Zaloguj się

Zobacz pełną wersję : projekt KASJOPEA pracownia MG PROJEKT



Strony : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19]

miss_piggy
21-06-2017, 07:38
Hej! Czy moglibyście wrzucić zdjęcia jak obudowaliście albo zagospodarowaliście kosze na śmieci na zewnątrz?

arysma
05-07-2017, 10:37
Dzień dobry,
czy ktoś buduje (lub już wybudował) Kasjopea 7 w województwie małopolskim?
Chodzi mi o możliwość obejrzenia (choćby stan surowy zamknięty )
Przymierzamy się z mężem do tego projektu, jednak kwestia wejścia do gabinetu na parterze (spod schodów) jakoś do nas nie przemawia (nie jest tam za nisko?). Chcielibyśmy najpierw obejrzeć jak to wygląda w rzeczywistości.
Na razie podglądam wątki Kasjopea 3 i kombinuję nad przerobieniem tego wejścia (ale nie chcę z salonu tak jak w innych Kasjopeach), wstępnie sobie to przearanżowałam, ale być może nie potrzeba aż tyle "zachodu"?! Dodam, że musimy mieć dach 30 stopni.

Jeżeli ktoś z Państwa ma możliwość udostępnić dom do obejrzenia, bardzo proszę o informację mailową: [email protected]
Z góry dziękuję

miss_piggy
05-07-2017, 10:49
Dzień dobry,
czy ktoś buduje (lub już wybudował) Kasjopea 7 w województwie małopolskim?
Chodzi mi o możliwość obejrzenia (choćby stan surowy zamknięty )
Przymierzamy się z mężem do tego projektu, jednak kwestia wejścia do gabinetu na parterze (spod schodów) jakoś do nas nie przemawia (nie jest tam za nisko?). Chcielibyśmy najpierw obejrzeć jak to wygląda w rzeczywistości.
Na razie podglądam wątki Kasjopea 3 i kombinuję nad przerobieniem tego wejścia (ale nie chcę z salonu tak jak w innych Kasjopeach), wstępnie sobie to przearanżowałam, ale być może nie potrzeba aż tyle "zachodu"?! Dodam, że musimy mieć dach 30 stopni.

Jeżeli ktoś z Państwa ma możliwość udostępnić dom do obejrzenia, bardzo proszę o informację mailową: [email protected]
Z góry dziękuję


A jak myślałaś, żeby to przearanżować? Ja mam Kasjopea 3 i nie mam wglądu do projektu szczegółowego "7", ale może tam jest obniżona wylewka. W Kasjopea 3 garaż i kotłownia jest chyba o 17 cm niżej niż pozostała część domu.

czarna_owca_23
05-07-2017, 19:17
Dzień dobry,
czy ktoś buduje (lub już wybudował) Kasjopea 7 w województwie małopolskim?
Chodzi mi o możliwość obejrzenia (choćby stan surowy zamknięty )
Przymierzamy się z mężem do tego projektu, jednak kwestia wejścia do gabinetu na parterze (spod schodów) jakoś do nas nie przemawia (nie jest tam za nisko?). Chcielibyśmy najpierw obejrzeć jak to wygląda w rzeczywistości.
Na razie podglądam wątki Kasjopea 3 i kombinuję nad przerobieniem tego wejścia (ale nie chcę z salonu tak jak w innych Kasjopeach), wstępnie sobie to przearanżowałam, ale być może nie potrzeba aż tyle "zachodu"?! Dodam, że musimy mieć dach 30 stopni.

Jeżeli ktoś z Państwa ma możliwość udostępnić dom do obejrzenia, bardzo proszę o informację mailową: [email protected]
Z góry dziękuję

Przecież wejście do pokoju - gabinetu nie jest pod schodami... :)

czarna_owca_23
05-07-2017, 19:27
Witam,
Poniżej zdjęcia z poddasza na klatkę.
391416391417

Dzięki wielkie :D:D:D:D:D

miss_piggy
06-07-2017, 07:28
W Kasjopea 7 na projekcie widać wejście do dodatkowego pokoju na parterze pod schodami.

http://www.mgprojekt.com.pl/upload/galleries/products/projekt-domu-kasjopea-7-rzut-parteru.jpg



Przecież wejście do pokoju - gabinetu nie jest pod schodami... :)

czarna_owca_23
06-07-2017, 13:34
W Kasjopea 7 na projekcie widać wejście do dodatkowego pokoju na parterze pod schodami.

http://www.mgprojekt.com.pl/upload/galleries/products/projekt-domu-kasjopea-7-rzut-parteru.jpg


Wejście do pokoju nie jest spod schodów. Teraz rozumiem, że chodzi raczej o korytarz, który prowadzi do łazienki i pokoju. Faktycznie tam może być problemowo... My prawdopodobnie będziemy rozszerzać dom w tym miejscu żeby to jakoś sensownie rozwiązać.

karol1460
08-07-2017, 07:23
Wejście do pokoju nie jest spod schodów. Teraz rozumiem, że chodzi raczej o korytarz, który prowadzi do łazienki i pokoju. Faktycznie tam może być problemowo... My prawdopodobnie będziemy rozszerzać dom w tym miejscu żeby to jakoś sensownie rozwiązać.

A tam przypadkiem nie ma małych schodów w dół? Wydaje mi się że ten pokój i łazienka są na innym poziomie niż reszta, że w sensie niżej.

karol1460
08-07-2017, 07:29
Hej! Czy moglibyście wrzucić zdjęcia jak obudowaliście albo zagospodarowaliście kosze na śmieci na zewnątrz?

My jeszcze koszy nie mamy, ale w planie będą stały w wiatce śmietnikowej taki mały domek na kosze w ogrodzeniu

miss_piggy
10-07-2017, 08:38
Myślałam o czymś takim 392743392744

czarna_owca_23
10-07-2017, 12:58
A tam przypadkiem nie ma małych schodów w dół? Wydaje mi się że ten pokój i łazienka są na innym poziomie niż reszta, że w sensie niżej.

Jestem prawie pewna, że tam żadnych schodów nie ma ;) Zresztą byłoby to zaznaczone na rysunkach ;)

czarna_owca_23
10-07-2017, 13:23
[QUOTE=czarna_owca_23;7497380]Jestem prawie pewna, że tam żadnych schodów nie ma ;) Zresztą byłoby to zaznaczone na rysunkach ;)[/QUOTE

Ponadto nie byłoby wtedy możliwości otwarcia drzwi do łazienki ;)

kasiakatari
11-07-2017, 15:09
[QUOTE=czarna_owca_23;7497380]Jestem prawie pewna, że tam żadnych schodów nie ma ;) Zresztą byłoby to zaznaczone na rysunkach ;)[/QUOTE

Ponadto nie byłoby wtedy możliwości otwarcia drzwi do łazienki ;)

Prawdopodobnie schody są tak "wyciągnięte na salon, że można pod nie wejść. I jeszcze nie ma spiżarki.

Artur D
21-07-2017, 22:58
Salon,
Jeszcze bez umeblowania. Jedynie co się zmieniło to jest zrobiony taras z kostki ale jeszcze nie widoczny na tych zdjęciach393594393595393596393597

AgaMaj36
23-07-2017, 11:36
Salon,
Jeszcze bez umeblowania. Jedynie co się zmieniło to jest zrobiony taras z kostki ale jeszcze nie widoczny na tych zdjęciach393594393595393596393597

Bardzo ładnie! Co masz na podłodze to deska czy panele? Masz ogrzewanie podłogowe w salonie?
Czy jak kładli Wam tynki to odliczli otwory drzwiowe i okna czy traktowali jako ścianę? Ile wyszło m2?
U nas robią właśnie tynki i otwory drzwiowe liczą jako ścianę i to podwójnie bo np łazienka i od strony pokoju też

karol1460
23-07-2017, 11:37
Kochani, pytanie do tych co mają ogrzewanie podłogowe. Gdzie macie te czujniki/sterowniki (nie wiem jak to się fachowo nazywa) na parterze? Czy w kuchni jest oddzielny czy salon,jadalnia i kuchnia na jednym są?? Ewentualnie pokażcie jak to wygląda u was.
Z góry wielkie dzięki :)

Artur D
25-07-2017, 06:51
Bardzo ładnie! Co masz na podłodze to deska czy panele? Masz ogrzewanie podłogowe w salonie?
Czy jak kładli Wam tynki to odliczli otwory drzwiowe i okna czy traktowali jako ścianę? Ile wyszło m2?
U nas robią właśnie tynki i otwory drzwiowe liczą jako ścianę i to podwójnie bo np łazienka i od strony pokoju też
1. w salonie jest deska - finish parkiet - olejowana, szczotkowana, fazowana.
2. w salonie jest ogrzewanie podłogowe.
3. jak kładli tynki to otwory drzwiowe i okna traktowali jako ścianę. ( wyjątek to okno narożne i drzwi garażowe).- jak twierdzą przy oknach i drzwiach jest dużo więcej roboty niż przy dużej ścianie.

Artur D
25-07-2017, 06:54
ja mam dwa obiegi i w związku z tym dwa obiegi i dwa sterowniki:
1. jeden czujnik na górze w sypialni małżeńskiej przy samych drzwiach ( ogrzewanie std czyli kaloryfery)
2. drugi na dole miedzy drzwiami do spiżarni a łazienką. ( ogrzewanie podłogowe)

Eveline
25-07-2017, 17:57
Kochani, pytanie do tych co mają ogrzewanie podłogowe. Gdzie macie te czujniki/sterowniki (nie wiem jak to się fachowo nazywa) na parterze? Czy w kuchni jest oddzielny czy salon,jadalnia i kuchnia na jednym są?? Ewentualnie pokażcie jak to wygląda u was.
Z góry wielkie dzięki :)

Ja mam dwa na dole (jeden na salon, kuchnię, jadalnię i łazienkę), drugi w gabinecie. Na górze są trzy: pokój dziecka, sypialnia i łazienka.

AgaMaj36
26-07-2017, 08:18
1. w salonie jest deska - finish parkiet - olejowana, szczotkowana, fazowana.
2. w salonie jest ogrzewanie podłogowe.
3. jak kładli tynki to otwory drzwiowe i okna traktowali jako ścianę. ( wyjątek to okno narożne i drzwi garażowe).- jak twierdzą przy oknach i drzwiach jest dużo więcej roboty niż przy dużej ścianie.

No nam też tak mówią, ale jak zobaczyłam to oni przy drzwiach nie robili nic, rozumiem że przy oknach kładli narożniki i to jest więcej pracy, ale drzwi nie obrabiali wcale.
Bardzo ładna podłoga. To jest deska lita czy warstwowa? To dąb czy inna?

Artur D
27-07-2017, 09:50
No nam też tak mówią, ale jak zobaczyłam to oni przy drzwiach nie robili nic, rozumiem że przy oknach kładli narożniki i to jest więcej pracy, ale drzwi nie obrabiali wcale.
Bardzo ładna podłoga. To jest deska lita czy warstwowa? To dąb czy inna?

To jest deska warstwowa ( ze względu na podłogówkę w salonie) , Dąb kl. Natur

AgaMaj36
30-07-2017, 20:28
Ile policzyli Wam m2 tynków?

AgaMaj36
08-08-2017, 21:13
Czym i jak uszczelnialiście balkon przy sypialni?

kasiakatari
12-08-2017, 11:52
Hej, mam pytanie do osób które mają na dole ogrzewanie podłogowe i przeżyli już zimę :)
Czy ogrzewanie wystarcza aby ogrzać dół? Czy lepiej zrobić jeszcze dodatkowy grzejnik?

Artur D
17-08-2017, 07:58
Ile policzyli Wam m2 tynków?

Tynków wyszło 745m2.

AgaMaj36
24-09-2017, 10:55
Proszę o informację czy wybraliście juz kominek jeśli tak to jaki?

Karolewskiej
19-10-2017, 07:29
Czy ktos podpowie, jaka jest powierzchnia dachu glownego i daszkow bocznych, brana do rozliczenia powierzchni ocieplania?


Tynków wyszło 745m2.

Moze, Pan by mogl pomoc? :)

Grolo
19-10-2017, 13:55
Witam,
Czy tajemnicą jest ile kosztuje budowa domu i jak to się ma do kosztów podawanych w kosztorysach udostępnianych przez biuro projektowe?
Myślę o budowie Kasjopei 7b lub 6 jak mnie będzie na to stać :-)
Pozdrawiam Maciek

Eveline
20-10-2017, 17:17
Hej, mam pytanie do osób które mają na dole ogrzewanie podłogowe i przeżyli już zimę :)
Czy ogrzewanie wystarcza aby ogrzać dół? Czy lepiej zrobić jeszcze dodatkowy grzejnik?


Ja mam tylko podłogówkę i całkowicie wystarczy :) Grzejniki mam tylko w łazience.

hopsey
21-10-2017, 15:55
Witam,
Czy tajemnicą jest ile kosztuje budowa domu i jak to się ma do kosztów podawanych w kosztorysach udostępnianych przez biuro projektowe?
Myślę o budowie Kasjopei 7b lub 6 jak mnie będzie na to stać :-)
Pozdrawiam Maciek

Ja buduję Kasjopea 6, jeszcze nie mamy SSO ale mniej więcej wiem jakie będą koszty do tego etapu. Buduję systemem gospodarczym, jestem dogadany z hurtowniami, wydaje mi się, że jeśli doliczyć do ceny z kosztorysu ze strony 23% VAT to mniej więcej tyle mi z kieszeni zniknie ;) Co do stanu deweloperskiego i pod klucz - w przyszłym roku będę wiedzieć więcej. Liczę, że cała inwestycja nie przekroczy 900k ze wszystkim (ogrodzenie, urządzenie działki, meble, itd.). Oczywiście nie wliczam ceny działki.

Zapraszam na
http://chmielsony.mojabudowa.pl/

Artur D
23-10-2017, 07:44
Czy ktos podpowie, jaka jest powierzchnia dachu glownego i daszkow bocznych, brana do rozliczenia powierzchni ocieplania?



Moze, Pan by mogl pomoc? :)

Dach głowy nad piętrem - 115m2
Dach nad kuchnia i jadalnia - 8m2
Dach nad garażem, kotłownią i pokojem - 63m2
Strop nad garażem, kotłownia i pokojem - 52m2.
Razem - 238m2.
Ja zdecydowałem się na pianę PUR- gr 20 cm.
Kosztowało mnie to 10 tyś zł z materiałem i robocizną.

Karolewskiej
28-10-2017, 20:14
Dach głowy nad piętrem - 115m2
Dach nad kuchnia i jadalnia - 8m2
Dach nad garażem, kotłownią i pokojem - 63m2
Strop nad garażem, kotłownia i pokojem - 52m2.
Razem - 238m2.
Ja zdecydowałem się na pianę PUR- gr 20 cm.
Kosztowało mnie to 10 tyś zł z materiałem i robocizną.

Bardzo dziekuje za informacje. Ja tez wybralem ostatecznie pianke :)

Teraz staram sie skalkulowac gladz gipsowa. Nie mam pojecia ile metrow mniej wiecej musze liczyc.

Czy robiles gladz gipsowa?

pawtra
30-10-2017, 11:32
Bardzo dziekuje za informacje. Ja tez wybralem ostatecznie pianke :)

Teraz staram sie skalkulowac gladz gipsowa. Nie mam pojecia ile metrow mniej wiecej musze liczyc.

Czy robiles gladz gipsowa?

Wiam
Może pomogę, może nie. Kasjo 3, już mieszkamy.
1. Gładzie / tynki: Zrobiliśmy w całym domu (oprócz garażu i kotłowni) tynki gipsowe, wyliczyli nam 550m2. Sam liczyłem metry z projektu - wyszło mi więcej. Nie dawaliśmy gładzi bo uważam że jak ktoś to dobrze zrobi to wystarczy pomalować. koszt 16500zł na gotowo z materiałami itp.
2. Kominek: mamy kominek 12 albo 14KW narożny. Zabudowa z płyt akumulacyjnych. Wylot spalin wykonany z kamieni po prawie 50kg każdy, w sumie chyba 16 sztuk. Po co kamienie. Podczas rozpalania otwieram klapę i spaliny swobodnie przez dwa kamienie lecą do komina. Jak tylko płomień jest ok, zamykam klapę i spaliny przez kamienie lacą w dół aż do posadzki i do góry do komina. Działa bez zarzutu. Paląc około 4-5h tak że około godziny 24 zostaje sam żar to na drugi dzień około 16 godziny czuć jeszcze ciepło od kamieni.
3. Balkony / loggia: Na balkony i loggię dawałem idąc od dołu: przygotowanie podłoża (zbicie nierówności, dokładne odkurzanie) gruntowanie dysperbitem cienka warstwa 3 razy, na to papa termozgrzewalna 5,4mm, na to styropapa (grubość zależy kto jak sobie przygotował), na to znowu papa termozgrzewalna, folia, posadzka z włóknem, folia w płynie sopro z taśmami, płytki. Oczywiście do posadzki obróbki blacharskie systemowe.
4. Podłogówka (ktoś o tym też wspominał): pierwszys raz samodzielnie użytkuję coś takiego. Kociołek jest 17 kw SAS na paliwo stałe (ekogroszek ewentualnie pellet), dół w całości podłogówka + łazienka drabinka + zatynkowane w ścianie w trzech miejscach przyłącza pod grzejniki w razie w. Góra pokoje grzejniki, łazienka - pralnia - korytarz podłogówka + drabinka w łazience. Łazienki sterowane na RTLach, czyli mogę tak ustawić że parzy w stopy. Przy obecnej pogodzie mam tak ustawione że wszystko leci na minimum w domu minimum 22st. Jest ok. Kocioł bierze około 3 do 3,5 worka ekogroszku na tydzień (worek 25kg).
5. Izolacja stropu: między belkami 18 cm wełny lambda 0035, na stelaże regipsowe 10cm ta sama lambda. W garażu gabinecie i kotłowni nad sufitem dodatkowo MUSZĄ być ocieplone ściany i belki, ZMINIMALIZOWAĆ MOSTKI!!!! Przy drugim daszku to samo.
6. Garaż: jeśli chodzi o to miejsce to nastawiliśmy się na totalną przemysłówkę, wszystko natynk (ale wiadomo czystko i schludnie). Tynki cementowo wapienne. Posadzkę zrobiliśmy przemysłową - zacieraną. Czyli beton z gruchy, gładzony, lizany itp przez cały dzień. NA koniec spryskali to jakąś chemią i wyszło "na matowe lustro". UWażam że to idealne rozwiązanie. koszt bez tego co pod posadzką 3000zł.
Co jeszcze? Hmmmmmmmmm
No, to chyba tyle

mateusz1984
20-11-2017, 10:06
Witam
Czy można zobaczyc Państwa dom, my właśnie zaczynamy budowe w Gliwicach - kasjopea 7 , jesteśmy na etapie fundamentów. Jeśli byłaby możliwość bysmy byli wdzięczni. Mój meil [email protected] Pozdrawiam

KKkonop102
05-12-2017, 22:42
nareszcie mogę pokazać nasze balustrady (rok czekały na ten moment ) i pokazuje też nasze parapety zew. Granit Nero Zimbabwe szczotkowany390068390069390070390071390072

Do garnuszki. Proszę o kontakt na [email protected] Mam kilka pytań.

KKkonop102
05-12-2017, 22:56
Witam. Można prosić o kontakt [email protected] Mam kilka pytań.


powiat nowodworski
Kasjopea 3 z małymi zmianami
stan surowy zamknięty
Jakby co zapraszam
Pozdrawiam

Karolewskiej
30-12-2017, 22:09
Czy ktos jakos wyciszal sufit gabinetu lub kotlowni? W kotlowni oprocz pieca mam tez rekuperator. Jak sufit zrobie tylko plytami GK do jetek, to boje sie, ze w gabinecie bedzie bardzo glosno. Jak to rozwiazaliscie?

pawtra
23-01-2018, 08:05
Czy ktos jakos wyciszal sufit gabinetu lub kotlowni? W kotlowni oprocz pieca mam tez rekuperator. Jak sufit zrobie tylko plytami GK do jetek, to boje sie, ze w gabinecie bedzie bardzo glosno. Jak to rozwiazaliscie?

W jaki sposób planujesz zrobić termoizolację? Na skosach? Ja to tak rozumiem.......

master291
23-01-2018, 20:12
Witam Wszystkich. Mamy ogromną prośbę. Podobnie jak Wy zdecydowaliśmy się na budowę Kasjopei 3. Jesteśmy na etapie wyboru okien. Czy macie może jakieś firmy godne polecenia??Czy ma ktoś może okna w kolorze Antracyt w wewnątrz. Jeśli tak to czy moglibyśmy prosić o zdjecia

miss_piggy
24-01-2018, 18:52
Nowe fotki ---> TUTAJ (http://forum.muratordom.pl/showthread.php?246656-Kasjopea-by-miss_piggy&p=7599919&viewfull=1#post7599919)

karol1460
29-08-2018, 11:19
Halo! Czy ktoś tu jeszcze zagląda? Czy forum umarło?

miss_piggy
29-08-2018, 19:50
Halo! Czy ktoś tu jeszcze zagląda? Czy forum umarło?

Ja zaglądam, ale miałam wrażenie, że umarło to forum to nawet nie chciało mi się żadnych zdjęć wrzucać. Generalnie teraz jestem na etapie " co położyć na balkonach" i jaki zrobić taras. Drewniany czy z płyt tarasowych. Może ktoś ma z płyt tarasowych. Wyglądają jak wielkie kafle a nie używa się do łączenia ich żadnych fug tylko specjalnych podkładek. Dzięki temu nie pękają a jak już pękną to po prostu się ją podnosi i wymienia.

karol1460
01-09-2018, 10:00
Na temat tarasu się nie wypowiem, bo sami mamy dylemat. Choć taras już jest :) tzn. został "zrobiony" razem z SSO centralnie pod płytki... Jak wstawiliśmy okna to dopiero zauważyliśmy, że z czymś innym niż płytka nie uda się zmieścić. Chyba żeby zkuć wszystko, co mi się za bardzo nie podoba, bo po pierwsze koszty, a po drugie jak to rozbabrzemy to obawiam się długiego stanu rozbabrania aż "mocy" nabierze
I chyba na razie zostanie tak jak jest :)

miss_piggy
10-09-2018, 12:45
Na temat tarasu się nie wypowiem, bo sami mamy dylemat. Choć taras już jest :) tzn. został "zrobiony" razem z SSO centralnie pod płytki... Jak wstawiliśmy okna to dopiero zauważyliśmy, że z czymś innym niż płytka nie uda się zmieścić. Chyba żeby zkuć wszystko, co mi się za bardzo nie podoba, bo po pierwsze koszty, a po drugie jak to rozbabrzemy to obawiam się długiego stanu rozbabrania aż "mocy" nabierze
I chyba na razie zostanie tak jak jest :)


Karol a poczytaj o płytach tarasowych --> http://stargres.pl/katalog/pl/granito-star-2-0 Są to płytki, które układa się na betonowej wylewce lub podsypce jak pod kostkę przy użyciu takich specjalnych łączników. 418509 Nie łączy się tego fugą czyli szansa na pęknięcie płytki jest dużo niższa. Poza tym gdyby tak się stało po prostu ją podnosisz i wymieniasz. Ja się zastanawiam nad taką opcją.
Nie trzeba tego olejować i z pewnością trwalsze niż drewno :)

hopsey
20-10-2018, 17:24
dzięki, skonieak. 1mln to już góra kasy. może jednak powinienem rozważyć inny projekt. posiadacze innych kasjopei - czy zmieściliście się w 800 tys z zamieszkaniem? jakie dokładnie projekty budowaliście? będzie ktoś chętny podzielić się tak cenną wiedzą? :) chciałbym zmierzyć siły na zamiary.

Potwierdzam - jestem na etapie wykończenia i wiem, że 1 mln to jest minimum.

hopsey
22-10-2018, 12:43
Potwierdzam - jestem na etapie wykończenia i wiem, że 1 mln to jest minimum.

A jakby kogoś zainteresowały nasze perypetie związane z budową i wykańczaniem Kasjopea 6, zapraszam na

http://chmielsony.mojabudowa.pl

Eveline
09-11-2018, 09:10
Ja mam taras z płyt betonowych. Właśnie się fugują po pół roku od ułożenia :mad:

kjuta
09-11-2018, 12:06
hopsey, ile Cię kosztował piec/kocioł zasobnik i elementy potrzebne do zainstalowania i uruchomienia ogrzewania ?

hopsey
02-12-2018, 16:52
hopsey, ile Cię kosztował piec/kocioł zasobnik i elementy potrzebne do zainstalowania i uruchomienia ogrzewania ?

Z montazem ok 12k

rayian
06-01-2019, 17:47
witam i zapraszam na forum KASJOPEA-MG PROJECT na facebooku

rayian
06-01-2019, 17:54
Hej ile m2 tynków u was wyszło (z podwójnym stropem)

kasiakatari
08-01-2019, 13:11
Ja budowałam projekt kasjopea 1, mam dwa lane stropy i u mnie wyszło 750 m2




Hej ile m2 tynków u was wyszło (z podwójnym stropem)

rayian
08-01-2019, 15:14
Ja budowałam projekt kasjopea 1, mam dwa lane stropy i u mnie wyszło 750 m2

garaż też tynkowany ?

kasiakatari
09-01-2019, 09:33
garaż też tynkowany ?

Tak, garaż też tynkowany. W m2 wliczone są powierzchnie okien ale nie liczone są powierzchnie drzwi i bramy garażowej.

rayian
23-01-2019, 16:14
a jak można wiedzieć gdzie poupychaliście swoje rozdzielacze do c.o. ?

kasiakatari
26-01-2019, 09:59
a jak można wiedzieć gdzie poupychaliście swoje rozdzielacze do c.o. ?

Jeden mam w garażu na ścianie z wiatrołapem a drugi na piętrze w garderobie przerobionej z łazienki

rayos
27-01-2019, 19:02
Cześć,

Była by możliwość obejrzenia jakiejś Kasjopei w Małopolsce lub Śląsku? Przymierzamy się do budowy Kasjopea 7b, ale chcielibyśmy ją najpierw gdzieś zobaczyć.

KKkonop102
27-03-2019, 21:43
Halo! Czy ktoś tu jeszcze zagląda? Czy forum umarło?
Zapraszam na grupę KASJOPEA-MG PROJEKT

KKkonop102
27-03-2019, 21:44
Zapraszam na grupę KASJOPEA-MG PROJEKT na Facebooku