dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 25
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 500
  1. #21

    Domyślnie

    Och, Jarpol, ale sie czepiasz, zwrot "odebrałem" jest potocznie stosowanym i uznanym też przez urzędy skrótem myślowym: "zobaczyłem, stwierdzam zgodnosć z projektem budowlanym, polskimi normami, przepisami i sztuką budowlaną"
    Gdyby pisac wszystko dokładnie, to żaden kierownik by sie z zapisami nie zmieścił w typowym dzienniku...

  2. #22
    andrzejcalk
    Guest
    andrzejcalk

    Domyślnie Koniec stanu surowego czy ,,pod klucz''????Prosze o odpowied

    Cytat Napisał Anonymous
    1800 zł, 800 na początku, 1000 na końcu. Jest na każde wezwanie.

  3. #23
    Mariusz W
    Guest
    Mariusz W

    Domyślnie

    Rozmawiałem z gościem, który chce wziąć 1000 zł za każdy rok budowy (pod Rzeszowem), twierdzi, że będzie na każde żądanie. Co mam o nim myśleć??

  4. #24
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar jarpol
    Zarejestrowany
    May 2002
    Skąd
    Jarosław
    Kod pocztowy
    37-500
    Dzielnica
    Dolnoleżajska 14
    Posty
    489

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mariusz W
    Rozmawiałem z gościem, który chce wziąć 1000 zł za każdy rok budowy (pod Rzeszowem), twierdzi, że będzie na każde żądanie. Co mam o nim myśleć??

    To ja proponuje 150 pln za kazda wizyte wystarczy tylko zadzwonic pozdrawiam

  5. #25
    Guest

    Domyślnie

    To ja proponuje 150 pln za kazda wizyte wystarczy tylko zadzwonic pozdrawiam[/quote]



    Ale powiedz mi najpierw czy taka forma płatności (za rok) to norma, bo coś mi się zdaje, że gość próbuje mnie wkręcić.

  6. #26
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar jarpol
    Zarejestrowany
    May 2002
    Skąd
    Jarosław
    Kod pocztowy
    37-500
    Dzielnica
    Dolnoleżajska 14
    Posty
    489

    Domyślnie

    Cytat Napisał Anonymous
    To ja proponuje 150 pln za kazda wizyte wystarczy tylko zadzwonic pozdrawiam


    Ale powiedz mi najpierw czy taka forma płatności (za rok) to norma, bo coś mi się zdaje, że gość próbuje mnie wkręcić.[/quote]


    Izba Inzynierow nie opracowala jeszcze cennika wiec kazda cena jest dobra tzn. ile jestes w stanie zaplacic a on ile jest w stanie od ciebie wyciagnac i to jest odpowiedz dlatego moja propozycja jest jeszcze aktualna przy zalozeniu ze wizyt w ciagu calego cyklu budowy jest 2-4 wiec rachunek jest prosty natomiast jesli dysponujesz duza kwota i chcesz aby twoja inwestycja byla dopilnowana to propozycja przedstawiona przez kolege po fachu jest do przyjecia.????

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Napisał Anonymous
    Ale powiedz mi najpierw czy taka forma płatności (za rok) to norma, bo coś mi się zdaje, że gość próbuje mnie wkręcić.
    Jesli będziesz go co chwile ciagał na budowę, to jest to do przyjecia, ale jeśli ma być tylko kierownikiem na papierze, to drogo.

  8. #28
    Guest

    Domyślnie

    Och, Jarpol, ale sie czepiasz, widze że jesteś laikiem a suma 1500 zł za dwa lata budowy? czyli ok 60zł miesięcznie jest chyba śmieszna przy minimum zaangażowania trzeba być na budowie przynajmniej raz w miesiącu odliczajac paliwo to nie wychodzi zawrotna suma prawda a odpowiedzialnośc jest duza przygotuj sie ze bedzie coraz trudniej a za to trzeba płacić.

  9. #29
    Guest

    Domyślnie

    za 1200 zł rocznie podejme sie wokoł grudziądz
    tel 608517483

  10. #30

    Domyślnie

    Ja za dom 90 m2 zapłaciłem kierownikowi budowy 800 zł. Właściwiue to nie za dosór a za to, że zechciał łaskawie postawić pieczęcie w dzienniku budowy.

  11. #31
    inż. Baranina
    Guest
    inż. Baranina

    Domyślnie

    A ja zaplacilem sam sobie 1000 zlotych i jestem z siebie zadowolony i z kierownika tez

  12. #32
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIA Avatar HenoK
    Zarejestrowany
    May 2003
    Posty
    9.474
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    64

    Domyślnie

    Cytat Napisał inż. Baranina
    A ja zaplacilem sam sobie 1000 zlotych i jestem z siebie zadowolony i z kierownika tez
    A podatek od tego kierownik zapłacił ?
    Jeśli tak, to jeszcze Urząd Skarbowy jest zadowolony.

  13. #33

    Domyślnie

    Jak ktoś już wyżej zauważył,"gościa" od uzupełnienia dziennika to ja mogę mieć za 300 zł. Wporzo fachowiec, którego nie muszę "zapraszać" na budowę, bo normalnie w i e kiedy ma na niej być, bierze w moim przypadku 1500 zł niezależnie od czasu budowy. Płacimy w ratach - stan surowy i przy odbiorze.
    optymista

  14. #34
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    beakab

    Zarejestrowany
    Oct 2003
    Posty
    2

    Domyślnie Ile płaciliście kierownikowi budowy

    150,00 PLN za wizytę ( Łódź), bardzo solidny , nie przepuszcza fuszerek

  15. #35
    Lider FORUM (min. 2800)
    Renia

    Zarejestrowany
    Sep 2003
    Posty
    2.938
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    160

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mariusz W
    Rozmawiałem z gościem, który chce wziąć 1000 zł za każdy rok budowy (pod Rzeszowem), twierdzi, że będzie na każde żądanie. Co mam o nim myśleć??
    Do Mariusza W.
    Czy mógłbyś mi na priva podać kontakt do tego kierownika budowy? Będę potrzebowała kogoś na każde żądanie na wiosnę. Budowa w Rzeszowie.
    Dzięki z góry.
    Pozdrawiam.
    życie jest zdecydowanie za krótkie...
    i beznadziejne bez kota w domu !

    Dziennik
    Komentarze

  16. #36
    Gosc123
    Guest
    Gosc123

    Domyślnie

    600 po rozpoczęciu, 600 po odbiorze stanu surowego, 600 po zakończeniu budowy i zgłoszeniu do urzędu.

  17. #37

    Domyślnie

    Moim kierownikiem będzie mój dobry kolega. Będzie doglądał dwóch domków budujących się obok siebie (takie same) za cenę opłat w izbie i ubezpieczenia

  18. #38

    Domyślnie

    Ja płaciłem 1000 zł ale ważne jest do czego Wam jest potrzebny Kierownik, jeżeli macie ekipę zaufaną to OK ale jak niekoniecznie to chyba lepiej zapłacić trochę więcej Kierownikowi i żeby doglądał budowy w miarę często.

  19. #39

    Domyślnie

    witam

    A ja szukam solidnego kierownika budowy na każde wezwanie w oklolicach Ostrołęki.

    Pozdrowienia

    [email protected]

  20. #40
    Trivero
    Guest
    Trivero

    Domyślnie kierownik budowy

    Cytat Napisał dzikus
    Ja płaciłem 1000 zł ale ważne jest do czego Wam jest potrzebny Kierownik, jeżeli macie ekipę zaufaną to OK ale jak niekoniecznie to chyba lepiej zapłacić trochę więcej Kierownikowi i żeby doglądał budowy w miarę często.
    Proszę powiedzcie po co w ogóle jest kierownik budowy???
    Budujemy systemem gospodarczym, przy pomocy prawdziwych fachowców i dla siebie i po prostu szkoda mi pieniędzy na barana , który ostatnio zrobił "odbiór" stanu zerowego - powypinał bruszysko stojąc na zbrojeniu, popieprzył głupoty, niczego właściwie nie sprawdził i nie ocenił. I chce za całą budowę 2000zł. Po co mi taki darmozjad??? Wolę parapety z marmuru! jakie są zasady ??
    Pomóżcie!

Strona 2 z 25

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony