dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 14 z 24
Pokaż wyniki od 261 do 280 z 478
  1. #261
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar PeZet
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Kod pocztowy
    96-321
    Posty
    803

    Domyślnie

    Strasznie muli to forum.
    powtórzę się z innego wątku: czekam aż przyspieszy, może w końcu pojawią się tak oczekiwane przez nas reklamy.
    Wszystko wymaga swego. Buduję dom... 4-5-6 litrowy... a może 6-5-4 litrowy...

    Dziennik PeZeta: http://forum.budujemydom.pl/Dziennik-PeZeta-t11215.html

  2. #262
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    Przeniosłam się z uwagami tutaj, może ktoś przeczyta..

    1. i w pracy (FF) i w domu (IE) nie mogę wklejać zdjęć z kompa. Pokazuje mi się takie okienko z załadowanym odnośnikiem http/ i żadnych możliwości zmiany na C:
    2. jak klikam odpowiedz lub odpowiedz z cytatem, to coś mi się przestawia ze stroną, NIE pokazuje się okienko do pisania ale przerwa w postach (dzura!). Muszę kliknąć drugi raz, żeby móc pisać.
    3. już było szybko a znowu jest wolno. JA nic nie zmieniałam

  3. #263
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar JoShi
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    9.894
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    184

    Domyślnie

    Cytat Napisał helism Zobacz post
    Ja z wnioskiem formalnym, żeby skopiować u dołu strony, najlepiej zaraz pod "odpowiedz na ten temat", takie coś jak u góry (nie wiem jak to się nazywa) z linkami, np dla tego wątku:
    * Forum > * O "Muratorze" i forum > * Uwagi o naszym Forum > * Drodzy Forumowicze, Wasze uwagi są bezcenne
    Tak było na starym forum i było fajnie.
    To się nazywa 'ścieżka okruszków'. Zamiast tego masz przycisk szybkiej nawigacji.
    Na świecie nie ma innych zjawisk, poza zjawiskami fizycznymi...
    Dziennik na forum :: Dziennik ze zdjęciami :: blog

  4. #264
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    EZS, jeśli to Ci nie przeszkadza, spróbuj zainstalowac Operę 10.51, śmiga jak szatan.
    Co do zdjęć - z szybkiej edycji nie da się wkleić z C:, tylko z URL.
    Ponoć musisz wejśc w uzytkownicy -> Galerie zdjęć -> Dodaj album i tam wklejać z HDD, a dopiero stamtąd kopiować w inne wątki.
    Nie potrafię też tego zrobić, spróbuj poczytać w wątkach o wklejaniu zdjęć.
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  5. #265
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar bobiczek
    Zarejestrowany
    Oct 2001
    Posty
    5.014

    Domyślnie

    i jeszcze mam tak - pomocy

    bobiczek nie masz dostępu do tej strony. Prawdopodobne powody to:

    1. Twoje konto nie ma wystarczających uprawnień, aby przeglądać tę stronę,

    2. Próbujesz edytować cudzą wiadomość lub wykonywać jakiekolwiek inne akcje administracyjne,

    3. Twoje konto nie zostało w pełni aktywowane lub jest wyłączone przez administratora,

    Wyloguj się Strona główna
    Autostrada przez mój nowo wybudowany dom


    Palę dużo bo lubię - i nie wstydzę się tego

  6. #266
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar mayland
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    Nibylandia
    Posty
    14.334

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jezier Zobacz post
    Mam propozycję aby na stronie głównej zamiast "Twoje posty" umieścić "Subskrybcje tematów". Twoje posty mogłyby być dostępne z profilu.
    No wałkuje ten problem juz od kilku dni i cieszę się, że więcej osób widzi taką potrzebę bo już sie bałam, że sie niepotrzebnie czepiam.
    Wiesz Prosiaczku,miłość jest wtedy kiedy lubimy kogoś za bardzo...

  7. #267
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar bobiczek
    Zarejestrowany
    Oct 2001
    Posty
    5.014

    Domyślnie

    wkleiło mi sie to samo co wyżej - a nie ma opcji usuń temat - więc edytuję z usprawiedliwieniem
    Autostrada przez mój nowo wybudowany dom


    Palę dużo bo lubię - i nie wstydzę się tego

  8. #268
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Jezier
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Korzeniówka
    Posty
    6.130
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    59

    Domyślnie

    Cytat Napisał mayland Zobacz post
    No wałkuje ten problem juz od kilku dni i cieszę się, że więcej osób widzi taką potrzebę bo już sie bałam, że sie niepotrzebnie czepiam.
    Po kilku dniach indeksowania w "Twoje posty" pojawiły się już wszystkie moje wpisy ale nie widzę przydatności tej funkcji. Mniej więcej wiem co napisałem i nie widzę potrzeby delektować się swoją twórczością. Jest to przydatna funkcja ale aby przeglądać czyjeś wpisy ewentualnie. Subskrypcja za to jest ekstra. W poprzednim forum miałem subskrybowane 1111 tematów ale musiałem najpierw zabrać w nich głos i do tego z żadnej subskrypcji nie mogłem się wypisać. Powodowało to spory bałagan bo ponad 1000 tematów nie interesowało mnie a od czasu do czasu ktoś się jednak do nich wpisywał.
    Teraz "Subskrypcja tematów" to same zalety mogłyby być na samej górze pomiędzy profilem a ustawieniami. Będę o to apelował.
    Jeśli pracujesz żeby żyć, to po co zabijasz się pracą?

  9. #269

    Domyślnie

    Cytat Napisał bobiczek Zobacz post
    wkleiło mi sie to samo co wyżej - a nie ma opcji usuń temat - więc edytuję z usprawiedliwieniem
    masz przycisk "Edytuj post"
    i tam masz także możliwość usunięcia posta
    Cywilizacja to niekończący się ciąg potrzeb, których nie potrzebujemy [Mark Twain]

  10. #270
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar mayland
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    Nibylandia
    Posty
    14.334

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jezier Zobacz post
    Po kilku dniach indeksowania w "Twoje posty" pojawiły się już wszystkie moje wpisy ale nie widzę przydatności tej funkcji. Mniej więcej wiem co napisałem i nie widzę potrzeby delektować się swoją twórczością. Jest to przydatna funkcja ale aby przeglądać czyjeś wpisy ewentualnie. Subskrypcja za to jest ekstra. W poprzednim forum miałem subskrybowane 1111 tematów ale musiałem najpierw zabrać w nich głos i do tego z żadnej subskrypcji nie mogłem się wypisać. Powodowało to spory bałagan bo ponad 1000 tematów nie interesowało mnie a od czasu do czasu ktoś się jednak do nich wpisywał.
    Teraz "Subskrypcja tematów" to same zalety mogłyby być na samej górze pomiędzy profilem a ustawieniami. Będę o to apelował.
    Dokładnie. Każdy wie co napisał i rzadko szuka swoich postów. Ale ulubionych wątków szukamy znacznie częściej.
    Wiesz Prosiaczku,miłość jest wtedy kiedy lubimy kogoś za bardzo...

  11. #271
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    Cytat Napisał DPS Zobacz post
    EZS, jeśli to Ci nie przeszkadza, spróbuj zainstalowac Operę 10.51, śmiga jak szatan.
    Co do zdjęć - z szybkiej edycji nie da się wkleić z C:, tylko z URL.
    Ponoć musisz wejśc w uzytkownicy -> Galerie zdjęć -> Dodaj album i tam wklejać z HDD, a dopiero stamtąd kopiować w inne wątki.
    Nie potrafię też tego zrobić, spróbuj poczytać w wątkach o wklejaniu zdjęć.
    dzięki, znlazłam ten mój album, wykorzystam jak odchudzę zdjęcia na dysku (że też nie ma automatycznego odchudzania jak w Fotosiku)
    Opery nie zainstaluję, w domu bym mogła ale w pracy nie


    nadal muszę 2 razy klikać, żeby odpowiedzieć z cytatem

  12. #272

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jezier Zobacz post
    Po kilku dniach indeksowania w "Twoje posty" pojawiły się już wszystkie moje wpisy ale nie widzę przydatności tej funkcji.
    A ja widzę - to na razie jedyne dojście do własnych postów; dodatkowo zatrzymanie wskaźnika myszy nad tytułem wpisu wyświetla początek danego postu.
    Co do przenosin nie mam pretensji, mam nadzieję, że to wszystko będzie się powoli dogrywać, tak by korzystanie z FM było jak najłatwiejsze
    Cywilizacja to niekończący się ciąg potrzeb, których nie potrzebujemy [Mark Twain]

  13. #273
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar mayland
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    Nibylandia
    Posty
    14.334

    Domyślnie

    Funkcja Twoje posty jest napewno funkcją przydatną (tego nie neguję) ale nie jest tak czesto uzywana przeze mnie jak lista subskrypcji i widzę sens w łatwiejszym dostępie do niej. Spokojnie więc poczekam na jej "wyciagniecie" z czeluści menu
    Wiesz Prosiaczku,miłość jest wtedy kiedy lubimy kogoś za bardzo...

  14. #274
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    Cytat Napisał mayland Zobacz post
    Funkcja Twoje posty jest napewno funkcją przydatną (tego nie neguję) ale nie jest tak czesto uzywana przeze mnie jak lista subskrypcji i widzę sens w łatwiejszym dostępie do niej. Spokojnie więc poczekam na jej "wyciagniecie" z czeluści menu
    Podpisuję się obiema ręcyma Nazwa:  clin-oeil3..gif
Wyświetleń: 115
Rozmiar:  1,5 KB

  15. #275
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Margoth*
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Skąd
    Bogatynia
    Posty
    1.249

    Domyślnie

    Porponuję, aby powiadomienia na skrzynkę przchodziły tak, jak było za czasów starego forum, czyli dopóki nie przeczytam pierwszej nowej odpowiedzi, kolejne powiadomienie nie nadejdzie. Teraz jest tak, że jeśli w obserwowanym wątku pojawi się odpowiedź, to za każdym razem dostaję powidomienie. I tak mam w skrzynce np. 6 powiadomień odnośnie jednego wątku.
    Pozdrawiam, Margoth*
    Nasza eLKa

  16. #276
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar JoShi
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    9.894
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    184

    Domyślnie

    Cytat Napisał Margoth* Zobacz post
    Porponuję, aby powiadomienia na skrzynkę przchodziły tak, jak było za czasów starego forum, czyli dopóki nie przeczytam pierwszej nowej odpowiedzi, kolejne powiadomienie nie nadejdzie.
    Też o tym marzę, choć nie wiem, czy da się to łatwo osiągnąć.
    Na świecie nie ma innych zjawisk, poza zjawiskami fizycznymi...
    Dziennik na forum :: Dziennik ze zdjęciami :: blog

  17. #277
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    Czy ktoś mi podpowie czemu przestał mi działać Chrome - nie mogę wklejać buziek, ani korzystać z formatowania tekstu, nie działa dymek przy profilu użytkownika


    W FF działają te opcje ;( ale z innych względów wolałabym Chrome

  18. #278
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Poczekaj, może znowu coś grzebią na forum i coś poprawiają.
    U mnie nie ma mozliwości wklejenia zdjęć z HDD, pojawia się tylko okno do wklejenia adresu URL.
    Poczeeekam.
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  19. #279
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) SPECBETON LADY Avatar malgos2
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Skąd
    KRK
    Posty
    39.718
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Cytat Napisał DPS Zobacz post
    Poczekaj, może znowu coś grzebią na forum i coś poprawiają.
    U mnie nie ma mozliwości wklejenia zdjęć z HDD, pojawia się tylko okno do wklejenia adresu URL.
    Poczeeekam.
    Bo to sie robi przez "zalacznik" nie przez "wklej grafike".

  20. #280
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    No właśnie, zdjęcia też wrzuciłam z URL ale te z kolei strasznie wolno się ładują - zupełnie nie wiem dlaczego bo chodziły dobrze (no może nie najgorzej )

    Ale jak napisałam to chyba ktoś właśnie poprawił, bo zaczęło działać


    a jeszcze JoShi napisała w ,,Zgrozie"

    Już wiem... Trzeba wejść do profilu, czyli kliknąć: Forum wybrac z menu [operacje] a nastepnie [Edytuj swój profil]. Potem trzeba kliknąć [Zaawansowane ustawienia] i wybrać [Standardowy edytor - dodatkowa kontrola tekstu] Gdzieś na samym dole to jest. No i na koniec klikając button [Zapisz zmiany] zatwierdzić. Jest wtedy edytor bbcode i jednocześnie są emotikonki. Oczywiście wyłącznie w trybie zaawansowanej edycji

    Tadammmmm.
    idę przetestować

Strona 14 z 24

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony