dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 13 z 90
Pokaż wyniki od 241 do 260 z 1798
  1. #241
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Moose
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    10.559

    Domyślnie

    jaguś, tą wodą to mnie zastrzeliłaś...
    Już się zastanawiam nad kłakami...

  2. #242
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Jagna
    Zarejestrowany
    May 2002
    Posty
    4.123
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    354

    Domyślnie

    Rossa - ja się bawiłam w tym: http://www.dobreprogramy.pl/Projektuj-i-Kupuj-3D,Program,Windows,24750.html ale pewnie są i inne.
    Ilonka - piesio boski. To taka olbrzymia pluszowa zabawka. A na temat życia z takim pluszakiem więcej powie nam Rossa. Ja tylko podziwiam.
    Osica - się zastanawiasz w sensie, żeby zgolić? Nieeee.... Może u Was woda lepsza. No i to działa tylko na bardzo mocno rozjaśniane pasemka. Czyli po mojej wodzie platynowa blondyna wyglądałaby jak jajecznica

    A ja zaczynam się już mocno niepokoić. Ruszyliśmy z kopyta z Minidomkiem, popędzani przez Klienta, bo przecież oni chcą jeszcze przed zimą zamieszkać. Kredyt załatwi w dwa tygodnie i po sprawie..... To był początek sierpnia. Mamy połowę grudnia, Minidomek stoi samotnie a kredytu jak nie było tak nie ma. Z jednej strony pojawił się niewielki zadatek, Klient ciągle działa, nawet kupił ponoć stary drewniany dom do rozbiórki, bo ma w planie zadaszyć przejście z garażu do domu, porobić wykończenia w drewnie i takie tam. Zgłaszał się po kolejne dokumenty, przeżyłam już dwóch rzeczoznawców łażących mi po całym domu i dalej nic. Ja wiem, że sytuacja na rynku kredytowym jest jaka jest, kredytów w euro (na taki uparł się Klient po przegraniu batalii o franki) nie rozdają chętnie, ale od dwóch miesięcy słyszę, że zgoda jest, jeszcze tylko jeden papierek, ten ostatni i zaraz będą podpisywać umowę. Tych "ostatnich papierków" było już chyba z pięć. Zaczynam się martwić, że optymizm odnośnie zdolności kredytowej Klienta leży tylko po jednej, jego stronie. Banki tego optymizmu nie podzielają i w końcu odeślą go z kwitkiem i ja zostanę w sytuacji w jakiej byłam w sierpniu, plus z kredytem konsumpcyjnym, który wzięłam na Minidomek, do spłacenia. A to powoduje, że ten niepokój zamienia się w solidny wqrw!
    Przepraszam, musiałam się wyżalić.... Ładny dzionek dzisiaj mamy....

  3. #243

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jagna Zobacz post
    Świetne he he,pozdrowionka i bez konfliktowej budowy życzę

  4. #244
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Moose
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    10.559

    Domyślnie

    Jagna, ponimaju wcurw twój i współczuję... jednakże przeczuwam, że jak się rodzi w bólach to będzie OK
    Pozdrawiam i zaplatam przeszczepy

  5. #245
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Jessoo wpół do trzeciej rano a ja jednym tchem ten dziennik pochłaniam. Genialny jak zwykle - a akcja wg. mnie w wersji hardcore Jagna - szacun Dziewczyno. Będę śledzić. A jak będziecie potrzebować pomocy to daj znać- coś przewieźć , zawieźć...


    Aaaaa wielkością się nie przejmujcie - sprawa przejściowa. Będzie wiosna, a potem lato i będziecie sobie żyć w ogródeczku i lajcik. My daliśmy radę w 39 metrach z dwójką małych dzieci. Wiem, nie argument, bo się człowiek do dobrego przyzwyczaja - ale w razie bólu zawsze można się w samochodzie przekimać
    Ostatnio edytowane przez Nefer ; 12-12-2011 o 01:46
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  6. #246
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Tom Bor
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Posty
    2.194
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    16

    Domyślnie

    no nie ma to jak 2 kredyty na raz ale dasz radę moze to juz rzeczywiscie ostatni papierek- czego Ci z całego serca zyczę

  7. #247
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MusiSieUdac
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Melmax
    Posty
    3.296

    Domyślnie

    Jagna, nie klepiac po plecach zapytam sie, czy klient aby nie przeciaga Was zeby obnizyc cene? Podpisał umowe przedwstepna, a potem koniunktura poszła w dol. Moze teraz gra na zmeczenie materialu, zeby Was umeczyc na kilkadziesiat tysiecy? Tak mi tylko przemknela mysl

  8. #248
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar sure
    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    8.500
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    499

    Domyślnie

    Jagna, pewnie macie z klientem umowę przedwstępną, to chyba do czegoś go zobowiązuje? Skoro tak przeciąga, ja bym mimo umowy dalej szukała kupca, bo jak się ten rozmyśli, czy coś, lepiej mieć alternatywę?
    pozdrawiam, Agata
    k
    d

  9. #249
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Rossa
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    566
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    56

    Domyślnie

    Jagna będzie dobrze myśl pozytywnie a wszystko się dobrze skończy , jestem z Tobą i moja mafia też.

    [/QUOTE]Ilonka - piesio boski. To taka olbrzymia pluszowa zabawka. A na temat życia z takim pluszakiem więcej powie nam Rossa. Ja tylko podziwiam.[/QUOTE]

    Wszystko się zgadza "olbrzymia pluszowa zabawka"Rosa bo tak ma na imię jest psem który chce być jak najbliżej człowieka , najlepiej na kolanka ale się nie da no bo jak ,to chodzi za nami jak cień pilnuje .Teraz już sie przyzwyczaiła że jak pańcio jest na drabinie to czeka, nie łapie za nogawkę tylko czeka , nie ukrywa swojej radości jak wszyscy są na ziemi i nie łażą po drabinie , strasznie opiekuńcza do dzieci .Pewnego dnia pojechaliśmy na jezioro solińskie , piękna słoneczna pogoda .Zapakowaliśmy się do auta , w niecałą godzinę byliśmy nad jeziorem , ta jak zobaczyła pluskające się , roześmiane (czyt. jeden wielki krzyk) w wodzie dzieci nie wiedziała co ma ze sobą zrobić , z której strony tak wejśc do wody żeby te wszystkie dzieci zapędzić na brzeg ,ja miałam ubaw po pachy ludziska też , ale jak zobaczyłam jak przejęta jest rolą moja psica nie było mi do śmiechu , zataczała takie koła , że te biedne dzieci rad nie rad na brzeg musiały wyjść . Jaka była radość , że w wodzie nikogo nie ma i wszyscy uratowani.
    Tych opowieści jest tak dużo z tym moim psem , że szok .A w życiu codziennym wbrew pozorom nie zajmuje dużo miejsca , nie plącze się pod nogami , zjeśc by chciała dużo ale nie dostaje bo ma dendencję do nadwagi ( dbamy o stawy i serduszko) więć dostaje dwa razy dziennie dobrej karmy po dużym kubku od śmietany.Najgorzej jest na jesień .Jak jest susza to poprzynosi ze spaceru w tym swoim futrze suchych liści ,patyczków , że w kominku można rozpalić , a jak jest chlapa to prosto ze spaceru ( a tu czyt. hasanie bo błotku i takie tam) psinka wędruje do wanny.Ogólnie jest to dla mnie najlepsza rasa na świecie.
    To ci nasza pannica.


    Uploaded with ImageShack.us


    Uploaded with ImageShack.us

    Sory Jagna , że ja tak tutaj i tyle, ale ja bym tak mogla i mogła.

  10. #250
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Moose
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    10.559

    Domyślnie

    Rossa, piękna psica
    Moje też czarne ale sierść krótka, więc śmieci mniej przynosi...

    Jaguś, jak postępy???

  11. #251
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Tom Bor
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Posty
    2.194
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    16

    Domyślnie

    Rossa cudnego masz tego psa i pożyteczny do tego ( chrust znosi)

  12. #252
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Rossa
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    566
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    56

    Domyślnie

    Tak tak cudny , napisałam same plusy hi hi bo co będę nadawać na własnego psa.

    Jagna no co tam u Ciebie kobieto , gdzieś Ty się podziała ?

  13. #253
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Moose
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    10.559

    Domyślnie

    Cytat Napisał Rossa Zobacz post
    Tak tak cudny , napisałam same plusy hi hi bo co będę nadawać na własnego psa.
    Zaintrygowałaś mnie... nadawaj teraz to drugie...

  14. #254

  15. #255
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Moose
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    10.559

    Domyślnie

    Jagna, spokojnych i szczęśliwych Świąt

  16. #256

  17. #257
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar rasia
    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    podStoliczna
    Posty
    14.122
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    289

    Domyślnie


  18. #258
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar dorkaS
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    3.507
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    28

    Domyślnie


  19. #259
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Rossa
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    566
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    56

    Domyślnie

    Wesołych Świąt!
    Bez zmartwień,
    Z barszczem, z grzybami, z karpiem,
    Z gościem, co niesie szczęście!
    Czeka nań przecież miejsce.
    Wesołych Świąt!
    A w Święta,
    Niech się snuje kolęda.
    I gałązki świerkowe
    Niech Wam pachną na zdrowie.
    Wesołych Świąt!
    A z Gwiazdką!
    Pod świeczek łuną jasną
    Życzcie sobie - najwięcej:
    Zwykłego, ludzkiego szczęścia


    życzy Agata z rodzinką




    Uploaded with ImageShack.us

  20. #260
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Wesołych Świąt, zdrowia , szczęścia i spełnienia marzeń

    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

Strona 13 z 90

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony