dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 8 z 8
Pokaż wyniki od 141 do 147 z 147
  1. #141

    Domyślnie

    Gola czy w jednej z lazienek nie masz czasem plytek refin graffiti?
    Bede zagladac i czekac na fotki gotowych lazienek
    kaka

  2. #142
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    ekani

    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Gdynia
    Kod pocztowy
    81-572
    Posty
    57

    Domyślnie

    I jak tam? Mieszkacie już? My mieszkamy czwarty tydzień - jest super!

  3. #143
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Gola86
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Jaworzno
    Kod pocztowy
    43-600
    Posty
    205

    Domyślnie

    Ojej , ale pytań ! Postaram się na wszystkie odpowiedzieć po kolei Dziękuję za wszystkie miłe słowa

    Cytat Napisał meticho Zobacz post
    ale u was pięknie powiedz proszę co to za płytki do kuchni im imitujące beton jaki to producent i linia!
    Są to Aleluia Ceramicas Concrete Mass

    Cytat Napisał ekani Zobacz post
    Nasza kuchnia się robi - czekamy na blat. [...]
    W jednym z pierwszych postów pisałaś, że nie chcesz szaro-czarnego domu - a tu proszę co wyszło
    Wow, ilość szafek imponująca Napewno nie będziesz narzekać na brak miejsca w kuchni Pieknie wyszło

    Faktycznie, pisałam że nie chcę szarości , ale to było dawno temu
    Jak to mówi mój mąż " jest to wypadkowa pewnych zdarzeń" i to by się tyczyło tego jak wygląda nasz dom
    Staram się jednak przemycać trochę drewna do wnętrz.

    Cytat Napisał kakusek Zobacz post
    Od dluzszego czasu szukam czegos w szarosciach ale takich jasniejszych najlepiej z powloka lapatto (aby latwiej sie mylo )
    Ty zdecydowalas sie na mat -dlaczego? Widzialas moze serie z powloka lapatto?
    Jesli tak to czy one sie bardzo blyszcza pod swiatlo?
    Czy Twoje plytki sa idealnie gladkie czy maja moze jakies wzerki w ktore moze wchodzic brud? Jest podobna wersja ktora nawet bardzo wychwalala
    Moglabys napisac ktore zdjecia najwierniej oddaja kolor tych plytek?
    Wybrałam matowe płytki, ponieważ takie mi się najbardziej podobają. W łazienkach też mam matowe.
    Gres jest całkowicie gładki, nie ma żadnych wgłębień. Myje się bez problemu mopem. Jedyne z czym mam problem to pod światło widać pozostałości po fudze blisko brzegów płytek. Widać to tylko pod światło ale mnie to denerwuje i już kończą mi się pomysły czym to szorować.
    Jeśli chodzi o lapatto to nie widziałam ich nigdy na żywo położonych na podłodze. Jak już pisałam chciałam całkowity mat i nie zastanawiałam sie nawet nad innym efektem
    Kolor gresu chyba najlepiej oddają ostatnie zdjęcia, na których jest stół. Kolor jest dokładnie taki jak beton. Tak jak bys sobie wylała "chudziaka" na podłogę

    Cytat Napisał kakusek Zobacz post
    Gola czy w jednej z lazienek nie masz czasem plytek refin graffiti?
    Tak, w górnej łazience są płytki Refin (jasne i ciemne) ale kurcze, zastrzel mnie - nie pamiętam dokładnie kolekcji. Zamawialiśmy je w kwietniu i w dodatku w salonie, w którym nie podają nazw. Na razie jeszcze nie wklejam zdjęcia tej łazienki bo nie ma tam jeszcze zabudowanej szafki pod blatem i delikatnie mówiąc jest tam mały bałagan


    Cytat Napisał ekani Zobacz post
    I jak tam? Mieszkacie już? My mieszkamy czwarty tydzień - jest super!
    Tak, tak mieszkamy od 20 września Chyba równo się przeprowadzaliśmy
    Ostatnio edytowane przez Gola86 ; 25-10-2014 o 14:41

  4. #144

    Domyślnie

    Gola slicznie dziekuje za informacje.Jesli chodzi o mat w plytkach to zglebialam temat tego gresu i otrzymalam informacje ze Concrete jest wyjątkowe pod tym względem, bo to, co fabryka nazywa semi-polished wygląda tak, jak wersja naturalna w innych płytkach. Moze dlatego te niby matowe plytki sa idealnie gladkie . Ponoc zrobili ostatnio również wersję „świecącą”, taką jak u innych – półpolerowana dlatego dopytywalam o to lappato.Bardziej od swiecenia zalezy mi na gladkiej powierzchni (latwosci w czyszczeniu ) dlatego ciesze sie ze potwierdzilas ze mat jest idelanie gladki.
    Jesli chodzi o Twoje problemy ze zmyciem pozostalosci po fugach to moze sprubuj to zmyc octem ?
    Kiedys czytalam rowniez ze inwestorzy usuwali rozne zabrudzenia(np farbe na szybach ) specjalnym skrobakiem do plyt ceramicznych np takim http://www.ceneo.pl/1409247
    Ja takiego skrobaka uzywalam do wyczyszczenia granitu wokol kominka z kleju montazowego i faktycznie fajnie zeszlo bez porysowania kamienia ))
    Gola jeszcze male pytanko-czy ten gres jest rektyfikowany ?
    Rozumiem ze w lazience na dole (sliczna i podobny uklad do mojej ) tez polozylas Concrete )
    kaka

  5. #145
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Gola86
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Jaworzno
    Kod pocztowy
    43-600
    Posty
    205

    Domyślnie

    Kukusek, dziękuję za radę U mnie jednak ocet nie zadziałał. Myłam nim podłogę milion razy, szorowałam szczotką i nie ma żadnych efektów. Muszę zrobić zdjęcie pod światło jak to wygląda bo ciężko mi to opisać. W sztucznym świetle w ogóle tego nie widać. Te ślady wyglądają jak by płytki były przykurzone, więc niestety nie da się tego zdrapać.

    Gres jest rektyfikowany, ale kilka płytek było nierównych.
    W łazience na podłodze jest ten sam gres, położyliśmy go na całym parterze.

  6. #146
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    ekani

    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Gdynia
    Kod pocztowy
    81-572
    Posty
    57

    Domyślnie

    Bardzo ładnie wszystko wyszło. Stół i krzesła super. Sama też muszę kupić większy stół, bo na razie mamy nasz stary 120 cm, a lampy są przygotowane do 2-metrowego i śmiesznie to wygląda. Do gabinetu i sypialni chcę kupić takie same krzesła, ale na razie nawet na inspirowane nas nie stać. Z malowaniem to słuszna decyzja, żeby poczekać. U nas przy wciskaniu schodów ściany się porysowały. Zamalowałam rysy, a później zrobiłam urodziny dla syna i jak przeleciał kilkanaście razy po schodach tabun 7-latków, to znowu cała klatka schodowa jest do malowania, ale na razie mi się nie chce.

    Z oknami mam ten sam problem. Na razie zamówiłam żaluzje do kuchni i górnej łazienki. Do salonu chciałam zamontować rolety, ale nasze profile wymagają takich brzydkich nakładek na okna, więc zrezygnowaliśmy. Skłaniam się coraz bardziej ku plisom, bo nie mają żadnych prowadnic i jak się je zwinie, są prawie niewidoczne, ale cena - po rabatach 1800 do samego salonu - na razie nas powstrzymuje. Póki co kupiłam białe półprzezroczyste firanki i zasłaniam je, gdy robi się ciemno.

  7. #147
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Juskra
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Siemianowice Śląskie
    Kod pocztowy
    41-103
    Posty
    1.916

    Domyślnie

    Gola
    piękny domek, nie wiem czym bardziej się zachwycałam kuchnia - powala mnie ilość blatów i szuflady! super ustawna! no i drzwi prezentują się pięknie i ja o takich właśnie marzę dwa pytania : czy możesz mi zdradzić ile kosztował komplet z ościeżnicami i montażem ( może na priv?) drugie jak z utrzymaniem czystości ma nich? widać jakieś "paluchy" bardzo? jeszcze coś nas łączy oprócz oczywiście regionu także miałam kontakt z Panią Kasią z YES, bardzo miła osoba, mam od nich wycenę, jak namówię męża to tam pojedziemy, jesteś zadowolona z montażu? widziałam ze masz okna przesuwne, są bezprogowe? a system uchylno - przesuwny? bo mi Pani Kasia właśnie taki wyceniła a wiem że są też tarasowe okna tylko przesuwne ale baaardzo drogie Zasypałam Cię pytaniami ale tak się cieszę że ktoś w miarę blisko się wybudował z forum i mogę korzystać z jego doświadczeń ( o ile pozwolisz oczywiście )

Strona 8 z 8

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony