożoności życia i prostoty arytmetyki. Czy dane są do dupy i trzeba zorganizować stosownie inne, czy są trudno strawne, ale prawdziwe? :cool:

Po prost jest naiwnością wyciąganie jakichkolwie wniosków z tak mało złożonych danych, nie uwzględniających zmiennych, o których pisalem.
Śmieci na wejściu = śmieci na wyjsciu - tak natomiast mówią informatycy.

Takie śmieci sa jednak lekkostrawne, cieszą się dużą popularnością wśród przeciętnych, bezrefleksyjnych oglądaczy wiadomości w TV, czy bywalców foliarskiich portali.

goguś
10-10-2021, 08:49
Foliarze ,płaskoziemcy i co tem jeszcze , pytam dlaczego aż tak się angażujecie w udowodnienie że to cool przecież to pfizer wraz z rządami robi więc po co wam i do czego ta reklama ? jakieś zyski ? gówno a ie zyski więc normalny człowiek zlewa to moczem a nie za wszelką cenę chce udupić drugiego nazywając go foliarzem płaskoziemcą i co tam jeszcze ,słupki wykresy dupiny ,rozumię gdzieś w propagandzie wykładzie ale zwykli zjadacze chleba aż tak się angażują hm dziwne dziwne .

henrykow
10-10-2021, 09:03
Wiem że twój mózg nie ogarnie ale to chodzi o większą korzyść dla siebie. Korzyści z wyszczepienia ułomków jest wielopoziomowa.

Wiem o co chodzi, chodzi o to aby pozbyć się ze społeczeństwa wszystkich ułomków i dlatego na pierwszy poziom poszedłeś ty się zaszczepić.

henrykow
10-10-2021, 09:12
Covid zabija w statystykach i obserwacjach własnych
Szczepionki sa skuteczne w statystykach i obserwacjach własnych
Szczepionki nie są szkodliwe statystyki i obserwacje włane.

Jedyny plus nie wyszczepinia to to że trochę tępych śmieci powyzdycha.


Aleeeeeee ty jesteś nawiedzony:D
Propaganda idzie w tym kierunku i tak będzie się działo bo te statystyki prowadza cwaniaki którzy nabijają sobie tym kabzę a wszelakie informacje przeciw są blokowane. Przecież to widać nawet tu na forum w twojej osobie, masz tak czerep zryty od tego siedzenia w piwnicy że powtarzasz w nieskończonośc jedno i to samo niczym robot lub pozytywka.
Tak tępego śmiecia to ja tu nie widziałem aby wypisywać takie brednie i w dodatku jeszcze innych ludzi poniżać i obrażać i nawoływać tym samym do nienawiści wobec innych.

kulibob
10-10-2021, 10:11
Foliarze ,płaskoziemcy i co tem jeszcze , pytam dlaczego aż tak się angażujecie w udowodnienie że to cool przecież to pfizer wraz z rządami robi więc po co wam i do czego ta reklama ? jakieś zyski ? gówno a ie zyski więc normalny człowiek zlewa to moczem a nie za wszelką cenę chce udupić drugiego nazywając go foliarzem płaskoziemcą i co tam jeszcze ,słupki wykresy dupiny ,rozumię gdzieś w propagandzie wykładzie ale zwykli zjadacze chleba aż tak się angażują hm dziwne dziwne .

Nieszczepiony to nie człowiek jak dlamnie. Oczywiście nieszczepiony z wyboru

kulibob
10-10-2021, 10:12
Aleeeeeee ty jesteś nawiedzony:D
Propaganda idzie w tym kierunku i tak będzie się działo bo te statystyki prowadza cwaniaki którzy nabijają sobie tym kabzę a wszelakie informacje przeciw są blokowane. Przecież to widać nawet tu na forum w twojej osobie, masz tak czerep zryty od tego siedzenia w piwnicy że powtarzasz w nieskończonośc jedno i to samo niczym robot lub pozytywka.
Tak tępego śmiecia to ja tu nie widziałem aby wypisywać takie brednie i w dodatku jeszcze innych ludzi poniżać i obrażać i nawoływać tym samym do nienawiści wobec innych.

Widzisz nic nie rozumiesz to chodzi o zysk kuliboba bo resztę mam w dpie
Tylko ułomki nie rozumieją że to chodzi również o ich zysk

stos
10-10-2021, 10:14
Widzisz nic nie rozumiesz to chodzi o zysk kuliboba bo resztę mam w dpie
Tylko ułomki nie rozumieją że to chodzi również o ich zysk

Tylko ułomek myśli że jak się zaszczepi to dobrze na tym wyjdzie.

kulibob
10-10-2021, 10:15
Wiem o co chodzi, chodzi o to aby pozbyć się ze społeczeństwa wszystkich ułomków i dlatego na pierwszy poziom poszedłeś ty się zaszczepić.

Już pisałe o tym to plan wyeliminowania was anie spokojnych ludzi. Covid -22 załatwi foie a stare wersje szczepionki przed nim ochronią nowe parie nie będą skuteczne aby foli nie chronić

kulibob
10-10-2021, 10:16
Tylko ułomek myśli że jak się zaszczepi to dobrze na tym wyjdzie.

Statystki i obserwacje własne mówią jasno że już dobrze na tym wyszedłem a lepiej jeszcze wyjdę jak folje wezmą za mordę i pod igłe

stos
10-10-2021, 10:23
Statystki i obserwacje własne mówią jasno że już dobrze na tym wyszedłem a lepiej jeszcze wyjdę jak folje wezmą za mordę i pod igłe
Mnie wystarczy że ciebie wzięli za mordę i pod igłę.
Ciesz się że jeszcze żyjesz.

henrykow
10-10-2021, 10:32
Widzisz nic nie rozumiesz to chodzi o zysk kuliboba bo resztę mam w dpie
Tylko ułomki nie rozumieją że to chodzi również o ich zysk

Sam jesteś ułomek który dowartościowuje się taką durną pisaniną. Takich jak ty powinni odseparowywać od społeczeństwa.

henrykow
10-10-2021, 10:34
Już pisałe o tym to plan wyeliminowania was anie spokojnych ludzi. Covid -22 załatwi foie a stare wersje szczepionki przed nim ochronią nowe parie nie będą skuteczne aby foli nie chronić

Podjarałeś się za bardzo, napisz to jeszcze raz bo nie rozumiem o co ci chodzi. Mi osobiście wisi tu gramatyka, ortografia i literówki ale u ciebie trochę za dużo tego :cool:

kulibob
10-10-2021, 11:11
Podjarałeś się za bardzo, napisz to jeszcze raz bo nie rozumiem o co ci chodzi. Mi osobiście wisi tu gramatyka, ortografia i literówki ale u ciebie trochę za dużo tego :cool:

Pisałem już o teori spiskowej mającej wykończyć folie.
Teraz szczepią się mądrzy ludzie wten sposób sami oznakowują sie foliarze.
Później zostanie wypuszczony cov 22 i zacznie wybijać folie.
Obecne serie szczepionek beda chronić przez cov22 folia chcąca się szczepić zostanie zaszczepiona ale nowszymi partiami , neskutecznymi szczepionkami.
W ten sposób swiat zostanie oczyszczony ze złych ludzi.

fotohobby
10-10-2021, 12:31
Jedyny plus nie wyszczepinia to to że trochę tępych śmieci powyzdycha.




Ciesz się że jeszcze żyjesz.

Wart Pac pałaca, a pałac Paca...

stos
10-10-2021, 14:36
Pisałem już o teori spiskowej mającej wykończyć folie.
Teraz szczepią się mądrzy ludzie wten sposób sami oznakowują sie foliarze.
Później zostanie wypuszczony cov 22 i zacznie wybijać folie.
Obecne serie szczepionek beda chronić przez cov22 folia chcąca się szczepić zostanie zaszczepiona ale nowszymi partiami , neskutecznymi szczepionkami.
W ten sposób swiat zostanie oczyszczony ze złych ludzi.

Nie zrozumiałeś tej teorii spiskowej.
Chodzi o rozpoznanie ludzi naiwnych, nie potrafiących samodzielnie myśleć, takich którzy przyjmą szczepionkę bez wahania.
Szczepionka ma ich wyeliminować, ponieważ mają pozostać tylko ci którzy potrafią myśleć samodzielnie i nie dadzą się zaszczepić. :)

stos
10-10-2021, 14:40
Wart Pac pałaca, a pałac Paca...

Wiele mówi o tobie że nie reagujesz na to co pisze @kulibob ale nasza reakcja na jego słowa cię drażni.
Wart Pac pałaca, a pałac Paca

Chef Paul
10-10-2021, 15:07
...
Chodzi o rozpoznanie ludzi naiwnych, nie potrafiących samodzielnie myśleć, takich którzy przyjmą szczepionkę bez wahania.
Szczepionka ma ich wyeliminować, ponieważ mają pozostać tylko ci którzy potrafią myśleć samodzielnie i nie dadzą się zaszczepić. :)
Przecież Ty zgodnie z "teorią" którą tutaj podawałeś już zostałeś tą szczepionką zarażony (chyba, że od czasu rozpoczęcia szczepień "siedzisz w piwnicy") :D

... nie reagujesz na to co pisze @kulibob ale nasza reakcja na jego słowa cię drażni.
...
Utożsamiasz się z jakąś grupą popierającą Twoje poglądy ?

stos
10-10-2021, 15:19
Przecież Ty zgodnie z "teorią" którą tutaj podawałeś już zostałeś tą szczepionką zarażony (chyba, że od czasu rozpoczęcia szczepień "siedzisz w piwnicy") :D

Utożsamiasz się z jakąś grupą popierającą Twoje poglądy ?
Zajmij się garnkami bo czytanie ze zrozumieniem ci nie wychodzi.

gnago
10-10-2021, 15:20
Mam to to głęboko gdzieś, gdzie publikuje, po prostu jestem zmuszony prostować twoje kłamstwa (najprawdopodomniej wynikające z braku wiedzy)

I dwie rady:
1. popraw cytowanie
2. jak wstawiasz linka, to emotikona na końcu oddzielaj spacją, bo później wychodzi taki dziwoląg, który się nie otwiera https://presume.pl/rasy-kosmitow:lol2:, bo Chrome dokleja lol2 do adresu




Nie musisz tak się otwierać i tak wszyscy wiedzą że w rzyci masz prawdę. Ciebie jako biernego i bezkrytycznego absorbera propagandy niemożność publikowania prac naukowych ,faktycznie, nie interesuje.

Ps emocje zajmują całą moc gł. procesora stąd:lol2: ten brak kontroli objawiający się w słowach: (najprawdopodomniej wynikające z braku wiedzy)
:lol2:

Zgadzam się całkowicie, dyskutujesz nie mając żadnej wiedzy poza wiarą w słuszność kłucia

gnago
10-10-2021, 15:22
Mam zrobić "update" swojej przeglądarce dlatego, że nie potrafisz prawidłowo wstawić linka ? :D
Sądzisz, że po tej operacji zacznie odczytywać i poprawiać Twoje błędy ? :)

Mi wystarczy że uznałeś moją rację w uznaniu twego źródełka wykresów jako niewiarygodnego i kłamliwego w przeszłości jak i teraz :D

Chef Paul
10-10-2021, 15:23
Zajmij się garnkami bo czytanie ze zrozumieniem ci nie wychodzi.
Dziękuję za poradę :)
... a Tobie co wychodzi ? Czyszczenie szamba ? ;)




Mi wystarczy że uznałeś moją rację w uznaniu twego źródełka wykresów jako niewiarygodnego i kłamliwego w przeszłości jak i teraz :D
Gdzie wyczytałeś, że uznałem Twoje "racje" ?
Ty to masz zawsze najbardziej wiarygodne informacje.

ps - a co w temacie pisze Twój ekspert "marucha" ? :)

gnago
10-10-2021, 15:31
Pisałem już o teori spiskowej mającej wykończyć folie.
Teraz szczepią się mądrzy ludzie wten sposób sami oznakowują sie foliarze.
Później zostanie wypuszczony cov 22 i zacznie wybijać folie.
Obecne serie szczepionek beda chronić przez cov22 folia chcąca się szczepić zostanie zaszczepiona ale nowszymi partiami , neskutecznymi szczepionkami.
W ten sposób swiat zostanie oczyszczony ze złych ludzi.

Ech te mroczne złudzenia, przyzwyczajaj się do myśli że zamiast wnuków będziesz miał potworki podobne do tych z linka https://babylonianempire.wordpress.com/2021/10/08/video-turecki-polityk-fatih-erbakan-pokazuje-zdjecia-zdeformowanych-dzieci-i-stwierdza-to-nie-jest-szczepionka-ale-modyfikator-genow/
Bo jako frajerski zwolennik kłucia dzieci już dałeś dać pokłuć? Czy na szczęście nie . To może olej to ludobójcze zalecenie