dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 21 z 24
Pokaż wyniki od 401 do 420 z 478
  1. #401
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar JoShi
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    9.894
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    184

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sloneczko Zobacz post
    Od prawie zawsze działam na FF. IE mam jakby w zapasie Na starym forum to ja sama się wylogowywałam, nikt tego za mnie nie robił!
    A tutaj? Im więcej odsłon, tym większa kasa za reklamy, tak? No bo z jakiej przyczyny wprowadzono taką wredną innowację?
    Słoneczko. Spójrz dalej niż czubek własnego nosa i zrozun, że to problem u /ciebie a nie na forum., Nie ma co zmieniać, bo mnie nigdy nie wywala.
    Na świecie nie ma innych zjawisk, poza zjawiskami fizycznymi...
    Dziennik na forum :: Dziennik ze zdjęciami :: blog

  2. #402
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Jarek.P
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Skąd
    pod Warszawą
    Posty
    7.502
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    442

    Domyślnie

    Jeszcze raz, w niesłabnącej nadziei, że choć słowo komentarza się pojawi w temacie:

    1) [nieaktualne]

    2) po wejsciu w dziennika, po prawej jest pole z osobami ostatnio oglądającymi dziennik. Pole owo uparcie twierdzi, że odwiedziny owe miały miejsce jakoś tak ze czterdzieści lat temu, a spis osób też jakis taki mało wiarygodny, u mnie np. na pierwszym miejscu od początku istnienia tego nowego dziennika znajduje się jedna i ta sama osoba, niektóre kolejne również jakoś ciągle te same. Być może mam fanów (fanki?), którzy/które dzień zaczynają od zajrzenia do mojego dziennika, a potem co i rusz szukają w nim inspiracji, bardzo by mnie to cieszyło, niemniej mam przeczucie, że wytłumaczenie jest prostsze i bardziej trywialne, a mianowicie, że ta informacja jest... no... kiepska jest.

    3) co docelowo będzie ze starymi dziennikami i z całym działem forum "dzienniki budowy dzień po dniu"? Do likwidacji? Czy będą funkcjonować równolegle?

    4) Gwiazdki przy dziennikach. Miłe, ale podobny system oceniania znam z innego forum i tam jest ciekawa opcja dodatkowa: po najechaniu myszą na owe gwiazdki widzimy, ile osób oddało głos. Myślę, że coś takiego przydałoby się i tu.

    J.
    Dom w Lesie - Dziennik Budowy
    Nie tylko Dom w Lesie - moja strona

    Zasadzić dom, spłodzić drzewo i wybudować syna... czy jakoś tak...

  3. #403
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar ktosiek
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    lubelskie/Biłgoraj
    Posty
    675

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sloneczko Zobacz post
    Stwierdzam, że jednak nasze forum stało się dla nas wysoce nieprzyjazne. Jak widać, Redakcja wciąż nie reaguje na nasze wpisy.

    A ja mam kolejne pytanie: kto ma decydować o wylogowywaniu użytkownika, skrypt na forum czy sam użytkownik?!

    Zdarza się (i piszę to znów nie po raz pierwszy), że tracę cały wpis, że mam komunikat o niemożliwości wysłania posta, bo w międzyczasie zostałam wylogowana, czytaj: dostałam stąd kopa

    Czy dla Redakcji naprawdę liczy się tylko kasa i nieuczciwe wręcz praktyki zwiększania ilości odsłon przez to wylogowywanie?

    Czy ktoś z decydentów wreszcie odpowie i zacznie się z nami liczyć?
    Używam FF, zalogowałem się zaraz po zmianach na nowy skrypt, do tej pory nie widziałem okna logowania, jestem stale zalogowany, nic się nie dzieje mogę czytać forum godzinami, pisać. Wina TWOJEJ przeglądarki.
    Dom w rododendronach 8
    Dziennik Budowy <<<---OGLĄDAJ
    Komentarze do dziennika <<<<----pisz tutaj


  4. #404
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    Cytat Napisał ponury63 Zobacz post
    Nie da rady, bo niewiele może; w dodatku życie go przydusiło, tego ponurego
    Brzmi niepokojąco
    Można jakoś pomóc?

  5. #405
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    Od których ustawień w FF może zależeć czas logowania??? Przecież dotyczy to nie tylko mnie. Wiele osób ma podobnie.
    Być może ci, których nie wylogowuje są wyjątkami, a wylogowywani standardem?

    Przypomnę, że w starym forum takich niedogodności nie było, a moja przeglądarka i jej ustawienia są takie same jak kiedyś.

  6. #406
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar JoShi
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    9.894
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    184

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sloneczko Zobacz post
    Od których ustawień w FF może zależeć czas logowania???
    To może zależeć od przeglądarki ale również od ustawie serwera proxy przez który wychodzisz na świat. To nie tak łatwo stwierdzić gdzie jest problem. Ciasteczka masz? Wyczyść i zobacz czy się nie poprawi.

    Cytat Napisał Sloneczko Zobacz post
    a moja przeglądarka i jej ustawienia są takie same jak kiedyś.
    Ale skrypt inny.
    Na świecie nie ma innych zjawisk, poza zjawiskami fizycznymi...
    Dziennik na forum :: Dziennik ze zdjęciami :: blog

  7. #407

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jarek.P Zobacz post
    Jeszcze raz, w niesłabnącej nadziei, że choć słowo komentarza się pojawi w temacie:
    Też mam nadzieję, dla mnie to niezrozumiałe
    >> http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post4101164

    Cytat Napisał amalfi Zobacz post
    Brzmi niepokojąco
    Można jakoś pomóc?
    Może dobić ?
    nie jest tak źle, wszak chodziło o prozaiczny (ponoć) brak czasu
    w dodatku życie go przydusiło, tego ponurego i zupełnie nie ma czasu, ma to się zmienić za 2, 3 dni
    Niemniej dziękuję za troskę
    Cywilizacja to niekończący się ciąg potrzeb, których nie potrzebujemy [Mark Twain]

  8. #408
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sloneczko Zobacz post
    Przypomnę, że w starym forum takich niedogodności nie było, a moja przeglądarka i jej ustawienia są takie same jak kiedyś.
    Cytat Napisał JoShi Zobacz post
    Ale skrypt inny.
    Otóż to. To nie ja zmieniłam ustawienia, tylko skrypt się zmienił m. in. na moją niekorzyść.
    Co więc dalej?
    Dawniej na forum odpoczywałam, a teraz wkurzam się na częste wylogowywanie i brak reakcji ze strony ludzi odpowiedzialnych za prawidłowe działanie forum.

  9. #409
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    Cytat Napisał ponury63 Zobacz post
    nie jest tak źle, wszak chodziło o prozaiczny (ponoć) brak czasu
    W maju mieć za dużo roboty, to okrutne. Trzymaj sie jakoś

  10. #410
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD PODDASZY Avatar Rom-Kon
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    5.400

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sloneczko Zobacz post
    Otóż to. To nie ja zmieniłam ustawienia, tylko skrypt się zmienił m. in. na moją niekorzyść.
    Co więc dalej?
    Dawniej na forum odpoczywałam, a teraz wkurzam się na częste wylogowywanie i brak reakcji ze strony ludzi odpowiedzialnych za prawidłowe działanie forum.
    Słoneczko! Jeszcze ani razu nie wylogowało mnie z Forum! A czasem komp chodzi - stronka otwarta - mnie nie ma Nie zmieniałem nic w ustawieniach (praktycznie domyślne FF)... albo faktycznie proxy albo ciężko namieszalaś w ustawieniach FF i to pewnie zaawansowanych... u mnie jeszcze działa adblock a i on jest tolerancyjny - chodzi na domyślnych ustawieniach.

    ...a neta skąd masz? może zrywa połączenie i nawet tego nie zauważasz? Ot zwykłe przycięcie kompa na parę sekund a połączenie zerwane...
    "Szukajcie a znajdziecie"

    Okna połaciowe: Album z fotkami
    Inne fotki: Różne fotki budowlane
    Przestroga dla wszystkich którzy chcą mieć tanio: Nietypowa fasada - pomocy!


  11. #411
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    Mnie też jeszcze nigdy nie wylogowało, ale połączenie miałam nie raz zerwane ten kopany internet bezprzewodowy

  12. #412
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD PODDASZY Avatar Rom-Kon
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    5.400

    Domyślnie

    a ja zaraz sprawdzę... sam zerwę połączenie ...jestem na automatycznym logowaniu... ciekawe czy podtrzyma...
    "Szukajcie a znajdziecie"

    Okna połaciowe: Album z fotkami
    Inne fotki: Różne fotki budowlane
    Przestroga dla wszystkich którzy chcą mieć tanio: Nietypowa fasada - pomocy!


  13. #413
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD PODDASZY Avatar Rom-Kon
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    5.400

    Domyślnie

    no to sobie piszę i zaraz zerwę polączenie... ciekawe czy jeszcze coś dopiszę ... o teraz klikam "rozłącz" no i piszę dalej... jeszcze raz... teraz dopisek w trybie offline... zaraz połączę i jeśli będzie to co napisałem więc chodzi dobrze ...znów mam polączenie... i klikam "wyślij odpowiedź"
    "Szukajcie a znajdziecie"

    Okna połaciowe: Album z fotkami
    Inne fotki: Różne fotki budowlane
    Przestroga dla wszystkich którzy chcą mieć tanio: Nietypowa fasada - pomocy!


  14. #414
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD PODDASZY Avatar Rom-Kon
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    5.400

    Domyślnie

    No i poprzedni post poleciał prosto na Forum chociaż dwa razy zerwałem połączenie równoznaczne ze zmianą mojego IP - raz opcja "połącz ponownie" a raz "rozłącz" dopisek w trybie offline i "połącz" ...oglaszam że zerwanie polączenia nie powoduje wylogowania! ...oczywiście jeśli opcja autologowania jest włączona
    "Szukajcie a znajdziecie"

    Okna połaciowe: Album z fotkami
    Inne fotki: Różne fotki budowlane
    Przestroga dla wszystkich którzy chcą mieć tanio: Nietypowa fasada - pomocy!


  15. #415
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Basia_KRK
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Skąd
    Kraków
    Posty
    2.527
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    270

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jarek.P Zobacz post
    3) co docelowo będzie ze starymi dziennikami i z całym działem forum "dzienniki budowy dzień po dniu"? Do likwidacji? Czy będą funkcjonować równolegle?
    Również mnie to interesuje...

  16. #416
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    Rom-Kon logowanie mam automatyczne i zawsze jestem, ale nie mam ponownego łączenia z netem ;(

  17. #417
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    Cytat Napisał Basia_KRK Zobacz post
    Również mnie to interesuje...
    I mnie nie interesuje i wkurza maksymalnie blog zamiast dziennika i komentarze w blogu, tam zupełnie się gubię tym bardzie, że nie mam czasu na naukę obsługi

  18. #418
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    Cytat Napisał Rom-Kon Zobacz post
    No i poprzedni post poleciał prosto na Forum chociaż dwa razy zerwałem połączenie równoznaczne ze zmianą mojego IP - raz opcja "połącz ponownie" a raz "rozłącz" dopisek w trybie offline i "połącz" ...oglaszam że zerwanie polączenia nie powoduje wylogowania! ...oczywiście jeśli opcja autologowania jest włączona
    No to chyba zebrałeś wszystkie miody i dla innych nie starczyło

  19. #419
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD PODDASZY Avatar Rom-Kon
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    5.400

    Domyślnie

    Cytat Napisał Gosiek33 Zobacz post
    Rom-Kon logowanie mam automatyczne i zawsze jestem, ale nie mam ponownego łączenia z netem ;(
    ...a to trzeba zainstalowac porządnego dialera a nie szit od dostawcy internetu ja mam AutoConnect i zawsze połączony z netem...
    "Szukajcie a znajdziecie"

    Okna połaciowe: Album z fotkami
    Inne fotki: Różne fotki budowlane
    Przestroga dla wszystkich którzy chcą mieć tanio: Nietypowa fasada - pomocy!


  20. #420
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD PODDASZY Avatar Rom-Kon
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    5.400

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sloneczko Zobacz post
    No to chyba zebrałeś wszystkie miody i dla innych nie starczyło
    ...życie... życie...
    "Szukajcie a znajdziecie"

    Okna połaciowe: Album z fotkami
    Inne fotki: Różne fotki budowlane
    Przestroga dla wszystkich którzy chcą mieć tanio: Nietypowa fasada - pomocy!


Strona 21 z 24

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony