dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 12 z 90
Pokaż wyniki od 221 do 240 z 1798
  1. #221
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    Jagna czy Twój kupiec nadal jest chętny? Może daj ogłoszenie jeszcze raz. Sąsiadka próbowała sprzedać dom od wiosny, długo była cisza, a teraz bardzo sie ruszyło, bo ludzie przed końcem roku szukają inwestycji


    O tyle Ci napisałam, zanim doczytałam, że już, już finalizacja nastąpi

  2. #222
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Tom Bor
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Posty
    2.194
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    16

    Domyślnie

    A ta studnia ti ile metrów w głąb ziemi ma

  3. #223
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar sure
    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    8.500
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    499

    Domyślnie

    O, studnia przybyła, szybko!
    Zazdroszczę, bo ja mam wodę z sieci i coraz droższa jest...
    pozdrawiam, Agata
    k
    d

  4. #224
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Jagna
    Zarejestrowany
    May 2002
    Posty
    4.123
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    354

    Domyślnie

    Gosiek, no mam taką nadzieję. Klient co prawda od lipca twierdzi, że to już-już, ale teraz sprawy przybrały konkretny obrót (czyt. pieniądze). Jeszcze się nie cieszę. Jeszcze czekam, ale powinno być do końca roku wszystko ok. Trzymaj kciuki.
    Ilonko - 23 metry w dół. Wody nie powinno zabraknąć.
    Agata - no szybko, szybko. Jak na razie wszystko idzie aż podejrzanie sprawnie...

  5. #225
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    trzymam więc

  6. #226

  7. #227
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Moose
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    10.559

    Domyślnie

    Jaguś, u mnie studnia na 21 metrów się sprawdza w użytkowaniu...
    Pozdrówka

  8. #228
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Tom Bor
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Posty
    2.194
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    16

    Domyślnie

    Jagna Ty nie zapeszaj wszystko idzie dobrze i tak ma być!

  9. #229
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar lady in red
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    1.466

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jagna Zobacz post
    padłam
    ze śmiechu

    Kciukasy za sprzedaż pokraka 3-mamy
    Jak wszystko się uda bedziecie mieli ładny prezent na Nowy Rok .Zasługujesz na to i tego Wam życzę .

    Jaguś!Dlaczego ty nie piszesz "pisklaka......"
    Ktoś Cię musi zmotywować

    Bardzo się cieszę ( z Wami) ze studni 23 metry szczęścia

    Buziaki!
    Ostatnio edytowane przez lady in red ; 05-12-2011 o 10:28
    Nie wiem czy ja wykańczam dom -czy on mnie ?

  10. #230
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Rossa
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    566
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    56

    Domyślnie

    Sory , że z takim opóźnieniem , ale czytałam dziennik podrzutka jego komenty potem prostego i również jego komenty i jestem pod ogromnym wrażeniem twojej osoby ( czyt.baba z jajami) o lekkości pióra pisać nie będę bo to oczywiste jest.
    Oryginalna nie będę jak powiem,że również trzymam mocno kciuki za sprzedanie domu , i marzenia a raczej ich realizacje .

    Za dużo czasu na czytanie forum nie mam ale jak już tu przylazłam to nie odejdę , śledzić mam zamiar dalszych poczynań .

    PS.Futra śliczne to ostatnie o imieniu Tabu superaśne , kiedys myślałam o takiej rasie ale zostało na niufie gdzie też ta rasa ma problemy z dysplazją , nam się udało .Zapewne jak sama wiesz niektóre psy z tą wadą dożywają sędziwego wieku i gdyby nie badania to nikt by nawet nie przypuszczał ,że pies ma dysplazję.
    Wyleczyć się tego nie da ale można psinie pomóc dając witaminy z chydrotoniną i glukozaminą ,można gotować kurze łapki w niewielkiej ilości wody i dawać ta galaretkę psu , łapki też pod warunkiem oderwania pazurów ,nie żebym się wymądrzała ale chciałabym pomóc.
    Pozdrawiam i proszę o wyczochranie futer.

  11. #231
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar sure
    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    8.500
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    499

    Domyślnie

    Jaguś, trzymam kciuki, żeby studni znalazła się prawdziwa woda, a ...szambo - żeby też było prawdziwe!
    pozdrawiam, Agata
    k
    d

  12. #232
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Jagna
    Zarejestrowany
    May 2002
    Posty
    4.123
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    354

    Domyślnie

    Osica - Dla mnie o wiele bardziej istotna jest jakość tej wody i bynajmniej nie mam na myśli tego co spożywamy, bo my spożywamy takie dziwne rzeczy w innych napojach i potrawach, że już mnie to nie za bardzo wzrusza. Chodzi o traumatyczne przeżycia z początków korzystania z tej studni, którą mamy w Podrzutku. Dużo żelaza chyba było. Woda śliczna, krystaliczna, nikt sobie jakoś tego początkowo do głowy nie brał. Ale po jakimś czasie moje starannie zafarbowane jaśniutkie pasemka zaczęły się robić żółte. Nie rudawe, nie złote... ŻÓŁTE! Cudna byłam. Montaż filtra był darem niebios (kłaki i tak musiałam obciąć). Teraz bez filtra pewnie też się nie obejdzie, bo nadal wolę mniej oryginalny image...
    Ilonko - staram się nie zapeszać, ale z drugiej strony często mam wrażenie, że myślami i planami wybiegam za bardzo w przyszłość. Przecież nadal nie mam aktu notarialnego sprzedaży Podrzutka. Klient zaczyna mnie wkurzać
    Lady - No nie piszę bo na Muratorze siedzę, wizualki robię, planuję, myślę, czekam i się martwię. Jakoś nastroju brak chwilowo. Ale motywuj, motywuj...
    Rossa - No czeeeeeść Fajnie, że wpadłaś. I od razu trafiłaś w czuły punkt - moje futrzaki. Jeżeli chodzi o Tabu, która jest pod naszą szczególną opieką ze względu na biodra, to u niej niestety objawy bywają czasem widoczne, szczególnie teraz jesienio-zimą, ale poza lekko sztywnym chodem po spaniu, dziewczyna szaleje i śmiga aż miło. Pazurów z kurzych łap ściągnęłam już chyba tysiące.... Żre też suplementy z glukozaminą, chondroityną, kwasem hialuronowym, witaminą C, oprócz tego obecnie dostaje też lekkie leki przeciwbólowe (czarci pazur) i jakoś sobie funkcjonujemy. Oby w takiej formie jak teraz. No i jesteśmy pod opieką świetnego specjalisty, doktora Janickiego. A niufy są piękne! Ja jednak jak na razie zostaję przy czernyszach i w jakiejś tam przyszłości planujemy jeszcze chłopaka, bo Tabu upewniła nas, że to wymagająca rasa, ale wspaniała.
    Agata -

  13. #233
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MusiSieUdac
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Melmax
    Posty
    3.296

    Domyślnie

    Czytam prostego, a on juz hen, hen zrobiny. Jagna, Ty wiesz ze bedzie dobrze bo byc dobrze musi

    Wysyłam Ci maaaase dobrej eeenergiiii. Poooooooszłooooooooo

  14. #234

  15. #235
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Amelia 2
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    3.692
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    245

    Domyślnie

    Myślałam że trochę znam się na rasach......... nie kumam co to są niufy?????? nowofunlandy?

  16. #236
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Amelia 2
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    3.692
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    245

    Domyślnie

    Nikt jeszcze nie ośmielił się wypowiedzieć na temat wizualizacji salonu, to ja pierwsza
    1. jest ok, tylko proponuję zamienić miejscami kominek i telewizor te płaskie najlepiej ogląda się na wprost, może jeszcze być utrudnione otwieranie witryny jesli stół stoi blisko niej
    2. nie wiem jakie to strony świata - jeśli pd-zach to zbyt dużo słońca może wpadać do sałatek a krzesła trochę utrudnią wychodzenie na taras
    a może drzwi tarasowe dać trochę w lewo i zamienić miejscami narożnik ze stołem i witryną?

  17. #237
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Jagna
    Zarejestrowany
    May 2002
    Posty
    4.123
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    354

    Domyślnie

    Cytat Napisał Amelia 2 Zobacz post
    Myślałam że trochę znam się na rasach......... nie kumam co to są niufy?????? nowofunlandy?
    Ooo, taaaki....

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	250px-Galibalticstorm.JPG
Wyświetleń:	21
Rozmiar:	13,9 KB
ID:	89182
    Do zjedzenia!!!

  18. #238
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Jagna
    Zarejestrowany
    May 2002
    Posty
    4.123
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    354

    Domyślnie

    Cytat Napisał Amelia 2 Zobacz post
    Nikt jeszcze nie ośmielił się wypowiedzieć na temat wizualizacji salonu, to ja pierwsza
    Dzięki! Wreszcie!
    Zaraz będę wszystko analizować, ale muszę mieć warunki, żeby się skupić. O przesuwaniu kominka myślałam wcześniej, ale pomysł zarzuciłam i teraz zupełnie nie pamiętam dlaczego.... Ha! Zrobię kolejną wizualkę, bo to przednia zabawa jest

  19. #239
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Rossa
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    566
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    56

    Domyślnie

    Przywitać siem przyszłam i prosić zarazem o jakieś linki czy cuś do wizualizacji. Też bym se poszalała.

  20. #240

Strona 12 z 90

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony