dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 5
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 99
  1. #1
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie Jak to zrobić ..... na nowym Forum

    Tak sobie pomyślałam, że warto założyć temat, gdzie Użytkownicy mogą zadawać pytania odnośnie nowego Forum.

    Ja na przykład chciałabym widzieć swój dziennik w zakładce DZIENNIKI --> mój dziennik.
    Nieźle namieszałam, bo sobie przycisnęłam "prześlij do dziennika" i owszem, pokazała się ten post (pierwszy w moim dzienniku) ale i jedyny.

    Czy to oznacza, że każdy wpis należy przenieść oddzielnie do Bloga ?
    Proszę, niech to będzie nieprawda...

    Najgorzej, że nie umiem cholerstwa skasować.

    A może Mój Dziennik to ten, który chcę oglądać ? Zgłupłam...
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Jak kasować wiadomości już przeczytane ze skrzynki ? Mogę je zaznaczyć i co dalej ...

    Wiem - trzeba kliknąć pod spodem na "Wybrane wiadomości"
    Ostatnio edytowane przez Nefer ; 02-04-2010 o 22:06 Powód: olśnienie
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nefer Zobacz post
    Jak kasować wiadomości już przeczytane ze skrzynki ? Mogę je zaznaczyć i co dalej ...
    Na dole, pod listą priwów masz rozwijane menu ze strzałeczką
    i tam różne opcje - możesz priwy zapisać, usunąć i jeszcze kilka rzeczy z nimi zrobić

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	priwy..JPG
Wyświetleń:	18
Rozmiar:	12,3 KB
ID:	24

    Co do blogów - nie wiem, ale pewnie ktoś będzie wiedział
    Ostatnio edytowane przez ponury63 ; 02-04-2010 o 22:14
    Cywilizacja to niekończący się ciąg potrzeb, których nie potrzebujemy [Mark Twain]

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    swój blog odnalazłam (daleko był ( skopiowałam adres i podmieniłam w moim profilu (edytuj sygnaturę), to samo z komentami zrobiłam i moje działają, reszta jeszcze nie

    choć i tak w profilu się nie pokazuje
    Ostatnio edytowane przez Gosiek33 ; 02-04-2010 o 22:17

  5. #5
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Cytat Napisał Gosiek33 Zobacz post
    swój blog odnalazłam (daleko był ( skopiowałam adres i podmieniłam w moim profilu (edytuj sygnaturę), to samo z komentami zrobiłam i moje działają, reszta jeszcze nie
    To też zrobiłam i hula.
    Ale na górze, na listwie masz DZIENNIKI BUDOWY. I jak tam przenieść dziennik ? Ha
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  6. #6
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nefer Zobacz post
    To też zrobiłam i hula.
    Ale na górze, na listwie masz DZIENNIKI BUDOWY. I jak tam przenieść dziennik ? Ha
    No właśnie... idę spać ... wkurzona nieco

  7. #7
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Achaja
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    529
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    27

    Domyślnie

    GRUPY poza forumowe można zakładać i wyszukiwać tutaj --> http://forum.muratordom.pl/group.php
    I tak skończę w piekle, to mogę po drodze zaszaleć
    NOWA ODSŁONA DZIENNIKA

  8. #8
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar jan_z_wolna
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Posty
    397
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    66

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nefer Zobacz post
    To też zrobiłam i hula.
    Ale na górze, na listwie masz DZIENNIKI BUDOWY. I jak tam przenieść dziennik ? Ha
    1. NOWY dziennik będzie miał charakter i sposób działania bloga (nie będzie w dziale Dziennik- dzień po dniu)
    2. Aby przenieść stare posty do tego dziennika należy przy wpisie na "starym dzienniku", w kolumnie pod avatarem, u dołu tego wpisu nacisnąć DODAJ DO DZIENNIKA
    3. Należny pamiętać, aby dodawać od najstarszego wpisu, chronologicznie.
    4. Aby w nowym dzienniku stary wpis nie miał charakteru cytatu (nie był zaciemniony) należy przez opublikowaniem na nowym blogu-dzienniku, usunąć z jego treści słowo 'quote' wraz z towarzyszącymi mu znakami.
    5. Można także w tym samym oknie dodać datę pierwotnego umieszczenia wpisu na starym Dzienniku-dzień po dniu.

    To tak na szybko...
    DZIENNIK
    do zakończenia: gładzie, kafle, malowanie, tynk na elewacji i różne pierdoły


  9. #9
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Dzięki Janku,

    To ja wymiękam .... za dużo wpisów ...
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  10. #10
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar jan_z_wolna
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Posty
    397
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    66

    Domyślnie

    Z komentarzami to rzeczywiście ciężko. Ale dziennik można próbować sukcesywnie klikać.
    DZIENNIK
    do zakończenia: gładzie, kafle, malowanie, tynk na elewacji i różne pierdoły


  11. #11
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Po pierwsze primo: znalazłam swoje komentarze, dodałam nową zakładkę do ulubionych i .... pojawia mi się biała strona, w ogóle nie chcą się załadowac - czy ktoś wie, dlaczego? Żadne komentarze zresztą nie chcą mi się załadować, wyświetlają mi się białe strony, ale Firefox twierdzi, że "zakończono ładowanie" ...
    Po drugie primo: jak wstawić emotkę w miejsce, w którym ja chcę żeby była, a nie na początku postu??
    Po trzecie primo: dlaczego gdy klikam na "Dodaj grafikę" wyskakuje mi okno z URL? W którymś momencie miałam na ekranie, u dołu okno "Zarządzaj zakładkami" i tam można było ustalić, czy chcę zdjęcie z komputera czy ze strony, ale teraz na przykład, pisząc tego posta nie mam tego okna! O co chodzi???

    Strasznie zagmatwałam, przepraszam. Mam nadzieję, że jakoś się w tym moim bełkocie połapiecie.
    Ostatnio edytowane przez braza ; 02-04-2010 o 22:57
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  12. #12
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Cytat Napisał jan_z_wolna Zobacz post
    Z komentarzami to rzeczywiście ciężko. Ale dziennik można próbować sukcesywnie klikać.
    ponad 800 postów.... no way ... już mi słabo jak sobie pomyślę
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  13. #13
    Administrator ADMINISTRATOR FORUM Avatar admin
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Warszawa
    Dzielnica
    Murator
    Posty
    280
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Dziękujemy za Wasze uwagi i zgłoszenia. Sukcesywnie weryfikujemy poprawność działania Forum i opisywane przez Was przypadki.

  14. #14
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    No to kolejna sprawa.

    Jest sobie lista użytkowników ( w zakładce UŻYTKOWNICY) jna, bo można sobie ją sortować w różnych kierunkach.
    I jak sobie ją posortuję to najeżdżając myszką na nick, ktory mnie interesuje - nie ma tej fajnej rozwijalnej listy. A to oznacza, że muszę wejść na post danej osoby, żeby np. zaprosić ją do kontaktów.
    To dość męczące, a mogłoby być tak pięknie gdyby prosto z tej listy móc kogoś dopisać do kontaktów.
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  15. #15

    Domyślnie

    ja na razie błądzę, jak we mgle
    gdzie są buźki?

  16. #16
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar sure
    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    8.500
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    499

    Domyślnie

    A ja nie mam ani dziennika (linku w profilu nie było), ani komentarzy (był link), a do tego jeszze spadłam z Olimpu! )

    ...I za Chiny nie wiem, co z tym fantem zrobić! Na poczatek wczytuję się w Wasze porady, może mi się coś rozjaśni? Napiszcie, gdzie poznajdowałyście/poznajdowaliście Wasze dzienniki i komentarze??

    (ale za to mam już kilkoro Znajomych, czyli nasza klasa - bis)
    pozdrawiam, Agata
    k
    d

  17. #17
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar jan_z_wolna
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Posty
    397
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    66

    Domyślnie

    Do ADMINA

    Linki z tytułem Dziennika na liście nowych dzienników
    http://forum.muratordom.pl/blog.php?do=bloglist

    powinny prowadzić do całego bloga, a nie jego ostatniego postu.

    pozdrawiam
    DZIENNIK
    do zakończenia: gładzie, kafle, malowanie, tynk na elewacji i różne pierdoły


  18. #18
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    czym różni się dodaj kontakt od dodaj znajomego ? Jaka różnica będzie praktyczna?

  19. #19

    Domyślnie

    nasza klasa - dobra jest... konta nie posiadam - ale próbuję się czegoś nowego nauczyć Wink
    Wykorzystując funkcję znajomi znajduję interesujące mnie tematy - w zakładce narzędzia wątku dodaję temat do subskrybcji i mam swoje ulubione tematy - ktoś znalazł prostszy sposób?
    Mnie też interesuje - czym różnią się kontakty od znajomych?

  20. #20

    Domyślnie

    Jak usunąć zdublowanego posta? Jak pozbyć się go, jeśli wpisaliśmy nie tam gdzie trzeba?

    Znalazłam możliwość w zaawansowanej edycji - usuń wiadomość, ale to strasznie dużo roboty - na starym wystarczył jeden przycisk - czy tutaj też można dodać usuń obok edytuj i odpowiedz??
    Ostatnio edytowane przez boratom ; 04-04-2010 o 10:14

Strona 1 z 5

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony