dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 364 z 368
Pokaż wyniki od 7.261 do 7.280 z 7342
  1. #7261
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Tomku, tak się cieszę, że piszesz!
    Jak zawsze - wspaniały i niepokonany!
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  2. #7262

    Domyślnie

    Kiedy siedliśmy do komputera to przeczytałam Tomkowi, tak na rozgrzewkę, kilka fragmentów z Jego dziennika. Bardzo się podłamał, bo prawie niczego z tego okresu nie pamięta. Dobrze, że jest tyle waszych wspaniałych, wspierających słów ,które zaraz przeczytałam mu na odtrutkę. Powiedział, to mnie trzyma jakoś ale to niewyobrażalnie trudne tak nie pamiętać swojego życia. Ale to cierpienie ma swoją pozytywną stronę, oznacza zwiększenie świadomości i odtwarzanie sprawności procesów poznawczych. Pamięć też wróci ! Tomek samodzielnie pisze :

    Jesteście wspaniali. Tyle lat, a pamiętacie o mnie. To mnie mobilizuje do przedzierania się przez mgłę w mózgu. Ale nie zawsze potrafię znaleźć odpowiednie słowa dla kłębiących się myśli. No razie tyle, jeszcze wrócę!
    Jeśli „a” oznacza szczęście, to a=x+y+z; x – to praca, y – rozrywki, z – umiejętność trzymania języka za zębami.

  3. #7263
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anSi
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    3City
    Posty
    7.745

    Domyślnie

    Tomku, Ty już wróciłeś i zostań jak najdłużej A mgły rozwieją się...one się zawsze rozwiewają


  4. #7264
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EDZIA

    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    6.228

    Domyślnie

    Brawo Tomku i Majko - ja wiedziałam, że tak będzie i Tomek samodzielnie napisze na Forum.

    Po spotkaniu byłam pewna, że nastąpi to niebawem,,,,I tak trzymać.

    Pozdrawiam i nieustannego zdrówka Wam życzę

    ED

  5. #7265
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Będzie coraz lepiej. Buziaki
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  6. #7266
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Gagata
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Posty
    5.716
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    64

    Domyślnie

    Tomku, Majko - Gagaty pozdrawiają najserdeczniej!!!
    Bardzo ciepło wspominamy nasze spotkania - i u nas na pamiętnym Sylwestrze i u Was - w klimatycznej Komturii!!

    Mogę tylko zacytować - "to NIEWYOBRAŻALNIE trudne nie pamiętać swojego życia", niewyobrażalnie. Musi to być cholernie męczące i frustrujące. To ciężka praca.

    Ale - powoli, powoli odklei się ) A jeśli nie wszystko - no to co? To tylko przeszłość, minęła, teraz zajmij się Komturze tym co PRZED Tobą

    Całujemy, ściskamy serdecznie!!!
    Wierzymy, że do zobaczenia
    AiR

    Ps. Poszukam i może podrzucę tu jakieś wspólne zdjęcie? Jako pożywkę
    Z miasta na wieś czyli Dziennik Gagaty
    Komentarze U GAGATY


    Każdy ma własny model szczęścia. I niech tak zostanie.

  7. #7267
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Tomku, pisz!!!

  8. #7268
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anSi
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    3City
    Posty
    7.745

    Domyślnie

    Popieram prośbę Żelki A TY, Żelko, też pisz...


  9. #7269
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Piszę, piszę ale bardziej Tomka czytać bym chciała.

  10. #7270
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Tomku, wiem, że jakbyś tylko mógł to byś tutaj http://forum.muratordom.pl/forumdisp...NISKA-MARYMONT był, więc wklejam dla Twoich Przyjaciół, którzy tutaj zaglądają i być może będą mieli możliwość o chęć pomocy.

    Nieustannie w myślach i sercu, wspieramy Cię WSZYSCY!!!

  11. #7271

    Domyślnie

    Ostatnio chorowaliśmy po kolei na jakieś długotrwałe przeziębienia a u Tomka oznacza to potężny spadek formy we wszystkich sprawnościach. Ale już idzie ku lepszemu. Na razie mnie wydelegował do pisania. A szkoda bo już pojawiają się w naszych rozmowach wątki satyryczne, Tomek zaczyna podobnie jak w swoim dawnym dzienniku podkpiwać z lokalnych dziwolągów. Ja niestety nie mam takiego talentu pisarskiego, musimy więc poczekać jeszcze trochę na Tomka. Ostatnio przeżywamy absurdy związane z wycinaniem jednej z wielkich lip, która zagraża domowi, bo pęka i strażacy kazali ściąć. Z pozwoleniem na wycinkę poszło gładko: wniosek, wizytacja, decyzja w ręku. Teraz to już z górki, ale realia mazurskich usługodawców rządzą się prawami nieco innymi niż w reszcie kraju. Polecony w gminie wykonawca zapowiedział swą wizytę nazajutrz, wszystko szybko sprawnie i przyjemnie. Fachowiec dysponujący podnośnikiem koszowym, na umówione oględziny nie przybył... Następnego dnia złapany telefonicznie oświadczył, że będzie za pół godziny, godziny mijały a fachowiec nie odbiera telefonu. Gdy tylko udawało się dodzwonić można było się dowiedzieć, że „zaraz będę”. Zabawa trwała od połowy listopada, a decyzja ważna jest do końca roku... W okolicy niestety nie ma więcej fachowców z podnośnikami, tak wygląda lokalny monopol. Po świętach ma przyjechać inny specjalista, tym razem alpinista ze znacznie odleglejszej miejscowości, bez podnośnika, ale może solidniejszy, zobaczymy.
    Komturowi pomagali Żona z Synem, wspólnymi siłami udało się myśli poskładać.
    Jeśli „a” oznacza szczęście, to a=x+y+z; x – to praca, y – rozrywki, z – umiejętność trzymania języka za zębami.

  12. #7272
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    Nie ma to jak satyra

    Wracajcie do zdrowia

  13. #7273
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    A światłość już niedaleko:
    w Grudniu się narodzi Dziecko,

    co jednym wzniesieniem dłoni
    świat ku światłości nakłoni.

    Spójrzcie, jak pierzchają cienie!
    Płynie Boże Narodzenie!"
    K.I. Gałczyński

    Zdrowych, wesołych Świąt!

  14. #7274
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  15. #7275

    Domyślnie

    ŻYCZYMY WSZYSTKIM PRZYJAZNYM FORUMOWICZOM ZDROWYCH, POGODNYCH I PEŁNYCH MIŁOŚCI WASZYCH BLISKICH

    KOMTUROSTWO Z RODZINĄ

    Tyle Tomek( samodzielnie!), ale tak się przy tym wyeksploatował, że odpadł, i zlecił swojemu zastępczemu mózgowi podziękowania co niniejszym czynię. Święta spędzamy w Warszawie żeby być z dziećmi i wnukami ale nie wszystkimi bo Jasio z teściami nad morzem. Szkoda,ze go nie ma bo pomógłby nam spreparować jakąś ładną kartkę Swiąteczną. Tomek pisze do Was prawdziwe, dawne kartki świąteczne, tylko wyślemy po Świętach bo dotychczas tomkowy zastępczy mózg dużo pracował i nie mógł mu pomóc.
    Jeśli „a” oznacza szczęście, to a=x+y+z; x – to praca, y – rozrywki, z – umiejętność trzymania języka za zębami.

  16. #7276
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anSi
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    3City
    Posty
    7.745

    Domyślnie

    TOMKU, MAJKO I CAŁA FANTASTYCZNA RODZINKO - dobrych, spokojnych, radosnych ŚWIĄT


  17. #7277
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  18. #7278
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    swojaczka

    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    1.569

    Domyślnie

    Radosnych,pogodnych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku 2016. Niechaj będzie lepszy od tego który mija!

  19. #7279
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Jagna
    Zarejestrowany
    May 2002
    Posty
    4.123
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    354

    Domyślnie

    Komturze Kochany! Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku. Niech mgły opadną i słońce świeci cały następny rok coraz mocniej! Pamiętam i ściskam mocno!!! Jagna

    P.S. Cudnie Cię znowu czytać

  20. #7280
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar bogumil
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    mój kawałek nieba
    Posty
    7.063

    Domyślnie

    Kochana Majeczko i Tomku wpadłam tutaj, żeby SERDECZNIE PODZIĘKOWAĆ za kartkę i życzenia napisane ręką Tomka

    Bardzo gorąco Wam życzymy wszystkiego co najlepsze i najpiękniejsze w tym nadchodzącym Nowym Roku, przede wszystkim siły.Aby nigdy nie odstępowała Was nadzieja na lepsze jutro i wiara w to, że nie ma rzeczy niemożliwych





    Bogumił i Beatka

    LAZUR

    Beata

Strona 364 z 368

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony